We verwelkomen volgende scholen in Lerarenstage.be

Kaartweergave (Laatste update 2/03/2018)

Hieronder vindt u een kaart & tabelweergave van alle (niet) – deelnemende secundaire scholen in Vlaanderen. Gebruik de knop links bovenaan de kaart om bepaalde parameters aan/af te zetten.

Tabelweergave (Laatste update 2/03/2018)

Je kan de kolommen sorteren door op de pijltjes naast het kolomhoofd te klikken. Vind je een school niet terug? Contacteer dan de helpdesk!

Secundaire scholen in Lerarenstage.be

InstellingsnummerScholengemeenschap/-groepofficiële naamNaam in Lerarenstage.beKoepels en GO!Volledig adresParticipeert (niet)
41467Scholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)41467 - GO! technisch atheneum 1 Diest, 3290 DiestGO! technisch atheneum 1 DiestGemeenschapsonderwijsBoudewijnvest 5 3290 DiestParticipeert
131326Scholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)131326 - GO! atheneum KAMSA Aarschot, 3200 AarschotGO! atheneum KAMSA AarschotGemeenschapsonderwijsPastoor Dergentlaan 47 3200 AarschotParticipeert niet
41426Scholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)41426 - GO! atheneum Prins Van Oranje, 3290 DiestGO! atheneum Prins Van OranjeGemeenschapsonderwijsWeerstandsplein 0 3290 DiestParticipeert niet
41475Scholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)41475 - GO! middenschool Prins Van Oranje, 3290 DiestGO! middenschool Prins Van OranjeGemeenschapsonderwijsFerdinand Allenstraat 3 3290 DiestParticipeert niet
46409Scholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)46409 - GO! technisch atheneum 2 Diest, 3290 DiestGO! technisch atheneum 2 DiestGemeenschapsonderwijsWeerstandsplein 1 3290 DiestParticipeert niet
131334Scholengemeenschap G 01 - SG SO Adite (Diest)131334 - GO! Ath. Russelberg Tessenderlo, 3980 TessenderloGO! Ath. Russelberg TessenderloGemeenschapsonderwijsGerhagenstraat 58 3980 TessenderloParticipeert
125922Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)125922 - GO! techn. Atheneum Victor Hortaschool, 1140 EvereGO! techn. Atheneum Victor HortaschooGemeenschapsonderwijsOud-Strijderslaan 200 1140 EvereParticipeert niet
27359Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)27359 - Buso Zaveldal, 1000 BrusselBuso ZaveldalAndereNieuwland 198 1000 BrusselParticipeert niet
27193Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)27193 - GO! SBSO Heemschool 2, 1120 BrusselGO! SBSO Heemschool 2GemeenschapsonderwijsKoning Albertlaan 181 1120 Neder-Over-HeembeekParticipeert niet
27383Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)27383 - Buso Kasterlinden, 1082 Sint-Agatha-BerchemBuso KasterlindenAndereGroot-Bijgaardenstraat 434 1082 Sint-Agatha-BerchemParticipeert niet
31997Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)31997 - COOVISecundaironderwijs, 1070 AnderlechtCOOVISecundaironderwijsGemeenschapsonderwijsEmile Grysonlaan 1 1070 AnderlechtParticipeert niet
31963Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)31963 - GO! atheneum Anderlecht, 1070 AnderlechtGO! atheneum AnderlechtGemeenschapsonderwijsSint-Guidostraat 73 1070 AnderlechtParticipeert niet
49023Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)49023 - GO! kunsthumaniora Brussel-Stad, 1020 BrusselGO! kunsthumaniora Brussel-StadGemeenschapsonderwijsChrysantenstraat 26 1020 LakenParticipeert niet
41368Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41368 - GO! lyceum Martha Somers, 1020 BrusselGO! lyceum Martha SomersGemeenschapsonderwijsKarel Bogaerdstraat 4 1020 LakenParticipeert
41483Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41483 - GO! atheneum Etterbeek, 1040 EtterbeekGO! atheneum EtterbeekGemeenschapsonderwijsEdmond Mesenslaan 2 1040 EtterbeekParticipeert niet
41574Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41574 - GO! technisch atheneum Jette, 1090 JetteGO! technisch atheneum JetteGemeenschapsonderwijsLÚon Theodorstraat 80 1090 JetteParticipeert niet
41632Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41632 - GO! atheneum Unescoschool, 1081 KoekelbergGO! atheneum UnescoschoolGemeenschapsonderwijsFÚlix Vande Sandestraat 15 1081 KoekelbergParticipeert niet
41756Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41756 - GO! atheneum Emanuel Hiel, 1030 SchaarbeekGO! atheneum Emanuel HielGemeenschapsonderwijsCharles Gilisquetlaan 34 1030 SchaarbeekParticipeert niet
41756Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41756 - GO! atheneum Emanuel Hiel, 1030 SchaarbeekGO! atheneum Emanuel HielGemeenschapsonderwijsCharles Gilisquetlaan 34 1030 SchaarbeekParticipeert niet
41764Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41764 - GO! technisch atheneum Zavelenberg, 1082 Sint-Agatha-BerchemGO! technisch atheneum ZavelenbergGemeenschapsonderwijsOscar Ruelensplein 13 1082 Sint-Agatha-BerchemParticipeert niet
41764Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41764 - GO! technisch atheneum Zavelenberg, 1082 Sint-Agatha-BerchemGO! technisch atheneum ZavelenbergGemeenschapsonderwijsOscar Ruelensplein 13 1082 Sint-Agatha-BerchemParticipeert niet
41699Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41699 - atheneum GO! for Business, 1080 Sint-Jans-Molenbeekatheneum GO! for BusinessGemeenschapsonderwijsToverfluitstraat 21 1080 Sint-Jans-MolenbeekParticipeert niet
41954Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41954 - GO! atheneum Sint-Pieters-Woluwe, 1150 Sint-Pieters-WoluweGO! atheneum Sint-Pieters-WoluweGemeenschapsonderwijsGrote Prijzenlaan 59 1150 Sint-Pieters-WoluweParticipeert niet
41863Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41863 - GO! atheneum Ukkel, 1180 UkkelGO! atheneum UkkelGemeenschapsonderwijsNekkersgatlaan 17 1180 UkkelParticipeert niet
41871Scholengemeenschap G 02 - SG GO Brussel (Evere)41871 - GO! middenschool Ukkel, 1180 UkkelGO! middenschool UkkelGemeenschapsonderwijsNekkersgatlaan 17 1180 UkkelParticipeert niet
116831Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)116831 - GO! atheneum De Ring, 3000 LeuvenGO! atheneum De RingGemeenschapsonderwijsTiensevest 62 3000 LeuvenParticipeert niet
27243Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)27243 - GO! IBSO Woudlucht, 3001 LeuvenGO! IBSO WoudluchtGemeenschapsonderwijsProsperdreef 3 3001 HeverleeParticipeert niet
32938Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)32938 - De Wijnpers - Provinciaal onderw. Leuven, 3000 LeuvenDe Wijnpers - Provinciaal onderw. LeuvenOfficieel gesubsidieerd onderwijsMechelsevest 72 3000 LeuvenParticipeert
112292Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)112292 - GO! atheneum Leuven, 3000 LeuvenGO! atheneum LeuvenGemeenschapsonderwijsRedingenstraat 90 3000 LeuvenParticipeert
112292Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)112292 - GO! atheneum Leuven, 3000 LeuvenGO! atheneum LeuvenGemeenschapsonderwijsRedingenstraat 90 3000 LeuvenParticipeert
41665Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)41665 - GO! middenschool 1 Leuven, 3000 LeuvenGO! middenschool 1 LeuvenGemeenschapsonderwijsRedingenstraat 90 3000 LeuvenParticipeert
112301Scholengemeenschap G 03 - SGSO Leuven (Leuven)112301 - Middenschool Ter Beuke, 3010 LeuvenMiddenschool Ter BeukeGemeenschapsonderwijsRerum Novarumlaan 1 3010 Kessel-LoParticipeert
40253Scholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)40253 - GO! atheneum Beveren-Waas, 9120 BeverenGO! atheneum Beveren-WaasGemeenschapsonderwijsDonkvijverstraat 30 9120 Beveren-WaasParticipeert
131805Scholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)131805 - CDO Newton, 9100 Sint-NiklaasCDO NewtonGemeenschapsonderwijsNoordlaan 32 9100 Sint-NiklaasParticipeert niet
27235Scholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)27235 - GO! SBSO Baken, 9100 Sint-NiklaasGO! SBSO BakenGemeenschapsonderwijsBellestraat 89 9100 Sint-NiklaasParticipeert niet
43729Scholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)43729 - Scholen Da Vinci, 9100 Sint-NiklaasScholen Da VinciGemeenschapsonderwijsParklaan 89 9100 Sint-NiklaasParticipeert
43729Scholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)43729 - Scholen Da Vinci, 9100 Sint-NiklaasScholen Da VinciGemeenschapsonderwijsParklaan 89 9100 Sint-NiklaasParticipeert
43786Scholengemeenschap G 04 - SG Waasland 17 (Temse)43786 - Lyceum Aan De Stroom, 9140 TemseLyceum Aan De StroomGemeenschapsonderwijsTheo De Deckerlaan 2 9140 TemseParticipeert niet
47944Scholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)47944 - GO! atheneum en leefschool De Tandem, 9900 EekloGO! atheneum en leefschool De TandemGemeenschapsonderwijsEikelstraat 41 9900 EekloParticipeert niet
36467Scholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)36467 - Provinciaal Technisch Instituut, 9900 EekloProvinciaal Technisch Instituut - EekloOfficieel gesubsidieerd onderwijsRoze 131 9900 EekloParticipeert
36467Scholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)36467 - Provinciaal Technisch Instituut, 9900 EekloProvinciaal Technisch Instituut - EekloOfficieel gesubsidieerd onderwijsRoze 131 9900 EekloParticipeert
43521Scholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)43521 - GO! middenschool Mevrouw Courtmans, 9990 MaldegemGO! middenschool en atheneum MaldegemGemeenschapsonderwijsMevrouw Courtmanslaan 80 9990 MaldegemParticipeert
43539Scholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)43539 - GO! atheneum Courtmanslaan Maldegem, 9990 MaldegemGO! middenschool en atheneum MaldegemGemeenschapsonderwijsMevrouw Courtmanslaan 80 9990 MaldegemParticipeert
43869Scholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)43869 - GO! atheneum Zelzate, 9060 ZelzateGO! atheneum ZelzateGemeenschapsonderwijsOnteigeningsstraat 41 9060 ZelzateParticipeert
43885Scholengemeenschap G 06 - SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)43885 - GO! middenschool Zelzate, 9060 ZelzateGO! middenschool ZelzateGemeenschapsonderwijsOnteigeningsstraat 41 9060 ZelzateParticipeert
43836Scholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)43836 - GO! middenschool Campus Kompas Wetteren, 9230 WetterenGO! middenschool Campus Kompas WettereGemeenschapsonderwijsNoordlaan 10 9230 WetterenParticipeert
125948Scholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)125948 - GO! atheneum Lokeren, 9160 LokerenGO! atheneum LokerenGemeenschapsonderwijsAzalealaan 2 9160 LokerenParticipeert
43513Scholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)43513 - GO! technisch atheneum Lokeren, 9160 LokerenGO! technisch atheneum LokerenGemeenschapsonderwijsAzalealaan 21 9160 LokerenParticipeert
43588Scholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)43588 - GO! middenschool De Moerbei, 9180 MoerbekeGO! middenschool De MoerbeiGemeenschapsonderwijsHospicestraat 16 9180 Moerbeke-WaasParticipeert niet
43802Scholengemeenschap G 07 - SG Reinaert (Dendermonde)43802 - GO! atheneum Campus Kompas Wetteren, 9230 WetterenGO! atheneum Campus Kompas WetterenGemeenschapsonderwijsNoordlaan 10 9230 WetterenParticipeert
40584Scholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)40584 - GO! technisch atheneum Da Vinci Edegem, 2650 EdegemGO! technisch atheneum Da Vinci EdegemGemeenschapsonderwijsMonseigneur Cardijnlaan 1 2650 EdegemParticipeert niet
40808Scholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)40808 - GO! ath.Lier campus Arthur Vanderpoorten, 2500 LierGO! ath.Lier campus Arthur VanderpoortenGemeenschapsonderwijsArthur Vanderpoortenlaan 35 2500 LierParticipeert
40816Scholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)40816 - GO! atheneum Lier campus Anton Bergmann, 2500 LierGO! atheneum Lier campus Anton BergmannGemeenschapsonderwijsAnton Bergmannlaan 24 2500 LierParticipeert niet
40832Scholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)40832 - GO! atheneum Lier campus Louis Zimmer, 2500 LierGO! atheneum Lier campus Louis ZimmerGemeenschapsonderwijsPredikherenlaan 18 2500 LierParticipeert niet
40972Scholengemeenschap G 08 - SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)40972 - GO! atheneum Mortsel, 2640 MortselGO! atheneum MortselGemeenschapsonderwijsMechelsesteenweg 194 2640 MortselParticipeert niet
40642Scholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)40642 - GO! atheneum Geel, 2440 GeelGO! atheneum GeelGemeenschapsonderwijsTechnische-Schoolstraat 15 2440 GeelParticipeert
40634Scholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)40634 - GO! middenschool Geel, 2440 GeelGO! middenschool GeelGemeenschapsonderwijsTechnische-Schoolstraat 15 2440 GeelParticipeert
40717Scholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)40717 - GO! SO De Vesten Herentals, 2200 HerentalsGO! SO De Vesten HerentalsGemeenschapsonderwijsAugustijnenlaan 32 2200 HerentalsParticipeert
40717Scholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)40717 - GO! SO De Vesten Herentals, 2200 HerentalsGO! SO De Vesten HerentalsGemeenschapsonderwijsAugustijnenlaan 32 2200 HerentalsParticipeert
41178Scholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)41178 - GO! Daltonatheneum Het Leerlabo, 2260 WesterloGO! Daltonatheneum Het LeerlaboGemeenschapsonderwijsSpikdorenveld 22 2260 WesterloParticipeert niet
43241Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)43241 - GO! atheneum Geraardsbergen, 9500 GeraardsbergenGO! atheneum GeraardsbergenGemeenschapsonderwijsPapiermolenstraat 103 9500 GeraardsbergenParticipeert
43927Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)43927 - GO! atheneum Brakel, 9660 BrakelGO! atheneum BrakelGemeenschapsonderwijsKasteelstraat 32 9660 BrakelParticipeert
43257Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)43257 - GO! middenschool Geraardsbergen, 9500 GeraardsbergenGO! middenschool GeraardsbergenGemeenschapsonderwijsWegvoeringstraat 7 9500 GeraardsbergenParticipeert
117762Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)117762 - GO! atheneum Herzele, 9550 HerzeleGO! atheneum HerzeleGemeenschapsonderwijsDe Tramzate 9 9550 HerzeleParticipeert
115238Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)115238 - GO! atheneum Zottegem, 9620 ZottegemGO! atheneum ZottegemGemeenschapsonderwijsMeerlaan 25 9620 ZottegemParticipeert
38596Scholengemeenschap G 11 - SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)38596 - Provinciaal Technisch Instituut, 9620 ZottegemProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsSabina van Beierenlaan 35 9620 ZottegemParticipeert
43166Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)43166 - GO! talent Dendermonde, 9200 DendermondeGO! technisch atheneum DendermondeGemeenschapsonderwijsBegijnhoflaan 1 9200 DendermondeParticipeert
43166Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)43166 - GO! talent Dendermonde, 9200 DendermondeGO! technisch atheneum DendermondeGemeenschapsonderwijsBegijnhoflaan 1 9200 DendermondeParticipeert
28282Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)28282 - Provinciale Buso Spectrum, 9255 BuggenhoutProvinciale Buso SpectrumOfficieel gesubsidieerd onderwijsPlatteput 4 9255 BuggenhoutParticipeert niet
43141Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)43141 - GO! atheneum Dendermonde, 9200 DendermondeGO! atheneum DendermondeGemeenschapsonderwijsZuidlaan 3 9200 DendermondeParticipeert
43174Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)43174 - GO! Middenschool Athenea Dendermonde, 9200 DendermondeGO! Middenschool Athenea DendermondeGemeenschapsonderwijsZuidlaan 3 9200 DendermondeParticipeert
43182Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)43182 - GO! middenschool Athenea Dendermonde, 9200 DendermondeGO! Middenschool Athenea DendermondeGemeenschapsonderwijsBegijnhoflaan 1 9200 DendermondeParticipeert
43406Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)43406 - GO! middenschool MIRA, 9220 HammeGO! middenschool MIRAGemeenschapsonderwijsLoystraat 70 9220 HammeParticipeert
37275Scholengemeenschap G 13 - SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)37275 - Provinciaal Technisch Instituut Hamme, 9220 HammeProvinciaal Technisch Instituut HammeOfficieel gesubsidieerd onderwijsMeulenbroekstraat 15 9220 HammeParticipeert
41194Scholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)41194 - GO! Atheneum Willebroek, 2830 WillebroekGO! Atheneum WillebroekGemeenschapsonderwijsEduard Anseelestraat 0 2830 WillebroekParticipeert niet
27227Scholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)27227 - GO! SBSO Groenlaar, 2840 RumstGO! SBSO GroenlaarGemeenschapsonderwijsPredikherenhoevestraat 31 2840 ReetParticipeert niet
40411Scholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)40411 - GO! atheneum Boom, 2850 BoomGO! atheneum BoomGemeenschapsonderwijsJan Baptist Davidstraat 2 2850 BoomParticipeert niet
40428Scholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)40428 - GO! middenschool Den Brandt, 2850 BoomGO! middenschool Den BrandtGemeenschapsonderwijsHollezijp 11 2850 BoomParticipeert niet
41202Scholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)41202 - GO! Atheneum Klein-Brabant, 2880 BornemGO! Atheneum Klein-BrabantGemeenschapsonderwijsLindestraat 123 2880 BornemParticipeert niet
41004Scholengemeenschap G 14 - SG Boom-Willebroek (Bornem)41004 - GO! technischAtheneum Den Biezerd, 2845 NielGO! technischAtheneum Den BiezerdGemeenschapsonderwijsWirixstraat 56 2845 NielParticipeert
117838Scholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)117838 - GO! technisch atheneum Campus De Brug, 1800 VilvoordeGO! technisch atheneum Campus De BrugGemeenschapsonderwijsVaartstraat 1 1800 VilvoordeParticipeert niet
117821Scholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)117821 - GO! atheneum Grimbergen, 1850 GrimbergenGO! atheneum GrimbergenGemeenschapsonderwijsLagesteenweg 77 1850 GrimbergenParticipeert
107706Scholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)107706 - GO! atheneum Tervuren, 3080 TervurenGO! atheneum TervurenGemeenschapsonderwijsHippolyte Boulengerlaan 7 3080 TervurenParticipeert
117812Scholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)117812 - GO! atheneum Vilvoorde, 1800 VilvoordeGO! atheneum VilvoordeGemeenschapsonderwijsLeopoldstraat 22 1800 VilvoordeParticipeert niet
41897Scholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)41897 - GO! technisch atheneum Horteco, 1800 VilvoordeGO! technisch atheneum HortecoGemeenschapsonderwijsde Bavaylei 116 1800 VilvoordeParticipeert niet
128108Scholengemeenschap G 15 - SGSO SCOOP (Overijse)128108 - GO! atheneum Zaventem, 1930 ZaventemGO! atheneum ZaventemGemeenschapsonderwijsHoogstraat 50 1930 ZaventemParticipeert niet
41533Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)41533 - GO! atheneum Halle, 1500 HalleGO! atheneum HalleGemeenschapsonderwijsAuguste Demaeghtlaan 40 1500 HalleParticipeert niet
41301Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)41301 - GO! atheneum campus Vijverbeek, 1730 AsseGO! atheneum campus VijverbeekGemeenschapsonderwijsNieuwstraat 122 1730 AsseParticipeert niet
41319Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)41319 - GO! middenschool campus Vijverbeek, 1730 AsseGO! atheneum campus VijverbeekGemeenschapsonderwijsNieuwstraat 122 1730 AsseParticipeert niet
41541Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)41541 - GO! middenschool Halle, 1500 HalleGO! middenschool HalleGemeenschapsonderwijsAuguste Demaeghtlaan 40 1500 HalleParticipeert
41558Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)41558 - GO! technisch atheneum Halle, 1500 HalleGO! technisch atheneum HalleGemeenschapsonderwijsKluisstraat 1 1500 HalleParticipeert
41781Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)41781 - GO! middenschool, 1750 LennikGO! middenschool SigoGemeenschapsonderwijsKarel Keymolenstraat 35 1750 LennikParticipeert niet
41921Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)41921 - GO! technisch atheneum Campus Wemmel, 1780 WemmelGO! technisch atheneum Campus WemmelGemeenschapsonderwijsZijp 14 1780 WemmelParticipeert
41939Scholengemeenschap G 16 - SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)41939 - GO! middenschool Campus Wemmel, 1780 WemmelGO! technisch atheneum Campus WemmelGemeenschapsonderwijsZijp 14 1780 WemmelParticipeert
44412Scholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)44412 - GO! atheneum Overpelt, 3900 OverpeltGO! atheneum OverpeltGemeenschapsonderwijsLeopoldlaan 45 3900 OverpeltParticipeert
44412Scholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)44412 - GO! atheneum Overpelt, 3900 OverpeltGO! atheneum OverpeltGemeenschapsonderwijsLeopoldlaan 45 3900 OverpeltParticipeert
27276Scholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)27276 - GO! SBSO Zonneweelde, 3920 LommelGO! SBSO ZonneweeldeGemeenschapsonderwijsSpeelpleinstraat 77 3920 LommelParticipeert niet
44289Scholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)44289 - GO! atheneum Leopoldsburg, 3970 LeopoldsburgGO! atheneum LeopoldsburgGemeenschapsonderwijsAtheneumstraat 2 3970 LeopoldsburgParticipeert niet
44297Scholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)44297 - GO! middenschool Leopoldsburg, 3970 LeopoldsburgGO! atheneum LeopoldsburgGemeenschapsonderwijsAtheneumstraat 2 3970 LeopoldsburgParticipeert niet
44313Scholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)44313 - GO! middenschool Mercurius, 3920 LommelGO! atheneum MercuriusGemeenschapsonderwijsMudakkers 25 3920 LommelParticipeert niet
44321Scholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)44321 - GO! atheneum Mercurius, 3920 LommelGO! atheneum MercuriusGemeenschapsonderwijsMudakkers 25 3920 LommelParticipeert niet
44438Scholengemeenschap G 19 - SG Limburg-Noord (Beringen)44438 - GO! middenschool De Wingerd, 3900 OverpeltGO! middenschool De WingerdGemeenschapsonderwijsLeopoldlaan 45 3900 OverpeltParticipeert niet
44495Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)44495 - GO! middenschool 2 Borgloon Dom Speelhof, 3840 BorgloonGO! middenschool 2 Borgloon Dom SpeelhofGemeenschapsonderwijsStationsstraat 32 3840 BorgloonParticipeert
27912Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)27912 - GO! SBSO Sibbo, 3700 TongerenGO! SBSO SibboGemeenschapsonderwijsCorversstraat 33 3700 TongerenParticipeert niet
46417Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)46417 - GO! SBSO Zonnegroen, 3440 ZoutleeuwGO! SBSO ZonnegroenGemeenschapsonderwijsSint-Truidensesteenweg 44 3440 ZoutleeuwParticipeert niet
