Je kan de kolommen sorteren door op de pijltjes naast het kolomhoofd te klikken. Vind je een school niet terug? Contacteer dan de helpdesk!

De naam van de school in de linker kolom is de exacte naam van de school in de applicatie zelf. Aan de hand van de zoekbalk links bovenaan kan je zoeken op naam van de school / scholengemeenschap / groep.

Hier vind je een lijst van alle scholengemeenschappen-groepen in Vlaanderen (Alle scholen per scholengemeenschap-groep met adres).

Tabelweergave

Deelnemende scholen

SchoolNieuw / reeds in het systeemSG
IVG School NIEUWScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
Tuinbouwschool Melle NIEUWScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent).
GO! atheneum Campus Kompas Wetteren NIEUWScholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde).
GO! middenschool Campus Kompas Wettere NIEUWScholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde).
GO! SO De Vesten HerentalsNIEUWScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo).
GO! SO De Vesten Herentals eerste graadNIEUWScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo).
GO! atheneum Overpelt -Scholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)
GO! atheneum Gentbrugge -Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
Stedelijk Lyceum Lakborslei-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Sint-Rochusstraat-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Hardenvoort-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Durlet-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Werkend Leren Zuid-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Werkend leren Noord-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
IVV Sint - Vincentius -Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
Sint-Martinuscollege Campus Nahon-Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)
Sint-Martinuscollege Campus Lipsius-Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)
Provinciaal Handels- en Taalinstituut-Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
GO! atheneum Herzele-Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)
Gesubsidieerd Technisch Instituut-Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
Onze-Lieve-Vrouwecollege-Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)
GO! atheneum Oudenaarde-Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)
Sint-Jozefsinstituut-College-Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)
Gemeentelijk Instituut voor Techn. Ond.-Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)
Annuntiata-Instituut-Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)
Bernarduscollege-Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)
Sint-Aloysiuscollege-Scholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)
Heilige Harten Secundair-Scholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)
Buso Sint-Franciscus-Scholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)
GO! atheneum Dendermonde-Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)
Sint-Aloysiusinstituut - Lier-Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)
GO! technisch atheneum Halle-Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)
Atheneum Jan Fevijn-Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)
Sint-Norbertusinstituut - Campus Lange Winkelstraat-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
GO! SO De Vesten Herentals-Scholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)
Hast Katholiek Onderwijs Hasselt - Verpleegkunde-Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)
Hast Katholiek Onderswijs Hasselt - Deeltijds -Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)
Immaculata-instituut - De Panne-Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)
Gemeentelijk Inst. Brasschaat Sec. Ond.-Scholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)
Gitok eerste graad-Scholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)
Gitok Bovenbouw-Scholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)
Gemeentelijke Middenschool-Scholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)
BenedictusPoort campus Maria Middelares HBO-Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)
GO! middenschool Kapellen-Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Lamorinière - HBO 5-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Onze Lieve Vrouw- campus Tuinbouw -Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)
Onze Lieve Vrouw- campus Sint-Aloysius-Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)
KCST tweede en derde graad-Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)
KCST - Eerste graad-Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)
Sint-Jozefsinstituut Lyceum-Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)
Sint-Bernardusinstituut-Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)
Onze-Lieve-Vrouw Ter Duinen Campus Zeebrugge-Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)
Onze-Lieve-Vrouw Ter Duinen Campus Heist-Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)
SVSL Zomergem -Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)
Middenschool Maldegem-Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)
Bovenbouwschool Maldegem-Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)
College O.-L.-V.-ten-Doorn-Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)
GO! campus Genk Technisch Atheneum De Wijzer -Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)
GO! technisch atheneum Campus Wemmel-Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)
VTI Diksmuide-Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)
V.T.I-Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)
Technisch Instituut Sint-Maarten-Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)
Sint-Augustinusinstituut-Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)
Sint-Jozefschool-Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)
Miniemeninstituut-Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Sint-Norbertusinstituut voor verpleegkunde HBO5-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
GO! technischAtheneum Den Biezerd-Scholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)
Instituut Maris Stella - Sint-Agnes-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
Bissch. College Onbevlekte Ontvangenis-Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)
BuSO De Karwij-Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)
VLOT! campus VTI Lokeren-Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)
OLVI-Pius X-Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)
GO! SBSO De 3master-Scholengemeenschap G 12 - SGGO Mol (Mol)
GO! technisch atheneum 1 Diest-Scholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)
St.Willebrord-Heilige Familie-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
Sint-Lambertusinstituut-Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)
GO! technisch atheneum Kapellen-Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
DVM Humaniora-Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)
Buso Sint-Barbara-Scholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)
Gemeentelijk Technisch Instituut Duffel-Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
VLOT! campus STC Eksaarde-Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)
VLOT! campus SLC Lokeren-Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)
VLOT! campus SHO Lokeren-Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)
KOHa Sint-Jozef Hamme-Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)
KOHa Heilig Hart Hamme-Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)
Sint-Elisabeth-Instituut-Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)
Moretus Ekeren-Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)
VISO - Gent-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
V.T.I-Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)
VTI Gullegem-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
VTI Harelbeke-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
VTI Kortrijk-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
Spes Nostra Kuurne-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
Spes Nostra Heule-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
RHIZO School voor verpleegkunde-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
RHIZO Hotelschool-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
RHIZO College Zwevegem-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
RHIZO Campus oost-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
RHIZO Lyceum-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
