Doet uw school al mee aan Lerarenstage.be?​

Bekijk hieronder welke secundaire scholen in Vlaanderen reeds participeren aan Lerarenstage.be.

Aantal deelnemende scholen in Vlaanderen 83%

We verwelkomen volgende scholen in Lerarenstage.be

CDO Noorderkempen

CDO Noorderkempen

GO! MSKA Roeselare

GO! MSKA Roeselare

Sint-Tarcisiusinstituut

Sint-Tarcisiusinstituut Zoutleeuw

Inspirocollege Houthalen-Helchteren

Inspirocollege Houthalen-Helchteren

Tabelweergave van alle secundaire scholen

InstellingsnummerNaam van de organisatie in Lerarenstage.beVolledige officiële naamKoepel en go!AdresScholengemeenschapParticipatieWerkt de school met digitaal tekenen?
41467GO! technisch atheneum 1 DiestGO! technisch atheneum 1 DiestGemeenschapsonderwijsBoudewijnvest 5, 3290 DiestScholengemeenschap G 01 – SG SO Adite (Diest)ParticipeertNeen
131326GO! atheneum KAMSA AarschotGO! atheneum KAMSA AarschotGemeenschapsonderwijsPastoor Dergentlaan 47, 3200 AarschotScholengemeenschap G 01 – SG SO Adite (Diest)Participeert nietNeen
41426GO! atheneum Prins Van Oranje DiestGO! atheneum Prins Van Oranje DiestGemeenschapsonderwijsWeerstandsplein 0, 3290 DiestScholengemeenschap G 01 – SG SO Adite (Diest)ParticipeertNeen
41475GO! middenschool Prins Van Oranje DiestGO! middenschool Prins Van Oranje DiestGemeenschapsonderwijsFerdinand Allenstraat 3, 3290 DiestScholengemeenschap G 01 – SG SO Adite (Diest)ParticipeertNeen
46409GO! technisch atheneum 2 DiestGO! technisch atheneum 2 DiestGemeenschapsonderwijsWeerstandsplein 1, 3290 DiestScholengemeenschap G 01 – SG SO Adite (Diest)Participeert nietNeen
131334GO! atheneum Russelberg TessenderloGO! atheneum Russelberg TessenderloGemeenschapsonderwijsGerhagenstraat 58, 3980 TessenderloScholengemeenschap G 01 – SG SO Adite (Diest)ParticipeertJa
125922GO! technisch atheneum Victor Hortaschool EvereGO! technisch atheneum Victor Hortaschool EvereGemeenschapsonderwijsOud-Strijderslaan 200, 1140 EvereScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)ParticipeertJa
27359Buso Zaveldal BrusselZaveldal buitengewoon secundair onderwijsAndereNieuwland 198, 1000 BrusselScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)ParticipeertNeen
27193GO! SBSO Heemschool BrusselGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Heemschool 2GemeenschapsonderwijsKoning Albertlaan 181, 1120 BrusselScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)ParticipeertNeen
27383Buso Kasterlinden Sint-Agatha-BerchemKasterlinden buitengewoon secundair onderwijsAndereGroot-Bijgaardenstraat 434, 1082 Sint-Agatha-BerchemScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)Participeert nietNeen
31997COOVI AnderlechtCOOVI Secundair onderwijsGemeenschapsonderwijsEmile Grysonlaan 1, 1070 AnderlechtScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)ParticipeertJa
31963GO! atheneum AnderlechtGO! atheneum AnderlechtGemeenschapsonderwijsSint-Guidostraat 73, 1070 AnderlechtScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)ParticipeertNeen
49023GO! kunsthumaniora BrusselGO! kunsthumaniora Brussel-StadGemeenschapsonderwijsChrysantenstraat 26, 1020 BrusselScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)Participeert nietNeen
41368GO! 4cITyGO! 4cITyGemeenschapsonderwijsKarel Bogaerdstraat 4, 1020 BrusselScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)ParticipeertNeen
41483GO! atheneum EtterbeekGO! atheneum EtterbeekGemeenschapsonderwijsEdmond Mesenslaan 2, 1040 EtterbeekScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)ParticipeertJa
41574GO! technisch atheneum JetteGO! technisch atheneum JetteGemeenschapsonderwijsLÚon Theodorstraat 80, 1090 JetteScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)Participeert nietNeen
41632GO! atheneum Unescoschool KoekelbergGO! atheneum Unescoschool KoekelbergGemeenschapsonderwijsFÚlix Vande Sandestraat 15, 1081 KoekelbergScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)Participeert nietNeen
41756GO! atheneum Emanuel Hiel SchaarbeekGO! atheneum Emanuel Hiel Schaarbeek-EvereGemeenschapsonderwijsCharles Gilisquetlaan 34, 1030 SchaarbeekScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)Participeert nietNeen
41756GO! atheneum Emanuel Hiel SchaarbeekGO! atheneum Emanuel Hiel Schaarbeek-EvereGemeenschapsonderwijsCharles Gilisquetlaan 34, 1030 SchaarbeekScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)Participeert nietNeen
41764GO! technisch atheneum Zavelenberg Sint-Agatha-BerchemGO! technisch atheneum Zavelenberg Sint-Agatha-BerchemGemeenschapsonderwijsOscar Ruelensplein 13, 1082 Sint-Agatha-BerchemScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)Participeert nietNeen
41764GO! technisch atheneum Zavelenberg Sint-Agatha-BerchemGO! technisch atheneum Zavelenberg Sint-Agatha-BerchemGemeenschapsonderwijsOscar Ruelensplein 13, 1082 Sint-Agatha-BerchemScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)Participeert nietNeen
41699GO! atheneum for Business Sint-Jans-Molenbeekatheneum GO! for BusinessGemeenschapsonderwijsToverfluitstraat 21, 1080 Sint-Jans-MolenbeekScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)Participeert nietNeen
41954GO! atheneum Sint-Pieters-WoluweGO! atheneum Sint-Pieters-WoluweGemeenschapsonderwijsGrote Prijzenlaan 59, 1150 Sint-Pieters-WoluweScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)Participeert nietNeen
41863GO! atheneum UkkelGO! atheneum UkkelGemeenschapsonderwijsNekkersgatlaan 17, 1180 UkkelScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)ParticipeertJa
41871GO! middenschool UkkelGO! middenschool UkkelGemeenschapsonderwijsNekkersgatlaan 17, 1180 UkkelScholengemeenschap G 02 – SG GO Brussel (Evere)ParticipeertJa
116831GO! atheneum De Ring LeuvenGO! atheneum De Ring LeuvenGemeenschapsonderwijsTiensevest 62, 3000 LeuvenScholengemeenschap G 03 – SGSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
27243GO! SBSO Woudlucht HeverleeGO! instituut voor buitengewoon secundair onderwijs WoudluchtGemeenschapsonderwijsProsperdreef 3, 3001 LeuvenScholengemeenschap G 03 – SGSO Leuven (Leuven)Participeert nietNeen
32938Provinciaal onderwijs De Wijnpers LeuvenDe Wijnpers – Provinciaal onderwijs LeuvenOfficieel gesubsidieerd onderwijsMechelsevest 72, 3000 LeuvenScholengemeenschap G 03 – SGSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
112292GO! atheneum LeuvenGO! atheneum LeuvenGemeenschapsonderwijsRedingenstraat 90, 3000 LeuvenScholengemeenschap G 03 – SGSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
112292GO! atheneum LeuvenGO! atheneum LeuvenGemeenschapsonderwijsRedingenstraat 90, 3000 LeuvenScholengemeenschap G 03 – SGSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
41665GO! middenschool 1 LeuvenGO! middenschool 1 LeuvenGemeenschapsonderwijsRedingenstraat 90, 3000 LeuvenScholengemeenschap G 03 – SGSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
112301GO! middenschool Ter Beuke LeuvenMiddenschool Ter BeukeGemeenschapsonderwijsRerum Novarumlaan 1, 3010 LeuvenScholengemeenschap G 03 – SGSO Leuven (Leuven)ParticipeertNeen
40253GO! atheneum Beveren-WaasGO! atheneum Beveren-WaasGemeenschapsonderwijsDonkvijverstraat 30, 9120 BeverenScholengemeenschap G 04 – SG Waasland 17 (Temse)ParticipeertJa
131805CDO Newton Sint-NiklaasCDO NewtonGemeenschapsonderwijsNoordlaan 32, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap G 04 – SG Waasland 17 (Temse)ParticipeertNeen
27235GO! SBSO Baken Sint-NiklaasGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs BakenGemeenschapsonderwijsBellestraat 89, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap G 04 – SG Waasland 17 (Temse)ParticipeertNeen
43729Scholen Da Vinci Sint-NiklaasScholen Da VinciGemeenschapsonderwijsParklaan 89, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap G 04 – SG Waasland 17 (Temse)ParticipeertJa
43729Scholen Da Vinci Sint-NiklaasScholen Da VinciGemeenschapsonderwijsParklaan 89, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap G 04 – SG Waasland 17 (Temse)ParticipeertJa
43786GO! Terra TemseGO! TerraGemeenschapsonderwijsTheo De Deckerlaan 2, 9140 TemseScholengemeenschap G 04 – SG Waasland 17 (Temse)ParticipeertNeen
42465GO! Atheneum Pottelberg 2de en 3de graadGO! Atheneum Pottelberg 2de en3de graadGemeenschapsonderwijsPottelberg 4, 8500 KortrijkScholengemeenschap G 05 – SG Kortrijk (Roeselare)ParticipeertJa
27301GO! SBSO Ter Bruyninge – MarkeGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Ter BruyningeGemeenschapsonderwijsBruyningstraat 52, 8510 KortrijkScholengemeenschap G 05 – SG Kortrijk (Roeselare)ParticipeertNeen
42515GO! Athena Campus Pottelberg 1ste graadGO! Athena Campus Pottelberg 1ste graadGemeenschapsonderwijsBurgemeester Felix de Bethunelaa 4, 8500 KortrijkScholengemeenschap G 05 – SG Kortrijk (Roeselare)ParticipeertJa
42325GO! Athena campus Heule & CLWGO! athena campus Heule en campussen CLWGemeenschapsonderwijsGuido Gezellelaan 10, 8501 KortrijkScholengemeenschap G 05 – SG Kortrijk (Roeselare)ParticipeertJa
42325GO! Athena campus Heule & CLWGO! athena campus Heule en campussen CLWGemeenschapsonderwijsGuido Gezellelaan 10, 8501 KortrijkScholengemeenschap G 05 – SG Kortrijk (Roeselare)ParticipeertJa
42523GO! Athena campus Heule & CLWGO! athena – campus Drie Hofsteden 1ste graad KortrijkGemeenschapsonderwijsHugo Verriestlaan 155, 8500 KortrijkScholengemeenschap G 05 – SG Kortrijk (Roeselare)ParticipeertJa