43968Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)43968 - GO! Atheneum Martinus Bilzen, 3740 BilzenGO! Atheneum Martinus BilzenGemeenschapsonderwijsSint Martinusstraat 3 3740 BilzenParticipeert niet
44263Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)44263 - GO! technisch atheneum Lanaken, 3620 LanakenGO! technisch atheneum LanakenGemeenschapsonderwijsKoning Albertlaan 58 3620 LanakenParticipeert niet
44446Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)44446 - GO! atheneum Sint-Truiden, 3800 Sint-TruidenGO! atheneum Sint-TruidenGemeenschapsonderwijsTichelrijlaan 1 3800 Sint-TruidenParticipeert
44453Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)44453 - GO! middenschool 1 Sint-Truiden, 3800 Sint-TruidenGO! atheneum Sint-TruidenGemeenschapsonderwijsTichelrijlaan 1 3800 Sint-TruidenParticipeert
44487Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)44487 - GO! technisch atheneum Domein Speelhof, 3800 Sint-TruidenGO! technisch atheneum Domein SpeelhofGemeenschapsonderwijsSpeelhoflaan 9 3800 Sint-TruidenParticipeert niet
44537Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)44537 - GO! atheneum Tongeren, 3700 TongerenGO! atheneum TongerenGemeenschapsonderwijsMoerenstraat 4 3700 TongerenParticipeert niet
44552Scholengemeenschap G 22 - SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)44552 - GO! technisch atheneum Campus Plinius, 3700 TongerenGO! technisch atheneum Campus PliniusGemeenschapsonderwijsKeversstraat 26 3700 TongerenParticipeert niet
27698Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)27698 - GO! Busleyden Ath. De Beemden, 2800 MechelenGO! SBSO De BeemdenGemeenschapsonderwijsStuivenbergbaan 135 2800 MechelenParticipeert
117754Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)117754 - GO! technisch atheneum Heist-op-den-berg, 2220 Heist-op-den-BergGO! technisch atheneum Heist-op-den-bergGemeenschapsonderwijsFrans Coeckelbergsstraat 22 2220 Heist-op-den-BergParticipeert
41608Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)41608 - GO! atheneum Keerbergen, 3140 KeerbergenGO! atheneum KeerbergenGemeenschapsonderwijsVlieghavenlaan 18 3140 KeerbergenParticipeert
32847Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)32847 - GO! technisch atheneum Keerbergen, 3140 KeerbergenGO! technisch atheneum GITBOGemeenschapsonderwijsMolenstraat 2 3140 KeerbergenParticipeert
40907Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)40907 - GO! Busleyden Atheneum-campus Botaniek, 2800 MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus BotaniekGemeenschapsonderwijsAugustijnenstraat 92 2800 MechelenParticipeert
40873Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)40873 - GO! Busleyden Atheneum-campus Caputsteen, 2800 MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus CaputsteeGemeenschapsonderwijsCaputsteenstraat 51 2800 MechelenParticipeert
40857Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)40857 - GO! Busleyden Atheneum-campus Pitzemburg, 2800 MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus PitzemburGemeenschapsonderwijsBruul 129 2800 MechelenParticipeert
60831Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)60831 - GO! Busleyden Atheneum-campus Stassart, 2800 MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus StassartGemeenschapsonderwijsWollemarkt 36 2800 MechelenParticipeert
60831Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)60831 - GO! Busleyden Atheneum-campus Stassart, 2800 MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus StassartGemeenschapsonderwijsWollemarkt 36 2800 MechelenParticipeert
42036Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)42036 - GO! atheneum Avelgem, 8580 AvelgemGO! AvelgemGemeenschapsonderwijsOudenaardsesteenweg 20 8580 AvelgemParticipeert
42044Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)42044 - GO! middenschool Avelgem, 8580 AvelgemGO! AvelgemGemeenschapsonderwijsOudenaardsesteenweg 20 8580 AvelgemParticipeert
112318Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)112318 - Provinciaal Technisch Instituut, 8500 KortrijkProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsGraaf Karel de Goedelaan 7 8500 KortrijkParticipeert niet
122671Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)122671 - GO! atheneum Oudenaarde, 9700 OudenaardeGO! atheneum OudenaardeGemeenschapsonderwijsFortstraat 47 9700 OudenaardeParticipeert
122671Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)122671 - GO! atheneum Oudenaarde, 9700 OudenaardeGO! atheneum OudenaardeGemeenschapsonderwijsFortstraat 47 9700 OudenaardeParticipeert
37903Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)37903 - Provinciaal Instituut Vlaamse Ardennen, 9700 OudenaardeProvinciaal Instituut Vlaamse ArdennenOfficieel gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 6 9700 OudenaardeParticipeert
116756Scholengemeenschap G 24 - SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)116756 - GO! atheneum Da Vinci Campus, 9600 RonseGO! atheneum Da Vinci CampusGemeenschapsonderwijsGustave Royerslaan 39 9600 RonseParticipeert
42622Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)42622 - GO! technisch atheneum Vesaliusinstituut, 8400 OostendeGO! technisch atheneum VesaliusinstituutGemeenschapsonderwijsLeffingestraat 1 8400 OostendeParticipeert niet
27292Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)27292 - GO! SBSO Aan Zee, 8400 OostendeGO! SBSO Aan ZeeGemeenschapsonderwijsMaurits Sabbestraat 8 8400 OostendeParticipeert niet
42283Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)42283 - GO! Atlas atheneum Gistel, 8470 GistelGO! Atlas atheneum GistelGemeenschapsonderwijsCallaertswalledreef 8 8470 GistelParticipeert niet
42441Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)42441 - GO!Da Vinci Atheneum Koekelare, 8680 KoekelareGO!Da Vinci Atheneum KoekelareGemeenschapsonderwijsMoerestraat 20 8680 KoekelareParticipeert niet
130807Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)130807 - GO! atheneum Centrum Oostende, 8400 OostendeGO! atheneum Centrum OostendeGemeenschapsonderwijsLeon Spilliaertstraat 31 8400 OostendeParticipeert niet
42648Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)42648 - GO! Atheneum Pegasus Oostende, 8400 OostendeGO! Atheneum Pegasus OostendeGemeenschapsonderwijsSteensedijk 495 8400 OostendeParticipeert niet
35139Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)35139 - GO! Ensorinstituut Oostende, 8400 OostendeGO! Ensorinstituut OostendeGemeenschapsonderwijsGeneraal Jungbluthlaan 4 8400 OostendeParticipeert
35139Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)35139 - GO! Ensorinstituut Oostende, 8400 OostendeGO! Ensorinstituut OostendeGemeenschapsonderwijsGeneraal Jungbluthlaan 4 8400 OostendeParticipeert
104257Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)104257 - GO! Maritiem Instituut Mercator Oostende, 8400 OostendeGO! Maritiem Instituut Mercator OostendeGemeenschapsonderwijsMercatorlaan 15 8400 OostendeParticipeert niet
104257Scholengemeenschap G 25 - SG Oostende (Oostende)104257 - GO! Maritiem Instituut Mercator Oostende, 8400 OostendeGO! Maritiem Instituut Mercator OostendeGemeenschapsonderwijsMercatorlaan 15 8400 OostendeParticipeert niet
127985Scholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)127985 - GO! Erasmusatheneum Deinze, 9800 DeinzeGO! Erasmusatheneum DeinzeGemeenschapsonderwijsVolhardingslaan 11 9800 DeinzeParticipeert
126383Scholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)126383 - GO! SBSO Egmont & Hoorn, 9890 GavereGO! SBSO Egmont & HoornGemeenschapsonderwijsBroeckstraat 37 9890 GavereParticipeert niet
28324Scholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)28324 - Buso Wagenschot, 9810 NazarethBuso WagenschotVrij gesubsidieerd onderwijsSteenweg 2 9810 EkeParticipeert niet
43042Scholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)43042 - GO! Secundaire School De Beuk Aalter, 9880 AalterGO! Secundaire School De Beuk AalterGemeenschapsonderwijsStationsstraat 128 9880 AalterParticipeert
127993Scholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)127993 - GO! atheneum Erasmus De Pinte, 9840 De PinteGO! atheneum Erasmus De PinteGemeenschapsonderwijsPolderdreef 42 9840 De PinteParticipeert niet
42762Scholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)42762 - GO! atheneum Campus De Reynaert, 8700 TieltGO! atheneum Campus De ReynaertGemeenschapsonderwijsStationstraat 67 8700 TieltParticipeert
42853Scholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)42853 - GO! secundair onderwijs Groenhove CAT, 8790 WaregemGO! secundair onderwijs Groenhove CATGemeenschapsonderwijsWesterlaan 69 8790 WaregemParticipeert niet
42846Scholengemeenschap G 26 - SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)42846 - GO! secundair onderwijs Groenhove CMS, 8790 WaregemGO! secundair onderwijs Groenhove CMSGemeenschapsonderwijsJozef Duthoystraat 34 8790 WaregemParticipeert
44081Scholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)44081 - GO! atheneum 1 Hasselt, 3500 HasseltGO! atheneum 1 HasseltGemeenschapsonderwijsCapucienenstraat 28 3500 HasseltParticipeert
44172Scholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)44172 - GO! atheneum sporthumaniora Hasselt, 3500 HasseltGO! atheneum sporthumaniora HGemeenschapsonderwijsKoning Boudewijnlaan 12 3500 HasseltParticipeert
44107Scholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)44107 - GO! middenschool 3 Hasselt, 3500 HasseltGO! middenschool 3 HasseltGemeenschapsonderwijsVrijwilligersplein 3 3500 HasseltParticipeert niet
44123Scholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)44123 - GO! technisch atheneum 1 Hasselt, 3500 HasseltGO! technisch atheneum 1 HasseltGemeenschapsonderwijsVildersstraat 28 3500 HasseltParticipeert niet
48652Scholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)48652 - GO! technisch atheneum 3 Hasselt, 3500 HasseltGO! technisch atheneum 3 HasseltGemeenschapsonderwijsElfde-Liniestraat 22 3500 HasseltParticipeert niet
44181Scholengemeenschap G 27 - SG Hasselt (Hasselt)44181 - GO! middenschool 2 Herk-de-stad, 3540 Herk-de-StadGO! middenschool 2 Herk-de-stadGemeenschapsonderwijsDokter Vanweddingenlaan 10 3540 Herk-de-StadParticipeert niet
40311Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)40311 - GO! Koninklijk Lyceum Antwerpen, 2018 AntwerpenGO! Koninklijk Lyceum AntwerpenGemeenschapsonderwijsHertoginstraat 17 2018 AntwerpenParticipeert
49445Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)49445 - de! Kunsthumaniora van het GO!, 2018 Antwerpende! Kunsthumaniora van het GO!GemeenschapsonderwijsKarel Oomsstraat 24 2018 AntwerpenParticipeert
40601Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)40601 - Middenschool Ekeren van het GO!, 2180 AntwerpenGO! atheneum EkerenGemeenschapsonderwijsPastoor De Vosstraat 19 2180 EkerenParticipeert
40618Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)40618 - GO! atheneum Ekeren, 2180 AntwerpenGO! atheneum EkerenGemeenschapsonderwijsPastoor De Vosstraat 19 2180 EkerenParticipeert
110312Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)110312 - GO! De scheepvaartschool Cenflumarin, 2050 AntwerpenGO! De scheepvaartschool CenflumarinGemeenschapsonderwijsGloriantlaan 75 2050 AntwerpenParticipeert
40923Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)40923 - GO! Koninklijk Atheneum MXM, 2170 AntwerpenGO! Koninklijk Atheneum MXMGemeenschapsonderwijsMelgesdreef 113 2170 MerksemParticipeert
116764Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)116764 - GO! Spectrumschool, 2100 AntwerpenGO! Spectrumschool - Campus Plantijn (Leren+ Ontdekken)GemeenschapsonderwijsRuggeveldlaan 496 2100 DeurneParticipeert
40287Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)40287 - GO! K.A. Antwerpen, 2060 AntwerpenGO! K.A. AntwerpenGemeenschapsonderwijsFranklin Rooseveltplaats 11 2060 AntwerpenParticipeert
125963Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)125963 - GO! K.A. Berchem, 2600 AntwerpenGO! K.A. BerchemGemeenschapsonderwijsUitbreidingstraat 246 2600 BerchemParticipeert
40519Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)40519 - GO! K.A. Deurne, 2100 AntwerpenGO! K.A. DeurneGemeenschapsonderwijsFrank Craeybeckxlaan 22 2100 DeurneParticipeert
62091Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)62091 - GO! K.A. Hoboken, 2660 AntwerpenGO! K.A. HobokenGemeenschapsonderwijsDistelvinklaan 22 2660 HobokenParticipeert
42754Scholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)42754 - GO! MSKA Roeselare, 8800 RoeselareGO!MSKA RoeselareGemeenschapsonderwijsHugo Verrieststraat 68 8800 RoeselareParticipeert niet
42531Scholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)42531 - GO! Grenslandscholen 2/3 gr Menen Wervik, 8930 MenenGO! Grenslandscholen 2/3 gr Menen WervikGemeenschapsonderwijsVander Merschplein 54 8930 MenenParticipeert niet
42556Scholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)42556 - GO!Grenslandscholen 1e gr Menen Wervik, 8930 MenenGO! Grenslandscholen 2/3 gr Menen WervikGemeenschapsonderwijsVander Merschplein 54 8930 MenenParticipeert niet
42739Scholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)42739 - GO!MSKA Roeselare, 8800 RoeselareGO! MSKA RoeselareGemeenschapsonderwijsGroenestraat 170 8800 RoeselareParticipeert niet
42374Scholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)42374 - GO! Atheneum Bellevue, 8870 IzegemGO! Atheneum BellevueGemeenschapsonderwijsBellevuestraat 28 8870 IzegemParticipeert niet
42267Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)42267 - GO! technisch atheneum Diksmuide, 8600 DiksmuideGO! technisch atheneum DiksmuideGemeenschapsonderwijsKaaskerkestraat 22 8600 DiksmuideParticipeert niet
42689Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)42689 - GO!Atheneum Calmeyn De Panne, 8660 De PanneGO!Atheneum Calmeyn De PanneGemeenschapsonderwijsSt.-Elisabethlaan 4 8660 De PanneParticipeert niet
42689Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)42689 - GO!Atheneum Calmeyn De Panne, 8660 De PanneGO!Atheneum Calmeyn De PanneGemeenschapsonderwijsSt.-Elisabethlaan 4 8660 De PanneParticipeert niet
42333Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)42333 - GO! atheneum Ieper, 8900 IeperGO! atheneum IeperGemeenschapsonderwijsPlumerlaan 26 8900 IeperParticipeert niet
42341Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)42341 - GO! middenschool Ieper, 8900 IeperGO! atheneum IeperGemeenschapsonderwijsPlumerlaan 24 8900 IeperParticipeert niet
42366Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)42366 - GO! technisch atheneum Ieper, 8900 IeperGO! technisch atheneum IeperGemeenschapsonderwijsMinneplein 0 8900 IeperParticipeert niet
42581Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)42581 - GO! middenschool De vierboete, 8620 NieuwpoortGO! middenschool De vierboeteGemeenschapsonderwijsArsenaalstraat 20 8620 NieuwpoortParticipeert
42812Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)42812 - GO! atheneum Veurne Centrum, 8630 VeurneGO! atheneum Veurne CentrumGemeenschapsonderwijsSmissestraat 3 8630 VeurneParticipeert niet
42201Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)42201 - GO! technisch atheneum Brugge, 8200 BruggeGO! technisch atheneum BruggeGemeenschapsonderwijsRijselstraat 7 8200 Sint-MichielsParticipeert niet
42201Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)42201 - GO! technisch atheneum Brugge, 8200 BruggeGO! technisch atheneum BruggeGemeenschapsonderwijsRijselstraat 7 8200 Sint-MichielsParticipeert niet
131268Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)131268 - GO! SBSO De Passer, 8200 BruggeGO! SBSO De PasserGemeenschapsonderwijsVijverhoflaan 13 8200 Sint-MichielsParticipeert
28068Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)28068 - GO! SBSO Zeelyceum, 8420 De HaanGO! SBSO ZeelyceumGemeenschapsonderwijsKoninklijke Baan 5 8420 De HaanParticipeert niet
42069Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)42069 - GO! middenschool Maerlant, 8370 BlankenbergeGO! atheneum MaerlantGemeenschapsonderwijsVan Maerlantstraat 1 8370 BlankenbergeParticipeert
42085Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)42085 - GO! atheneum Maerlant, 8370 BlankenbergeGO! atheneum MaerlantGemeenschapsonderwijsVan Maerlantstraat 1 8370 BlankenbergeParticipeert
42119Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)42119 - GO! atheneum 1 Brugge -centrum, 8000 BruggeGO! atheneum 1 Brugge -centrumGemeenschapsonderwijsSint-Clarastraat 46 8000 BruggeParticipeert niet
42218Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)42218 - GO! middenschool Brugge-centrum, 8000 BruggeGO! middenschool Brugge-centrumGemeenschapsonderwijsHugo Losschaertstraat 5 8000 BruggeParticipeert niet
40204Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)40204 - MS Jan Fevijn, 8310 BruggeAtheneum Jan FevijnGemeenschapsonderwijsDaverlostraat 132 8310 AssebroekParticipeert
42151Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)42151 - KA Jan Fevijn, 8310 BruggeAtheneum Jan FevijnGemeenschapsonderwijsDaverlostraat 132 8310 AssebroekParticipeert
42408Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)42408 - GO! atheneum Zwinstede, 8300 Knokke-HeistGO! atheneum ZwinstedeGemeenschapsonderwijsAlfred Verweeplein 25 8300 Knokke-HeistParticipeert niet
42416Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)42416 - GO! middenschool Zwinstede Knokke, 8300 Knokke-HeistGO! atheneum ZwinstedeGemeenschapsonderwijsAlfred Verweeplein 25 8300 Knokke-HeistParticipeert niet
42796Scholengemeenschap G 31 - SG Brugge-Oostkust (Brugge)42796 - GO! Atheneum Eureka, 8820 TorhoutGO! Atheneum EurekaGemeenschapsonderwijsRijselstraat 110 8820 TorhoutParticipeert
115394Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)115394 - GO! atheneum Gentbrugge, 9050 GentGO! atheneum GentbruggeGemeenschapsonderwijsOoievaarsnest 3 9050 GentbruggeParticipeert
27326Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)27326 - GO! SBSO Reynaertschool, 9041 GentGO! SBSO ReynaertschoolGemeenschapsonderwijsChristiaan Van der Heydenlaan 24 9041 OostakkerParticipeert
43216Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)43216 - Einstein Atheneum,ASO Talen,Wet.& Kunst, 9940 EvergemEinstein Atheneum,ASO Talen,Wet.& KunstGemeenschapsonderwijsHofbilkstraat 21 9940 EvergemParticipeert niet
50609Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)50609 - MUDA Atheneum voor Podiumkunsten, 9940 EvergemMUDA Atheneum voor PodiumkunstenGemeenschapsonderwijsHofbilkstraat 21 9940 EvergemParticipeert niet
43554Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)43554 - GO! atheneum Mariakerke, 9030 GentGO! atheneum MariakerkeGemeenschapsonderwijsAmand Casier de ter Bekenlaan 26 9030 MariakerkeParticipeert
43273Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)43273 - GO! atheneum Voskenslaan, 9000 GentGO! atheneum VoskenslaanGemeenschapsonderwijsVoskenslaan 60 9000 GentParticipeert niet
43299Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)43299 - GO! lyceum Gent, 9000 GentGO! lyceum GentGemeenschapsonderwijsKortrijksesteenweg 12 9000 GentParticipeert
43356Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)43356 - GO! middenschool 2 Gent, 9000 GentGO! middenschool 2 GentGemeenschapsonderwijsKortrijksesteenweg 32 9000 GentParticipeert
44669Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)44669 - GO! middenschool Voskenslaan, 9000 GentGO! middenschool 3 VoskenslaanGemeenschapsonderwijsVoskenslaan 60 9000 GentParticipeert
127894Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)127894 - GO! technisch atheneum-GITO Groenkouter, 9040 GentGO! technisch atheneum-GITO GroenkouterGemeenschapsonderwijsSint-Baafskouterstraat 129 9040 Sint-AmandsbergParticipeert niet
37085Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)37085 - IVG School, 9000 GentIVG SchoolVrij gesubsidieerd onderwijsNederkouter 112 9000 GentParticipeert
46871Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)46871 - IVG-School, 9000 GentIVG SchoolVrij gesubsidieerd onderwijsNederkouter 112 9000 GentParticipeert
43307Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)43307 - KTA MoBi, 9000 GentKTA MoBiGemeenschapsonderwijsCoupure Rechts 312 9000 GentParticipeert niet
36699Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)36699 - Prov. Inst. Haartooi & Schoonheidszorgen, 9000 GentProv. Inst. Haartooi & SchoonheidszorgenOfficieel gesubsidieerd onderwijsGodshuizenlaan 0 9000 GentParticipeert niet
36624Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)36624 - Provinciaal Handels- en Taalinstituut, 9000 GentProvinciaal Handels- en TaalinstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsHenleykaai 83 9000 GentParticipeert
46862Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)46862 - Provinciale Middenschool, 9000 GentProvinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsAbdisstraat 56 9000 GentParticipeert niet
43562Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)43562 - Tuinbouwschool Melle, 9090 MelleTuinbouwschool MelleGemeenschapsonderwijsBrusselsesteenweg 165 9090 MelleParticipeert
37655Scholengemeenschap G 32 - SG Gent 22 (Gent)37655 - GO! atheneum Merelbeke, 9820 MerelbekeGO! atheneum MerelbekeGemeenschapsonderwijsPotaardeberg 59 9820 MerelbekeParticipeert niet
33571Scholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)33571 - Provinciaal Instituut voor Secundair Ond, 3300 TienenProvinciaal Instituut voor Secundair OndOfficieel gesubsidieerd onderwijsAlexianenweg 2 3300 TienenParticipeert
42002Scholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)42002 - GO! atheneum d' hek, 3400 LandenGO! atheneum D' HekGemeenschapsonderwijsTiensestraat 57 3400 LandenParticipeert
128983Scholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)128983 - GO! atheneum Tienen, 3300 TienenGO! atheneum TienenGemeenschapsonderwijsGilainstraat 70 3300 TienenParticipeert niet
44073Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)44073 - GO! campus Genk Techn Atheneum De Wijzer, 3600 GenkGO! campus Genk Technisch Atheneum De WijzerGemeenschapsonderwijsMosselerlaan 94 3600 GenkParticipeert
27251Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)27251 - GO! SSBO De Richter, 3600 GenkGO! SSBO De RichterGemeenschapsonderwijsRichter 27 3600 GenkParticipeert niet