RHIZO School voor mens & samenleving 2-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
RHIZO School voor mens & samenleving 1-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
Guldensporencollege Kaai 2-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
Guldensporencollege Kaai 1-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
Guldensporencollege Harelbeke-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
Guldensporencollege Plein-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
Kouter Kortrijk – vestiging: De Hoge Kouter BUSO-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
Kouter Kortrijk – vestiging: De Lage Kouter BUSO-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
VIVES HBO5 verpleegkunde Waregem-Tielt-Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)
Heilige Familie St. Willebrord - Campus Heilige Familie-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
Guldensporencollege Zuid-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
Buso De Regenboog-Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)
Prizma Middenschool Izegem-Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)
Prizma Middenschool Lendelede-Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)
Prizma Campus IdP-Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)
Prizma Campus VTI-Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)
Prizma Campus College-Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)
Stedelijk Lyceum Topsport-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Offerande-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Expo-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Berchem-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Sint-Vincentius HBO Verpleegkunde-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
Middelbare Steinerschool Vlaanderen-Scholengemeenschap V 76 - SG Steinerscholen SO (Gent)
GO! middenschool 3 Voskenslaan-Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
Onze-Lieve-Vrouw van Lourdescollege-Scholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)
H.-Hartinstituut Kessel-Lo-Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
H.-Hartinstituut Heverlee - Lyceum-Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
H.-Hartinstituut Heverlee - Pedagogische Humaniora-Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
H.-Hartinstituut Heverlee - Technisch Onderwijs-Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Don Boscocollege-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
CLW Kortrijk-Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
V.T.I. Leren en Werken-Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)
GO! Spectrumschool - Campus Plantijn (Leren+ Ontdekken)-Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
GO! Spectrumschool - Campus Ruggeveld (Leren + Bekwamen) -Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
H.-Hartcollege-Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)
Gemeentelijk Technisch Instituut Beveren - Derde graad-Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)
Gemeentelijk Technisch Instituut Beveren - Tweede graad-Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)
Gemeentelijk Technisch Instituut Beveren - Eerste graad-Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)
Sint-Cordula Instituut-Scholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)
Provinciaal Instituut voor Technisch Onderwijs-Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
Sint-Martinusscholen bovenbouw (Campus Amandina)-Scholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)
Sint-Martinusscholen eerste graad (Campus Ursula)-Scholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)
Technisch Instituut Sint-Jozef-Scholengemeenschap V 41 - SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)
Heilig Hart van Maria Berlaar tweede en derde graad bovenbouw-Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)
Heilig Hart van Maria Berlaar eerste graad middenschool-Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)
Vrije Technische Scholen B.S.O en T.S.O.-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Vrije Handelsschool Broeders-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
V.T.S. Centrum Leren & Werken-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
V.T.S. Buitengewoon Secundair Onderwijs-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Sint-Jozef-Klein-Seminarie-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Sint-Carolus HBO-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie Secundair Onderwijs-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Buso Broeders Lokeren-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Broederschool Stekene-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Broederschool Humaniora Sint-Niklaas-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Broederschool Biotechnisch Instituut-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Petrus & Paulus Centrum Middenschool-Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)
Petrus & Paulus Centrum OLVO-Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)
Sint-Leo Hemelsdaele 2-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
Sint-Leo Hemelsdaele-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
VIA - Derde graad-Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)
VIA - Eerste & tweede graad-Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)
GO! atheneum D' Hek-Scholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)
GO! Middenschool D'hek-Scholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)
OLVI - BOOM - Bovenbouw-Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)
Sint-Agnesinstituut - Bovenbouw-Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)
Sint-Andreasinstituut-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
Land- en Tuinbouwinstituut-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
Buso Vrije School Haverlo-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
Buso Sint-Rafael-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
Instituut Dames v.h. Christelijk Onderw-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
Lyceum Ieper-Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)
GO! atheneum Da Vinci Campus-Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)
GO! Middenschool Athenea Dendermonde-Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)
Sint-Norbertusinstituut - Campus Jodenstraat-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
Sint-Norbertusinstituut - Campus Amerikalei-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
OLV Pulhof-Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)
GO! atheneum Mariakerke-Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
Sint-Agnesinstituut Middenschool-Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)
Sint-Annacollege - Bovenbouw-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
Sint-Catharinacollege-Scholengemeenschap V 41 - SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)
Sint-Ursula-Instituut-Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)
GO! atheneum Zottegem-Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)
GO! Ensorinstituut Oostende-Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)
College Ieper-Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)
Heilig Hartcollege-Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)
Sint-Godelieve Instituut-Scholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)
Vrije Technisch Instituut Leuven-Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Sint-Jozef Sint-Pieter aso-Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)
Sint-Jozef Sint-Pieter bso tso-Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)
Sint-Jozef Sint-Pieter Middenschool-Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)
H. Pius X-instituut - Middenbouw-Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)
GO! Spectrumschool - Campus Ruggeveld (Leren & Werken)-Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
Provinciaal Instituut Vlaamse Ardennen-Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)
Heist Op Den Berg - DBSO-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
GO! Busleyden Atheneum-campus Nekkerspoel (DBSO)-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
GO! Busleyden Atheneum-campus Zandpoort -Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
GO! atheneum Keerbergen - Middenschool-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
Vrij Technisch Instituut Brugge-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
Leiepoort campus Sint-Vincentius-Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)