42499GO!athena Drie Hofsteden 2/3grd KortrijkGO! athena-campus Drie Hofste den 2de/3de graad KortrijkGemeenschapsonderwijsMinister De Taeyelaan 13, 8500 KortrijkScholengemeenschap G 05 – SG Kortrijk (Roeselare)Participeert nietNeen
47944GO! atheneum leefschool De Tandem EekloGO! atheneum en leefschool De Tandem EekloGemeenschapsonderwijsEikelstraat 41, 9900 EekloScholengemeenschap G 06 – SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)Participeert nietNeen
36467Richtpunt Campus EekloProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsRoze 131, 9900 EekloScholengemeenschap G 06 – SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)ParticipeertNeen
36467Richtpunt Campus EekloProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsRoze 131, 9900 EekloScholengemeenschap G 06 – SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)ParticipeertNeen
43521GO! middenschool en atheneum MaldegemGO! middenschool CourtmanslaanMaldegemGemeenschapsonderwijsMevrouw Courtmanslaan 80, 9990 MaldegemScholengemeenschap G 06 – SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)ParticipeertJa
43539GO! middenschool en atheneum MaldegemGO! atheneum Courtmanslaan MaldegemGemeenschapsonderwijsMevrouw Courtmanslaan 80, 9990 MaldegemScholengemeenschap G 06 – SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)ParticipeertJa
43869GO! atheneum ZelzateGO! atheneum ZelzateGemeenschapsonderwijsOnteigeningsstraat 41, 9060 ZelzateScholengemeenschap G 06 – SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)ParticipeertJa
43885GO! middenschool ZelzateGO! middenschool ZelzateGemeenschapsonderwijsOnteigeningsstraat 41, 9060 ZelzateScholengemeenschap G 06 – SG Eeklo-Maldegem-Zelzate (Eeklo)ParticipeertJa
43836GO! middenschool Kompas WetterenGO! middenschool Campus KompasWetterenGemeenschapsonderwijsNoordlaan 10, 9230 WetterenScholengemeenschap G 07 – SG Reinaert (Dendermonde)ParticipeertJa
125948GO! atheneum LokerenGO! atheneum LokerenGemeenschapsonderwijsAzalealaan 2, 9160 LokerenScholengemeenschap G 07 – SG Reinaert (Dendermonde)ParticipeertJa
43513GO! technisch atheneum LokerenGO! technisch atheneum LokerenGemeenschapsonderwijsAzalealaan 21, 9160 LokerenScholengemeenschap G 07 – SG Reinaert (Dendermonde)ParticipeertJa
43588GO! middenschool De Moerbei MoerbekeGO! middenschool De Moerbei Moerbeke-WaasGemeenschapsonderwijsHospicestraat 16, 9180 MoerbekeScholengemeenschap G 07 – SG Reinaert (Dendermonde)ParticipeertNeen
43802GO! atheneum Kompas WetterenGO! atheneum Campus Kompas WetterenGemeenschapsonderwijsNoordlaan 10, 9230 WetterenScholengemeenschap G 07 – SG Reinaert (Dendermonde)ParticipeertJa
40584GO! technisch atheneum Da Vinci EdegemGO! technisch atheneum Da Vinci EdegemGemeenschapsonderwijsMonseigneur Cardijnlaan 1, 2650 EdegemScholengemeenschap G 08 – SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)Participeert nietNeen
40808GO! atheneum Arthur Vanderpoorten LierGO! atheneum Lier campus Arthur VanderpoortenGemeenschapsonderwijsArthur Vanderpoortenlaan 35, 2500 LierScholengemeenschap G 08 – SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)ParticipeertNeen
40816GO! atheneum Anton Bergmann LierGO! atheneum Lier campus Anton BergmannGemeenschapsonderwijsAnton Bergmannlaan 24, 2500 LierScholengemeenschap G 08 – SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)Participeert nietNeen
40832GO! atheneum Louis Zimmer LierGO! atheneum Lier campus Louis ZimmerGemeenschapsonderwijsPredikherenlaan 18, 2500 LierScholengemeenschap G 08 – SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)ParticipeertNeen
40972GO! atheneum MortselGO! atheneum MortselGemeenschapsonderwijsMechelsesteenweg 194, 2640 MortselScholengemeenschap G 08 – SG Mortsel-Edegem-Lier (Edegem)ParticipeertJa
40642GO! atheneum GeelGO! atheneum GeelGemeenschapsonderwijsTechnische-Schoolstraat 15, 2440 GeelScholengemeenschap G 09 – SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)ParticipeertJa
40634GO! middenschool GeelGO! middenschool GeelGemeenschapsonderwijsTechnische-Schoolstraat 15, 2440 GeelScholengemeenschap G 09 – SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)ParticipeertJa
40717GO! De Vesten HerentalsGO! SO De Vesten HerentalsGemeenschapsonderwijsAugustijnenlaan 32, 2200 HerentalsScholengemeenschap G 09 – SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)ParticipeertJa
40717GO! De Vesten HerentalsGO! SO De Vesten HerentalsGemeenschapsonderwijsAugustijnenlaan 32, 2200 HerentalsScholengemeenschap G 09 – SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)ParticipeertJa
41178GO! Daltonatheneum Het Leerlabo WesterloGO! Daltonatheneum Het LeerlaboGemeenschapsonderwijsSpikdorenveld 22, 2260 WesterloScholengemeenschap G 09 – SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)Participeert nietNeen
43241GO! atheneum GeraardsbergenGO! atheneum GeraardsbergenGemeenschapsonderwijsPapiermolenstraat 103, 9500 GeraardsbergenScholengemeenschap G 11 – SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)ParticipeertJa
43927GO! atheneum BrakelGO! atheneum BrakelGemeenschapsonderwijsKasteelstraat 32, 9660 BrakelScholengemeenschap G 11 – SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)ParticipeertJa
43257GO! middenschool GeraardsbergenGO! middenschool GeraardsbergenGemeenschapsonderwijsWegvoeringstraat 7, 9500 GeraardsbergenScholengemeenschap G 11 – SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)ParticipeertJa
117762GO! atheneum HerzeleGO! atheneum HerzeleGemeenschapsonderwijsDe Tramzate 9, 9550 HerzeleScholengemeenschap G 11 – SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)ParticipeertJa
115238GO! atheneum ZottegemGO! atheneum ZottegemGemeenschapsonderwijsMeerlaan 25, 9620 ZottegemScholengemeenschap G 11 – SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)ParticipeertJa
38596PTI ZottegemProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsSabina van Beierenlaan 35, 9620 ZottegemScholengemeenschap G 11 – SG Geraardsb.-Brakel-Herzele-Zottegem (Geraardsbergen)ParticipeertNeen
40949GO! Campus Het SpoorGO! Atheneum Het SpoorGemeenschapsonderwijsChrysantenlaan 10, 2400 MolScholengemeenschap G 12 – SGGO Mol (Mol)ParticipeertNeen
40956GO! Campus Het SpoorGO! Middenschool Het SpoorGemeenschapsonderwijsChrysantenlaan 10, 2400 MolScholengemeenschap G 12 – SGGO Mol (Mol)ParticipeertNeen
40964GO! Campus Het SpoorGO! Technisch Atheneum Het SpoorGemeenschapsonderwijsLeenhofstraat 33, 2400 MolScholengemeenschap G 12 – SGGO Mol (Mol)ParticipeertNeen
27219GO! SBSO De 3masterGO! SBSO de 3masterGemeenschapsonderwijsKempenstraat 32, 2460 KasterleeScholengemeenschap G 12 – SGGO Mol (Mol)ParticipeertNeen
43166GO! technisch atheneum DendermondeGO! talent DendermondeGemeenschapsonderwijsBegijnhoflaan 1, 9200 DendermondeScholengemeenschap G 13 – SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)ParticipeertJa
43166GO! technisch atheneum DendermondeGO! talent DendermondeGemeenschapsonderwijsBegijnhoflaan 1, 9200 DendermondeScholengemeenschap G 13 – SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)ParticipeertJa
28282Richtpunt campus BuggenhoutRichtpunt campus BuggenhoutOfficieel gesubsidieerd onderwijsPlatteput 4, 9255 BuggenhoutScholengemeenschap G 13 – SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)ParticipeertNeen
43141GO! atheneum DendermondeGO! atheneum DendermondeGemeenschapsonderwijsZuidlaan 3, 9200 DendermondeScholengemeenschap G 13 – SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)ParticipeertJa
43182GO! middenschool Athenea DendermondeGO! middenschool Athenea Dendermonde techniek informatica sportGemeenschapsonderwijsBegijnhoflaan 1, 9200 DendermondeScholengemeenschap G 13 – SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)ParticipeertJa
43174GO! middenschool Athenea DendermondeGO! Middenschool Athenea Dendermonde Latijn Wetenschappen sportGemeenschapsonderwijsZuidlaan 3, 9200 DendermondeScholengemeenschap G 13 – SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)ParticipeertJa
43406GO! middenschool MIRA HammeGO! middenschool MIRAGemeenschapsonderwijsLoystraat 70, 9220 HammeScholengemeenschap G 13 – SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)ParticipeertJa
37275Richtpunt Campus HammeProvinciaal Technisch Instituut HammeOfficieel gesubsidieerd onderwijsMeulenbroekstraat 15, 9220 HammeScholengemeenschap G 13 – SG Dendermonde-Hamme (Dendermonde)ParticipeertNeen
41194GO! atheneum WillebroekGO! Atheneum WillebroekGemeenschapsonderwijsEduard Anseelestraat 0, 2830 WillebroekScholengemeenschap G 14 – SG Boom-Willebroek (Bornem)ParticipeertNeen
27227GO! SBSO Groenlaar RumstGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs GroenlaarGemeenschapsonderwijsPredikherenhoevestraat 31, 2840 RumstScholengemeenschap G 14 – SG Boom-Willebroek (Bornem)ParticipeertNeen
40411GO! atheneum BoomGO! atheneum BoomGemeenschapsonderwijsJan Baptist Davidstraat 2, 2850 BoomScholengemeenschap G 14 – SG Boom-Willebroek (Bornem)ParticipeertJa
40428GO! middenschool Den Brandt BoomGO! middenschool Den Brandt BoomGemeenschapsonderwijsHollezijp 11, 2850 BoomScholengemeenschap G 14 – SG Boom-Willebroek (Bornem)ParticipeertJa