43992Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)43992 - GO! Atheneum Bree, 3960 BreeGO! Atheneum BreeGemeenschapsonderwijsMillenstraat 14 3960 BreeParticipeert niet
44016Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)44016 - GO! Nikola Tesla middenschool, 3650 Dilsen-StokkemGO! ath. Maasland-Campus Dilsen-StokkemGemeenschapsonderwijsStadsgraaf 22 3650 Dilsen-StokkemParticipeert niet
44057Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)44057 - GO! Campus Genk ALTEA, 3600 GenkGO campus Genk ALTEAGemeenschapsonderwijsSint-Lodewijkstraat 26 3600 GenkParticipeert niet
44041Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)44041 - GO! campus Genk Middenschool, 3600 GenkGO! campus Genk MiddenschoolGemeenschapsonderwijsMosselerlaan 62 3600 GenkParticipeert niet
44347Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)44347 - GO! Atheneum Campus Van Eyck Maaseik, 3680 MaaseikGO! Atheneum Campus Van Eyck MaaseikGemeenschapsonderwijsBurgemeester Philipslaan 19 3680 MaaseikParticipeert niet
44362Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)44362 - GO! Technisch Atheneum Campus Van Eyck, 3680 MaaseikGO! Atheneum Campus Van Eyck MaaseikGemeenschapsonderwijsBurgemeester Philipslaan 19 3680 MaaseikParticipeert niet
44371Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)44371 - GO! Middenschool Campus Van Eyck Maaseik, 3680 MaaseikGO! Atheneum Campus Van Eyck MaaseikGemeenschapsonderwijsBurgemeester Philipslaan 20 3680 MaaseikParticipeert niet
44388Scholengemeenschap G 36 - SG SO Genk-Maasland (Genk)44388 - GO! Maxwell, 3630 MaasmechelenGO! ath. Maasland-Campus MaasmechelenGemeenschapsonderwijsOnderwijsstraat 11 3630 MaasmechelenParticipeert niet
30437Scholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)30437 - Gitok Bovenbouw, 2920 KalmthoutGitok BovenbouwOfficieel gesubsidieerd onderwijsKapellensteenweg 112 2920 KalmthoutParticipeert
29868Scholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)29868 - Gemeentelijk Inst. Brasschaat Sec. Ond., 2930 BrasschaatGemeentelijk Inst. Brasschaat Sec. Ond.Officieel gesubsidieerd onderwijsDoor Verstraetelei 50 2930 BrasschaatParticipeert
29876Scholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)29876 - Gemeentelijke Middenschool, 2930 BrasschaatGemeentelijke MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsMiksebaan 47 2930 BrasschaatParticipeert
48991Scholengemeenschap O 01 - SG GIB/GITOK (Kalmthout)48991 - Gitok eerste graad, 2920 KalmthoutGitok eerste graadOfficieel gesubsidieerd onderwijsKapellensteenweg 501 2920 KalmthoutParticipeert
32177Scholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)32177 - Hoofdstedelijk Atheneum Karel Buls, 1020 BrusselHoofdstedelijk Atheneum Karel BulsOfficieel gesubsidieerd onderwijsBonekruidlaan 88 1020 LakenParticipeert niet
32284Scholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)32284 - Instituut Anneessens-Funck, 1000 BrusselInstituut Anneessens-Funck TSO-BSOOfficieel gesubsidieerd onderwijsGroot Eiland 39 1000 BrusselParticipeert
28514Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)28514 - Provinciaal Instituut PIVA, 2018 AntwerpenProvinciaal Instituut PIVAOfficieel gesubsidieerd onderwijsDesguinlei 244 2018 AntwerpenParticipeert
112797Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)112797 - avAnt Provinciaal Onderwijs, 2018 AntwerpenavAnt Provinciaal OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsBrialmontlei 45 2018 AntwerpenParticipeert
117771Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)117771 - avAnt Provinciale Middenschool, 2100 AntwerpenavAnt Provinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsTurnhoutsebaan 250 2100 DeurneParticipeert
29983Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)29983 - Gemeentelijk Technisch Instituut, 2570 DuffelGemeentelijk Technisch Instituut DuffelOfficieel gesubsidieerd onderwijsRooienberg 20 2570 DuffelParticipeert
40626Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)40626 - GO! Erasmusatheneum Essen-Kalmthout, 2910 EssenGO! Erasmusatheneum Essen-KalmthoutGemeenschapsonderwijsHofstraat 14 2910 EssenParticipeert niet
40774Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)40774 - GO! atheneum Irishof, 2950 KapellenGO! atheneum IrishofGemeenschapsonderwijsStreepstraat 16 2950 KapellenParticipeert
40791Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)40791 - GO! middenschool Kapellen, 2950 KapellenGO! middenschool KapellenGemeenschapsonderwijsStreepstraat 16 2950 KapellenParticipeert
40782Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)40782 - GO! technisch atheneum Kapellen, 2950 KapellenGO! technisch atheneum KapellenGemeenschapsonderwijsPastoor Vandenhoudtstraat 8 2950 KapellenParticipeert
117788Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)117788 - Provinciale Middenschool, 2940 StabroekProvinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsLaageind 19 2940 StabroekParticipeert niet
128538Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)128538 - PTS,Prov.Scholen vr Tuinbouw en Techniek, 2800 MechelenPTS,Prov.Scholen vr Tuinbouw en TechniekOfficieel gesubsidieerd onderwijsAntwerpsesteenweg 145 2800 MechelenParticipeert
128538Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)128538 - PTS,Prov.Scholen vr Tuinbouw en Techniek, 2800 MechelenPTS,Prov.Scholen vr Tuinbouw en TechniekOfficieel gesubsidieerd onderwijsAntwerpsesteenweg 145 2800 MechelenParticipeert
128546Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)128546 - Provinciale Middenschool, 2800 MechelenPTS,Prov.Scholen vr Tuinbouw en TechniekOfficieel gesubsidieerd onderwijsAntwerpsesteenweg 145 2800 MechelenParticipeert
31161Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)31161 - Gesubsidieerd Technisch Instituut, 2640 MortselGesubsidieerd Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsDieseghemlei 60 2640 MortselParticipeert
31179Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)31179 - Gemeent. Inst. voor Techn. & Handelsond., 2560 NijlenGemeent. Inst. voor Techn. & HandelsondOfficieel gesubsidieerd onderwijsGemeentestraat 41 2560 NijlenParticipeert niet
31393Scholengemeenschap O 10 - SG Progemfor (Antwerpen)31393 - Provinciaal Instituut voor Techn. Onderw, 2940 StabroekProvinciaal Instituut voor Technisch OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsLaageind 19 2940 StabroekParticipeert
27565Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)27565 - De Leerexpert Ertbrugge, 2100 AntwerpenDe Leerexpert ErtbruggeOfficieel gesubsidieerd onderwijsSchotensesteenweg 252 2100 DeurneParticipeert
27599Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)27599 - De Leerexpert Dullingen, 2930 BrasschaatDe Leerexpert DullingenOfficieel gesubsidieerd onderwijsDullingen 46 2930 BrasschaatParticipeert
29281Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)29281 - Koninklijke Balletschool Antwerpen, 2000 AntwerpenKoninklijke Balletschool AntwerpenOfficieel gesubsidieerd onderwijsMaria Pijpelincxstraat 1 2000 AntwerpenParticipeert
28721Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)28721 - Stedelijk Lyceum Cadix, 2000 AntwerpenStedelijk Lyceum CadixOfficieel gesubsidieerd onderwijsCadixstraat 2 2000 AntwerpenParticipeert
29901Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)29901 - Stedelijk Lyceum Lakbors, 2100 AntwerpenStedelijk Lyceum LakborsOfficieel gesubsidieerd onderwijsConfortalei 173 2100 DeurneParticipeert
28639Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)28639 - Stedelijk Lyceum LamoriniÞre, 2018 AntwerpenStedelijk Lyceum LamorinièreOfficieel gesubsidieerd onderwijsLamoriniÞrestraat 248 2018 AntwerpenParticipeert
29331Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)29331 - Stedelijk Lyceum Lange Beeldekens, 2060 AntwerpenStedelijk Lyceum Lange BeeldekensOfficieel gesubsidieerd onderwijsLange Beeldekensstraat 264 2060 AntwerpenParticipeert
29306Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)29306 - Stedelijk Lyceum Linkeroever, 2050 AntwerpenStedelijk Lyceum LinkeroeverOfficieel gesubsidieerd onderwijsGloriantlaan 60 2050 AntwerpenParticipeert
110031Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)110031 - Stedelijk Lyceum Meir, 2000 AntwerpenStedelijk Lyceum MeirOfficieel gesubsidieerd onderwijsEikenstraat 8 2000 AntwerpenParticipeert
110031Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)110031 - Stedelijk Lyceum Meir, 2000 AntwerpenStedelijk Lyceum MeirOfficieel gesubsidieerd onderwijsEikenstraat 8 2000 AntwerpenParticipeert
28613Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)28613 - Stedelijk Lyceum Olympiade, 2020 AntwerpenStedelijk Lyceum OlympiadeOfficieel gesubsidieerd onderwijsVIIde-Olympiadelaan 2 2020 AntwerpenParticipeert
29017Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)29017 - Stedelijk Lyceum Pestalozzi I, 2020 AntwerpenStedelijk Lyceum Pestalozzi IOfficieel gesubsidieerd onderwijsJan De Voslei 6 2020 AntwerpenParticipeert
29348Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)29348 - Stedelijk Lyceum Quellin, 2018 AntwerpenStedelijk Lyceum QuellinOfficieel gesubsidieerd onderwijsQuellinstraat 31 2018 AntwerpenParticipeert
29942Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)29942 - Stedelijk Lyceum Waterbaan, 2100 AntwerpenStedelijk Lyceum WaterbaanOfficieel gesubsidieerd onderwijsWaterbaan 159 2100 DeurneParticipeert
125328Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)125328 - Stedelijk Lyceum Zuid, 2020 AntwerpenStedelijk Lyceum ZuidOfficieel gesubsidieerd onderwijsAugust Leyweg 3 2020 AntwerpenParticipeert
125328Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)125328 - Stedelijk Lyceum Zuid, 2020 AntwerpenStedelijk Lyceum ZuidOfficieel gesubsidieerd onderwijsAugust Leyweg 3 2020 AntwerpenParticipeert
111757Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)111757 - Sint-Agnesinstituut MS, 2660 AntwerpenSint-Agnesinstituut MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsDokter Coenstraat 24 2660 HobokenParticipeert
27482Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)27482 - BuSO KOCA Secundair Onderwijs(OV1t7&OV3), 2018 AntwerpenBuSO KOCA Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsVan Schoonbekestraat 131 2018 AntwerpenParticipeert
131821Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)131821 - BuSO KOCA Secundair Onderwijs(t9OV1&OV4), 2018 AntwerpenBuSO KOCA Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsVan Schoonbekestraat 131 2018 AntwerpenParticipeert
30312Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)30312 - Don Bosco Technisch Instituut, 2660 AntwerpenDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSalesianenlaan 1 2660 HobokenParticipeert niet
30312Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)30312 - Don Bosco Technisch Instituut, 2660 AntwerpenDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSalesianenlaan 1 2660 HobokenParticipeert niet
53331Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)53331 - H. Pius X-instituut - Bovenbouw, 2020 AntwerpenH. Pius X-instituut - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsVIIde-Olympiadelaan 25 2020 AntwerpenParticipeert
111741Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)111741 - Sint-Agnesinstituut, 2660 AntwerpenSint-Agnesinstituut - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 72 2660 HobokenParticipeert
105403Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)105403 - Groenendaalcollege, 2170 AntwerpenGroenendaalcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGagelveldenstraat 71 2170 MerksemParticipeert
126491Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)126491 - Centrum voor Leren en Werken Antwerpen, 2140 AntwerpenCentrum voor Leren en Werken AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsPrins Leopoldstraat 51 2140 BorgerhoutParticipeert
27581Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)27581 - Buso Kristus-Koning, 2960 BrechtBuso Kristus-KoningVrij gesubsidieerd onderwijsBethaniÙnlei 5 2960 Sint-Job-in-'t-GoorParticipeert niet
109983Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)109983 - JOMA secundair Merksem, 2170 AntwerpenJOMA secundair MerksemVrij gesubsidieerd onderwijsMaantjessteenweg 130 2170 MerksemParticipeert
30007Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)30007 - Moretus 3, 2180 AntwerpenMoretus EkerenVrij gesubsidieerd onderwijsOorderseweg 8 2180 EkerenParticipeert
30015Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)30015 - Moretus 1, 2180 AntwerpenMoretus EkerenVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 82 2180 EkerenParticipeert
30023Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)30023 - Moretus 4, 2180 AntwerpenMoretus EkerenVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 82 2180 EkerenParticipeert
47597Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)47597 - Moretus 2, 2180 AntwerpenMoretus EkerenVrij gesubsidieerd onderwijsOorderseweg 8 2180 EkerenParticipeert
30941Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)30941 - Sint-Eduardusinstituut, 2170 AntwerpenSint-EduardusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBroeder Frederikstraat 3 2170 MerksemParticipeert niet
30924Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)30924 - Stella Marisinstituut, 2170 AntwerpenStella MarisinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsStella Marisstraat 2 2170 MerksemParticipeert
111765Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)111765 - Technicum Noord-Antwerpen Bovenbouw, 2000 AntwerpenTechnicum Noord-Antwerpen BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsLondenstraat 43 2000 AntwerpenParticipeert
111765Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)111765 - Technicum Noord-Antwerpen Bovenbouw, 2000 AntwerpenTechnicum Noord-Antwerpen BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsLondenstraat 43 2000 AntwerpenParticipeert
47258Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)47258 - Scheppersinstituut 1 Deurne & Antwerpen, 2060 AntwerpenScheppersinstituut  Deurne & AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsVan Helmontstraat 29 2060 AntwerpenParticipeert
115303Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)115303 - Scheppersinstituut 2 Deurne & Antwerpen, 2060 AntwerpenScheppersinstituut  Deurne & AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsVan Helmontstraat 27 2060 AntwerpenParticipeert
115311Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)115311 - Scheppersinstituut 3 Deurne & Antwerpen, 2060 AntwerpenScheppersinstituut  Deurne & AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsVan Helmontstraat 27 2060 AntwerpenParticipeert
28589Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)28589 - Instituut Sint-Maria, 2060 AntwerpenInstituut Sint-MariaVrij gesubsidieerd onderwijsLovelingstraat 8 2060 AntwerpenParticipeert
28852Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)28852 - Onze-Lieve-Vrouwecollege, 2000 AntwerpenOnze-Lieve-VrouwecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsFrankrijklei 91 2000 AntwerpenParticipeert
127456Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)127456 - Onze-Lieve-Vrouwecollege 2, 2000 AntwerpenOnze-Lieve-VrouwecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsFrankrijklei 91 2000 AntwerpenParticipeert
29058Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)29058 - Sint-Lucas Kunstsecundair, 2018 AntwerpenSint-Lucas KunstsecundairVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jozefstraat 35 2018 AntwerpenParticipeert
29751Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)29751 - Xaveriuscollege, 2140 AntwerpenXaveriuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 36 2140 BorgerhoutParticipeert
127449Scholengemeenschap V 03 - SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)127449 - Xaveriuscollege2, 2140 AntwerpenXaveriuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 36 2140 BorgerhoutParticipeert
28878Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)28878 - Instituut Dames v.h. Christelijk Onderw., 2000 AntwerpenInstituut Dames v.h. Christelijk OnderwVrij gesubsidieerd onderwijsLange Nieuwstraat 94 2000 AntwerpenParticipeert
29447Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)29447 - Instituut Maris Stella - Sint-Agnes, 2140 AntwerpenInstituut Maris Stella - Sint-AgnesVrij gesubsidieerd onderwijsTurnhoutsebaan 226 2140 BorgerhoutParticipeert
55913Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)55913 - Secundaire Handelsschool Sint-Lodewijk, 2000 AntwerpenSecundaire Handelsschool Sint-LodewijkVrij gesubsidieerd onderwijsLombardenvest 52 2000 AntwerpenParticipeert
46813Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)46813 - Sint-Annacollege -Middenschool, 2050 AntwerpenSint-Annacollege -MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsWillem Gijsselsstraat 1 2050 AntwerpenParticipeert
28845Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)28845 - Sint-Norbertusinstituut, 2000 AntwerpenSint-Norbertusinstituut - Campus AmerikaleiVrij gesubsidieerd onderwijsAmerikalei 47 2000 AntwerpenParticipeert
48728Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)48728 - Sint-Willebrord-H.Familie, 2600 AntwerpenSt.Willebrord-Heilige FamilieVrij gesubsidieerd onderwijsJan Moorkensstraat 95 2600 BerchemParticipeert
30049Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)30049 - Sint-Jozefinstituut ASO, 2910 EssenSint-Jozefinstituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsHofstraat 56 2910 EssenParticipeert
30031Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)30031 - College van het Eucharistisch Hart, 2910 EssenCollege van het Eucharistisch HartVrij gesubsidieerd onderwijsRouwmoer 7 2910 EssenParticipeert
30056Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)30056 - Don Bosco-Mariaberginstituut, 2910 EssenDon Bosco-MariaberginstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 70 2910 EssenParticipeert
30445Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)30445 - Instituut Heilig Hart, 2920 KalmthoutInstituut Heilig HartVrij gesubsidieerd onderwijsKapellensteenweg 190 2920 KalmthoutParticipeert
30478Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)30478 - Mater Salvatorisinstituut, 2950 KapellenInstituut Mater SalvatorisVrij gesubsidieerd onderwijsDorpsstraat 40 2950 KapellenParticipeert
30486Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)30486 - Instituut Mater Salvatoris, 2950 KapellenInstituut Mater SalvatorisVrij gesubsidieerd onderwijsDorpsstraat 40 2950 KapellenParticipeert
31807Scholengemeenschap V 05 - SGKSO Noorderkempen (Essen)31807 - Stella Matutina-Instituut, 2990 WuustwezelStella Matutina-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 7 2990 WuustwezelParticipeert
31336Scholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)31336 - Sint-Jozefinstituut, 2900 SchotenSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsJozef Hendrickxstraat 153 2900 SchotenParticipeert niet
29827Scholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)29827 - Mater Dei Instituut, 2930 BrasschaatMater Dei InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBredabaan 394 2930 BrasschaatParticipeert
29851Scholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)29851 - Mater Dei-Instituut, 2930 BrasschaatMater Dei InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBredabaan 394 2930 BrasschaatParticipeert
31351Scholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)31351 - Heilig Hart van Maria-Instituut, 2970 SchildeHeilig Hart van Maria-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsOudaen 72 2970 SchildeParticipeert niet
31344Scholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)31344 - Sint-Cordula Instituut, 2900 SchotenSint-Cordula InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsWilgendaalstraat 7 2900 SchotenParticipeert
31311Scholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)31311 - Vita et Pax College, 2900 SchotenVita et Pax CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsVictor Frislei 18 2900 SchotenParticipeert niet
31682Scholengemeenschap V 06 - SGKSO Voorkempen (Schoten)31682 - Annuntia-Instituut, 2110 WijnegemAnnuntia-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsTurnhoutsebaan 430 2110 WijnegemParticipeert niet
29454Scholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)29454 - Sint-Claracollege, 2370 ArendonkSint-ClaracollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterbaan 5 2370 ArendonkParticipeert niet
123571Scholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)123571 - Sint-Pietersinstituut, 2300 TurnhoutSint-PietersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsJubileumlaan 1 2300 TurnhoutParticipeert
123588Scholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)123588 - Sint-Pietersinstituut H.S.O., 2300 TurnhoutSint-PietersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsJubileumlaan 1 2300 TurnhoutParticipeert
31476Scholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)31476 - Sint-Victorinstituut, 2300 TurnhoutSint-VictorinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelplein 20 2300 TurnhoutParticipeert niet
116971Scholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)116971 - Vrije Technische Scholen van Turnhout, 2300 TurnhoutVrije Technische Scholen van TurnhoutVrij gesubsidieerd onderwijsZandstraat 101 2300 TurnhoutParticipeert niet
116971Scholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)116971 - Vrije Technische Scholen van Turnhout, 2300 TurnhoutVrije Technische Scholen van TurnhoutVrij gesubsidieerd onderwijsZandstraat 101 2300 TurnhoutParticipeert niet
116988Scholengemeenschap V 10 - SGKSO Arendonk - Beerse - Turnhout (Arendonk)116988 - Vrije Technische Scholen van Turnhout, 2300 TurnhoutVrije Technische Scholen van TurnhoutVrij gesubsidieerd onderwijsZandstraat 101 2300 TurnhoutParticipeert niet
125799Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)125799 - Rozenberg S.O., 2400 MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsRozenberg 2 2400 MolParticipeert
125807Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)125807 - Rozenberg S.O., 2400 MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsRozenberg 2 2400 MolParticipeert