Leiepoort campus Sint-Theresia-Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)
Leiepoort campus Sint-Hendrik-Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)
Emmaüs Machelen - BUSO-Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)
GO! atheneum Geraardsbergen-Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)
Montfortcollege Rotselaar-Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)
Sint-Michielsinstituut-Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)
Sint-Angela-Instituut-Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)
Don Bosco TSO/BSO-Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)
Don Bosco ASO-Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)
GO! SBSO Sterrebos-Scholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)
Sint-Pieterscollege Eerste Graadschool-Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Sint-Pieterscollege-Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Emmaüs secundair-Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)
GO! technisch atheneum Heist-op-den-berg-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
GO! technisch atheneum GITBO-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
Sint-Jorisschool - 2de & 3de graad-Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)
Sint-Jorisschool - 1ste graad-Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)
Technisch Instituut Sint-Lucas-Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)
Sint-Aloysiuscollege-Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)
Sint-Jozefscollege-Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)
Sint-Donatusinstituut - Middenschool-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Vrij Kath. Ond. Opwijk - Bovenbouw-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Vrij Kath. Ond. Opwijk - Middenschool-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Sint-Donatusinstituut - Bovenbouw-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Sint-Martinusscholen - Middenschool-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Sint-Martinusscholen - TSO & BSO-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Sint-Martinusscholen - ASO-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Gemeentelijke Technische & Beroepsschool-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Buso Maria Assumpta-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Technisch Instituut Heilige Familie-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Provinciaal Technisch Instituut-Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)
Middenschool Sint-Pieter-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
V.T.I-Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)
O.-L.-V.-Hemelvaartinstituut-Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)
GO! atheneum Geel-Scholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)
Sint-Jozefsinstituut - TSO BSO-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Sint-Pietersinstituut-Scholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)
Onze-Lieve-Vrouw-College - Campus Bevegem-Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)
Sint-Paulusinstituut-Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)
Sint-Franciscusinstituut-Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)
Instituut Stella Matutina-Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)
Sint-Jozefsinstituut - ASO -Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge).
GO! atheneum Tervuren-Scholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)
Prizma Middenschool Ingelmunster-Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)
Xaveriuscollege-Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)
GO! middenschool De vierboete-Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)
GO! Avelgem-Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)
H. Pius X-instituut - Bovenbouw-Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)
GO! middenschool Zelzate-Scholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)
Sint-Andreasinstituut-Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)
Petrus & Paulus Campus West VTI-Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)
Buso Sint-Janshof-Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
Buso Ter Strepe-Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)
Sint-Janscollege Campus Visitatie-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
GO! Ath. Russelberg Tessenderlo-Scholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)
Centrum Leren En Werken - VTI Brugge-Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)
Heilige Familie Ieper-Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)
Mater Dei Instituut-Scholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)
Immaculata Ieper-Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)
EDUGO - Campus De Toren-Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
EDUGO - Campus Lochristi-Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
Sint-Ursula Middenschool - 1ste graad-Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)
Sint-Ursulalyceum ASO-Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)
Sint-Ursula-Instituut TSO-BSO-Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)
Dominiek Savio - BUSO-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
DvM htb-Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)
Instituut Mariaburcht Stevoort (i-MaS)-Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)
Bernardusdriesprong (BuSO)-Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)
Bernardusvija (DBSO)-Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)
Bernardustechnicum-Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)
Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart Instituut - BSO-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart Instituut - ASO-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Provinciaal Instituut PIVA-Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
Sint-Aloysiuscollege Diksmuide-Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)
TSM Centrum Leren en Werken-Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
TSM Bovenbouw - tweede en derde graad-Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
TSM Middenschool - Eerste graad-Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
MS Sint-Rembert - Lichtervelde-Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)
MS Sint-Rembert - Torhout-Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)
Provinciaal Instituut voor Secundair Ond-Scholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)
Sint-Michielscollege - Schoten-Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)
Handelsinstituut Regina Pacis-Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)
Buso Sint-Jozef-Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
Sint-Paulusinstituut-Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
Sint-Laurensinstituut-Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
Sint-Franciscus Evergem-Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
Buso Sint-Gregorius-Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
VISO - Mariakerke-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
Sint-Janscollege - Campus Heiveld-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
GO! Busleyden Atheneum-campus Pitzembur-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
GO! Busleyden Atheneum-campus Caputstee-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
GO! Busleyden Atheneum-campus Botaniek-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
GO! atheneum Keerbergen-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
Groenendaalcollege-Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)
Technicum Noord-Antwerpen Bovenbouw-Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)
GO! atheneum 1 Hasselt-Scholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)
Sint-Lievenscollege-Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)
GO! Secundaire School De Beuk Aalter-Scholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)
Gemeentelijke Buso-school t Schoolhuis-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Hotel- en Toerismeschool Spermalie-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
GO! technisch atheneum Dendermonde-Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)
Stella Marisinstituut-Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)
Vrij Land- en Tuinbouwinstituut-Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)
V.T.I. Sint-Aloysius-Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)