41202GO! atheneum Klein-BrabantGO! Atheneum Klein-BrabantGemeenschapsonderwijsLindestraat 123, 2880 BornemScholengemeenschap G 14 – SG Boom-Willebroek (Bornem)ParticipeertJa
41004GO! technisch atheneum Den Biezerd NielGO! technisch atheneum Den BiezerdGemeenschapsonderwijsWirixstraat 56, 2845 NielScholengemeenschap G 14 – SG Boom-Willebroek (Bornem)ParticipeertJa
117838GO! technisch atheneum De Brug VilvoordeGO! technisch atheneum Campus De Brug VilvoordeGemeenschapsonderwijsVaartstraat 1, 1800 VilvoordeScholengemeenschap G 15 – SGSO SCOOP (Overijse)ParticipeertNeen
117821GO! campus FenixGO! campus FenixGemeenschapsonderwijsLagesteenweg 77, 1850 GrimbergenScholengemeenschap G 15 – SGSO SCOOP (Overijse)ParticipeertJa
107706GO! atheneum TervurenGO! atheneum TervurenGemeenschapsonderwijsHippolyte Boulengerlaan 7, 3080 TervurenScholengemeenschap G 15 – SGSO SCOOP (Overijse)ParticipeertJa
117812GO! atheneum VilvoordeGO! atheneum VilvoordeGemeenschapsonderwijsLeopoldstraat 22, 1800 VilvoordeScholengemeenschap G 15 – SGSO SCOOP (Overijse)Participeert nietNeen
41897GO! technisch atheneum HortecoGO! technisch atheneum HortecoVilvoordeGemeenschapsonderwijsde Bavaylei 116, 1800 VilvoordeScholengemeenschap G 15 – SGSO SCOOP (Overijse)Participeert nietNeen
128108GO! atheneum ZaventemGO! atheneum ZaventemGemeenschapsonderwijsHoogstraat 50, 1930 ZaventemScholengemeenschap G 15 – SGSO SCOOP (Overijse)Participeert nietNeen
41533GO! atheneum HalleGO! atheneum HalleGemeenschapsonderwijsAuguste Demaeghtlaan 40, 1500 HalleScholengemeenschap G 16 – SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)ParticipeertJa
41301GO! atheneum Campus Vijverbeek AsseGO! atheneum campus VijverbeekAsseGemeenschapsonderwijsNieuwstraat 122, 1730 AsseScholengemeenschap G 16 – SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)ParticipeertJa
41541GO! middenschool HalleGO! middenschool HalleGemeenschapsonderwijsAuguste Demaeghtlaan 40, 1500 HalleScholengemeenschap G 16 – SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)ParticipeertNeen
41558GO! technisch atheneum HalleGO! technisch atheneum HalleGemeenschapsonderwijsKluisstraat 1, 1500 HalleScholengemeenschap G 16 – SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)ParticipeertNeen
41781GO! middenschool Sigo LennikGO! middenschool LennikGemeenschapsonderwijsKarel Keymolenstraat 35, 1750 LennikScholengemeenschap G 16 – SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)ParticipeertNeen
41921GO! technisch atheneum Campus WemmelGO! technisch atheneum Campus WemmelGemeenschapsonderwijsZijp 14, 1780 WemmelScholengemeenschap G 16 – SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)ParticipeertJa
41939GO! technisch atheneum Campus WemmelGO! middenschool Campus WemmelGemeenschapsonderwijsZijp 14, 1780 WemmelScholengemeenschap G 16 – SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)ParticipeertJa
46391GO! atheneum Schoten – SchildeGO! atheneum SchotenGemeenschapsonderwijsEmiel Blangenoisstraat 2, 2900 SchotenScholengemeenschap G 17 – SG AGORA (Schoten)ParticipeertJa
27201GO! SBSO ZonnebosGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs ZonnebosGemeenschapsonderwijsMoerstraat 50, 2970 SchildeScholengemeenschap G 17 – SG AGORA (Schoten)ParticipeertNeen
40469GO! atheneum BrasschaatGO! atheneum BrasschaatGemeenschapsonderwijsAugustijnslei 54, 2930 BrasschaatScholengemeenschap G 17 – SG AGORA (Schoten)ParticipeertNeen
40477GO! technisch atheneum BrasschaatGO! technisch atheneum BrasschaatGemeenschapsonderwijsPrins Kavellei 98, 2930 BrasschaatScholengemeenschap G 17 – SG AGORA (Schoten)ParticipeertJa
41038GO! atheneum MalleGO! atheneum MalleGemeenschapsonderwijsHerentalsebaan 56, 2390 MalleScholengemeenschap G 17 – SG AGORA (Schoten)ParticipeertJa
44412GO! Campus VOX PeltGO! atheneum OverpeltGemeenschapsonderwijsLeopoldlaan 45, 3900 OverpeltScholengemeenschap G 19 – SG Limburg-Noord (Beringen)ParticipeertNeen
44412GO! Campus VOX PeltGO! atheneum OverpeltGemeenschapsonderwijsLeopoldlaan 45, 3900 OverpeltScholengemeenschap G 19 – SG Limburg-Noord (Beringen)ParticipeertNeen
27276GO! SBSO HelixGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs ZonneweeldeLommelGemeenschapsonderwijsSpeelpleinstraat 77, 3920 LommelScholengemeenschap G 19 – SG Limburg-Noord (Beringen)ParticipeertNeen
44289GO! atheneum LeopoldsburgGO! atheneum LeopoldsburgGemeenschapsonderwijsAtheneumstraat 2, 3970 LeopoldsburgScholengemeenschap G 19 – SG Limburg-Noord (Beringen)Participeert nietNeen
44297GO! atheneum LeopoldsburgGO! middenschool LeopoldsburgGemeenschapsonderwijsAtheneumstraat 2, 3970 LeopoldsburgScholengemeenschap G 19 – SG Limburg-Noord (Beringen)Participeert nietNeen
44313GO! atheneum Mercurius LommelGO! middenschool Mercurius LommelGemeenschapsonderwijsMudakkers 25, 3920 LommelScholengemeenschap G 19 – SG Limburg-Noord (Beringen)Participeert nietNeen
44321GO! atheneum Mercurius LommelGO! atheneum Mercurius LommelGemeenschapsonderwijsMudakkers 25, 3920 LommelScholengemeenschap G 19 – SG Limburg-Noord (Beringen)Participeert nietNeen
44438GO! middenschool De Wingerd OverpeltGO! middenschool De Wingerd OverpeltGemeenschapsonderwijsLeopoldlaan 45, 3900 OverpeltScholengemeenschap G 19 – SG Limburg-Noord (Beringen)Participeert nietNeen
125971Talentenschool Turnhout camp BoomgaardKTalentenschool Turnhout campusBoomgaard KAGemeenschapsonderwijsBoomgaardstraat 56, 2300 TurnhoutScholengemeenschap G 21 – SGGO Turnhout (Turnhout)Participeert Neen
128967GO! SBSO BuSo Nautica – MerksplasGO! SBSO NauticaGemeenschapsonderwijsKleiryt 5, 2330 MerksplasScholengemeenschap G 21 – SGGO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen
41145GO! Talentenschool Turnhout Boomgaard TGO! Talentenschool Turnhout Campus Boomgaard TAGemeenschapsonderwijsBoomgaardstraat 56, 2300 TurnhoutScholengemeenschap G 21 – SGGO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen
41152GO! Talentenschool Turnhout Boomgaard TGO! Talentenschool Turnhout Campus Boomgaard MSGemeenschapsonderwijsBoomgaardstraat 56, 2300 TurnhoutScholengemeenschap G 21 – SGGO Turnhout (Turnhout)Participeert Neen
41137GO! Talentenschool Turnhout Campus ZenitGO! Talentenschool Turnhout Campus ZenitGemeenschapsonderwijsde Merodelei 220, 2300 TurnhoutScholengemeenschap G 21 – SGGO Turnhout (Turnhout)Participeert Neen
44495GO! middenschool Dom Speelhof BorgloonGO! middenschool 2 Borgloon Domein SpeelhofGemeenschapsonderwijsStationsstraat 32, 3840 BorgloonScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Participeert nietNeen
27912GO! SBSO Sibbo TongerenGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs SibboGemeenschapsonderwijsCorversstraat 33, 3700 TongerenScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Participeert nietNeen
46417GO! SBSO Zonnegroen ZoutleeuwGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs ZonnegroenGemeenschapsonderwijsSint-Truidensesteenweg 44, 3440 ZoutleeuwScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)ParticipeertNeen
43968GO! atheneum Martinus BilzenGO! Atheneum Martinus BilzenGemeenschapsonderwijsSint Martinusstraat 3, 3740 BilzenScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Participeert nietNeen
44263GO! Atheneum Alicebourg LanakenGO! technisch atheneum LanakenGemeenschapsonderwijsKoning Albertlaan 58, 3620 LanakenScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)ParticipeertNeen
44487GO! atheneum Sint-Truiden campus SpeelhofGO! technisch atheneum Domein Speelhof Sint-TruidenGemeenschapsonderwijsSpeelhoflaan 9, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)ParticipeertJa
44446GO! atheneum Sint-Truiden campus SpeelhofGO! atheneum Sint-TruidenGemeenschapsonderwijsTichelrijlaan 1, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)ParticipeertJa
133348GO! middenschool Sint-TruidenGO! middenschool Sint-TruidenGemeenschapsonderwijsTichelrijlaan 1, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)ParticipeertJa
44453GO! middenschool Sint-TruidenGO! middenschool 1 Sint-TruidenGemeenschapsonderwijsTichelrijlaan 1, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)ParticipeertJa
44537GO! atheneum TongerenGO! atheneum TongerenGemeenschapsonderwijsMoerenstraat 4, 3700 TongerenScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Participeert nietNeen
44552GO! technisch atheneum Plinius TongerenGO! technisch atheneum Campus Plinius TongerenGemeenschapsonderwijsKeversstraat 26, 3700 TongerenScholengemeenschap G 22 – SGGO Lanaken-Tongeren-Sint-Truiden (Tongeren)Participeert nietNeen
27698GO! SBSO DE Beemden MechelenGO! Busleyden Atheneum Campus De BeemdenGemeenschapsonderwijsStuivenbergbaan 135, 2800 MechelenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertNeen
117754GO! Atheneum Heist-op-den-bergGO! technisch atheneum Heist-op-den-BergGemeenschapsonderwijsFrans Coeckelbergsstraat 22, 2220 Heist-op-den-BergScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertJa
41608GO! atheneum KeerbergenGO! atheneum KeerbergenGemeenschapsonderwijsVlieghavenlaan 18, 3140 KeerbergenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertJa
32847GO! technisch atheneum KeerbergenGO! Technisch Atheneum KeerbergenGemeenschapsonderwijsMolenstraat 2, 3140 KeerbergenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertNeen
40907GO! atheneum Busleyden Botaniek MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus BotaniekGemeenschapsonderwijsAugustijnenstraat 92, 2800 MechelenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertJa
40873GO! atheneum Busleyden Caputsteen Mechelen – FreinetGO! Busleyden Atheneum-campus CaputsteenGemeenschapsonderwijsCaputsteenstraat 51, 2800 MechelenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertJa
40857GO! atheneum Busleyden Pitzemburg MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus PitzemburgGemeenschapsonderwijsBruul 129, 2800 MechelenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertJa
60831GO! atheneum Busleyden Stassart MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus StassartGemeenschapsonderwijsWollemarkt 36, 2800 MechelenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertJa
60831GO! atheneum Busleyden Stassart MechelenGO! Busleyden Atheneum-campus StassartGemeenschapsonderwijsWollemarkt 36, 2800 MechelenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertJa
42036GO! middenschool en atheneum AvelgemGO! atheneum AvelgemGemeenschapsonderwijsOudenaardsesteenweg 20, 8580 AvelgemScholengemeenschap G 24 – SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)ParticipeertJa
42044GO! middenschool en atheneum AvelgemGO! middenschool AvelgemGemeenschapsonderwijsOudenaardsesteenweg 20, 8580 AvelgemScholengemeenschap G 24 – SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)ParticipeertJa
112318PTI KortrijkProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsGraaf Karel de Goedelaan 7, 8500 KortrijkScholengemeenschap G 24 – SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)ParticipeertNeen
122671GO! atheneum OudenaardeGO! atheneum OudenaardeGemeenschapsonderwijsFortstraat 47, 9700 OudenaardeScholengemeenschap G 24 – SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)ParticipeertJa
122671GO! atheneum OudenaardeGO! atheneum OudenaardeGemeenschapsonderwijsFortstraat 47, 9700 OudenaardeScholengemeenschap G 24 – SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)ParticipeertJa
37903Richtpunt campus OudenaardeProvinciaal Instituut Vlaamse ArdennenOfficieel gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 6, 9700 OudenaardeScholengemeenschap G 24 – SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)ParticipeertNeen
116756GO! atheneum Da Vinci RonseGO! atheneum Da Vinci CampusGemeenschapsonderwijsGustave Royerslaan 39, 9600 RonseScholengemeenschap G 24 – SG Avelgem-Kortrijk-Oudenaarde-Ronse (Oudenaarde)ParticipeertJa
137349GO! SBSO Aan Zee OostendeGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs De BrandingGemeenschapsonderwijsMaurits Sabbestraat 8, 8400 OostendeScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)Participeert nietNeen
27292GO! SBSO Aan Zee OostendeGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Aan ZeeGemeenschapsonderwijsMaurits Sabbestraat 8, 8400 OostendeScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)Participeert nietNeen
42441GO! atheneum Atlas GistelGO!Da Vinci Atheneum KoekelareGemeenschapsonderwijsMoerestraat 20, 8680 KoekelareScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)ParticipeertNeen
42283GO! atheneum Atlas GistelGO! Atlas atheneum GistelGemeenschapsonderwijsCallaertswalledreef 8, 8470 GistelScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)ParticipeertNeen
42648GO! atheneum Pegasus OostendeGO! Atheneum Pegasus OostendeGemeenschapsonderwijsSteensedijk 495, 8400 OostendeScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)Participeert nietNeen
35139GO! Ensorinstituut OostendeGO! Ensorinstituut OostendeGemeenschapsonderwijsGeneraal Jungbluthlaan 4, 8400 OostendeScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)ParticipeertJa
35139GO! Ensorinstituut OostendeGO! Ensorinstituut OostendeGemeenschapsonderwijsGeneraal Jungbluthlaan 4, 8400 OostendeScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)ParticipeertJa
104257GO! Maritiem Instituut Mercator OostendeGO! Maritiem Instituut Mercator OostendeGemeenschapsonderwijsMercatorlaan 15, 8400 OostendeScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)Participeert nietNeen
104257GO! Maritiem Instituut Mercator OostendeGO! Maritiem Instituut Mercator OostendeGemeenschapsonderwijsMercatorlaan 15, 8400 OostendeScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)Participeert nietNeen
127985GO! atheneum Erasmus DeinzeGO! Erasmusatheneum DeinzeGemeenschapsonderwijsVolhardingslaan 11, 9800 DeinzeScholengemeenschap G 26 – SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)ParticipeertJa
126383GO! SBSO Egmont & Hoorn GavereGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs Egmont & HoornGemeenschapsonderwijsBroeckstraat 37, 9890 GavereScholengemeenschap G 26 – SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)ParticipeertNeen
28324Buso Wagenschot NazarethBuitengewoon Secundair Onderwijs WagenschotVrij gesubsidieerd onderwijsSteenweg 2, 9810 NazarethScholengemeenschap G 26 – SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)ParticipeertNeen
43042GO! De Beuk AalterGO! Secundaire School De Beuk AalterGemeenschapsonderwijsStationsstraat 128, 9880 AalterScholengemeenschap G 26 – SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)ParticipeertJa
127993GO! atheneum Erasmus De PinteGO! atheneum Erasmus De PinteGemeenschapsonderwijsPolderdreef 42, 9840 De PinteScholengemeenschap G 26 – SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)ParticipeertJa
42762GO! atheneum De Reynaert TieltGO! atheneum Campus De Reynaert TieltGemeenschapsonderwijsStationstraat 67, 8700 TieltScholengemeenschap G 26 – SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)ParticipeertJa
42853GO! atheneum GroenhoveGO! secundair onderwijs Groenhove CATGemeenschapsonderwijsWesterlaan 69, 8790 WaregemScholengemeenschap G 26 – SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)ParticipeertNeen
42846GO! middenschool GroenhoveGO! secundair onderwijs Groenhove CMSGemeenschapsonderwijsJozef Duthoystraat 34, 8790 WaregemScholengemeenschap G 26 – SG Aalter-Deinze-Tielt-Waregem (De Pinte)ParticipeertJa
44081GO! atheneum Capucienenstraat HasseltGO! atheneum 1 HasseltGemeenschapsonderwijsCapucienenstraat 28, 3500 HasseltScholengemeenschap G 27 – SG Hasselt (Hasselt)ParticipeertNeen
44172GO! atheneum sporthumaniora HasseltGO! atheneum sporthumaniora HasseltGemeenschapsonderwijsKoning Boudewijnlaan 12, 3500 HasseltScholengemeenschap G 27 – SG Hasselt (Hasselt)ParticipeertNeen
44107GO! atheneum sporthumaniora HasseltGO! middenschool 3 HasseltGemeenschapsonderwijsVrijwilligersplein 3, 3500 HasseltScholengemeenschap G 27 – SG Hasselt (Hasselt)ParticipeertNeen
44123GO! Next Level XGO! technisch atheneum 1 HasseltGemeenschapsonderwijsVildersstraat 28, 3500 HasseltScholengemeenschap G 27 – SG Hasselt (Hasselt)ParticipeertNeen
48652GO! technisch atheneum 3 HasseltGO! technisch atheneum 3 HasseltGemeenschapsonderwijsElfde-Liniestraat 22, 3500 HasseltScholengemeenschap G 27 – SG Hasselt (Hasselt)Participeert nietNeen
44181GO! middenschool Herk-de-stadGO! middenschool 2 Herk-de-stadGemeenschapsonderwijsDokter Vanweddingenlaan 10, 3540 Herk-de-StadScholengemeenschap G 27 – SG Hasselt (Hasselt)ParticipeertNeen
40311GO! koninklijk lyceum AntwerpenGO! Koninklijk Lyceum AntwerpenGemeenschapsonderwijsHertoginstraat 17, 2018 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertJa
49445GO! de! Kunsthumaniora Antwerpende! Kunsthumaniora van het GO!GemeenschapsonderwijsKarel Oomsstraat 24, 2018 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertNeen
40601GO! atheneum EkerenMiddenschool Ekeren van het GO!GemeenschapsonderwijsPastoor De Vosstraat 19, 2180 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertNeen
40618GO! atheneum EkerenGO! atheneum EkerenGemeenschapsonderwijsPastoor De Vosstraat 19, 2180 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertNeen
110312GO! De scheepsvaartschool Cenflumarin AntwerpenGO!De Scheepvaartschool-CenflumarinGemeenschapsonderwijsGloriantlaan 75, 2050 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertNeen
40923GO! koninklijk atheneum MXM AntwerpenGO! Koninklijk Atheneum MXMGemeenschapsonderwijsMelgesdreef 113, 2170 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertJa
116764GO! Spectrumschool Plantijn AntwerpenGO! SpectrumschoolGemeenschapsonderwijsRuggeveldlaan 496, 2100 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertNeen
40287GO! koninklijk atheneum AntwerpenGO! Koninklijk Atheneum AntwerpenGemeenschapsonderwijsFranklin Rooseveltplaats 11, 2060 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertJa
125963GO! koninklijk atheneum Berchem AntwerpenGO! Koninklijk Atheneum BerchemGemeenschapsonderwijsUitbreidingstraat 246, 2600 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertNeen
40519GO! koninklijk atheneum DeurneGO! Koninklijk Atheneum DeurneGemeenschapsonderwijsFrank Craeybeckxlaan 22, 2100 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertNeen
62091GO! koninklijk atheneum HobokenGO! Koninklijk Atheneum HobokenGemeenschapsonderwijsDistelvinklaan 22, 2660 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertJa
42754GO!MSKA RoeselareGO! MSKA RoeselareGemeenschapsonderwijsHugo Verrieststraat 68, 8800 RoeselareScholengemeenschap G 29 – SG Roeselare-Menen (Roeselare)ParticipeertNeen