125823Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)125823 - Rozenberg S.O., 2400 MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsRozenberg 2 2400 MolParticipeert
125831Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)125831 - Rozenberg S.O., 2400 MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsRozenberg 2 2400 MolParticipeert
31062Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)31062 - Sint-Jan Berchmanscollege, 2400 MolSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsJakob Smitslaan 36 2400 MolParticipeert
118372Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)118372 - Sint-Jan Berchmanscollege, 2400 MolSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsJakob Smitslaan 36 2400 MolParticipeert
118381Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)118381 - Sint-Jan Berchmanscollege, 2400 MolSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsJakob Smitslaan 36 2400 MolParticipeert
31054Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)31054 - Sint-Lutgardis, 2400 MolSint-LutgardisVrij gesubsidieerd onderwijsGasthuisstraat 3 2400 MolParticipeert niet
123786Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)123786 - Technisch Instituut Sint-Paulus, 2400 MolTechnisch Instituut Sint-PaulusVrij gesubsidieerd onderwijsKruisven 25 2400 MolParticipeert
123794Scholengemeenschap V 11 - SGKSO Mol (Mol)123794 - Technisch Instituut Sint-Paulus, 2400 MolTechnisch Instituut Sint-PaulusVrij gesubsidieerd onderwijsKruisven 25 2400 MolParticipeert
31583Scholengemeenschap V 15 - SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)31583 - Kardinaal van Roey-Instituut ASO, 2290 VorselaarKardinaal van Roey-Instituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsMgr. Donchelei 7 2290 VorselaarParticipeert niet
31187Scholengemeenschap V 15 - SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)31187 - Sint-Calasanzinstituut, 2560 NijlenSint-CalasanzinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsNonnenstraat 21 2560 NijlenParticipeert
31591Scholengemeenschap V 15 - SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)31591 - Kardinaal van Roey-Instituut, 2290 VorselaarKardinaal van Roey-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMgr. Donchelei 7 2290 VorselaarParticipeert niet
30163Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)30163 - Heilig Hart - Middenschool 1, 2220 Heist-op-den-BergHeilig Hart - Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsBiekorfstraat 8 2220 Heist-op-den-BergParticipeert niet
30171Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)30171 - Heilig Hart - Bovenbouw 1, 2220 Heist-op-den-BergHeilig Hart - Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 7 2220 Heist-op-den-BergParticipeert niet
30189Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)30189 - Heilig Hart - Middenschool 2, 2220 Heist-op-den-BergHeilig Hart - Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsBiekorfstraat 10 2220 Heist-op-den-BergParticipeert niet
30197Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)30197 - Heilig Hart - Bovenbouw 2, 2220 Heist-op-den-BergHeilig Hart - Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 5 2220 Heist-op-den-BergParticipeert niet
118356Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)118356 - Heilig Hart van Maria Berlaar, 2590 BerlaarHeilig Hart van Maria Berlaar eerste graad middenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsSollevelden 3 2590 BerlaarParticipeert
30155Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)30155 - Sint-Lambertusinstituut, 2220 Heist-op-den-BergSint-LambertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKerkplein 14 2220 Heist-op-den-BergParticipeert
30585Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)30585 - Sint-Gummaruscollege, 2500 LierSint-GummaruscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 10 2500 LierParticipeert
123273Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)123273 - Sint-Gummaruscollege EG-1, 2500 LierSint-GummaruscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 10 2500 LierParticipeert
123653Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)123653 - Sint-Gummaruscollege EG-2, 2500 LierSint-GummaruscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 10 2500 LierParticipeert
27656Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)27656 - Buso De Regenboog, 2500 LierBuso De RegenboogVrij gesubsidieerd onderwijsKapelstraat 33 2500 LierParticipeert niet
30577Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)30577 - Sint-Aloysiusinstituut vr. Verpleegkunde, 2500 LierSint-Aloysiusinstituut - LierVrij gesubsidieerd onderwijsKolveniersvest 24 2500 LierParticipeert
29793Scholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)29793 - Sint-Jozefsinstituut, 2150 BorsbeekSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsde Robianostraat 11 2150 BorsbeekParticipeert
123761Scholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)123761 - Sint-GabriÙlcollege, 2530 BoechoutSint-GabriëlcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsLange Kroonstraat 72 2530 BoechoutParticipeert niet
123778Scholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)123778 - Sint-GabriÙlcollege-Middenschool 1, 2530 BoechoutSint-GabriëlcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsLange Kroonstraat 72 2530 BoechoutParticipeert niet
125203Scholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)125203 - Sint-GabriÙlcollege-Middenschool 2, 2530 BoechoutSint-GabriëlcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsLange Kroonstraat 72 2530 BoechoutParticipeert niet
127944Scholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)127944 - Onze-Lieve-Vrouw van Lourdescollege, 2650 EdegemOnze-Lieve-Vrouw van LourdescollegeVrij gesubsidieerd onderwijsRombaut Keldermansstraat 33 2650 EdegemParticipeert
127951Scholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)127951 - Onze-Lieve-Vrouw van Lourdescollege MS, 2650 EdegemOnze-Lieve-Vrouw van LourdescollegeVrij gesubsidieerd onderwijsRombaut Keldermansstraat 33 2650 EdegemParticipeert
129411Scholengemeenschap V 19 - SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)129411 - Katholiek Secundair Onderwijs Mortsel, 2640 MortselKatholiek Secundair Onderwijs MortselVrij gesubsidieerd onderwijsEduard Arsenstraat 40 2640 MortselParticipeert
28043Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)28043 - Buso Haverlo, 8310 BruggeBuso Vrije School HaverloVrij gesubsidieerd onderwijsWeidestraat 156 8310 AssebroekParticipeert
27995Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)27995 - Buso Sint-Rafael, 9000 GentBuso Sint-RafaelVrij gesubsidieerd onderwijsMaagdestraat 56 9000 GentParticipeert
35097Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)35097 - Land- en Tuinbouwinstituut, 8730 BeernemLand- en TuinbouwinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 190 8730 OedelemParticipeert
34017Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)34017 - Sint-Lutgartinstituut, 8730 BeernemSint-LutgartinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsRollebaanstraat 10 8730 BeernemParticipeert
34124Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)34124 - Hotel- en Toerismeschool Spermalie, 8000 BruggeHotel- en Toerismeschool SpermalieVrij gesubsidieerd onderwijsSnaggaardstraat 15 8000 BruggeParticipeert
110007Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)110007 - Instituut Mariawende-Blydhove, 8310 BruggeInstituut Mariawende-Blydhove - Campus BlydhoveVrij gesubsidieerd onderwijsBoogschutterslaan 25 8310 Sint-KruisParticipeert
34231Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)34231 - Onze-Lieve-Vrouwecollege, 8310 BruggeOnze-Lieve-VrouwecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 24 8310 AssebroekParticipeert
34181Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)34181 - Sint-Andreasinstituut, 8000 BruggeSint-AndreasinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsGarenmarkt 8 8000 BruggeParticipeert
34272Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)34272 - Sint-Andreaslyceum, 8310 BruggeSint-AndreaslyceumVrij gesubsidieerd onderwijsFortuinstraat 29 8310 Sint-KruisParticipeert
131409Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)131409 - Sint-Leo Hemelsdaele 1, 8000 BruggeSint-Leo HemelsdaeleVrij gesubsidieerd onderwijsPotterierei 11 8000 BruggeParticipeert
34074Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)34074 - Vrij Technisch Instituut Brugge, 8000 BruggeVrij Technisch Instituut BruggeVrij gesubsidieerd onderwijsBoeveriestraat 73 8000 BruggeParticipeert
34074Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)34074 - Vrij Technisch Instituut Brugge, 8000 BruggeVrij Technisch Instituut BruggeVrij gesubsidieerd onderwijsBoeveriestraat 73 8000 BruggeParticipeert
112078Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)112078 - Vrij Technisch Instituut-Brugge MS, 8000 BruggeVrij Technisch Instituut BruggeVrij gesubsidieerd onderwijsBoeveriestraat 73 8000 BruggeParticipeert
48769Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)48769 - Ter Groene Poorte (brood- & banketbakk.), 8200 BruggeHotelschool Ter Groene PoorteVrij gesubsidieerd onderwijsGroene-Poortdreef 17 8200 Sint-MichielsParticipeert
28035Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)28035 - Buso Ravelijn, 8200 BruggeBuso RavelijnVrij gesubsidieerd onderwijsBarriÞrestraat 4 8200 Sint-MichielsParticipeert
34249Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)34249 - Abdijschool van Zevenkerken, 8200 BruggeAbdijschool van ZevenkerkenVrij gesubsidieerd onderwijsZevenkerken 4 8200 Sint-AndriesParticipeert
34306Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)34306 - Immaculata-Instituut, 8200 BruggeImmaculata-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKoningin Astridlaan 4 8200 Sint-MichielsParticipeert
34165Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)34165 - Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut, 8000 BruggeSint-Franciscus-XaveriusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMariastraat 7 8000 BruggeParticipeert
34256Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)34256 - Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart Instituut, 8200 BruggeOnze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart Instituut - ASOVrij gesubsidieerd onderwijsDoornstraat 3 8200 Sint-AndriesParticipeert
34058Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)34058 - Sint-Jozefsinstituut, 8000 BruggeSint-Jozefsinstituut - TSO BSOVrij gesubsidieerd onderwijsZilverstraat 26 8000 BruggeParticipeert
123802Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)123802 - Sint-Lodewijkscollege, 8200 BruggeSint-LodewijkscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsMagdalenastraat 30 8200 Sint-AndriesParticipeert
123811Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)123811 - Sint-Lodewijkscollege Eerste Graad, 8200 BruggeSint-LodewijkscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsMagdalenastraat 30 8200 Sint-AndriesParticipeert
34082Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)34082 - Technisch Instituut Heilige Familie, 8000 BruggeTechnisch Instituut Heilige FamilieVrij gesubsidieerd onderwijsOude Zak 38 8000 BruggeParticipeert
34314Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)34314 - Hotelschool Ter Groene Poorte, 8200 BruggeTer Groene Poorte (brood- & banketbakk.)Vrij gesubsidieerd onderwijsSpoorwegstraat 14 8200 Sint-MichielsParticipeert
34331Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)34331 - Vrij Handels- en Sportinst. St.-Michiels, 8200 BruggeVrij Handels- en Sportinst. St.-MichielsVrij gesubsidieerd onderwijsSpoorwegstraat 14 8200 Sint-MichielsParticipeert
104141Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)104141 - ZOWE Verpleegkunde, 8200 BruggeZOWE VerpleegkundeVrij gesubsidieerd onderwijsBarriÞrestraat 2 8200 Sint-MichielsParticipeert
35238Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)35238 - Middenschool Sint-Pieters, 8020 OostkampMiddenschool Sint-PieterVrij gesubsidieerd onderwijsKortrijksestraat 47 8020 OostkampParticipeert
34041Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)34041 - Sint-Jozef Sint-Pieter, 8370 BlankenbergeSint-Jozef Sint-Pieter MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsWeststraat 86 8370 BlankenbergeParticipeert
131342Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)131342 - Onze-Lieve-Vrouw Ter Duinen, 8301 Knokke-HeistOnze-Lieve-Vrouw Ter Duinen Campus HeistVrij gesubsidieerd onderwijsKursaalstraat 40 8301 Heist-aan-ZeeParticipeert
34629Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)34629 - Sint-Bernardusinstituut, 8300 Knokke-HeistSint-BernardusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSportlaan 4 8300 KnokkeParticipeert
34611Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)34611 - Sint-Jozefsinstituut Lyceum, 8300 Knokke-HeistSint-Jozefsinstituut LyceumVrij gesubsidieerd onderwijsVan Rysselberghestraat 12 8300 Knokke-HeistParticipeert
34389Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)34389 - Sint-Godelievecollege, 8470 GistelSint-GodelievecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsSt-Jans-Gasthuisstraat 20 8470 GistelParticipeert
28051Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)28051 - Buso Ter Strepe, 8430 MiddelkerkeBuso Ter StrepeVrij gesubsidieerd onderwijsWestendelaan 39 8430 MiddelkerkeParticipeert
126706Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)126706 - Sint-Godelievecollege MS, 8470 GistelSint-Godelievecollege MSVrij gesubsidieerd onderwijsSt-Jans-Gasthuisstraat 20 8470 GistelParticipeert
126805Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)126805 - Petrus & Paulus OLV-college Middenschool, 8400 OostendePetrus & Paulus Centrum OLVOVrij gesubsidieerd onderwijsVindictivelaan 9 8400 OostendeParticipeert
35212Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)35212 - Petrus & Paulus Sint-Jozefinst., 8400 OostendePetrus & Paulus campus Sint-Jozefinst.Vrij gesubsidieerd onderwijsAlfons Pieterslaan 21 8400 OostendeParticipeert
35171Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)35171 - Petrus & Paulus campus Sint-Lutgardinst., 8400 OostendePetrus & Paulus campus Sint-LutgardinstVrij gesubsidieerd onderwijsSteenbakkersstraat 80 8400 OostendeParticipeert
35188Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)35188 - Petrus & Paulus Campus West VTI, 8400 OostendePetrus & Paulus Campus West VTIVrij gesubsidieerd onderwijsStuiverstraat 108 8400 OostendeParticipeert
35188Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)35188 - Petrus & Paulus Campus West VTI, 8400 OostendePetrus & Paulus Campus West VTIVrij gesubsidieerd onderwijsStuiverstraat 108 8400 OostendeParticipeert
35162Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)35162 - Petrus & Paulus campus OLV-college, 8400 OostendePetrus & Paulus Centrum MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsVindictivelaan 9 8400 OostendeParticipeert
35154Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)35154 - Sint-Andreasinstituut, 8400 OostendeSint-AndreasinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSteensedijk 151 8400 OostendeParticipeert
115378Scholengemeenschap V 23 - SG Ichthus (Oostende)115378 - Sint-Andreas Middenschool, 8400 OostendeSint-AndreasinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSteensedijk 151 8400 OostendeParticipeert
35667Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)35667 - Bissch. College Onbevlekte Ontvangenis, 8630 VeurneBissch. College Onbevlekte OntvangenisVrij gesubsidieerd onderwijsKarel Coggelaan 8 8630 VeurneParticipeert
28076Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)28076 - Buso De Rozenkrans, 8670 KoksijdeBuso De Rozenkrans - BuSO De Nieuwe PoortVrij gesubsidieerd onderwijsAlbert I Laan 56 8670 OostduinkerkeParticipeert
35253Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)35253 - Immaculata-instituut, 8660 De PanneImmaculata-instituut - De PanneVrij gesubsidieerd onderwijsKoninklijke Baan 28 8660 De PanneParticipeert
34678Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)34678 - Hotelschool Ter Duinen, 8670 KoksijdeHotelschool Ter DuinenVrij gesubsidieerd onderwijsHoutsaegerlaan 40 8670 KoksijdeParticipeert
105411Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)105411 - Sint-Bernarduscollege, 8620 NieuwpoortSint-BernarduscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsMarktplein 5 8620 NieuwpoortParticipeert
35675Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)35675 - Annuntiata-Instituut, 8630 VeurneAnnuntiata-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsVleeshouwersstraat 22 8630 VeurneParticipeert
35659Scholengemeenschap V 24 - SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)35659 - V.T.I. Veurne, 8630 VeurneV.T.I. VeurneVrij gesubsidieerd onderwijsIeperse Steenweg 90 8630 VeurneParticipeert
116913Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)116913 - Onze-Lieve-Vrouwe-instituut, 8970 PoperingeOnze-Lieve-Vrouwe-instituutVrij gesubsidieerd onderwijsBoeschepestraat 14 8970 PoperingeParticipeert
28159Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)28159 - Buso De Ast, 8970 PoperingeBuso De AstVrij gesubsidieerd onderwijsBoeschepestraat 46 8970 PoperingeParticipeert
35295Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)35295 - Sint-Janscollege 2, 8970 PoperingeSint-JanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsBurgemeester Bertenplein 32 8970 PoperingeParticipeert
116921Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)116921 - Sint-Janscollege 1, 8970 PoperingeSint-JanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsBurgemeester Bertenplein 32 8970 PoperingeParticipeert
35311Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)35311 - V.T.I., 8970 PoperingeV.T.I.Vrij gesubsidieerd onderwijsBoeschepestraat 44 8970 PoperingeParticipeert
34512Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)34512 - Lyceum Ieper, 8900 IeperLyceum IeperVrij gesubsidieerd onderwijsMaloulaan 2 8900 IeperParticipeert
128017Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)128017 - Lyceum Ieper eerste graad, 8900 IeperLyceum IeperVrij gesubsidieerd onderwijsMaloulaan 2 8900 IeperParticipeert
34521Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)34521 - College Ieper, 8900 IeperCollege IeperVrij gesubsidieerd onderwijsGezelleplein 11 8900 IeperParticipeert
34471Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)34471 - Heilige Familie Ieper, 8900 IeperHeilige Familie IeperVrij gesubsidieerd onderwijsEigenheerdstraat 8 8900 IeperParticipeert
34496Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)34496 - Immaculata Ieper, 8900 IeperImmaculata IeperVrij gesubsidieerd onderwijsRijselstraat 83 8900 IeperParticipeert
34462Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)34462 - VTI Ieper, 8900 IeperVTI IeperVrij gesubsidieerd onderwijsAugustijnenstraat 58 8900 IeperParticipeert
112061Scholengemeenschap V 26 - SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)112061 - VTI Ieper eerste graad, 8900 IeperVTI IeperVrij gesubsidieerd onderwijsAugustijnenstraat 58 8900 IeperParticipeert
34959Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)34959 - Technisch Instituut Sint-Lucas, 8930 MenenTechnisch Instituut Sint-LucasVrij gesubsidieerd onderwijsOude Leielaan 15 8930 MenenParticipeert
34975Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)34975 - Sint-Aloysiuscollege, 8930 MenenSint-AloysiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGrote Markt 13 8930 MenenParticipeert
127431Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)127431 - Sint-Jorisschool eerste graad, 8930 MenenSint-Jorisschool - 1ste graadVrij gesubsidieerd onderwijsFabiolalaan 2 8930 MenenParticipeert
129916Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)129916 - Sint-Jozefscollege, 8940 WervikSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKoestraat 26 8940 WervikParticipeert
118257Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)118257 - Sint-Pauluscollege, 8560 WevelgemSint-PauluscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsDeken Jonckheerestraat 16 8560 WevelgemParticipeert
126409Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)126409 - CLW Kortrijk, 8500 KortrijkCLW KortrijkVrij gesubsidieerd onderwijsScheutistenlaan 8 8500 KortrijkParticipeert
112789Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)112789 - Kouter Kortrijk Buso, 8500 KortrijkKouter Kortrijk – vestiging: De Lage Kouter BUSO OV3Vrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 113 8500 KortrijkParticipeert
34793Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)34793 - Don Boscocollege, 8500 KortrijkDon BoscocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsDon Boscolaan 30 8500 KortrijkParticipeert
125351Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)125351 - Guldensporencollege 5, 8500 KortrijkGuldensporencollege PleinVrij gesubsidieerd onderwijsPlein 14 8500 KortrijkParticipeert
132191Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)132191 - RHIZO 4, 8500 KortrijkRHIZO School voor mens & samenleving 1Vrij gesubsidieerd onderwijsBurgemeester Nolfstraat 35 8500 KortrijkParticipeert
34447Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)34447 - Spes Nostra 2, 8501 KortrijkSpes Nostra HeuleVrij gesubsidieerd onderwijsMellestraat 1 8501 HeuleParticipeert
34454Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)34454 - Spes Nostra 1, 8501 KortrijkSpes Nostra HeuleVrij gesubsidieerd onderwijsMellestraat 1 8501 HeuleParticipeert
111948Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)111948 - V.T.I. 3, 8500 KortrijkVTI KortrijkVrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 21 8500 KortrijkParticipeert
131854Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)131854 - V.T.I. A, 8500 KortrijkVTI KortrijkVrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 21 8500 KortrijkParticipeert
131862Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)131862 - V.T.I. B, 8500 KortrijkVTI KortrijkVrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 21 8500 KortrijkParticipeert
35691Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)35691 - Heilig Harthandelsinstituut, 8790 WaregemH.-HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 85 8790 WaregemParticipeert