Technisch Instituut Sint-Vincentius-Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)
Spes Nostra Instituut-Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)
Margareta-Maria-Inst-Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)
Instituut Sint-Martinus-Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)
Buso Huize Tordale-Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)
Virgo Sapiensinstituut-Scholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)
Instituut Sint-Vincentius a Paulo-Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)
Secundaire Handelsschool Sint-Lodewijk-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
Sint-Calasanzinstituut-Scholengemeenschap V 15 - SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)
Sint-Ludgardisschool Merksem- Campus KVO-Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)
Don Bosco-instituut-Middenschool-Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)
PTS,Prov.Scholen vr Tuinbouw en Techniek-Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
Instituut Mariawende-Blydhove - Campus Mariawende-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
Instituut Mariawende-Blydhove - Campus Blydhove-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
EDUGO - Campus Glorieux-Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
EDUGO - Campus De Brug-Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
Sint-Ludgardisschool - Maarschalk Gérardstraat-Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Pestalozzi II-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
GO! K.A. Antwerpen-Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
Sint-Maarten - Middenschool-Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)
Sint-Maarten - Bovenschool-Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)
Sint-Gertrudis - Bovenbouw-Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)
Buso Secundaire School Spermalie-Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)
Instituut voor Katholiek Secundair Onderwijs-Scholengemeenschap V 54 - SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)
De Wijnpers - Provinciaal onderw. Leuven-Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)
GO! atheneum Leuven-Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)
GO! middenschool 1 Leuven-Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)
GO! atheneum Beveren-Waas-Scholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)
GO! technisch atheneum Lokeren-Scholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)
GO! atheneum Brakel-Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)
GO! middenschool Geraardsbergen-Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)
Provinciaal Technisch Instituut Hamme-Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)
GO! atheneum Grimbergen-Scholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)
GO! middenschool Halle-Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)
GO! middenschool 2 Borgloon Dom Speelhof-Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)
GO! atheneum Sint-Truiden-Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)
GO! SBSO De Beemden-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
GO! Busleyden Atheneum-campus Stassart-Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)
GO! Erasmusatheneum Deinze-Scholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)
GO! Koninklijk Lyceum Antwerpen-Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
de! Kunsthumaniora van het GO!-Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
GO! atheneum Ekeren-Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
GO! Koninklijk Atheneum MXM-Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
GO! K.A. Deurne-Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
GO! K.A. Hoboken-Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
GO! atheneum Maerlant-Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)
GO! Atheneum Eureka-Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)
GO! SBSO Reynaertschool-Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
GO! atheneum Irishof-Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
De Leerexpert Ertbrugge-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
De Leerexpert Dullingen-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Koninklijke Balletschool Antwerpen-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Cadix-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Lakbors-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Lamorinière-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Lange Beeldekens-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Meir-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Olympiade-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Pestalozzi I-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Quellin-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Waterbaan-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Zuid-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
JOMA secundair Merksem-Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)
Scheppersinstituut  Deurne & Antwerpen-Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)
Instituut Sint-Maria-Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)
Sint-Lucas Kunstsecundair-Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)
Sint-Annacollege -Middenschool-Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
Sint-Jozefinstituut ASO-Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)
College van het Eucharistisch Hart-Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)
Don Bosco-Mariaberginstituut-Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)
Instituut Heilig Hart-Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)
Instituut Mater Salvatoris-Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)
Stella Matutina-Instituut-Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)
Sint-Jan Berchmanscollege-Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)
Sint-Gummaruscollege-Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)
Sint-Jozefsinstituut-Scholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)
Sint-Lutgartinstituut-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
Onze-Lieve-Vrouwecollege-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
Sint-Andreaslyceum-Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)
Hotelschool Ter Groene Poorte-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Buso Ravelijn-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Abdijschool van Zevenkerken-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Immaculata-Instituut-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Sint-Lodewijkscollege-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Ter Groene Poorte (brood- & banketbakk.)-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Vrij Handels- en Sportinst. St.-Michiels-Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Sint-Godelievecollege-Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)
Petrus & Paulus campus Sint-Lutgardinst-Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)
Buso De Rozenkrans-Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)
Sint-Bernarduscollege-Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)
V.T.I. Veurne-Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)
Onze-Lieve-Vrouwe-instituut-Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)
Buso De Ast-Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)
Buso De Pinker-Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)
Sint-Janscollege-Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)
V.T.I.-Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)
VTI Ieper-Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)
Sint-Pauluscollege-Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)
Sint-Jan Berchmanscollege-Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)
Buso De Ster-Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)
Sportschool Meulebeke-Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)
Instituut Sancta Maria-Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)
De Bron-Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)
Sint-Jozefsinstituut-Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)
Vrij Technisch Instituut-Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)
VABI-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
Buso Onze Jeugd-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
H. Kindsheid-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
BARNUM-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
Burgerschool-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