42531GO! Futura – Secundair Onderwijs – Menen & WervikGO! Grenslandscholen 2e/3e graad Menen en WervikGemeenschapsonderwijsVander Merschplein 54, 8930 MenenScholengemeenschap G 29 – SG Roeselare-Menen (Roeselare)ParticipeertJa
42556GO! Futura – Secundair Onderwijs – Menen & WervikGO! Grenslandscholen 1e graad Menen en WervikGemeenschapsonderwijsVander Merschplein 54, 8930 MenenScholengemeenschap G 29 – SG Roeselare-Menen (Roeselare)ParticipeertJa
42739GO! MSKA RoeselareGO! MSKA RoeselareGemeenschapsonderwijsGroenestraat 170, 8800 RoeselareScholengemeenschap G 29 – SG Roeselare-Menen (Roeselare)ParticipeertNeen
42374GO! atheneum Bellevue IzegemGO! Atheneum Bellevue IzegemGemeenschapsonderwijsBellevuestraat 28, 8870 IzegemScholengemeenschap G 29 – SG Roeselare-Menen (Roeselare)ParticipeertJa
42267GO! technisch atheneum DiksmuideGO! technisch atheneum DiksmuideGemeenschapsonderwijsKaaskerkestraat 22, 8600 DiksmuideScholengemeenschap G 30 – SG Westhoek (Diksmuide)ParticipeertNeen
42689GO! atheneum Calmeyn De PanneGO! Atheneum Calmeyn De PanneGemeenschapsonderwijsSt.-Elisabethlaan 4, 8660 De PanneScholengemeenschap G 30 – SG Westhoek (Diksmuide)ParticipeertNeen
42689GO! atheneum Calmeyn De PanneGO! Atheneum Calmeyn De PanneGemeenschapsonderwijsSt.-Elisabethlaan 4, 8660 De PanneScholengemeenschap G 30 – SG Westhoek (Diksmuide)ParticipeertNeen
42333GO! atheneum IeperGO! atheneum IeperGemeenschapsonderwijsPlumerlaan 26, 8900 IeperScholengemeenschap G 30 – SG Westhoek (Diksmuide)ParticipeertNeen
42341GO! atheneum IeperGO! middenschool IeperGemeenschapsonderwijsPlumerlaan 24, 8900 IeperScholengemeenschap G 30 – SG Westhoek (Diksmuide)ParticipeertNeen
42366GO! technisch atheneum IeperGO! technisch atheneum IeperGemeenschapsonderwijsMinneplein 0, 8900 IeperScholengemeenschap G 30 – SG Westhoek (Diksmuide)ParticipeertJa
42581GO! middenschool De vierboeteGO! middenschool De vierboete NieuwpoortGemeenschapsonderwijsArsenaalstraat 20, 8620 NieuwpoortScholengemeenschap G 30 – SG Westhoek (Diksmuide)ParticipeertJa
42812GO! atheneum Veurne CentrumGO! atheneum Veurne CentrumGemeenschapsonderwijsSmissestraat 3, 8630 VeurneScholengemeenschap G 30 – SG Westhoek (Diksmuide)ParticipeertNeen
42201GO! technisch atheneum BruggeGO! technisch atheneum BruggeGemeenschapsonderwijsRijselstraat 7, 8200 BruggeScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertNeen
42201GO! technisch atheneum BruggeGO! technisch atheneum BruggeGemeenschapsonderwijsRijselstraat 7, 8200 BruggeScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertNeen
131268GO! SBSO De Passer BruggeGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs De PasserGemeenschapsonderwijsVijverhoflaan 13, 8200 BruggeScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertJa
28068GO! SBSO Zeelyceum De HaanGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs ZeelyceumGemeenschapsonderwijsKoninklijke Baan 5, 8420 De HaanScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertNeen
42069GO! atheneum Maerlant BlankenbergeGO! middenschool Maerlant BlankenbergeGemeenschapsonderwijsVan Maerlantstraat 1, 8370 BlankenbergeScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertJa
42085GO! atheneum Maerlant BlankenbergeGO! atheneum Maerlant BlankenbergeGemeenschapsonderwijsVan Maerlantstraat 1, 8370 BlankenbergeScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertJa
42119GO! atheneum centrum BruggeGO! atheneum 1 Brugge -centrumGemeenschapsonderwijsSint-Clarastraat 46, 8000 BruggeScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)Participeert nietNeen
42218GO! middenschool centrum BruggeGO! middenschool Brugge-centrumGemeenschapsonderwijsHugo Losschaertstraat 5, 8000 BruggeScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)Participeert nietNeen
40204GO! staminastaminaGemeenschapsonderwijsDaverlostraat 132, 8310 BruggeScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertJa
42151GO! staminastaminaGemeenschapsonderwijsDaverlostraat 132, 8310 BruggeScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertJa
42408GO! MAKZ AtheneumGO! atheneum Zwinstede KnokkeGemeenschapsonderwijsAlfred Verweeplein 25, 8300 Knokke-HeistScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertNeen
42416GO! MAKZ AtheneumGO! middenschool Zwinstede KnokkeGemeenschapsonderwijsAlfred Verweeplein 25, 8300 Knokke-HeistScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertNeen
42796GO! atheneum Eureka TorhoutGO! Atheneum EurekaGemeenschapsonderwijsRijselstraat 110, 8820 TorhoutScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)ParticipeertJa
115394GO! atheneum GentbruggeGO! atheneum GentbruggeGemeenschapsonderwijsOoievaarsnest 3, 9050 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
27326GO! SBSO Reynaertschool GentGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs ReynaertschoolGemeenschapsonderwijsChristiaan Van der Heydenlaan 24, 9041 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
43216GO! atheneum Einstein GentEinstein Atheneum,ASO Talen, Wetenschappen & KunstGemeenschapsonderwijsHofbilkstraat 21, 9940 EvergemScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
50609GO! MUDA KunstsecundairMUDA Atheneum voor PodiumkunstenGemeenschapsonderwijsHofbilkstraat 21, 9940 EvergemScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
43554GO! atheneum MariakerkeGO! atheneum MariakerkeGemeenschapsonderwijsAmand Casier de ter Bekenlaan 26, 9030 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
43273GO! atheneum VoskenslaanGO! atheneum Voskenslaan GentGemeenschapsonderwijsVoskenslaan 60, 9000 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
43299GO! lyceum GentGO! lyceum GentGemeenschapsonderwijsKortrijksesteenweg 12, 9000 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
43356GO! Lyceum middenschool Kortrijksesteenweg GentGO! middenschool 2 GentGemeenschapsonderwijsKortrijksesteenweg 32, 9000 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
44669GO! middenschool Voskenslaan GentGO! middenschool Voskenslaan GentGemeenschapsonderwijsVoskenslaan 60, 9000 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertNeen
127894GO! Tectura GroenkouterGO! Tectura Groenkouter GemeenschapsonderwijsSint-Baafskouterstraat 129, 9040 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
37085IVG SchoolIVG-SchoolVrij gesubsidieerd onderwijsNederkouter 112, 9000 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
46871IVG SchoolIVG-SchoolVrij gesubsidieerd onderwijsNederkouter 112, 9000 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertJa
43307KTA MoBiKTA MoBiGemeenschapsonderwijsCoupure Rechts 312, 9000 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)Participeert nietNeen
36699Provinciaal instituut haartooi en schoonheidszorgen GentProvinciaal Instituut voor Haartooi en SchoonheidszorgenOfficieel gesubsidieerd onderwijsGodshuizenlaan 0, 9000 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)Participeert nietNeen
36624Richtpunt campus Gent Henleykaai Richtpunt campus Gent Henleykaai (voorheen PHTI)
Officieel gesubsidieerd onderwijsHenleykaai 83, 9000 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertNeen
46862Provinciale middenschool GentProvinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsAbdisstraat 56, 9000 GentScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertNeen
43562Tuinbouwschool MelleTuinbouwschool MelleGemeenschapsonderwijsBrusselsesteenweg 165, 9090 MelleScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertNeen
37655GO! atheneum MerelbekeGO! atheneum MerelbekeGemeenschapsonderwijsPotaardeberg 59, 9820 MerelbekeScholengemeenschap G 32 – SG Gent 22 (Gent)ParticipeertNeen
33571Provinciaal instituut TienenProvinciaal Instituut voor Secundair onderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsAlexianenweg 2, 3300 TienenScholengemeenschap G 33 – SGGO Tienen-Landen (Tienen)ParticipeertNeen
42002GO! atheneum D’Hek LandenGO! atheneum d’ hek LandenGemeenschapsonderwijsTiensestraat 57, 3400 LandenScholengemeenschap G 33 – SGGO Tienen-Landen (Tienen)ParticipeertNeen
128983GO! atheneum TienenGO! atheneum TienenGemeenschapsonderwijsGilainstraat 70, 3300 TienenScholengemeenschap G 33 – SGGO Tienen-Landen (Tienen)ParticipeertJa
42994TechniGO! campus De Voorstad AalstTechniGO! campus De Voorstad AalstGemeenschapsonderwijsWelvaartstraat 70, 9300 AalstScholengemeenschap G 34 – SG Aalst (Aalst)ParticipeertJa
42994TechniGO! campus De Voorstad AalstTechniGO! campus De Voorstad AalstGemeenschapsonderwijsWelvaartstraat 70, 9300 AalstScholengemeenschap G 34 – SG Aalst (Aalst)ParticipeertJa
27342GO! IBSO De Horizon AalstGO! instituut voor buitengewoon secundair onderwijs De HorizonGemeenschapsonderwijsMolendreef 57, 9300 AalstScholengemeenschap G 34 – SG Aalst (Aalst)ParticipeertNeen
42929GO! Atheneum AalstGO! Atheneum AalstGemeenschapsonderwijsGraanmarkt 14, 9300 AalstScholengemeenschap G 34 – SG Aalst (Aalst)ParticipeertNeen
42961GO! De Handelsschool AalstGO! De Handelsschool AalstGemeenschapsonderwijsKeizersplein 19, 9300 AalstScholengemeenschap G 34 – SG Aalst (Aalst)ParticipeertJa
42952GO! lyceum AalstGO! lyceum AalstGemeenschapsonderwijsPontstraat 51, 9300 AalstScholengemeenschap G 34 – SG Aalst (Aalst)ParticipeertJa