35741Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)35741 - Heilig-Hartcollege, 8790 WaregemH.-HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 85 8790 WaregemParticipeert
127605Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)127605 - Heilig-Hartcollege 2, 8790 WaregemH.-HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 85 8790 WaregemParticipeert
28101Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)28101 - Buso - VIBSO, 8790 WaregemBuso (VIBSO)Vrij gesubsidieerd onderwijsToekomststraat 75 8790 WaregemParticipeert
33969Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)33969 - Sint-Vincentiusinstituut, 8570 AnzegemSint-VincentiusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 86 8570 AnzegemParticipeert
33993Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)33993 - Sint-Jan Berchmanscollege, 8580 AvelgemSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelstraat 12 8580 AvelgemParticipeert
34009Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)34009 - Sint-Jan Berchmansmiddenschool, 8580 AvelgemSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelstraat 12 8580 AvelgemParticipeert
35717Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)35717 - O.-L.-V.-Hemelvaartinstituut 2, 8790 WaregemO.-L.-V.-HemelvaartinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKeukeldam 17 8790 WaregemParticipeert
35758Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)35758 - O.-L.-V.-Hemelvaartinstituut 1, 8790 WaregemO.-L.-V.-HemelvaartinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKeukeldam 17 8790 WaregemParticipeert
35709Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)35709 - V.T.I., 8790 WaregemV.T.IVrij gesubsidieerd onderwijsToekomststraat 75 8790 WaregemParticipeert
112086Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)112086 - V.T.I. 2, 8790 WaregemV.T.IVrij gesubsidieerd onderwijsToekomststraat 75 8790 WaregemParticipeert
35766Scholengemeenschap V 29 - SGKSO Sint-Paulus (Waregem)35766 - VIVES HBO5 verpleegkunde Waregem-Tielt, 8790 WaregemVIVES HBO5 verpleegkunde Waregem-TieltVrij gesubsidieerd onderwijsVijfseweg 2 8790 WaregemParticipeert
35535Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)35535 - Handelsinstituut Regina Pacis, 8700 TieltHandelsinstituut Regina PacisVrij gesubsidieerd onderwijsPatersdreef 5 8700 TieltParticipeert
28142Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)28142 - Buso De Ster, 8700 TieltBuso De SterVrij gesubsidieerd onderwijsSteenstraat 42 8700 TieltParticipeert
35022Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)35022 - Sportschool Meulebeke, 8760 MeulebekeSportschool MeulebekeVrij gesubsidieerd onderwijsIngelmunstersteenweg 1 8760 MeulebekeParticipeert
60848Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)60848 - Instituut Sancta Maria, 8755 RuiseledeInstituut Sancta MariaVrij gesubsidieerd onderwijsPensionaatstraat 10 8755 RuiseledeParticipeert
112011Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)112011 - De Bron, 8700 TieltDe BronVrij gesubsidieerd onderwijsHulstplein 32 8700 TieltParticipeert
35527Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)35527 - Sint-Jozefsinstituut, 8700 TieltSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKroonstraat 19 8700 TieltParticipeert
35584Scholengemeenschap V 30 - SGKSO Molenland (Tielt)35584 - Vrij Technisch Instituut, 8700 TieltVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsGrote Hulststraat 28 8700 TieltParticipeert
115411Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)115411 - Middenschool Sint-Rembert 2, 8820 TorhoutMS Sint-Rembert - TorhoutVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 23 8820 TorhoutParticipeert
28019Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)28019 - Buso Huize Tordale, 8820 TorhoutBuso Huize TordaleVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 39 8820 TorhoutParticipeert
34686Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)34686 - Margareta-Maria-Instituut - TSO-BSO, 8610 KortemarkMargareta-Maria-InstVrij gesubsidieerd onderwijsHandzamestraat 18 8610 KortemarkParticipeert
34694Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)34694 - Margareta-Maria-Inst. - ASO, 8610 KortemarkMargareta-Maria-InstVrij gesubsidieerd onderwijsHandzamestraat 18 8610 KortemarkParticipeert
127159Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)127159 - Margareta-Maria-Instituut-TSO-BSO 1e gr, 8610 KortemarkMargareta-Maria-InstVrij gesubsidieerd onderwijsHandzamestraat 18 8610 KortemarkParticipeert
35618Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)35618 - Sint-Jozefsinstituut-College, 8820 TorhoutSint-Jozefsinstituut-CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 23 8820 TorhoutParticipeert
35626Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)35626 - Sint-Jozefscollege, 8820 TorhoutSint-Jozefsinstituut-CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 23 8820 TorhoutParticipeert
35592Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)35592 - Technisch Instituut Sint-Vincentius, 8820 TorhoutTechnisch Instituut Sint-VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsSpinneschoolstraat 10 8820 TorhoutParticipeert
35634Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)35634 - V.T.I. Sint-Aloysius, 8820 TorhoutV.T.I. Sint-AloysiusVrij gesubsidieerd onderwijsPapebrugstraat 8 8820 TorhoutParticipeert
35601Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)35601 - Vrij Land- en Tuinbouwinstituut, 8820 TorhoutVrij Land- en TuinbouwinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsConscienceplein 12 8820 TorhoutParticipeert
35824Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)35824 - Spes Nostra Instituut, 8210 ZedelgemSpes Nostra InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsPastoor Staelensstraat 4 8210 ZedelgemParticipeert
35378Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)35378 - VABI, 8800 RoeselareVABIVrij gesubsidieerd onderwijsZuidstraat 27 8800 RoeselareParticipeert
28126Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)28126 - Buso Onze Jeugd, 8800 RoeselareBuso Onze JeugdVrij gesubsidieerd onderwijsIepersestraat 245 8800 RoeselareParticipeert
127795Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)127795 - H. Kindsheid, 8850 ArdooieH. KindsheidVrij gesubsidieerd onderwijsWezestraat 2 8850 ArdooieParticipeert
127803Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)127803 - H. Kindsheid eerste graad, 8850 ArdooieH. KindsheidVrij gesubsidieerd onderwijsWezestraat 2 8850 ArdooieParticipeert
123951Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)123951 - BARNUM, 8800 RoeselareBARNUMVrij gesubsidieerd onderwijsStokerijstraat 9 8800 RoeselareParticipeert
123968Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)123968 - Barnum eerste graad, 8800 RoeselareBARNUMVrij gesubsidieerd onderwijsStokerijstraat 9 8800 RoeselareParticipeert
35345Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)35345 - Burgerschool, 8800 RoeselareBurgerschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKattenstraat 7 8800 RoeselareParticipeert
123935Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)123935 - Klein Seminarie, 8800 RoeselareKlein SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsZuidstraat 27 8800 RoeselareParticipeert
123943Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)123943 - Klein Seminarie eerste graad, 8800 RoeselareKlein SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsZuidstraat 27 8800 RoeselareParticipeert
127738Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)127738 - O.L.V. van Vreugde, 8800 RoeselareO.L.V. van VreugdeVrij gesubsidieerd onderwijsMandellaan 170 8800 RoeselareParticipeert
127746Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)127746 - O.L.V. van Vreugde eerste graad, 8800 RoeselareO.L.V. van VreugdeVrij gesubsidieerd onderwijsMandellaan 170 8800 RoeselareParticipeert
111906Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)111906 - V.T.I. 2, 8800 RoeselareV.T.I. 1Vrij gesubsidieerd onderwijsLeenstraat 32 8800 RoeselareParticipeert
127779Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)127779 - V.T.I. 1, 8800 RoeselareV.T.I. 1Vrij gesubsidieerd onderwijsLeenstraat 32 8800 RoeselareParticipeert
127779Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)127779 - V.T.I. 1, 8800 RoeselareV.T.I. 1Vrij gesubsidieerd onderwijsLeenstraat 32 8800 RoeselareParticipeert
127787Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)127787 - V.T.I. eerste graad, 8800 RoeselareV.T.I. 1Vrij gesubsidieerd onderwijsLeenstraat 32 8800 RoeselareParticipeert
123976Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)123976 - VISO, 8800 RoeselareVISOVrij gesubsidieerd onderwijsPolenplein 23 8800 RoeselareParticipeert
123984Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)123984 - VISO eerste graad, 8800 RoeselareVISOVrij gesubsidieerd onderwijsPolenplein 23 8800 RoeselareParticipeert
127753Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)127753 - VMS, 8800 RoeselareVMSVrij gesubsidieerd onderwijsArme-Klarenstraat 40 8800 RoeselareParticipeert
127761Scholengemeenschap V 32 - SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)127761 - VMS eerste graad, 8800 RoeselareVMSVrij gesubsidieerd onderwijsArme-Klarenstraat 40 8800 RoeselareParticipeert
34538Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)34538 - Prizma - Middenschool Ingelmunster, 8770 IngelmunsterPrizma Middenschool IngelmunsterVrij gesubsidieerd onderwijsSchoolstraat 8 8770 IngelmunsterParticipeert
127712Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)127712 - EDUGO campus De Brug 1, 9041 GentEDUGO - Campus De BrugVrij gesubsidieerd onderwijsEksaardserijweg 24 9041 OostakkerParticipeert
127721Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)127721 - EDUGO campus De Brug 2, 9041 GentEDUGO - Campus De BrugVrij gesubsidieerd onderwijsEksaardserijweg 24 9041 OostakkerParticipeert
28241Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)28241 - Buso Sint-Gregorius, 9050 GentBuso Sint-GregoriusVrij gesubsidieerd onderwijsJules DestrÚelaan 67 9050 GentbruggeParticipeert
28209Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)28209 - Buso Sint-Jozef, 9000 GentBuso Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsEbergiste De Deynestraat 1 9000 GentParticipeert
28175Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)28175 - Buso School aan de waterkant, 9000 GentBuso St-Juliaan School aan de waterkantVrij gesubsidieerd onderwijsStropkaai 38 9000 GentParticipeert niet
36517Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)36517 - Sint-Franciscus Evergem, 9940 EvergemSint-Franciscus EvergemVrij gesubsidieerd onderwijsSchepenhuisstraat 4 9940 EvergemParticipeert
127531Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)127531 - Sint-Paulusinstituut 1, 9000 GentSint-PaulusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsPatijntjestraat 45 9000 GentParticipeert
127548Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)127548 - Sint-Paulusinstituut 2, 9000 GentSint-PaulusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsPatijntjestraat 45 9000 GentParticipeert
37581Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)37581 - Visitatie, 9030 GentVisitatieVrij gesubsidieerd onderwijsZandloperstraat 8 9030 MariakerkeParticipeert
105486Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)105486 - Sint-Laurensinstituut - ASO, 9060 ZelzateSint-LaurensinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsPatronagestraat 51 9060 ZelzateParticipeert
105494Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)105494 - Technisch Instituut Sint-Laurens, 9060 ZelzateSint-LaurensinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsPatronagestraat 51 9060 ZelzateParticipeert
36996Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)36996 - Sint-Bavohumaniora, 9000 GentSint-BavohumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsReep 4 9000 GentParticipeert
112169Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)112169 - Sint-Bavohumaniora MS, 9000 GentSint-BavohumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsReep 4 9000 GentParticipeert
28183Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)28183 - IVIO Binnenhof, 9000 GentIVIO BinnenhofVrij gesubsidieerd onderwijsPeperstraat 27 9000 GentParticipeert
36715Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)36715 - Hoger Technisch Instituut Sint-Antonius, 9000 GentHoger Technisch Instituut Sint-AntoniusVrij gesubsidieerd onderwijsHolstraat 66 9000 GentParticipeert
36715Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)36715 - Hoger Technisch Instituut Sint-Antonius, 9000 GentHoger Technisch Instituut Sint-AntoniusVrij gesubsidieerd onderwijsHolstraat 66 9000 GentParticipeert
37069Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)37069 - Instituut vr Verpleegk. Sint-Vincentius, 9000 GentSint-Vincentius HBO VerpleegkundeVrij gesubsidieerd onderwijsMolenaarsstraat 30 9000 GentParticipeert
50658Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)50658 - Kunsthumaniora Sint-Lucas, 9000 GentKunsthumaniora Sint-LucasVrij gesubsidieerd onderwijsOude Houtlei 44 9000 GentParticipeert
36962Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)36962 - Sint-Barbaracollege, 9000 GentSint-BarbaracollegeVrij gesubsidieerd onderwijsSavaanstraat 33 9000 GentParticipeert
115352Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)115352 - Sint-Janscollege, 9040 GentSint-Janscollege - Campus HeiveldVrij gesubsidieerd onderwijsVisitatiestraat 5 9040 Sint-AmandsbergParticipeert
126649Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)126649 - Sint-Barbaracollege I, 9000 GentSint-LievenscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsSavaanstraat 33 9000 GentParticipeert
127688Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)127688 - Sint-Lievenscollege 1, 9000 GentSint-LievenscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsZilverenberg 1 9000 GentParticipeert
127696Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)127696 - Sint-Lievenscollege, 9000 GentSint-LievenscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsZilverenberg 1 9000 GentParticipeert
36939Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)36939 - Vrij Instituut voor Sec. Onderwijs -Gent, 9030 GentVISO - GentVrij gesubsidieerd onderwijsIndustrieweg 230 9030 MariakerkeParticipeert
36913Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)36913 - Vrije Handelsschool Sint-Joris, 9000 GentVrije Handelsschool Sint-JorisVrij gesubsidieerd onderwijsSteendam 27 9000 GentParticipeert
34661Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)34661 - Instituut Sint-Martinus, 8680 KoekelareDon BoscocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsIchtegemstraat 14 8680 KoekelareParticipeert
38604Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)38604 - Don Boscocollege, 9052 GentDon BoscocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGrotesteenweg-Noord 113 9052 ZwijnaardeParticipeert
112144Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)112144 - Don Boscocollege Eerste graad, 9052 GentDon BoscocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGrotesteenweg-Noord 113 9052 ZwijnaardeParticipeert
126441Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)126441 - BenedictusPoort campus Ledeberg, 9050 GentBenedictusPoortVrij gesubsidieerd onderwijsHundelgemsesteenweg 93 9050 LedebergParticipeert
38083Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)38083 - Don Bosco Technisch Instituut, 9051 GentDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKortrijksesteenweg 1025 9051 Sint-Denijs-WestremParticipeert
126177Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)126177 - Don Bosco Technisch Instituut E.G., 9051 GentDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKortrijksesteenweg 1025 9051 Sint-Denijs-WestremParticipeert
37028Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)37028 - Humaniora Nieuwen Bosch, 9000 GentHumaniora Nieuwen BoschVrij gesubsidieerd onderwijsLange Violettestraat 65 9000 GentParticipeert
105395Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)105395 - Onze-Lieve-Vrouwe-Instituut, 9000 GentOnze-Lieve-Vrouwe-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsTweebruggenstraat 55 9000 GentParticipeert
36954Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)36954 - Sint-Pietersinstituut bovenbouw, 9000 GentSint-PietersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKoning Albertlaan 70 9000 GentParticipeert
128025Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)128025 - Sint-Pietersinstituut eerstegraadsschool, 9000 GentSint-PietersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKoning Albertlaan 70 9000 GentParticipeert
37606Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)37606 - College der Paters Jozefieten, 9090 MelleCollege der Paters JozefietenVrij gesubsidieerd onderwijsBrusselsesteenweg 459 9090 MelleParticipeert
37598Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)37598 - Sint-Franciscusinstituut, 9090 MelleSint-FranciscusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsTuinstraat 105 9090 MelleParticipeert
37614Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)37614 - Sint-Franciscusinstituut, 9090 MelleSint-FranciscusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsTuinstraat 105 9090 MelleParticipeert
36418Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)36418 - O.-L.-V.-ten-Doorn, 9900 EekloCollege O.-L.-V.-ten-DoornVrij gesubsidieerd onderwijsZuidmoerstraat 125 9900 EekloParticipeert
36475Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)36475 - Sint-Leoinstituut, 9900 EekloCollege O.-L.-V.-ten-DoornVrij gesubsidieerd onderwijsZuidmoerstraat 125 9900 EekloParticipeert
36483Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)36483 - Sint-Annainstituut, 9900 EekloCollege O.-L.-V.-ten-DoornVrij gesubsidieerd onderwijsZuidmoerstraat 125 9900 EekloParticipeert
116781Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)116781 - Sint-Vincentius, 9900 EekloCollege O.-L.-V.-ten-DoornVrij gesubsidieerd onderwijsZuidmoerstraat 125 9900 EekloParticipeert
48033Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)48033 - Instituut Zusters Maricolen - Middensch., 9990 MaldegemMiddenschool MaldegemVrij gesubsidieerd onderwijsMarktstraat 15 9990 MaldegemParticipeert
37556Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)37556 - Virgo Sapientiae Instituut, 9990 MaldegemBovenbouwschool MaldegemVrij gesubsidieerd onderwijsMarktstraat 15 9990 MaldegemParticipeert
28341Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)28341 - Buso Emma³s, 9870 ZulteEmmaüs Machelen - BUSOVrij gesubsidieerd onderwijsLeihoekstraat 7 9870 MachelenParticipeert
127969Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)127969 - Emma³sinstituut@1, 9880 AalterEmmaüs secundairVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Gerolflaan 20 9880 AalterParticipeert
127977Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)127977 - Emma³sinstituut@2, 9880 AalterEmmaüs secundairVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Gerolflaan 20 9880 AalterParticipeert
36202Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)36202 - V.T.I. Deinze, 9800 DeinzeV.T.I. DeinzeVrij gesubsidieerd onderwijsLeon Declercqstraat 1 9800 DeinzeParticipeert
37821Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)37821 - Bernardusscholen 6, 9700 OudenaardeBernarduscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30 9700 OudenaardeParticipeert
37821Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)37821 - Bernardusscholen 6, 9700 OudenaardeBernarduscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30 9700 OudenaardeParticipeert
37846Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)37846 - Bernardusscholen 4, 9700 OudenaardeBernarduscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30 9700 OudenaardeParticipeert
37853Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)37853 - Bernardusscholen 5, 9700 OudenaardeBernarduscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30 9700 OudenaardeParticipeert
126847Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)126847 - Bernardusscholen 3, 9700 OudenaardeBernarduscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30 9700 OudenaardeParticipeert
28316Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)28316 - BuSO Bernardusscholen 7, 9700 OudenaardeBernardusdriesprong (BuSO)Vrij gesubsidieerd onderwijsVlaanderenstraat 6 9700 OudenaardeParticipeert
129965Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)129965 - BuSO Bernardusscholen 8, 9700 OudenaardeBernardusdriesprong (BuSO)Vrij gesubsidieerd onderwijsVlaanderenstraat 6 9700 OudenaardeParticipeert
48967Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)48967 - KSO Glorieux, 9600 RonseKSO GlorieuxVrij gesubsidieerd onderwijsStefaan Modest Glorieuxlaan 30 9600 RonseParticipeert
38562Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)38562 - Onze-Lieve-Vrouwcollege I, 9620 ZottegemOnze-Lieve-Vrouw-College - Campus BevegemVrij gesubsidieerd onderwijsOoststraat 44 9620 ZottegemParticipeert
28308Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)28308 - Buso Sint-Franciscusschool, 9620 ZottegemBuso Sint-FranciscusVrij gesubsidieerd onderwijsPenitentenlaan 1 9620 ZottegemParticipeert
38653Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)38653 - Instituut Stella Matutina, 9660 BrakelInstituut Stella MatutinaVrij gesubsidieerd onderwijsGroenstraat 15 9660 BrakelParticipeert
38158Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)38158 - Sint-Franciscusinstituut, 9660 BrakelSint-FranciscusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKasteeldreef 2 9660 BrakelParticipeert
48975Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)48975 - Vrij Instituut voor Sec. Ond. Cor Mariae, 9660 BrakelVrij Instituut voor Sec. Ond. Cor MariaeVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelstraat 44 9660 BrakelParticipeert
37325Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)37325 - Sint-Paulusinstituut, 9550 HerzeleSint-PaulusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBurgemeester Matthysstraat 5 9550 HerzeleParticipeert