Klein Seminarie-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
O.L.V. van Vreugde-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
V.T.I. 1-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
VISO-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
VMS-Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)
Visitatie-Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
Sint-Bavohumaniora-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
IVIO Binnenhof-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
Hoger Technisch Instituut Sint-Antonius-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
Kunsthumaniora Sint-Lucas-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
Sint-Barbaracollege-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
Sint-Lievenscollege-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
Vrije Handelsschool Sint-Joris-Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)
Don Boscocollege-Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)
BenedictusPoort-Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)
Don Bosco Technisch Instituut -Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)
Humaniora Nieuwen Bosch-Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)
Onze-Lieve-Vrouwe-Instituut-Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)
Sint-Pietersinstituut-Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)
College der Paters Jozefieten-Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)
Sint-Franciscusinstituut-Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)
V.T.I. Deinze-Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)
KSO Glorieux-Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)
Vrij Instituut voor Sec. Ond. Cor Mariae-Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)
Sint-Jozefsinstituut-Scholengemeenschap V 41 - SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)
Sint-Jozefscollege-Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)
Sint-Maarteninstituut-Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)
Mariagaard-Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)
Buso Sint-Lodewijk-Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)
Stella Matutinacollege-Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)
Scheppersinstituut-Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)
Sint-Gertrudiscollege-Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)
Sint-Jozefinstituut-Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)
Oscar Romerocollege-Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)
Sint-Vincentiuscollege-Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)
Berkenboom Humaniora-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Instituut Heilige Familie-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
PORTUS berkenboom-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Technisch Instituut Sint-Carolus-Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)
Sint-Jorisinstituut-Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)
HastKatholiekOnderwijsHasselt-Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)
Sint-Jan Berchmansinstituut-Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)
Onze-Lieve-Vrouw-College - Campus Centrum-Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)
Buso Sint-Barbara - Opleidingsvorm 4 - 1B en BVL-Scholengemeenschap V 50 - SGKSO Spectrumcollege (Beringen)
BuSO KOCA Secundair Onderwijs-Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)
Sint-Michielscollege - Brasschaat-Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)
IKSO Denderleeuw-Scholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)
Ursulinen Mechelen-Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
Don Bosco Groenveld-Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Gemeentelijk Technisch Instituut - Londerzeel-Scholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)
Sint-Theresiacollege-Scholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)
Gemeentelijke Technische Tuinbouwschool-Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Sint-Augustinusinstituut-Scholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)
Viio-Scholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)
Technicum-Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)
Onze-Lieve-Vrouw-College - Campus Grotenberge-Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)
Sint-Vincentiusinstituut-Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)
Centrum leren en werken - Westhoek-Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)
GO! middenschool Geel-Scholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)
GO! middenschool De vierboete -Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)
Middenschool Ter Beuke-Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)
OLVI - BOOM - Middenschool-Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)
Instituut Anneessens-Funck DBSO-Scholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)
Instituut Anneessens-Funck OKAN-Scholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)
Instituut Anneessens-Funck TSO-BSO -Scholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)
GO! atheneum Lokeren-Scholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)
Stedelijk Lyceum Merksem-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Buso Sint-Franciscus-Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)
Buso Capelderij-Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)
avAant Provinciale Middenschool-Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
Buso (VIBSO)-Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)
avAnt Provinciaal Onderwijs-Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
BuSo - Sint-Gerardus - Diepenbeek -Geen Scholengemeenschap
/-groep - Gevestigd in Diepenbeek
GO! ath.Lier campus Arthur Vanderpoorten-Scholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)
GO! lyceum Martha Somers-Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! atheneum Zelzate -Scholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)
GO! lyceum Gent -Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
GO! middenschool en atheneum Maldegem-Scholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)
Scholen Da Vinci -Scholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)
Sint-Godelievecollege MS-Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)
Hotelschool Ter Duinen -Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)
ZAVO-Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)
‘Tvier – secundaire Freinetschool -Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)
GO! De scheepvaartschool Cenflumarin-Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
Stedelijk Lyceum Linkeroever-Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Petrus & Paulus campus Sint-Jozefinst.-Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)

Niet - Deelnemende scholen

SchoolSG
GO! atheneum KAMSA AarschotScholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)
GO! atheneum Prins Van OranjeScholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)
GO! middenschool Prins Van OranjeScholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)
GO! technisch atheneum 2 DiestScholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)
GO! techn. Atheneum Victor HortaschooScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
Buso ZaveldalScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! SBSO Heemschool 2Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
Buso KasterlindenScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
COOVISecundaironderwijsScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! atheneum AnderlechtScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! kunsthumaniora Brussel-StadScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! atheneum EtterbeekScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! technisch atheneum JetteScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! atheneum UnescoschoolScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! atheneum Emanuel HielScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! technisch atheneum ZavelenbergScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
atheneum GO! for BusinessScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! atheneum Sint-Pieters-WoluweScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! atheneum UkkelScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! middenschool UkkelScholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)
GO! atheneum De RingScholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)