43026TechniGO! campus Ledebaan AalstTechniGO! campus Ledebaan AalstGemeenschapsonderwijsLedebaan 101, 9300 AalstScholengemeenschap G 34 – SG Aalst (Aalst)ParticipeertJa
43604GO! middenschool NinoveGO! Middenschool NinoveGemeenschapsonderwijsAstridlaan 33, 9400 NinoveScholengemeenschap G 35 – SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)ParticipeertJa
43117GO! atheneum DenderleeuwGO! atheneum DenderleeuwGemeenschapsonderwijsKouterbaan 20, 9470 DenderleeuwScholengemeenschap G 35 – SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)ParticipeertJa
41673GO! Atheneum LiedekerkeGO! Atheneum LiedekerkeGemeenschapsonderwijsKleemputtenstraat 20, 1770 LiedekerkeScholengemeenschap G 35 – SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)ParticipeertNeen
43596GO! atheneum NinoveGO! Atheneum NinoveGemeenschapsonderwijsDreefstraat 31, 9400 NinoveScholengemeenschap G 35 – SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)ParticipeertJa
37747Richtpunt campus NinoveProvinciaal Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsCentrumlaan 160, 9400 NinoveScholengemeenschap G 35 – SG Denderleeuw-Ninove (Ninove)ParticipeertNeen
44073GO! technisch atheneum De Wijzer GenkGO! campus Genk Technisch Atheneum De WijzerGemeenschapsonderwijsMosselerlaan 94, 3600 GenkScholengemeenschap G 36 – SG SO Genk-Maasland (Genk)ParticipeertJa
27251GO! SBSO De Richter GenkGO! Secundaire school voor buitengewoon onderwijs De RichterGemeenschapsonderwijsRichter 27, 3600 GenkScholengemeenschap G 36 – SG SO Genk-Maasland (Genk)Participeert nietNeen
43992GO! atheneum BreeGO! Atheneum BreeGemeenschapsonderwijsMillenstraat 14, 3960 BreeScholengemeenschap G 36 – SG SO Genk-Maasland (Genk)ParticipeertNeen
44016GO! atheneum Dilsen-Stokkem MaaslandGO! Nikola Tesla middenschoolGemeenschapsonderwijsStadsgraaf 22, 3650 Dilsen-StokkemScholengemeenschap G 36 – SG SO Genk-Maasland (Genk)Participeert nietNeen
44057GO! Atheneum ALTEA GenkGO! Campus Genk ALTEAGemeenschapsonderwijsSint-Lodewijkstraat 26, 3600 GenkScholengemeenschap G 36 – SG SO Genk-Maasland (Genk)Participeert nietNeen
44041GO! Middenschool GenkGO! campus Genk MiddenschoolGemeenschapsonderwijsMosselerlaan 62, 3600 GenkScholengemeenschap G 36 – SG SO Genk-Maasland (Genk)Participeert nietNeen
44347GO! atheneum Van Eyck MaaseikGO! Atheneum Campus Van Eyck MaaseikGemeenschapsonderwijsBurgemeester Philipslaan 19, 3680 MaaseikScholengemeenschap G 36 – SG SO Genk-Maasland (Genk)Participeert Neen
44362GO! atheneum Van Eyck MaaseikGO! Technisch Atheneum Campus Van Eyck MaaseikGemeenschapsonderwijsBurgemeester Philipslaan 19, 3680 MaaseikScholengemeenschap G 36 – SG SO Genk-Maasland (Genk)Participeert nietNeen
44371GO! atheneum Van Eyck MaaseikGO! Middenschool Campus Van Eyck MaaseikGemeenschapsonderwijsBurgemeester Philipslaan 20, 3680 MaaseikScholengemeenschap G 36 – SG SO Genk-Maasland (Genk)Participeert nietNeen
44388GO!MAXwellGO! MaxwellGemeenschapsonderwijsOnderwijsstraat 11, 3630 MaasmechelenScholengemeenschap G 36 – SG SO Genk-Maasland (Genk)ParticipeertNeen
30437bovenbouw Gitok KalmthoutGitok bovenbouwOfficieel gesubsidieerd onderwijsKapellensteenweg 112, 2920 KalmthoutScholengemeenschap O 01 – SG GIB/GITOK (Kalmthout)ParticipeertJa
29868gemeentelijk instituut BrasschaatGemeentelijk Instituut Brasschaat Secundair OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsDoor Verstraetelei 50, 2930 BrasschaatScholengemeenschap O 01 – SG GIB/GITOK (Kalmthout)ParticipeertJa
29876gemeentelijke middenschool BrasschaatGemeentelijke Middenschool BrasschaatOfficieel gesubsidieerd onderwijsMiksebaan 47, 2930 BrasschaatScholengemeenschap O 01 – SG GIB/GITOK (Kalmthout)ParticipeertJa
48991middenschool Gitok KalmthoutGitok eerste graadOfficieel gesubsidieerd onderwijsKapellensteenweg 501, 2920 KalmthoutScholengemeenschap O 01 – SG GIB/GITOK (Kalmthout)ParticipeertJa
39263Provinciale Handelsschool HasseltProvinciale Handelsschool HasseltOfficieel gesubsidieerd onderwijsGouverneur Verwilghensingel 1, 3500 HasseltScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
27871STEBO Buso – Dilsen-StokkemGemeentelijke School voor Buitengewoon Secundair Onderwijs STEBOOfficieel gesubsidieerd onderwijsRijksweg 454, 3650 Dilsen-StokkemScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)ParticipeertNeen
27938Provinciale Buso PROVIL IONProvinciaal Instituut Lommel Individueel Onderwijs Buitengewoon secundair onderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsDuinenstraat 1, 3920 LommelScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
39743Provinciale Secundaire School BilzenProvinciale Secundaire School BilzenOfficieel gesubsidieerd onderwijsAppelboomgaardstraat 2, 3740 BilzenScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
38919Provinciale Middenschool – DiepenbeekProvinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 36, 3590 DiepenbeekScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
38927Stedelijke HumanioraStedelijke HumanioraOfficieel gesubsidieerd onderwijsEuropalaan 10, 3650 Dilsen-StokkemScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
39099Provinciale Middenschool HasseltProvinciale Middenschool HasseltOfficieel gesubsidieerd onderwijsGouverneur Verwilghensingel 1, 3500 HasseltScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
39561Prov. Inst. Secundair Onderwijs PROVILProvinciaal Instituut Lommel – Secundair Onderwijs PROVILOfficieel gesubsidieerd onderwijsDuinenstraat 1, 3920 LommelScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
39561Prov. Inst. Secundair Onderwijs PROVILProvinciaal Instituut Lommel – Secundair Onderwijs PROVILOfficieel gesubsidieerd onderwijsDuinenstraat 1, 3920 LommelScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
39719Provinciale Technische School MaasmechelenProvinciale Technische SchoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsEuropaplein 36, 3630 MaasmechelenScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
39719Provinciale Technische School MaasmechelenProvinciale Technische SchoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsEuropaplein 36, 3630 MaasmechelenScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
40055Provinciaal Inst. Biotechnisch OnderwijsProvinciaal Instituut voor Biotechnisch OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 323, 3700 TongerenScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
40121Provinciale Secundaire School VoerenProvinciale Secundaire School te VoerenOfficieel gesubsidieerd onderwijsHoeneveldje 2, 3798 VoerenScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)ParticipeertJa
32177Hoofdstedelijk atheneum Karel Buls LakenHoofdstedelijk Atheneum Karel BulsOfficieel gesubsidieerd onderwijsBonekruidlaan 88, 1020 BrusselScholengemeenschap O 03 – SG De Zenne (Brussel)Participeert nietNeen
32284Instituut Anneessens-Funck TSO-BSO BrusselInstituut Anneessens – FunckOfficieel gesubsidieerd onderwijsGroot Eiland 39, 1000 BrusselScholengemeenschap O 03 – SG De Zenne (Brussel)ParticipeertJa
112102Atheneum WispelbergAtheneum WispelbergOfficieel gesubsidieerd onderwijsWispelbergstraat 2, 9000 GentScholengemeenschap O 04 – SG Artevelde (Gent)ParticipeertNeen
127902Autonoom Centrum voor DBSOAutonoom Centrum voor Deeltijds Beroepssecundair OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsWittemolenstraat 9, 9040 GentScholengemeenschap O 04 – SG Artevelde (Gent)Participeert nietNeen
28191Stedelijke Buso Bert CarlierStedelijk Buitengewoon Secundair Onderwijs Instituut Bert CarlierOfficieel gesubsidieerd onderwijsOudenaardsesteenweg 74, 9000 GentScholengemeenschap O 04 – SG Artevelde (Gent)Participeert nietNeen
36764Hotelschool GentHotelschool GentOfficieel gesubsidieerd onderwijsLange Violettestraat 12, 9000 GentScholengemeenschap O 04 – SG Artevelde (Gent)ParticipeertJa
50633Secundair Kunstinstituut – GentSecundair KunstinstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsOttogracht 4, 9000 GentScholengemeenschap O 04 – SG Artevelde (Gent)ParticipeertNeen
116749V.I.P.-schoolSchool voor Verkoop, Informatieverwerking en PersonenzorgOfficieel gesubsidieerd onderwijsMartelaarslaan 13, 9000 GentScholengemeenschap O 04 – SG Artevelde (Gent)Participeert nietNeen
28514PIVA AntwerpenProvinciaal Instituut PIVAOfficieel gesubsidieerd onderwijsDesguinlei 244, 2018 AntwerpenScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertJa
112797avAnt provinciaal onderwijs AntwerpenavAnt Provinciaal OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsBrialmontlei 45, 2018 AntwerpenScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertJa
117771middenschool avAnt provinciaal onderwijs AntwerpenavAnt Provinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsTurnhoutsebaan 250, 2100 AntwerpenScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertNeen
29983gemeentelijk technisch instituut DuffelGemeentelijk Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsRooienberg 20, 2570 DuffelScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertNeen
40626GO! Erasmusatheneum EssenGO! Erasmusatheneum EssenKalmthoutGemeenschapsonderwijsHofstraat 14, 2910 EssenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertNeen
40774GO! atheneum Irishof KapellenGO! atheneum Irishof KapellenGemeenschapsonderwijsStreepstraat 16, 2950 KapellenScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertNeen
40791GO! middenschool KapellenGO! middenschool KapellenGemeenschapsonderwijsStreepstraat 16, 2950 KapellenScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertNeen
40782GO! technisch atheneum KapellenGO! technisch atheneum KapellenGemeenschapsonderwijsPastoor Vandenhoudtstraat 8, 2950 KapellenScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertJa
117788Provinciale Middenschool – Stabroek (Samengevoegd met PTI Stabroek)Provinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsLaageind 19, 2940 StabroekScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)Participeert nietNeen
128538Provinciale Technische Scholen MechelenPTS, Provinciale Scholen voor Tuinbouw en TechniekOfficieel gesubsidieerd onderwijsAntwerpsesteenweg 145, 2800 MechelenScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertNeen
128538Provinciale Technische Scholen MechelenPTS, Provinciale Scholen voor Tuinbouw en TechniekOfficieel gesubsidieerd onderwijsAntwerpsesteenweg 145, 2800 MechelenScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertNeen
128546Provinciale Technische Scholen MechelenProvinciale MiddenschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsAntwerpsesteenweg 145, 2800 MechelenScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertNeen
31161gesubsidieerd technisch instituut MortselGesubsidieerd Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsDieseghemlei 60, 2640 MortselScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertJa
31179gemeentelijk instituut voor technisch en handelsonderwijs NijlenGemeentelijk Instituut voor Technisch en HandelsonderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsGemeentestraat 41, 2560 NijlenScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertJa
31393Provinciaal Instituut voor Technisch Onderwijs StabroekProvinciaal Instituut voor Technisch OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsLaageind 19, 2940 StabroekScholengemeenschap O 10 – SG Progemfor (Antwerpen)ParticipeertJa
27565De leerexpert Ertbrugge DeurneDe Leerexpert ErtbruggeOfficieel gesubsidieerd onderwijsSchotensesteenweg 252, 2100 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
27599de leerexpert Dullingen BrasschaatDe Leerexpert DullingenOfficieel gesubsidieerd onderwijsDullingen 46, 2930 BrasschaatScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
29281konkinklijke balletschool AntwerpenKoninklijke Balletschool AntwerpenOfficieel gesubsidieerd onderwijsMaria Pijpelincxstraat 1, 2000 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
28721stedelijk lyceum Cadix AntwerpenStedelijk Lyceum CadixOfficieel gesubsidieerd onderwijsCadixstraat 2, 2000 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
29901stedelijk lyceum Lakbors AntwerpenStedelijk Lyceum LakborsOfficieel gesubsidieerd onderwijsConfortalei 173, 2100 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
28639stedelijk lyceum Lamorinière AntwerpenStedelijk Lyceum LamoriniÞreOfficieel gesubsidieerd onderwijsLamoriniÞrestraat 248, 2018 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
29331stedelijk lyceum Lange Beeldekens AntwerpenStedelijk Lyceum Lange BeeldekensOfficieel gesubsidieerd onderwijsLange Beeldekensstraat 264, 2060 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
29306stedelijk lyceum Linkeroever AntwerpenStedelijk Lyceum LinkeroeverOfficieel gesubsidieerd onderwijsGloriantlaan 60, 2050 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
110031stedelijk lyceum Meir AntwerpenStedelijk Lyceum MeirOfficieel gesubsidieerd onderwijsEikenstraat 8, 2000 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
110031stedelijk lyceum Meir AntwerpenStedelijk Lyceum MeirOfficieel gesubsidieerd onderwijsEikenstraat 8, 2000 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
28613stedelijk lyceum Olympiade AntwerpenStedelijk Lyceum OlympiadeOfficieel gesubsidieerd onderwijsVIIde-Olympiadelaan 2, 2020 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
29017stedelijk lyceum Pestalozzi I AntwerpenStedelijk Lyceum Pestalozzi IOfficieel gesubsidieerd onderwijsJan De Voslei 6, 2020 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
29348stedelijk lyceum Quellin AntwerpenStedelijk Lyceum QuellinOfficieel gesubsidieerd onderwijsQuellinstraat 31, 2018 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
29942stedelijk lyceum Waterbaan AntwerpenStedelijk Lyceum WaterbaanOfficieel gesubsidieerd onderwijsWaterbaan 159, 2100 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
125328stedelijk lyceum Zuid AntwerpenStedelijk Lyceum ZuidOfficieel gesubsidieerd onderwijsAugust Leyweg 3, 2020 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
125328stedelijk lyceum Zuid AntwerpenStedelijk Lyceum ZuidOfficieel gesubsidieerd onderwijsAugust Leyweg 3, 2020 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
111757middenschool Sint-Agnesinstituut AntwerpenSint-Agnesinstituut MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsDokter Coenstraat 24, 2660 AntwerpenScholengemeenschap V 01 – SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)ParticipeertNeen
131821BuSO KOCA AntwerpenBuSO KOCA Secundair Onderwijs (t9 OV1 & OV4)Vrij gesubsidieerd onderwijsVan Schoonbekestraat 131, 2018 AntwerpenScholengemeenschap V 01 – SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)ParticipeertNeen
27482BuSO KOCA AntwerpenBuSO KOCA Secundair Onderwijs (OV1 t7 & OV3)Vrij gesubsidieerd onderwijsVan Schoonbekestraat 131, 2018 AntwerpenScholengemeenschap V 01 – SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)ParticipeertNeen
30312technisch instituut Don Bosco AntwerpenDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSalesianenlaan 1, 2660 AntwerpenScholengemeenschap V 01 – SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)Participeert nietNeen
30312technisch instituut Don Bosco AntwerpenDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSalesianenlaan 1, 2660 AntwerpenScholengemeenschap V 01 – SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)Participeert nietNeen
53331bovenbouw Pius X instituut AntwerpenH.Pius X-instituut – BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsVIIde-Olympiadelaan 25, 2020 AntwerpenScholengemeenschap V 01 – SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)ParticipeertJa
111741Sint-Agnesinstituut – BovenbouwSint-AgnesinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 72, 2660 AntwerpenScholengemeenschap V 01 – SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)ParticipeertJa
105403Groenendaalcollege AntwerpenGroenendaalcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGagelveldenstraat 71, 2170 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertJa
126491CLW AntwerpenCentrum voor Leren en Werken AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsPrins Leopoldstraat 51, 2140 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertNeen
27581BuSO Kristus Koning Sint-Job-in-‘t-GoorVrije Gesubsidieerde BuSO – school Kristus-KoningVrij gesubsidieerd onderwijsBethaniÙnlei 5, 2960 BrechtScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)Participeert nietNeen
109983JOMA MerksemJOMA secundair MerksemVrij gesubsidieerd onderwijsMaantjessteenweg 130, 2170 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertJa
30015Moretus EkerenMoretus 1Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 82, 2180 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertJa
30023Moretus EkerenMoretus 4Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 82, 2180 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertJa
30007Moretus EkerenMoretus 3Vrij gesubsidieerd onderwijsOorderseweg 8, 2180 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertJa
47597Moretus EkerenMoretus 2Vrij gesubsidieerd onderwijsOorderseweg 8, 2180 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertJa
30941Sint-Eduardusinstituut AntwerpenSint-EduardusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBroeder Frederikstraat 3, 2170 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertJa
30924Stella Marisinstituut AntwerpenStella MarisinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsStella Marisstraat 2, 2170 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertNeen
111765Technicum Noord Antwerpen BBTechnicum Noord-Antwerpen BovenbouwschoolVrij gesubsidieerd onderwijsLondenstraat 43, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertJa
111765Technicum Noord Antwerpen BBTechnicum Noord-Antwerpen BovenbouwschoolVrij gesubsidieerd onderwijsLondenstraat 43, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertJa
115303Scheppersinstituut Deurne en AntwerpenScheppersinstituut 2 Deurne & AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsVan Helmontstraat 27, 2060 AntwerpenScholengemeenschap V 03 – SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)ParticipeertJa
115311Scheppersinstituut Deurne en AntwerpenScheppersinstituut 3 Deurne & AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsVan Helmontstraat 27, 2060 AntwerpenScholengemeenschap V 03 – SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)ParticipeertJa