36566Scholengemeenschap V 41 - SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)36566 - Technisch Instituut Sint-Jozef, 9500 GeraardsbergenTechnisch Instituut Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Karmelietenstraat 3 9500 GeraardsbergenParticipeert
36608Scholengemeenschap V 41 - SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)36608 - Sint-Catharinacollege, 9500 GeraardsbergenSint-CatharinacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 11 9500 GeraardsbergenParticipeert
36616Scholengemeenschap V 41 - SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)36616 - Sint-Jozefsinstituut, 9500 GeraardsbergenSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKarmelietenstraat 57 9500 GeraardsbergenParticipeert
37259Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)37259 - Instituut Sint-Vincentius a Paulo, 9308 AalstInstituut Sint-Vincentius a PauloVrij gesubsidieerd onderwijsPachthofstraat 3 9308 GijzegemParticipeert
126151Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)126151 - Instituut Sint-Vincentius a Paulo 1, 9308 AalstInstituut Sint-Vincentius a PauloVrij gesubsidieerd onderwijsPachthofstraat 3 9308 GijzegemParticipeert
35899Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)35899 - DVM Handels-, Techn. en Beroepsonderwijs, 9300 AalstDvM htbVrij gesubsidieerd onderwijsOnderwijsstraat 5 9300 AalstParticipeert
35915Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)35915 - Sint-Jozefscollege, 9300 AalstSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsPontstraat 7 9300 AalstParticipeert
125997Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)125997 - Sint-Jozefscollege 1, 9300 AalstSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsPontstraat 7 9300 AalstParticipeert
126714Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)126714 - Sint-Jozefscollege 2, 9300 AalstSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsPontstraat 7 9300 AalstParticipeert
35907Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)35907 - Sint-Augustinusinstituut, 9300 AalstSint-AugustinusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsLeopoldlaan 9 9300 AalstParticipeert
126987Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)126987 - Sint-Maarteninstituut, 9300 AalstSint-MaarteninstituutVrij gesubsidieerd onderwijsEsplanadeplein 6 9300 AalstParticipeert
126995Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)126995 - Sint-Maarteninstituut eerste graad, 9300 AalstSint-MaarteninstituutVrij gesubsidieerd onderwijsEsplanadeplein 6 9300 AalstParticipeert
35964Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)35964 - Technisch Instituut Sint-Maarten, 9300 AalstTechnisch Instituut Sint-MaartenVrij gesubsidieerd onderwijsEsplanadeplein 6 9300 AalstParticipeert
110395Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)110395 - V.T.I.-2, 9300 AalstV.T.IVrij gesubsidieerd onderwijsSinte Annalaan 99 9300 AalstParticipeert
110395Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)110395 - V.T.I.-2, 9300 AalstV.T.IVrij gesubsidieerd onderwijsSinte Annalaan 99 9300 AalstParticipeert
126921Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)126921 - V.T.I.-3, 9300 AalstV.T.IVrij gesubsidieerd onderwijsVakschoolstraat 41 9300 AalstParticipeert
126938Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)126938 - V.T.I.-1, 9300 AalstV.T.IVrij gesubsidieerd onderwijsSinte Annalaan 198 9300 AalstParticipeert
37648Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)37648 - Sint-Jozefschool, 9420 Erpe-MereSint-JozefschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 31 9420 MereParticipeert
38422Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)38422 - Mariagaard, 9230 WetterenMariagaardVrij gesubsidieerd onderwijsOosterzelesteenweg 80 9230 WetterenParticipeert
125187Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)125187 - Mariagaard Eerste Graad, 9230 WetterenMariagaardVrij gesubsidieerd onderwijsOosterzelesteenweg 80 9230 WetterenParticipeert
28233Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)28233 - Buso Sint-Lodewijk, 9230 WetterenBuso Sint-LodewijkVrij gesubsidieerd onderwijsKwatrechtsteenweg 168 9230 WetterenParticipeert
61937Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)61937 - Stella Matutinacollege, 9340 LedeStella MatutinacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsBellaertstraat 11 9340 LedeParticipeert
38381Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)38381 - Scheppersinstituut, 9230 WetterenScheppersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsCooppallaan 128 9230 WetterenParticipeert
118281Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)118281 - Scheppersinstituut 1, 9230 WetterenScheppersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsCooppallaan 128 9230 WetterenParticipeert
107599Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)107599 - Sint-Gertrudiscollege, 9230 WetterenSint-GertrudiscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsWegvoeringstraat 21 9230 WetterenParticipeert
118299Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)118299 - Sint-Gertrudiscollege Eerste Graad, 9230 WetterenSint-GertrudiscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsWegvoeringstraat 21 9230 WetterenParticipeert
47589Scholengemeenschap V 43 - KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)47589 - Sint-Jozefinstituut, 9230 WetterenSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsWegvoeringstraat 59 9230 WetterenParticipeert
36285Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)36285 - Ëscar Romerocollege 2, 9200 DendermondeOscar RomerocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60 9200 DendermondeParticipeert
36301Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)36301 - Ëscar Romerocollege 3, 9200 DendermondeOscar RomerocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60 9200 DendermondeParticipeert
36301Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)36301 - Ëscar Romerocollege 3, 9200 DendermondeOscar RomerocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60 9200 DendermondeParticipeert
36335Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)36335 - Ëscar Romerocollege 4, 9200 DendermondeOscar RomerocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60 9200 DendermondeParticipeert
36343Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)36343 - Ëscar Romerocollege 5, 9200 DendermondeOscar RomerocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60 9200 DendermondeParticipeert
116947Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)116947 - Ëscar Romerocollege 1, 9200 DendermondeOscar RomerocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60 9200 DendermondeParticipeert
28274Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)28274 - Buso Capelderij, 9255 BuggenhoutBuso CapelderijVrij gesubsidieerd onderwijsVekenstraat 1 9255 BuggenhoutParticipeert
36152Scholengemeenschap V 44 - Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)36152 - Sint-Vincentiuscollege, 9255 BuggenhoutSint-VincentiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 15 9255 BuggenhoutParticipeert
125427Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)125427 - VLOT!, 9160 LokerenVLOT! campus SHO LokerenVrij gesubsidieerd onderwijsStommestraat 2 9160 LokerenParticipeert
37317Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)37317 - KOHa Heilig Hart, 9220 HammeKOHa Heilig Hart HammeVrij gesubsidieerd onderwijsSlangstraat 12 9220 HammeParticipeert
28217Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)28217 - Buso De Karwij, 9160 LokerenBuSO De KarwijVrij gesubsidieerd onderwijsDurmelaan 118 9160 LokerenParticipeert
38471Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)38471 - Instituut Onze-Lieve-Vrouw - Sec. Ond., 9240 ZeleOLVI-Pius XVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 1 9240 ZeleParticipeert
38489Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)38489 - Pius X-Instituut, 9240 ZeleOLVI-Pius XVrij gesubsidieerd onderwijsKapellestraat 7 9240 ZeleParticipeert
38281Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38281 - Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie sec ond, 9100 Sint-NiklaasOnze-Lieve-Vrouw-Presentatie Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsPlezantstraat 135 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38307Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38307 - Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie SecundOnd 1, 9100 Sint-NiklaasOnze-Lieve-Vrouw-Presentatie Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsPlezantstraat 135 9100 Sint-NiklaasParticipeert
28225Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)28225 - Buso Broederschool Lokeren, 9160 LokerenBuso Broeders LokerenVrij gesubsidieerd onderwijsMolenstraat 38 9160 LokerenParticipeert
27681Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)27681 - Buso VTS 3, 9100 Sint-NiklaasV.T.S. Buitengewoon Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsBreedstraat 104 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38299Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38299 - Berkenboom Humaniora, 9100 Sint-NiklaasBerkenboom HumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Peperstraat 16 9100 Sint-NiklaasParticipeert
127911Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)127911 - Berkenboom Humaniora eerste graad, 9100 Sint-NiklaasBerkenboom HumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Peperstraat 16 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38224Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38224 - Broederscholen HiÙronymus 2, 9100 Sint-NiklaasBroederschool Biotechnisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsWeverstraat 23 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38265Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38265 - Instituut Heilige Familie - Secundair, 9100 Sint-NiklaasInstituut Heilige FamilieVrij gesubsidieerd onderwijsHofstraat 15 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38273Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38273 - Sint-Jozef - Klein-Seminarie, 9100 Sint-NiklaasSint-Jozef-Klein-SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 31 9100 Sint-NiklaasParticipeert
122754Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)122754 - Sint-Jozef, 9100 Sint-NiklaasSint-Jozef-Klein-SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 31 9100 Sint-NiklaasParticipeert
123612Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)123612 - Sint-Jozef-2, 9100 Sint-NiklaasSint-Jozef-Klein-SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 31 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38208Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38208 - PORTUS berkenboom, 9100 Sint-NiklaasPORTUS berkenboomVrij gesubsidieerd onderwijsKalkstraat 26 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38216Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38216 - Technisch Instituut Sint-Carolus, 9100 Sint-NiklaasTechnisch Instituut Sint-CarolusVrij gesubsidieerd onderwijsHospitaalstraat 2 9100 Sint-NiklaasParticipeert
122747Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)122747 - Technisch Instituut Sint-Carolus-1, 9100 Sint-NiklaasTechnisch Instituut Sint-CarolusVrij gesubsidieerd onderwijsHospitaalstraat 2 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38182Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38182 - Vrije Technische Scholen, 9100 Sint-NiklaasVrije Technische Scholen B.S.O en T.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsBreedstraat 152 9100 Sint-NiklaasParticipeert
36111Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)36111 - Gemeentelijk Technisch Instituut, 9120 BeverenGemeentelijk Technisch Instituut Beveren - Eerste graadOfficieel gesubsidieerd onderwijsEuropalaan 1 9120 Beveren-WaasParticipeert
62158Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)62158 - Sint-Maarten Bovenschool, 9120 BeverenSint-Maarten - BovenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKallobaan 1 9120 Beveren-WaasParticipeert
36053Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)36053 - Sint-Jorisinstituut, 9150 KruibekeSint-JorisinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKruibekestraat 55 9150 BazelParticipeert
39271Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)39271 - Humaniora Kindsheid Jesu, 3500 HasseltHumaniora Kindsheid JesuVrij gesubsidieerd onderwijsKempische steenweg 400 3500 HasseltParticipeert niet
127639Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)127639 - Middenschool Kindsheid Jesu, 3500 HasseltHumaniora Kindsheid JesuVrij gesubsidieerd onderwijsKempische steenweg 400 3500 HasseltParticipeert niet
27821Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)27821 - Buso - KIDS, 3500 HasseltBuso - KIDSVrij gesubsidieerd onderwijsBorggravevijversstraat 9 3500 HasseltParticipeert niet
39107Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)39107 - Hast Katholiek Onderwijs Hasselt, 3500 HasseltHastKatholiekOnderwijsHasseltVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Breemstraat 7 3500 HasseltParticipeert
39925Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)39925 - Instituut Mariaburcht - Secundair Onderw, 3512 HasseltInstituut Mariaburcht Stevoort (i-MaS)Vrij gesubsidieerd onderwijsHasseltse dreef 115 3512 StevoortParticipeert
40097Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)40097 - Vrije Middenschool 1, 3520 ZonhovenVirga JessecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsEngstegenseweg 1 3520 ZonhovenParticipeert niet
40113Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)40113 - Vrije Middenschool 2, 3520 ZonhovenVirga JessecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsEngstegenseweg 1 3520 ZonhovenParticipeert niet
111807Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)111807 - Virga Jessecollege, 3500 HasseltVirga JessecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGuffenslaan 27 3500 HasseltParticipeert niet
127613Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)127613 - Virga-Jessecollege - eerste graad 1, 3500 HasseltVirga JessecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGuffenslaan 27 3500 HasseltParticipeert niet
127621Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)127621 - Virga-Jessecollege - eerste graad 2, 3500 HasseltVirga JessecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGuffenslaan 27 3500 HasseltParticipeert niet
40105Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)40105 - Sint-Jan Berchmansinstituut, 3520 ZonhovenSint-Jan BerchmansinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Hemmenweg 4 3520 ZonhovenParticipeert
118331Scholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)118331 - Sint-Martinusscholen 118331, 3540 Herk-de-StadSint-Martinusscholen eerste graad (Campus Ursula)Vrij gesubsidieerd onderwijsUrsulinenstraat 2 3540 Herk-de-StadParticipeert
118349Scholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)118349 - Sint-Martinusscholen 118349, 3540 Herk-de-StadSint-Martinusscholen eerste graad (Campus Ursula)Vrij gesubsidieerd onderwijsUrsulinenstraat 2 3540 Herk-de-StadParticipeert
123836Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)123836 - Onze-Lieve-Vrouw 2, 3800 Sint-TruidenOnze Lieve Vrouw- campus Sint-AloysiusVrij gesubsidieerd onderwijsDiestersteenweg 146 3800 Sint-TruidenParticipeert
109942Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)109942 - Buso De Regenboog, 3800 Sint-TruidenBuso De RegenboogVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 167 3800 Sint-TruidenParticipeert
125435Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)125435 - KCST 1, 3800 Sint-TruidenKCST - Eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsDiesterstraat 1 3800 Sint-TruidenParticipeert
39859Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)39859 - Technicum, 3800 Sint-TruidenTechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsGildestraat 22 3800 Sint-TruidenParticipeert
39859Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)39859 - Technicum, 3800 Sint-TruidenTechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsGildestraat 22 3800 Sint-TruidenParticipeert
118265Scholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)118265 - viio 1, 3840 BorgloonViioVrij gesubsidieerd onderwijsGrootloonstraat 1 3840 BorgloonParticipeert
125278Scholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)125278 - viio 4, 3700 TongerenViioVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 17 3700 TongerenParticipeert
125286Scholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)125286 - viio 3, 3700 TongerenViioVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 17 3700 TongerenParticipeert
125294Scholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)125294 - viio 5, 3700 TongerenViioVrij gesubsidieerd onderwijsRode Kruislaan 27 3700 TongerenParticipeert
125302Scholengemeenschap V 53 - SGKSO viio (Tongeren)125302 - viio 2, 3700 TongerenViioVrij gesubsidieerd onderwijsRode Kruislaan 27 3700 TongerenParticipeert
38844Scholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)38844 - Sint-Augustinusinstituut BSO/TSO, 3960 BreeSint-AugustinusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jacobstraat 12 3960 BreeParticipeert
126797Scholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)126797 - Sint-Augustinusinstituut ASO, 3960 BreeSint-AugustinusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jacobstraat 12 3960 BreeParticipeert
47886Scholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)47886 - Biotechnicum, 3950 BocholtBiotechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsKaulillerweg 3 3950 BocholtParticipeert niet
38851Scholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)38851 - Middenschool Heilig Hartinstituut, 3960 BreeHeilig HartinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jacobstraat 10 3960 BreeParticipeert niet
128553Scholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)128553 - TISM, 3960 BreeTISMVrij gesubsidieerd onderwijsBaron de Taxislaan 4 3960 BreeParticipeert niet
128561Scholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)128561 - TISM 1e gr, 3960 BreeTISMVrij gesubsidieerd onderwijsBaron de Taxislaan 4 3960 BreeParticipeert niet
39842Scholengemeenschap V 58 - SGKSO Sint-Michiel (Bree)39842 - Agnetencollege, 3990 PeerAgnetencollegeVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 24 3990 PeerParticipeert niet
32061Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)32061 - Sint-Martinusscholen - ASO, 1730 AsseSint-Martinusscholen - ASOVrij gesubsidieerd onderwijsPetrus Ascanusplein 1 1730 AsseParticipeert
27441Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)27441 - Buso Maria Assumpta, 1745 OpwijkBuso Maria AssumptaVrij gesubsidieerd onderwijsHeiveld 15 1745 OpwijkParticipeert
27458Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)27458 - Gemeentelijke Buso-school t Schoolhuis, 1745 OpwijkGemeentelijke Buso-school t SchoolhuisOfficieel gesubsidieerd onderwijsSchoolstraat 11 1745 OpwijkParticipeert
33217Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)33217 - Gemeentelijke Technische & Beroepsschool, 1785 MerchtemGemeentelijke Technische & BeroepsschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 55 1785 MerchtemParticipeert
33225Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)33225 - Gemeentelijke Technische Tuinbouwschool, 1785 MerchtemGemeentelijke Technische TuinbouwschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsMolenbaan 54 1785 MerchtemParticipeert
33209Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)33209 - Sint-Donatusinstituut, 1785 MerchtemSint-Donatusinstituut - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsMarktstraat 1 1785 MerchtemParticipeert
33308Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)33308 - Vrij Kath. Ond. Opwijk - Middenschool, 1745 OpwijkVrij Kath. Ond. Opwijk - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKarenveldstraat 23 1745 OpwijkParticipeert
32813Scholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)32813 - Sint-Theresiacollege, 1880 Kapelle-op-den-BosSint-TheresiacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsVeldstraat 11 1880 Kapelle-op-den-BosParticipeert
112094Scholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)112094 - Sint-Theresiacollege AEG, 1880 Kapelle-op-den-BosSint-TheresiacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsVeldstraat 11 1880 Kapelle-op-den-BosParticipeert
32821Scholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)32821 - Sint-Godelieve Instituut, 1880 Kapelle-op-den-BosSint-Godelieve InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMechelseweg 129 1880 Kapelle-op-den-BosParticipeert
33142Scholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)33142 - Gemeentelijk Technisch Instituut, 1840 LonderzeelGemeentelijk Technisch Instituut - LonderzeelOfficieel gesubsidieerd onderwijsDaalkouter 30 1840 LonderzeelParticipeert
33134Scholengemeenschap V 63 - SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)33134 - Virgo Sapiensinstituut, 1840 LonderzeelVirgo SapiensinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsHeldenplein 6 1840 LonderzeelParticipeert
33316Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)33316 - Gemeentelijk Instituut voor Techn. Ond., 3090 OverijseGemeentelijk Instituut voor Techn. Ond.Officieel gesubsidieerd onderwijsStationsplein 4 3090 OverijseParticipeert
126731Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)126731 - Sint-Martinuscollege, 3090 OverijseSint-Martinuscollege Campus LipsiusVrij gesubsidieerd onderwijsWaversesteenweg 96 3090 OverijseParticipeert
126748Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)126748 - Sint-Martinuscollege 1e graad, 3090 OverijseSint-Martinuscollege Campus LipsiusVrij gesubsidieerd onderwijsWaversesteenweg 96 3090 OverijseParticipeert
126466Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)126466 - Heilig Hartcollege, 1970 Wezembeek-OppemHeilig HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsAlbertlaan 44 1970 Wezembeek-OppemParticipeert
104182Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)104182 - ZAVO, 1930 ZaventemZAVOVrij gesubsidieerd onderwijsGroenstraat 13 1930 ZaventemParticipeert