GO! IBSO WoudluchtScholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)
CDO NewtonScholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)
GO! SBSO BakenScholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)
Lyceum Aan De StroomScholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)
GO! Atheneum Pottelberg 2de en 3de graadScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)
GO! SBSO Ter BruyningeScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)
GO! Athena Campus Pottelberg 1ste graadScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)
GO! athena Drie Hofsteden 1egrd KortrijkScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)
GO! technisch atheneum 2 HeuleScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)
GO!athena Drie Hofsteden 2/3grd KortrijkScholengemeenschap G 05 - SG Kortrijk (Roeselare)
GO! atheneum en leefschool De TandemScholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)
Provinciaal Technisch InstituutScholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)
GO! middenschool De MoerbeiScholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)
GO! technisch atheneum Da Vinci EdegemScholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)
GO! atheneum Lier campus Anton BergmannScholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)
GO! atheneum Lier campus Louis ZimmerScholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)
GO! atheneum MortselScholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)
GO! atheneum GeelScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)
GO! middenschool GeelScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)
GO! Daltonatheneum Het LeerlaboScholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)
GO! Atheneum Het SpoorScholengemeenschap G 12 - SGGO Mol (Mol)
GO! Middenschool Het SpoorScholengemeenschap G 12 - SGGO Mol (Mol)
GO! Technisch Atheneum Het SpoorScholengemeenschap G 12 - SGGO Mol (Mol)
Provinciale Buso SpectrumScholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)
GO! middenschool MIRAScholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)
GO! Atheneum WillebroekScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)
GO! SBSO GroenlaarScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)
GO! atheneum BoomScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)
GO! middenschool Den BrandtScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)
GO! Atheneum Klein-BrabantScholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)
GO! technisch atheneum Campus De BrugScholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)
GO! atheneum VilvoordeScholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)
GO! technisch atheneum HortecoScholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)
GO! atheneum ZaventemScholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)
GO! atheneum HalleScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)
GO! atheneum campus VijverbeekScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)
GO! middenschool SigoScholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)
GO! atheneum SchotenScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)
GO! SBSO ZonnebosScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)
GO! atheneum BrasschaatScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)
GO! technisch atheneum BrasschaatScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)
GO! atheneum MalleScholengemeenschap G 17 - SG AGORA (Schoten)
GO! SBSO ZonneweeldeScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)
GO! atheneum LeopoldsburgScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)
GO! atheneum MercuriusScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)
GO! middenschool De WingerdScholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)
Talentenschool Turnhout camp BoomgaardKScholengemeenschap G 21 - SGGO Turnhout (Turnhout)
GO! SBSO NauticaScholengemeenschap G 21 - SGGO Turnhout (Turnhout)
GO! Talentenschool Turnhout Boomgaard TScholengemeenschap G 21 - SGGO Turnhout (Turnhout)
GO! Talentenschool Turnhout Campus ZenitScholengemeenschap G 21 - SGGO Turnhout (Turnhout)
GO! SBSO SibboScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)
GO! SBSO ZonnegroenScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)
GO! Atheneum Martinus BilzenScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)
GO! technisch atheneum LanakenScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)
GO! technisch atheneum Domein SpeelhofScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)
GO! atheneum TongerenScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)
GO! technisch atheneum Campus PliniusScholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)
Provinciaal Technisch InstituutScholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)
GO! technisch atheneum VesaliusinstituutScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)
GO! SBSO Aan ZeeScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)
GO! Atlas atheneum GistelScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)
GO!Da Vinci Atheneum KoekelareScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)
GO! atheneum Centrum OostendeScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)
GO! Atheneum Pegasus OostendeScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)
GO! Maritiem Instituut Mercator OostendeScholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)
GO! SBSO Egmont & HoornScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)
Buso WagenschotScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)
GO! atheneum Erasmus De PinteScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)
GO! atheneum Campus De ReynaertScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)
GO! secundair onderwijs Groenhove CATScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)
GO! secundair onderwijs Groenhove CMSScholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)
GO! atheneum sporthumaniora HScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)
GO! middenschool 3 HasseltScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)
GO! technisch atheneum 1 HasseltScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)
GO! technisch atheneum 3 HasseltScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)
GO! middenschool 2 Herk-de-stadScholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)
Middenschool Ekeren van het GO!Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
GO! K.A. BerchemScholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)
GO!MSKA RoeselareScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)
GO! SBSO SterrebosScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)
GO! Grenslandscholen 2/3 gr Menen WervikScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)
GO! MSKA RoeselareScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)
GO! Atheneum BellevueScholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)
GO! technisch atheneum DiksmuideScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)
GO!Atheneum Calmeyn De PanneScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)
GO! atheneum IeperScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)
GO! technisch atheneum IeperScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)
GO! atheneum Veurne CentrumScholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)
GO! SBSO De PasserScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)
GO! technisch atheneum BruggeScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)
GO! SBSO ZeelyceumScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)
GO! atheneum 1 Brugge -centrumScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)
GO! middenschool Brugge-centrumScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)
GO! atheneum ZwinstedeScholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)
GO! atheneum MerelbekeScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
Einstein Atheneum,ASO Talen,Wet.& KunstScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
MUDA Atheneum voor PodiumkunstenScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
GO! atheneum VoskenslaanScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
GO! lyceum GentScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
GO! middenschool 2 GentScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
GO! technisch atheneum-GITO GroenkouterScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
KTA MoBiScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
Prov. Inst. Haartooi & SchoonheidszorgenScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