126888Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)126888 - Paridaensinstituut SO, 3000 LeuvenParidaensinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsJanseniusstraat 2 3000 LeuvenParticipeert niet
126896Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)126896 - Paridaensinstituut Eerstegraadsschool, 3000 LeuvenParidaensinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsJanseniusstraat 2 3000 LeuvenParticipeert niet
131276Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)131276 - BuSO Don Bosco Groenveld plus, 3001 LeuvenBuSO Don Bosco Groenveld plusVrij gesubsidieerd onderwijsGroenveldstraat 44 3001 HeverleeParticipeert niet
27731Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)27731 - Buso Ter Bank, 3001 LeuvenBuso Ter BankVrij gesubsidieerd onderwijsTervuursesteenweg 295 3001 HeverleeParticipeert niet
27722Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)27722 - Buso Windekind, 3000 LeuvenBuso WindekindVrij gesubsidieerd onderwijsSchapenstraat 98 3000 LeuvenParticipeert niet
130781Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)130781 - Ziekenhuisschool Gasthuisberg, 3000 LeuvenZiekenhuisschool GasthuisbergVrij gesubsidieerd onderwijsHerestraat 49 3000 LeuvenParticipeert niet
126904Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)126904 - Don Bosco Groenveld, 3001 LeuvenDon Bosco GroenveldVrij gesubsidieerd onderwijsGroenveldstraat 44 3001 HeverleeParticipeert
32995Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32995 - Heilige-Drievuldigheidscollege, 3000 LeuvenH. DrievuldigheidscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsOude Markt 28 3000 LeuvenParticipeert
126094Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)126094 - H. Drievuldigheidscollege Eerstegrschool, 3000 LeuvenH. DrievuldigheidscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsOude Markt 28 3000 LeuvenParticipeert
32672Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32672 - Heilig Hartinstituut - Technisch Onderw., 3001 LeuvenH.-Hartinstituut Heverlee - Technisch OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355 3001 HeverleeParticipeert
32904Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32904 - Miniemeninstituut, 3000 LeuvenMiniemeninstituutVrij gesubsidieerd onderwijsDiestsestraat 163 3000 LeuvenParticipeert
32664Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32664 - Pedagogische Humaniora H. Hartinstituut, 3001 LeuvenH.-Hartinstituut Heverlee - Pedagogische HumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355 3001 HeverleeParticipeert
126656Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)126656 - Pedagogische Human. H.Hartinstituut MS, 3001 LeuvenH.-Hartinstituut Heverlee - Pedagogische HumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355 3001 HeverleeParticipeert
127811Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)127811 - Sancta Maria Leuven, 3000 LeuvenSancta MariaVrij gesubsidieerd onderwijsCharles Deberiotstraat 14 3000 LeuvenParticipeert niet
127829Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)127829 - Sancta Maria Instituut, 3000 LeuvenSancta MariaVrij gesubsidieerd onderwijsCharles Deberiotstraat 14 3000 LeuvenParticipeert niet
32557Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32557 - Sint-Albertuscollege - Haasrode, 3001 LeuvenSint-AlbertuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGeldenaaksebaan 277 3001 HeverleeParticipeert niet
32987Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32987 - Sint-Pieterscollege, 3000 LeuvenSint-PieterscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 13 3000 LeuvenParticipeert niet
32946Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32946 - StFranciscusinst.vr Verpleegkunde Leuven, 3000 LeuvenStFranciscusinst.vr Verpleegkunde LeuvenVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsestraat 105 3000 LeuvenParticipeert niet
33076Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)33076 - Vrije Middenschool Leuven, 3000 LeuvenVrije Middenschool LeuvenVrij gesubsidieerd onderwijsDekenstraat 3 3000 LeuvenParticipeert niet
32921Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32921 - Vrije Technische School Leuven, 3000 LeuvenVrije Technisch Instituut LeuvenVrij gesubsidieerd onderwijsDekenstraat 3 3000 LeuvenParticipeert
110338Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)110338 - VIA-1, 3300 TienenVIA - Eerste & tweede graadVrij gesubsidieerd onderwijsWaaibergstraat 43 3300 TienenParticipeert
127886Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)127886 - VIA-2, 3300 TienenVIA - Eerste & tweede graadVrij gesubsidieerd onderwijsBroekstraat 31 3300 TienenParticipeert
27805Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)27805 - Buso Mariadal, 3320 HoegaardenBuso MariadalVrij gesubsidieerd onderwijsKlein Overlaar 3 3320 HoegaardenParticipeert niet
33951Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)33951 - Sint-Janscollege, 3320 HoegaardenSint-JanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsWaversesteenweg 1 3320 HoegaardenParticipeert niet
33928Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)33928 - Bovenbouw Sint-Gertrudis, 3400 LandenSint-Gertrudis - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsMolenbergstraat 25 3400 LandenParticipeert
33894Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)33894 - Sint-Leonardusinstituut, 3440 ZoutleeuwSint-LeonardusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBethaniastraat 1 3440 ZoutleeuwParticipeert niet
33886Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)33886 - Sint-Tarcisiusinstituut, 3440 ZoutleeuwSint-TarcisiusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsPredikherenstraat 1 3440 ZoutleeuwParticipeert niet
33341Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)33341 - Montfortaans Seminarie, 3110 RotselaarMontfortaans SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsAarschotsesteenweg 39 3110 RotselaarParticipeert niet
32541Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)32541 - Middenschool Don Bosco, 3150 HaachtDon Bosco-instituut-MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 91 3150 HaachtParticipeert
33671Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)33671 - Sint-Angela-Instituut, 3150 HaachtSint-Angela-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKruineikestraat 5 3150 TildonkParticipeert
32839Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)32839 - Sint-Michielsinstituut, 3140 KeerbergenSint-MichielsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsTremelobaan 4 3140 KeerbergenParticipeert
30742Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)30742 - Scheppersinstituut, 2800 MechelenScheppersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMelaan 16 2800 MechelenParticipeert niet
27706Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)27706 - Buso Sint-Janshof, 2800 MechelenBuso Sint-JanshofVrij gesubsidieerd onderwijsNekkerspoelstraat 358 2800 MechelenParticipeert
126003Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)126003 - Sint-Norbertusinstituut 1, 2570 DuffelSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 6 2570 DuffelParticipeert
126011Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)126011 - Sint-Norbertusinstituut 2, 2570 DuffelSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 6 2570 DuffelParticipeert
127861Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)127861 - Sint-Norbertusinstituut 3, 2570 DuffelSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 6 2570 DuffelParticipeert
47894Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)47894 - Berthoutinstituut - Klein Seminarie 2, 2800 MechelenBerthoutinstituut - Klein SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsBleekstraat 3 2800 MechelenParticipeert niet
122796Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)122796 - Berthoutinstituut - Klein Seminarie 1, 2800 MechelenBerthoutinstituut - Klein SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsBleekstraat 3 2800 MechelenParticipeert niet
30858Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)30858 - Colomaplus eerste graad 1, 2800 MechelenCOLOMAplusVrij gesubsidieerd onderwijsTervuursesteenweg 2 2800 MechelenParticipeert niet
30866Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)30866 - Colomaplus bovenbouw 2, 2800 MechelenCOLOMAplusVrij gesubsidieerd onderwijsTervuursesteenweg 2 2800 MechelenParticipeert niet
127423Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)127423 - COLOMAplus 3, 2800 MechelenCOLOMAplusVrij gesubsidieerd onderwijsTervuursesteenweg 2 2800 MechelenParticipeert niet
30759Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)30759 - Sint-Romboutscollege, 2800 MechelenSint-RomboutscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsVeemarkt 56 2800 MechelenParticipeert niet
109892Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)109892 - Technische Scholen Mechelen, 2800 MechelenTechnische Scholen MechelenVrij gesubsidieerd onderwijsJef Denynplein 2 2800 MechelenParticipeert niet
30635Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)30635 - Ursulinen Mechelen 2, 2800 MechelenUrsulinen MechelenVrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 35 2800 MechelenParticipeert
122739Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)122739 - Ursulinen Mechelen 1, 2800 MechelenUrsulinen MechelenVrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 35 2800 MechelenParticipeert
116806Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)116806 - College Hagelstein 2, 2860 Sint-Katelijne-WaverCollege HagelsteinVrij gesubsidieerd onderwijsBerlaarbaan 229 2860 Sint-Katelijne-WaverParticipeert niet
126871Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)126871 - College Hagelstein 1, 2860 Sint-Katelijne-WaverCollege HagelsteinVrij gesubsidieerd onderwijsBerlaarbaan 229 2860 Sint-Katelijne-WaverParticipeert niet
126946Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)126946 - Sint-Ursula-Instituut 1, 2861 Sint-Katelijne-WaverSint-Ursula-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBosstraat 9 2861 Onze-Lieve-Vrouw-WaverParticipeert niet
126953Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)126953 - Sint-Ursula-Instituut 2, 2861 Sint-Katelijne-WaverSint-Ursula-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBosstraat 9 2861 Onze-Lieve-Vrouw-WaverParticipeert niet
126961Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)126961 - Sint-Ursula-Instituut 3, 2861 Sint-Katelijne-WaverSint-Ursula-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBosstraat 9 2861 Onze-Lieve-Vrouw-WaverParticipeert niet
117036Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)117036 - Onze-Lieve-Vrouwinstituut MS 1, 2850 BoomOLVI - BOOM - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsBrandstraat 44 2850 BoomParticipeert
117044Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)117044 - Onze-Lieve-Vrouwinstituut MS 2, 2850 BoomOLVI - BOOM - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsBrandstraat 44 2850 BoomParticipeert
27664Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)27664 - Buso Sint-Jan Berchmansinstituut, 2870 PuursBuso Sint-Jan BerchmansinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsHof-ten-Berglaan 8 2870 PuursParticipeert niet
29777Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)29777 - Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie, 2880 BornemOnze-Lieve-Vrouw-PresentatieVrij gesubsidieerd onderwijsKardinaal Cardijnplein 11 2880 BornemParticipeert niet
29785Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)29785 - Onze-Lieve-Vrouw-Presentatie -Middensch., 2880 BornemOnze-Lieve-Vrouw-PresentatieVrij gesubsidieerd onderwijsDriesstraat 10 2880 BornemParticipeert niet
104166Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)104166 - Sint-Jan Berchmansinstituut ASO-TSO-BSO, 2870 PuursSint-Jan BerchmansinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBegijnhofstraat 3 2870 PuursParticipeert niet
104174Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)104174 - Sint-Jan Berchmansinstituut 1ste graad, 2870 PuursSint-Jan BerchmansinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKerkplein 15 2870 PuursParticipeert niet
48025Scholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)48025 - Instituut voor Katholiek Secundair Ond., 9470 DenderleeuwIKSO DenderleeuwVrij gesubsidieerd onderwijsMiddenstraat 10 9470 DenderleeuwParticipeert
27425Scholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)27425 - Buso Sint-Franciscus, 1760 RoosdaalBuso Sint-FranciscusVrij gesubsidieerd onderwijsLostraat 175 1760 RoosdaalParticipeert
37705Scholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)37705 - Heilige Harten Secundair, 9400 NinoveHeilige Harten SecundairVrij gesubsidieerd onderwijsOnderwijslaan 4 9400 NinoveParticipeert
107581Scholengemeenschap V 73 - SGKSO Denderland (Denderleeuw)107581 - Sint-Aloysiuscollege, 9400 NinoveSint-AloysiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsWeggevoerdenstraat 55 9400 NinoveParticipeert
29553Scholengemeenschap V 76 - SG Steinerscholen SO (Gent)29553 - Hiberniaschool Mid Steinersch Antwerpen, 2000 AntwerpenHiberniaschool Mid Steinersch AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsVolkstraat 40 2000 AntwerpenParticipeert niet
27474Scholengemeenschap V 76 - SG Steinerscholen SO (Gent)27474 - Buso - Parcival-Steinerschool, 2018 AntwerpenBuso - Parcival-SteinerschoolVrij gesubsidieerd onderwijsLamoriniÞrestraat 77 2018 AntwerpenParticipeert niet
47316Scholengemeenschap V 76 - SG Steinerscholen SO (Gent)47316 - Middelbare Steinerschool Vlaanderen, 9000 GentMiddelbare Steinerschool VlaanderenVrij gesubsidieerd onderwijsKasteellaan 54 9000 GentParticipeert
109843Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)109843 - Sint-Ursula-Instituut, 2610 AntwerpenSint-Ursula-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Bavostraat 41 2610 WilrijkParticipeert
53173Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)53173 - OLV Pulhof, 2600 AntwerpenOLV PulhofVrij gesubsidieerd onderwijsGrotesteenweg 489 2600 BerchemParticipeert
29421Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)29421 - Sint-Lievenscollege Middenschool, 2000 AntwerpenSint-LievenscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsAmerikalei 32 2000 AntwerpenParticipeert
109959Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)109959 - Sint-Lievenscollege, 2000 AntwerpenSint-LievenscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelpleinstraat 31 2000 AntwerpenParticipeert
127472Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)127472 - Sint-Ludgardis Belpaire, 2000 AntwerpenSint-Ludgardisschool - Maarschalk GérardstraatVrij gesubsidieerd onderwijsMaarschalk GÚrardstraat 18 2000 AntwerpenParticipeert
127481Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)127481 - Sint-Ludgardisschool, 2000 AntwerpenSint-Ludgardisschool - Maarschalk GérardstraatVrij gesubsidieerd onderwijsMaarschalk GÚrardstraat 18 2000 AntwerpenParticipeert
29843Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)29843 - Sint-Michielscollege Brasschaat, 2930 BrasschaatSint-Michielscollege - BrasschaatVrij gesubsidieerd onderwijsKapelsesteenweg 72 2930 BrasschaatParticipeert
127852Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)127852 - Sint-Michielscollege Brasschaat 1, 2930 BrasschaatSint-Michielscollege - BrasschaatVrij gesubsidieerd onderwijsKapelsesteenweg 72 2930 BrasschaatParticipeert
127928Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)127928 - Sint-Michielscollege 1, 2900 SchotenSint-Michielscollege - BrasschaatVrij gesubsidieerd onderwijsPapenaardekenstraat 53 2900 SchotenParticipeert
31328Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)31328 - Sint-Michielscollege, 2900 SchotenSint-Michielscollege - SchotenVrij gesubsidieerd onderwijsPapenaardekenstraat 53 2900 SchotenParticipeert
109892Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)109892 - Technische Scholen Mechelen, 2800 MechelenTSM Centrum Leren en WerkenVrij gesubsidieerd onderwijsJef Denynplein 2 2800 MechelenParticipeert
61085De Kade61085 - Buso secundaire school Spermalie, 8000 BruggeBuso Secundaire School SpermalieVrij gesubsidieerd onderwijsPotterierei 46 8000 BruggeParticipeert
129957De Kade129957 - Buso Spermalie secundaire school, 8000 BruggeBuso Secundaire School SpermalieVrij gesubsidieerd onderwijsPotterierei 45 8000 BruggeParticipeert
62141Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)62141 - Sint-Maarten Middenschool, 9120 BeverenSint-Maarten - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKallobaan 3 9120 Beveren-WaasParticipeert
126854Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)126854 - Stedelijk Lyceum Pestalozzi II, 2020 AntwerpenStedelijk Lyceum Pestalozzi IIOfficieel gesubsidieerd onderwijsJan De Voslei 6 2020 AntwerpenParticipeert
110346Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)110346 - EDUGO campus Glorieux Techn.Instituut, 9041 GentEDUGO - Campus GlorieuxVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jozefstraat 7 9041 OostakkerParticipeert
110346Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)110346 - EDUGO campus Glorieux Techn.Instituut, 9041 GentEDUGO - Campus GlorieuxVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jozefstraat 7 9041 OostakkerParticipeert
110007Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)110007 - Instituut Mariawende-Blydhove, 8310 BruggeInstituut Mariawende-Blydhove - Campus MariawendeVrij gesubsidieerd onderwijsBoogschutterslaan 25 8310 Sint-KruisParticipeert
30965Scholengemeenschap V 77 - SG Lieven Gevaert (Antwerpen)30965 - Sint-Ludgardisschool, 2170 AntwerpenSint-Ludgardisschool Merksem- Campus KVOVrij gesubsidieerd onderwijsDu Chastellei 48 2170 MerksemParticipeert
36939Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)36939 - Vrij Instituut voor Sec. Onderwijs -Gent, 9030 GentVISO - MariakerkeVrij gesubsidieerd onderwijsIndustrieweg 230 9030 MariakerkeParticipeert
47209Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)47209 - Instituut Sint-Lutgardis, 9930 ZomergemSVSL ZomergemVrij gesubsidieerd onderwijsDreef 47 9930 ZomergemParticipeert
47217Scholengemeenschap V 37 - SGKSO Meetjesland (Eeklo)47217 - Sint-Vincentiuscollege - Middenschool, 9930 ZomergemSVSL ZomergemVrij gesubsidieerd onderwijsLuitenant Dobbelaerestraat 16 9930 ZomergemParticipeert
112052Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)112052 - MS Sint-Rembert 1, 8820 TorhoutMS Sint-Rembert - LichterveldeVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 23 8820 TorhoutParticipeert
117101Scholengemeenschap V 31 - SGKSO Houtland (Torhout)117101 - MS Sint-Rembert 3, 8820 TorhoutMS Sint-Rembert - LichterveldeVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 23 8820 TorhoutParticipeert
110379Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)110379 - TSM Middenschool, 2800 MechelenTSM Middenschool - Eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsOnder-den-Toren 13 2800 MechelenParticipeert
126185Scholengemeenschap V 71 - SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)126185 - TSM-Bovenbouw, 2800 MechelenTSM Bovenbouw - tweede en derde graadVrij gesubsidieerd onderwijsJef Denynplein 2 2800 MechelenParticipeert
34355Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)34355 - Sint-Aloysiuscollege, 8600 DiksmuideSint-Aloysiuscollege DiksmuideVrij gesubsidieerd onderwijsWilgendijk 30 8600 DiksmuideParticipeert
34256Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)34256 - Onze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart Instituut, 8200 BruggeOnze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart Instituut - BSOVrij gesubsidieerd onderwijsDoornstraat 3 8200 Sint-AndriesParticipeert
37879Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)37879 - Bernardusscholen 1, 9700 OudenaardeBernardustechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30 9700 OudenaardeParticipeert
37887Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)37887 - Bernardusscholen 2, 9700 OudenaardeBernardustechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30 9700 OudenaardeParticipeert
37821Scholengemeenschap V 39 - SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)37821 - Bernardusscholen 6, 9700 OudenaardeBernardusvija (DBSO)Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30 9700 OudenaardeParticipeert
30544Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)30544 - V.T.I., 2500 LierV.T.IVrij gesubsidieerd onderwijsKruisbogenhofstraat 7 2500 LierParticipeert
30569Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)30569 - Sint-Ursula-instituut, 2500 LierSint-Ursula-Instituut TSO-BSOVrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 15 2500 LierParticipeert
30593Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)30593 - Sint-Ursulalyceum, 2500 LierSint-Ursulalyceum ASOVrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 15 2500 LierParticipeert
30569Scholengemeenschap V 17 - SGKSO J.B. David Lier (Lier)30569 - Sint-Ursula-instituut, 2500 LierSint-Ursula Middenschool - 1ste graadVrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 15 2500 LierParticipeert
110346Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)110346 - EDUGO campus Glorieux Techn.Instituut, 9041 GentEDUGO - Campus LochristiVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jozefstraat 7 9041 OostakkerParticipeert
127704Scholengemeenschap V 34 - SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)127704 - EDUGO campus De Toren, 9041 GentEDUGO - Campus De TorenVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jozefstraat 10 9041 OostakkerParticipeert
131391Scholengemeenschap V 20 - SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)131391 - Sint-Leo Hemelsdaele 2, 8000 BruggeSint-Leo Hemelsdaele 2Vrij gesubsidieerd onderwijsPotterierei 11 8000 BruggeParticipeert
115361Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)115361 - Sint-Janscollege eerste graad, 9040 GentSint-Janscollege Campus VisitatieVrij gesubsidieerd onderwijsVisitatiestraat 5 9040 Sint-AmandsbergParticipeert