Provinciale MiddenschoolScholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)
GO! atheneum TienenScholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)
TechniGO! campus De Voorstad AalstScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)
GO! IBSO De HorizonScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)
GO! Atheneum AalstScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)
GO! De Handelsschool AalstScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)
GO! lyceum AalstScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)
TechniGO! campus Ledebaan AalstScholengemeenschap G 34 - SG Aalst (Aalst)
GO! middenschool NinoveScholengemeenschap G 35 - SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)
GO! atheneum DenderleeuwScholengemeenschap G 35 - SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)
GO! Atheneum LiedekerkeScholengemeenschap G 35 - SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)
GO! atheneum NinoveScholengemeenschap G 35 - SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)
Provinciaal Technisch InstituutScholengemeenschap G 35 - SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)
GO! SSBO De RichterScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)
GO! Atheneum BreeScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)
GO! ath. Maasland-Campus Dilsen-StokkemScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)
GO campus Genk ALTEAScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)
GO! campus Genk MiddenschoolScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)
GO! Atheneum Campus Van Eyck MaaseikScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)
GO! ath. Maasland-Campus MaasmechelenScholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)
Provinciale Handelsschool HasseltScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
STEBO BusoScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
Provinciale Buso PROVIL IONScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
Provinciale Secundaire School BilzenScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
Provinciale MiddenschoolScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
Stedelijke HumanioraScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
Provinciale Middenschool HasseltScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
Prov. Inst. Secundair Onderwijs PROVILScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
Provinciale Technische SchoolScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
Provinciaal Inst. Biotechnisch OnderwijsScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
Provinciale Secundaire School VoerenScholengemeenschap O 02 - SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)
Hoofdstedelijk Atheneum Karel BulsScholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)
Atheneum WispelbergScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)
Autonoom Centrum voor DBSOScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)
Stedelijke Buso Bert CarlierScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)
Hotelschool GentScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)
Secundair KunstinstituutScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)
V.I.P.-schoolScholengemeenschap O 04 - SG Artevelde (Gent)
GO! Erasmusatheneum Essen-KalmthoutScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
Provinciale MiddenschoolScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
Gemeent. Inst. voor Techn. & HandelsondScholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)
Werkend Leren Antwerpen ZuidScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Werkend Leren Antwerpen NoordScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
De Leerexpert ZiekenhuisschoolScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
De LeerexpertScholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)
Don Bosco Technisch InstituutScholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)
Centrum voor Leren en Werken AntwerpenScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)
Buso Kristus-KoningScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)
Sint-EduardusinstituutScholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)
Sint-AnnacollegeScholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)
Sint-JozefinstituutScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)
Heilig Hart van Maria-InstituutScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)
Vita et Pax CollegeScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)
Annuntia-InstituutScholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)
Sint-Jan BerchmanscollegeScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)
Immaculata InstituutScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)
Mariagaarde InstituutScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)
Maris Stella InstituutScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)
Sint-Jan Berchmanscollege MSScholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)
V.T.I.Scholengemeenschap V 07 - SGKSO Malle - Zandhoven (Zandhoven)
Vrij Instituut voor Technisch OnderwijsScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)
Buso BerkenbeekScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)
ASO SpijkerScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)
Klein SeminarieScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)
V.T.I. SpijkerScholengemeenschap V 08 - SGKSO Markdal (Hoogstraten)
Heilig GrafScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)
H.Inst.voor Verpleegkunde Sint-ElisabethScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)
Sint-Jozefcollege TurnhoutScholengemeenschap V 09 - SGKSO Turnhout (Turnhout)
Sint-ClaracollegeScholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)
Sint-VictorinstituutScholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)
Vrije Technische Scholen van TurnhoutScholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)
Rozenberg S.O.Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)
Sint-LutgardisScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)
Technisch Instituut Sint-PaulusScholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)
Sint-Lambertus 1Scholengemeenschap V 12 - SGKSO Westerlo (Westerlo)
KOGEKA 1Scholengemeenschap V 13 - SGKSO KOGEKA (Geel)
Sint-JozefscollegeScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)
Francesco-PaviljoenScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)
Instituut van de VoorzienigheidScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)
Sint-JozefinstituutScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)
Technisch Instituut ScheppersScholengemeenschap V 14 - SGKSO Stad Herentals (Herentals)
Kardinaal van Roey-Instituut ASOScholengemeenschap V 15 - SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)
Kardinaal van Roey-InstituutScholengemeenschap V 15 - SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)
Heilig Hart - Middenschool 2Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)
Buso De RegenboogScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)
Sint-Ursula-instituutScholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)
V.T.I.Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)
Sint-JozefinstituutScholengemeenschap V 18 - SGKSO Kontich - Hove (Kontich)
Regina Pacisinstituut - ASOScholengemeenschap V 18 - SGKSO Kontich - Hove (Kontich)
Sint-Ritacollege eerste graadScholengemeenschap V 18 - SGKSO Kontich - Hove (Kontich)
V.T.I.Scholengemeenschap V 18 - SGKSO Kontich - Hove (Kontich)
Sint-GabriëlcollegeScholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)
Katholiek Secundair Onderwijs MortselScholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)
ZOWE VerpleegkundeScholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)
Buso St-Juliaan School aan de waterkantScholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)
Sint-VincentiusScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)
Sint-LeoinstituutScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)
Sint-AnnainstituutScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)
Instituut Sint-LutgardisScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)
Edward Poppe-InstituutScholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)
Humaniora Kindsheid JesuScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)
Buso - KIDSScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)
Virga JessecollegeScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)
Vrije MiddenschoolScholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)
Sint-FranciscuscollegScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)
Don BoscoScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)
InspirocollegeScholengemeenschap V 49 - SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)
Sint-LambertuscollegeScholengemeenschap V 54 - SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)
Heilig-GrafinstituutScholengemeenschap V 54 - SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)
Technisch Instituut Sint-JozefScholengemeenschap V 54 - SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)
Instituut voor Katholiek Secundair Ond.Scholengemeenschap V 54 - SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)
campus de helixScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)
Instituut Maria KoninginScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)
Heilig HartcollegeScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)
Sint-VincentiusmiddenschoolScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)
Technisch Instituut SparrendalScholengemeenschap V 55 - SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)
T.I.St.-JansbergScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)
E.G.SScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)
Instituut H. GrafScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)
Coll.H.Kr.St-UrsulScholengemeenschap V 56 - SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)
Kunstschool GenkScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)
Intercommunale BuSO De WisselScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)
Don Bosco GenkScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)
Onze-Lieve-VrouwlyceumScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)
Regina MundiScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)
Sint-Jan BerchmanscollegeScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)
Sint-JozefinstituutScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)
T.I. Sint-LodewijkScholengemeenschap V 57 - SGKSO Sint-Maarten (Genk)
BiotechnicumScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)
Heilig HartinstituutScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)
TISMScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)
AgnetencollegeScholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)
WICOScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)
Buso Sint-JozefScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)
Buso Sint-ElisabethScholengemeenschap V 59 - SGKSO WICO (Overpelt)
Maria-BoodschaplyceumScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Buso CardijnschoolScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Sint-Guido-InstituutScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Sint-NiklaasinstituutScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Imelda-InstituutScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Jan-van-RuusbroeckollegeScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Maria AssumptalyceumScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Regina PacisinstituutScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Sint-Jan BerchmanscollegeScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Sint-PieterscollegeScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
LutgardiscollegeScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Sint-Lukas KunsthumanioraScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Don Bosco Technisch InstituutScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Mater Dei-InstituutScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Sint-JozefscollegeScholengemeenschap V 60 - SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)
Regina-CaelilyceumScholengemeenschap V 61 - SGKSO Dilbeek - Ternat (Dilbeek)
Sint-JozefsinstituutScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Katholiek Sec. Ond. Ternat - Sint-Angela SScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Don Bosco-InstituutScholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)
Don BoscoScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)
Buso Don BoscoScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)
Sint-VictorinstituutScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)
Heilig-Hart&CollegeScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)
Sancta MariainstituutScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)
Sint-Godelieve-InstituutScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)
Immaculata Maria InstituutScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)
Onze-Lieve-VrouwinstituutScholengemeenschap V 64 - SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)
Het CollegeScholengemeenschap V 65 - SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)
TechnOVScholengemeenschap V 65 - SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)
VirgoScholengemeenschap V 65 - SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)
Heilig Hartcollege eerste graadScholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)
Vrije Middenschool LeuvenScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
ParidaensinstituutScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
BuSO Don Bosco Groenveld plusScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Buso Ter BankScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Buso WindekindScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Ziekenhuisschool GasthuisbergScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
H. DrievuldigheidscollegeScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Sancta MariaScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Sint-AlbertuscollegeScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
StFranciscusinst.vr Verpleegkunde LeuvenScholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)
Buso MariadalScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)
Sint-JanscollegeScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)
Sint-LeonardusinstituutScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)
Sint-TarcisiusinstituutScholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)
Sint-JozefscollegeScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)
DamiaaninstituutScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)
Instituut Sancta MariaScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)
Sint-JozefscollegeScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)
Sint-JozefsinstituutScholengemeenschap V 69 - SGKSO Aarschot - Betekom (Aarschot)
Montfortaans SeminarieScholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)
Sint-NorbertusinstituutScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
ScheppersinstituutScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
Berthoutinstituut - Klein SeminarieScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
COLOMAplusScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
Sint-RomboutscollegeScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
Technische Scholen MechelenScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
College HagelsteinScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
Sint-Ursula-InstituutScholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)
Sint-Jan BerchmansinstituutScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)
Onze-Lieve-Vrouw-PresentatieScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)
Buso Sint-Jan BerchmansinstituutScholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)
Technisch Heilig HartinstituutScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)
Diocesane MiddenschoolScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)
VoorzienigheidScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)
Sint-Jan BerchmanscollegeScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)
V.T.I. MariëndaalScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)
Pius XScholengemeenschap V 74 - SGKSO Diest - Tessenderlo (Tessenderlo)
Sint-MichielScholengemeenschap V 75 - SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)
St-FerdinandScholengemeenschap V 75 - SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)
Hiberniaschool Mid Steinersch AntwerpenScholengemeenschap V 76 - SG Steinerscholen SO (Gent)
Buso - Parcival-SteinerschoolScholengemeenschap V 76 - SG Steinerscholen SO (Gent)

Hieronder vindt u een kaart & tabelweergave van alle (niet) – deelnemende secundaire scholen in Vlaanderen. Gebruik de knop links bovenaan de kaart om bepaalde parameters aan/af te zetten.

Aan de hand van de naam van de deelnemende school is de locatie bepaald. Hierdoor is het mogelijk dat een school op een verkeerde plaats staat. Fouten kunnen steeds doorgegeven worden aan ‘helpdesk@lerarenstage.be’.

Kaartweergave

Scroll Up
Terug