122705Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)122705 - Onze-Lieve-Vrouwcollege II, 9620 ZottegemOnze-Lieve-Vrouw-College - Campus CentrumVrij gesubsidieerd onderwijsZavel 19 9620 ZottegemParticipeert
122713Scholengemeenschap V 40 - SGKSO Emmaüs (Zottegem)122713 - Onze-Lieve-Vrouwcollege III, 9620 ZottegemOnze-Lieve-Vrouw-College - Campus GrotenbergeVrij gesubsidieerd onderwijsParkstraat 2 9620 ZottegemParticipeert
117051Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)117051 - Onze-Lieve-Vrouwinstituut Bovenbouw ASO, 2850 BoomOLVI - BOOM - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsO.L. Vrouwstraat 9 2850 BoomParticipeert
117069Scholengemeenschap V 72 - SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)117069 - Onze-Lieve-Vrouwinstituut Bovenb.TSO-BSO, 2850 BoomOLVI - BOOM - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsBassinstraat 15 2850 BoomParticipeert
32078Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)32078 - Sint-Martinusscholen TSO-BSO, 1730 AsseSint-Martinusscholen - TSO & BSOVrij gesubsidieerd onderwijsKoensborre 1 1730 AsseParticipeert
32086Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)32086 - Sint-Martinusscholen - Middenschool, 1730 AsseSint-Martinusscholen - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsParklaan 17 1730 AsseParticipeert
33241Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)33241 - Sint-Donatusinstituut - Middenschool, 1785 MerchtemSint-Donatusinstituut - MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsDendermondestraat 26 1785 MerchtemParticipeert
33291Scholengemeenschap V 62 - SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)33291 - Vrij Katholiek Onderwijs Opwijk, 1745 OpwijkVrij Kath. Ond. Opwijk - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsKarenveldstraat 23 1745 OpwijkParticipeert
123554Scholengemeenschap V 27 - SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)123554 - Sint-Jorisschool, 8930 MenenSint-Jorisschool - 2de & 3de graadVrij gesubsidieerd onderwijsFabiolalaan 2 8930 MenenParticipeert
32987Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32987 - Sint-Pieterscollege, 3000 LeuvenSint-PieterscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 13 3000 LeuvenParticipeert
126169Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)126169 - Sint-Pieterscollege Eerste graadschool, 3000 LeuvenSint-Pieterscollege Eerste GraadschoolVrij gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 13 3000 LeuvenParticipeert
27318Scholengemeenschap G 29 - SG Roeselare-Menen (Roeselare)27318 - GO! SBSO Sterrebos, 8800 RoeselareGO! SBSO Sterrebos – Campus Ter SterreGemeenschapsonderwijsBornstraat 52 8800 RumbekeParticipeert
32532Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)32532 - Don Bosco-instituut ASO, 3150 HaachtDon Bosco ASOVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 89 3150 HaachtParticipeert
32524Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)32524 - Don Bosco-instituut TSO/BSO, 3150 HaachtDon Bosco TSO/BSOVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 89 3150 HaachtParticipeert
33341Scholengemeenschap V 70 - SGKSO Haacht (Rotselaar)33341 - Montfortaans Seminarie, 3110 RotselaarMontfortcollege RotselaarVrij gesubsidieerd onderwijsAarschotsesteenweg 39 3110 RotselaarParticipeert
107615Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)107615 - Leiepoort Deinze Sint-Hendrik, bovenbouw, 9800 DeinzeLeiepoort campus Sint-HendrikVrij gesubsidieerd onderwijsGuido Gezellelaan 105 9800 DeinzeParticipeert
112136Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)112136 - Leiepoort Deinze camp. St-Hendrik,1e gr., 9800 DeinzeLeiepoort campus Sint-HendrikVrij gesubsidieerd onderwijsGuido Gezellelaan 105 9800 DeinzeParticipeert
36228Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)36228 - Leiepoort Deinze campus Sint-Theresia, 9800 DeinzeLeiepoort campus Sint-TheresiaVrij gesubsidieerd onderwijsKaaistraat 23 9800 DeinzeParticipeert
107607Scholengemeenschap V 38 - Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)107607 - Leiepoort Deinze campus Sint-Vincentius, 9800 DeinzeLeiepoort campus Sint-VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsPeter Benoitlaan 40 9800 DeinzeParticipeert
41591Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)41591 - GO! middenschool Keerbergen, 3140 KeerbergenGO! atheneum Keerbergen - MiddenschoolGemeenschapsonderwijsVlieghavenlaan 18 3140 KeerbergenParticipeert
60831Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)60831 - GO! Busleyden Atheneum-campus Stassart, 2800 MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus ZandpoortGemeenschapsonderwijs2800 MechelenParticipeert
60831Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)60831 - GO! Busleyden Atheneum-campus Stassart, 2800 MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus Nekkerspoel (DBSO)Gemeenschapsonderwijs2800 MechelenParticipeert
117754Scholengemeenschap G 23 - SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)117754 - GO! technisch atheneum Heist-op-den-berg, 2220 Heist-op-den-BergHeist Op Den Berg - DBSOGemeenschapsonderwijsFrans Coeckelbergsstraat 22 2220 Heist-op-den-BergParticipeert
116764Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)116764 - GO! Spectrumschool, 2100 AntwerpenGO! Spectrumschool - Campus Ruggeveld (Leren + Bekwamen)GemeenschapsonderwijsRuggeveldlaan 496 2100 DeurneParticipeert
116764Scholengemeenschap G 28 - SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)116764 - GO! Spectrumschool, 2100 AntwerpenGO! Spectrumschool - Campus Ruggeveld (Leren & Werken)GemeenschapsonderwijsRuggeveldlaan 496 2100 DeurneParticipeert
48074Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)48074 - Pius X - College, 3980 TessenderloH. Pius X-instituut - MiddenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 125 3980 TessenderloParticipeert
48108Scholengemeenschap V 01 - SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)48108 - H. Pius X-instituut - Middenschool, 2020 AntwerpenH. Pius X-instituut - MiddenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsVIIde-Olympiadelaan 25 2020 AntwerpenParticipeert
34033Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)34033 - Sint-Jozef Sint-Pieter, 8370 BlankenbergeSint-Jozef Sint-Pieter bso tsoVrij gesubsidieerd onderwijsWeststraat 86 8370 BlankenbergeParticipeert
34025Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)34025 - Sint-Jozef Sint-Pieter, 8370 BlankenbergeSint-Jozef Sint-Pieter asoVrij gesubsidieerd onderwijsWeststraat 86 8370 BlankenbergeParticipeert
38257Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38257 - Broederscholen HiÙronymus 1, 9100 Sint-NiklaasBroederschool Humaniora Sint-NiklaasVrij gesubsidieerd onderwijsNieuwstraat 75 9100 Sint-NiklaasParticipeert
47282Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)47282 - Sint-Annacollege, 2050 AntwerpenSint-Annacollege - BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsOscar De Gruyterlaan 4 2050 AntwerpenParticipeert
28845Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)28845 - Sint-Norbertusinstituut, 2000 AntwerpenSint-Norbertusinstituut - Campus JodenstraatVrij gesubsidieerd onderwijsAmerikalei 47 2000 AntwerpenParticipeert
42011Scholengemeenschap G 33 - SGGO Tienen-Landen (Tienen)42011 - GO! Middenschool D'hek, 3400 LandenGO! Middenschool D'hekGemeenschapsonderwijsTiensestraat 57 3400 LandenParticipeert
110321Scholengemeenschap V 68 - SGKSO Oost-Brabant (Tienen)110321 - VIA-3, 3300 TienenVIA - Derde graadVrij gesubsidieerd onderwijsOoievaarstraat 33 3300 TienenParticipeert
126474Scholengemeenschap V 66 - SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)126474 - Heilig Hartcollege, 1970 Wezembeek-OppemHeilig Hartcollege eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsAlbertlaan 44 1970 Wezembeek-OppemParticipeert niet
38257Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38257 - Broederscholen HiÙronymus 1, 9100 Sint-NiklaasBroederschool StekeneVrij gesubsidieerd onderwijsNieuwstraat 75 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38216Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38216 - Technisch Instituut Sint-Carolus, 9100 Sint-NiklaasSint-Carolus HBOVrij gesubsidieerd onderwijsHospitaalstraat 2 9100 Sint-NiklaasParticipeert
38182Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)38182 - Vrije Technische Scholen, 9100 Sint-NiklaasV.T.S. Centrum Leren & WerkenVrij gesubsidieerd onderwijsBreedstraat 152 9100 Sint-NiklaasParticipeert
126061Scholengemeenschap V 46 - SGKSO Sint-Nicolaas (Sint-Niklaas)126061 - Broederscholen HiÙronymus 3, 9100 Sint-NiklaasVrije Handelsschool BroedersVrij gesubsidieerd onderwijsNieuwstraat 91 9100 Sint-NiklaasParticipeert
118364Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)118364 - Heilig Hart van Maria Berlaar, 2590 BerlaarHeilig Hart van Maria Berlaar tweede en derde graad bovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsSollevelden 3 2590 BerlaarParticipeert
126102Scholengemeenschap V 16 - SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)126102 - Heilig Hart van Maria Berlaar, 2590 BerlaarHeilig Hart van Maria Berlaar tweede en derde graad bovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsSollevelden 3 2590 BerlaarParticipeert
39313Scholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)39313 - Sint-Martinusscholen 039313, 3540 Herk-de-StadSint-Martinusscholen bovenbouw (Campus Amandina)Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 18 3540 Herk-de-StadParticipeert
39321Scholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)39321 - Sint-Martinusscholen 039321, 3540 Herk-de-StadSint-Martinusscholen bovenbouw (Campus Amandina)Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 18 3540 Herk-de-StadParticipeert
118315Scholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)118315 - Sint-Martinusscholen 118315, 3540 Herk-de-StadSint-Martinusscholen bovenbouw (Campus Amandina)Vrij gesubsidieerd onderwijsVeearts Strauvenlaan 5 3540 Herk-de-StadParticipeert
118323Scholengemeenschap V 51 - SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)118323 - Sint-Martinusscholen 118323, 3540 Herk-de-StadSint-Martinusscholen bovenbouw (Campus Amandina)Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 18 3540 Herk-de-StadParticipeert
36111Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)36111 - Gemeentelijk Technisch Instituut, 9120 BeverenGemeentelijk Technisch Instituut Beveren - Tweede graadOfficieel gesubsidieerd onderwijsEuropalaan 1 9120 Beveren-WaasParticipeert
36111Scholengemeenschap V 47 - SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)36111 - Gemeentelijk Technisch Instituut, 9120 BeverenGemeentelijk Technisch Instituut Beveren - Derde graadOfficieel gesubsidieerd onderwijsEuropalaan 1 9120 Beveren-WaasParticipeert
35311Scholengemeenschap V 25 - SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)35311 - V.T.I., 8970 PoperingeV.T.I. Leren en WerkenVrij gesubsidieerd onderwijsBoeschepestraat 44 8970 PoperingeParticipeert
32722Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32722 - Heilig Hartinstituut Lyceum, 3001 LeuvenH.-Hartinstituut Heverlee - LyceumVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355 3001 HeverleeParticipeert
126664Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)126664 - Heilig Hartinstituut TO MS, 3001 LeuvenH.-Hartinstituut Heverlee - LyceumVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355 3001 HeverleeParticipeert
126672Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)126672 - H.-Hartinstituut Lyceum MS, 3001 LeuvenH.-Hartinstituut Heverlee - LyceumVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355 3001 HeverleeParticipeert
32854Scholengemeenschap V 67 - SGKSO Leuven (Leuven)32854 - Heilig Hartinstituut Kessel-Lo, 3010 LeuvenH.-Hartinstituut Kessel-LoVrij gesubsidieerd onderwijsJozef Pierrestraat 56 3010 Kessel-LoParticipeert
34561Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)34561 - Prizma - Campus IdP, 8870 IzegemPrizma Campus IdPVrij gesubsidieerd onderwijsDirk Martenslaan 16 8870 IzegemParticipeert
34579Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)34579 - Prizma - Campus College, 8870 IzegemPrizma Campus CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsBurgemeester Vandenbogaerdelaan 53 8870 IzegemParticipeert
34553Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)34553 - Prizma - Campus VTI, 8870 IzegemPrizma Campus VTIVrij gesubsidieerd onderwijsItalianenlaan 30 8870 IzegemParticipeert
34942Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)34942 - Prizma - Middenschool Lendelede, 8860 LendeledePrizma Middenschool LendeledeVrij gesubsidieerd onderwijsDorpsplein 2 8860 LendeledeParticipeert
34587Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)34587 - Prizma - Middenschool Izegem 1, 8870 IzegemPrizma Middenschool IzegemVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelstraat 28 8870 IzegemParticipeert
46854Scholengemeenschap V 33 - SGKSO Prizma (Izegem)46854 - Prizma - Middenschool Izegem 2, 8870 IzegemPrizma Middenschool IzegemVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelstraat 28 8870 IzegemParticipeert
123711Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)123711 - Guldensporencollege 3, 8500 KortrijkGuldensporencollege ZuidVrij gesubsidieerd onderwijsDiksmuidekaai 6 8500 KortrijkParticipeert
117093Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)117093 - Sint-Willebrord-H.Familie 1e graad, 2600 AntwerpenHeilige Familie St. Willebrord - Campus Heilige FamilieVrij gesubsidieerd onderwijsJan Moorkensstraat 95 2600 BerchemParticipeert niet
112789Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)112789 - Kouter Kortrijk Buso, 8500 KortrijkKouter Kortrijk – vestiging: De Hoge Kouter BUSO OV1 + OV2Vrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 113 8500 KortrijkParticipeert
123703Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)123703 - Guldensporencollege 4, 8530 HarelbekeGuldensporencollege HarelbekeVrij gesubsidieerd onderwijsBallingenweg 34 8530 HarelbekeParticipeert
125377Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)125377 - Guldensporencollege 6, 8500 KortrijkGuldensporencollege Kaai 1Vrij gesubsidieerd onderwijsDiksmuidekaai 6 8500 KortrijkParticipeert
126045Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)126045 - Guldensporencollege 2, 8500 KortrijkGuldensporencollege Kaai 2Vrij gesubsidieerd onderwijsDiksmuidekaai 6 8500 KortrijkParticipeert
126052Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)126052 - Guldensporencollege 1, 8500 KortrijkGuldensporencollege Kaai 2Vrij gesubsidieerd onderwijsDiksmuidekaai 6 8500 KortrijkParticipeert
128447Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)128447 - Guldensporencollege 7, 8500 KortrijkGuldensporencollege Kaai 2Vrij gesubsidieerd onderwijsDiksmuidekaai 6 8500 KortrijkParticipeert
132209Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)132209 - RHIZO 2, 8500 KortrijkRHIZO School voor mens & samenleving 2Vrij gesubsidieerd onderwijsSenator Coolestraat 1 8500 KortrijkParticipeert
34835Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)34835 - RHIZO 1, 8500 KortrijkRHIZO LyceumVrij gesubsidieerd onderwijsBeverlaai 75 8500 KortrijkParticipeert
34868Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)34868 - RHIZO 3, 8500 KortrijkRHIZO Campus oostVrij gesubsidieerd onderwijsDeken Camerlyncklaan 76 8500 KortrijkParticipeert
110015Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)110015 - RHIZO 5, 8550 ZwevegemRHIZO College ZwevegemVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Niklaasstraat 22 8550 ZwevegemParticipeert
122771Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)122771 - RHIZO 6, 8550 ZwevegemRHIZO College ZwevegemVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Niklaasstraat 22 8550 ZwevegemParticipeert
132209Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)132209 - RHIZO 2, 8500 KortrijkRHIZO HotelschoolVrij gesubsidieerd onderwijsSenator Coolestraat 1 8500 KortrijkParticipeert
34934Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)34934 - Spes Nostra Instituut, 8520 KuurneSpes Nostra KuurneVrij gesubsidieerd onderwijsKoning Albertstraat 50 8520 KuurneParticipeert
111948Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)111948 - V.T.I. 3, 8500 KortrijkVTI HarelbekeVrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 21 8500 KortrijkParticipeert
34397Scholengemeenschap V 28 - SGKSO Groeninge (Kortrijk)34397 - V.T.I. 4, 8560 WevelgemVTI GullegemVrij gesubsidieerd onderwijsOude Ieperstraat 65 8560 GullegemParticipeert
61929Scholengemeenschap V 02 - SGKSO Ekeren - Merksem (Antwerpen)61929 - Sint-Elisabeth-Instituut, 2170 AntwerpenSint-Elisabeth-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsStella Marisstraat 2 2170 MerksemParticipeert
37309Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)37309 - KOHa Sint-Jozef, 9220 HammeKOHa Sint-Jozef HammeVrij gesubsidieerd onderwijsJagerstraat 5 9220 HammeParticipeert
37523Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)37523 - VLOT!, 9160 LokerenVLOT! campus SLC LokerenVrij gesubsidieerd onderwijsMarkt 48 9160 LokerenParticipeert
37531Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)37531 - VLOT!, 9160 LokerenVLOT! campus SLC LokerenVrij gesubsidieerd onderwijsLuikstraat 69 9160 LokerenParticipeert
36491Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)36491 - VLOT!, 9160 LokerenVLOT! campus STC EksaardeVrij gesubsidieerd onderwijsEksaarde-dorp 1 9160 EksaardeParticipeert
37499Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)37499 - VLOT!, 9160 LokerenVLOT! campus VTI LokerenVrij gesubsidieerd onderwijsProsper Thuysbaertlaan 1 9160 LokerenParticipeert
131847Scholengemeenschap V 45 - SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)131847 - VLOT!, 9160 LokerenVLOT! campus VTI LokerenVrij gesubsidieerd onderwijsProsper Thuysbaertlaan 1 9160 LokerenParticipeert
35931Scholengemeenschap V 42 - SGKSO SALEM (Aalst)35931 - DVM - Humaniora, 9300 AalstDVM HumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsOnderwijsstraat 2 9300 AalstParticipeert
28845Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)28845 - Sint-Norbertusinstituut, 2000 AntwerpenSint-Norbertusinstituut voor verpleegkunde HBO5Vrij gesubsidieerd onderwijsAmerikalei 47 2000 AntwerpenParticipeert
34363Scholengemeenschap G 30 - SG Westhoek (Diksmuide)34363 - V.T.I., 8600 DiksmuideVTI DiksmuideVrij gesubsidieerd onderwijsCardijnlaan 2 8600 DiksmuideParticipeert
131342Scholengemeenschap V 22 - SGKSO Oostkust (Brugge)131342 - Onze-Lieve-Vrouw Ter Duinen, 8301 Knokke-HeistOnze-Lieve-Vrouw Ter Duinen Campus ZeebruggeVrij gesubsidieerd onderwijsKursaalstraat 40 8301 Heist-aan-ZeeParticipeert
125443Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)125443 - KCST 2, 3800 Sint-TruidenKCST tweede en derde graadVrij gesubsidieerd onderwijsDiesterstraat 1 3800 Sint-TruidenParticipeert
125451Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)125451 - KCST 3, 3800 Sint-TruidenKCST tweede en derde graadVrij gesubsidieerd onderwijsDiesterstraat 1 3800 Sint-TruidenParticipeert
123828Scholengemeenschap V 52 - SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)123828 - Onze-Lieve-Vrouw 1, 3800 Sint-TruidenOnze Lieve Vrouw- campus TuinbouwVrij gesubsidieerd onderwijsDiestersteenweg 146 3800 Sint-TruidenParticipeert
28639Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)28639 - Stedelijk Lyceum LamoriniÞre, 2018 AntwerpenStedelijk Lyceum Lamorinière - HBO 5Officieel gesubsidieerd onderwijsLamoriniÞrestraat 248 2018 AntwerpenParticipeert
126433Scholengemeenschap V 36 - SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)126433 - BenedictusPoort campus Maria Middelares, 9000 GentBenedictusPoort campus Maria Middelares HBOVrij gesubsidieerd onderwijsKortrijksesteenweg 1024 9000 GentParticipeert
39107Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)39107 - Hast Katholiek Onderwijs Hasselt, 3500 HasseltHast Katholiek Onderswijs Hasselt - DeeltijdsVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Breemstraat 7 3500 HasseltParticipeert
39115Scholengemeenschap V 48 - SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)39115 - HastKatholiekOnderwijsHasselt, 3500 HasseltHast Katholiek Onderwijs Hasselt - VerpleegkundeVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Breemstraat 7 3500 HasseltParticipeert
28845Scholengemeenschap V 04 - SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)28845 - Sint-Norbertusinstituut, 2000 AntwerpenSint-Norbertusinstituut - Campus Lange WinkelstraatVrij gesubsidieerd onderwijsAmerikalei 47 2000 AntwerpenParticipeert
37069Scholengemeenschap V 35 - SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)37069 - Instituut vr Verpleegk. Sint-Vincentius, 9000 GentSecundair - IVV Sint - VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsMolenaarsstraat 30 9000 GentParticipeert
127001Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)127001 - Werkend Leren Antwerpen Noord, 2060 AntwerpenWerkend leren Antwerpen - NoordOfficieel gesubsidieerd onderwijsBredastraat 35 2060 AntwerpenParticipeert
127019Scholengemeenschap O 11 - SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)127019 - Werkend Leren Antwerpen Zuid, 2600 AntwerpenWerkend Leren Antwerpen - ZuidOfficieel gesubsidieerd onderwijsGrotesteenweg 226 2600 BerchemParticipeert
32284Scholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)32284 - Instituut Anneessens-Funck, 1000 BrusselInstituut Anneessens-Funck OKANOfficieel gesubsidieerd onderwijsGroot Eiland 39 1000 BrusselParticipeert
32284Scholengemeenschap O 03 - SG De Zenne (Brussel)32284 - Instituut Anneessens-Funck, 1000 BrusselInstituut Anneessens-Funck DBSOOfficieel gesubsidieerd onderwijsGroot Eiland 39 1000 BrusselParticipeert
34207Scholengemeenschap V 21 - SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)34207 - Sint-Jozefsinstituut - ASO, 8000 BruggeSint-Jozefsinstituut - ASOVrij gesubsidieerd onderwijsNoordzandstraat 76 8000 BruggeParticipeert
40709Scholengemeenschap G 09 - SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)40709 - GO! SO De Vesten Herentals eerste graad, 2200 HerentalsGO! SO De Vesten Herentals eerste graadGemeenschapsonderwijsAugustijnenlaan 31 2200 HerentalsParticipeert
Scroll Up
Terug