47258Scheppersinstituut Deurne en AntwerpenScheppersinstituut 1 Deurne & AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsVan Helmontstraat 29, 2060 AntwerpenScholengemeenschap V 03 – SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)ParticipeertJa
28589Instituut Sint-Maria AntwerpenInstituut Sint-MariaVrij gesubsidieerd onderwijsLovelingstraat 8, 2060 AntwerpenScholengemeenschap V 03 – SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)ParticipeertNeen
127456Onze-Lieve-Vrouwecollege plus AntwerpenOnze-Lieve-Vrouwecollege plusVrij gesubsidieerd onderwijsFrankrijklei 91, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 03 – SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)ParticipeertJa
28852Onze-Lieve-Vrouwecollege plus AntwerpenOnze-Lieve-Vrouwecollege plusVrij gesubsidieerd onderwijsFrankrijklei 91, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 03 – SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)ParticipeertJa
29058Sint-Lucas KunstsecundairSint-Lucas KunstsecundairVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jozefstraat 35, 2018 AntwerpenScholengemeenschap V 03 – SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)ParticipeertNeen
127449Xaveriuscollege AntwerpenXaveriuscollege2Vrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 36, 2140 AntwerpenScholengemeenschap V 03 – SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)ParticipeertJa
29751Xaveriuscollege AntwerpenXaveriuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 36, 2140 AntwerpenScholengemeenschap V 03 – SGKSO Antwerpen-Oost (Antwerpen)ParticipeertJa
28878Instituut Dames van het Christelijk Onderwijs AntwerpenInstituut Dames van het Christelijk OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsLange Nieuwstraat 94, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
29447Instituut Maris Stella – Sint-Agnes BorgerhoutInstituut Maris Stella – Sint-AgnesVrij gesubsidieerd onderwijsTurnhoutsebaan 226, 2140 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
55913Handelsschool Sint-Lodewijk AntwerpenSecundaire Handelsschool Sint-LodewijkVrij gesubsidieerd onderwijsLombardenvest 52, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
46813middenschool Sint-Annacollege AntwerpenSint-Annacollege -MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsWillem Gijsselsstraat 1, 2050 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
28845Sint-Norbertusinstituut Amerikalei AntwerpenSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsAmerikalei 47, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
117093Sint-Willebrord-Heilige Familie BerchemSint-Willebrord-H.Familie 1e graadVrij gesubsidieerd onderwijsJan Moorkensstraat 95, 2600 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
48728Sint-Willebrord-Heilige Familie BerchemSint-Willebrord-H.FamilieVrij gesubsidieerd onderwijsJan Moorkensstraat 95, 2600 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
30049Sint-Jozefinstituut ASO EssenSint-Jozefinstituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsHofstraat 56, 2910 EssenScholengemeenschap V 05 – SGKSO Noorderkempen (Essen)ParticipeertJa
30031college van het Eucharistisch Hart EssenCollege van het Eucharistisch HartVrij gesubsidieerd onderwijsRouwmoer 7, 2910 EssenScholengemeenschap V 05 – SGKSO Noorderkempen (Essen)ParticipeertJa
30056Don Bosco-Mariaberginstituut EssenDon Bosco-MariaberginstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 70, 2910 EssenScholengemeenschap V 05 – SGKSO Noorderkempen (Essen)ParticipeertJa
30445Instituut Heilig Hart KalmthoutInstituut Heilig HartVrij gesubsidieerd onderwijsKapellensteenweg 190, 2920 KalmthoutScholengemeenschap V 05 – SGKSO Noorderkempen (Essen)ParticipeertNeen
30478Instituut Mater Salvatoris KapellenMater SalvatorisinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsDorpsstraat 40, 2950 KapellenScholengemeenschap V 05 – SGKSO Noorderkempen (Essen)ParticipeertJa
30486Instituut Mater Salvatoris KapellenInstituut Mater SalvatorisVrij gesubsidieerd onderwijsDorpsstraat 40, 2950 KapellenScholengemeenschap V 05 – SGKSO Noorderkempen (Essen)ParticipeertJa
31807Stella Matutina-Instituut WuustwezelStella Matutina-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 7, 2990 WuustwezelScholengemeenschap V 05 – SGKSO Noorderkempen (Essen)ParticipeertJa
31336Sint-Jozefinstituut SchotenSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsJozef Hendrickxstraat 153, 2900 SchotenScholengemeenschap V 06 – SGKSO Voorkempen (Schoten)Participeert nietNeen
29827Mater Dei instituut BrasschaatMater Dei InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBredabaan 394, 2930 BrasschaatScholengemeenschap V 06 – SGKSO Voorkempen (Schoten)ParticipeertJa
29851Mater Dei instituut BrasschaatMater Dei-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBredabaan 394, 2930 BrasschaatScholengemeenschap V 06 – SGKSO Voorkempen (Schoten)ParticipeertJa
31351Heilig Hart van Maria-instituut ‘s GravenwezelHeilig Hart van Maria-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsOudaen 72, 2970 SchildeScholengemeenschap V 06 – SGKSO Voorkempen (Schoten)Participeert nietNeen
31344Sint-Cordula Instituut SchotenSint-Cordula InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsWilgendaalstraat 7, 2900 SchotenScholengemeenschap V 06 – SGKSO Voorkempen (Schoten)ParticipeertJa
31311Vita et Pax College SchotenVita et Pax CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsVictor Frislei 18, 2900 SchotenScholengemeenschap V 06 – SGKSO Voorkempen (Schoten)Participeert nietNeen
31682Annuntia-Instituut WijnegemAnnuntia-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsTurnhoutsebaan 430, 2110 WijnegemScholengemeenschap V 06 – SGKSO Voorkempen (Schoten)ParticipeertNeen
31674Sint-Jan BerchmanscollegeSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKasteellaan 18, 2390 MalleScholengemeenschap V 07 – SGKSO Malle – Zandhoven (Zandhoven)Participeert nietNeen
31245Immaculata InstituutImmaculata InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraatsebaan 2, 2390 MalleScholengemeenschap V 07 – SGKSO Malle – Zandhoven (Zandhoven)Participeert nietNeen
122721Mariagaarde InstituutMariagaarde Instituut MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsOude Molenstraat 13, 2390 MalleScholengemeenschap V 07 – SGKSO Malle – Zandhoven (Zandhoven)Participeert nietNeen
31666Mariagaarde InstituutMariagaarde InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsOude Molenstraat 13, 2390 MalleScholengemeenschap V 07 – SGKSO Malle – Zandhoven (Zandhoven)Participeert nietNeen
127597Maris Stella InstituutMaris Stella Instituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsAntwerpsesteenweg 67, 2390 MalleScholengemeenschap V 07 – SGKSO Malle – Zandhoven (Zandhoven)Participeert Neen
31252Maris Stella InstituutMaris Stella InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsAntwerpsesteenweg 67, 2390 MalleScholengemeenschap V 07 – SGKSO Malle – Zandhoven (Zandhoven)Participeert Neen
125195Sint-Jan Berchmanscollege MSSint-Jan Berchmanscollege MSVrij gesubsidieerd onderwijsKasteellaan 18, 2390 MalleScholengemeenschap V 07 – SGKSO Malle – Zandhoven (Zandhoven)Participeert nietNeen
31815V.T.I.Vrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsLangestraat 199, 2240 ZandhovenScholengemeenschap V 07 – SGKSO Malle – Zandhoven (Zandhoven)Participeert nietNeen
30361Vrij Instituut voor Technisch OnderwijsVrij Instituut voor Technisch OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsGravin Elisabethlaan 30, 2320 HoogstratenScholengemeenschap V 08 – SGKSO Markdal (Hoogstraten)ParticipeertJa
27607BuSO BerkenbeekBuitengewoon secundair onderwijs BerkenbeekVrij gesubsidieerd onderwijsNieuwmoerse Steenweg 113, 2990 WuustwezelScholengemeenschap V 08 – SGKSO Markdal (Hoogstraten)ParticipeertNeen
30403ASO SpijkerASO SpijkerVrij gesubsidieerd onderwijsLindendreef 37, 2320 HoogstratenScholengemeenschap V 08 – SGKSO Markdal (Hoogstraten)ParticipeertJa
118307Klein SeminarieKlein Seminarie Hoogstraten eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsVrijheid 234, 2320 HoogstratenScholengemeenschap V 08 – SGKSO Markdal (Hoogstraten)ParticipeertJa
30395Klein SeminarieKlein SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsVrijheid 234, 2320 HoogstratenScholengemeenschap V 08 – SGKSO Markdal (Hoogstraten)ParticipeertJa
122861V.T.I. SpijkerVrij Technisch Instituut Spijker eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsGelmelstraat 62, 2320 HoogstratenScholengemeenschap V 08 – SGKSO Markdal (Hoogstraten)ParticipeertJa
30379V.T.I. SpijkerVrij Technisch Instituut SpijkerVrij gesubsidieerd onderwijsGelmelstraat 62, 2320 HoogstratenScholengemeenschap V 08 – SGKSO Markdal (Hoogstraten)ParticipeertJa
122788Heilig Graf – Campus PatersstraatHeilig Graf 122788Vrij gesubsidieerd onderwijsPatersstraat 28, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen
31427Heilig Graf – Campus PatersstraatHeilig Graf 031427Vrij gesubsidieerd onderwijsPatersstraat 28, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen
31492Heilig Graf – Campus PatersstraatHeilig Graf 031492Vrij gesubsidieerd onderwijsPatersstraat 28, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen
31468Hoger Inst. voor Verpleegkunde Sint-Elisabeth (HIVSET)Hoger Instituut voor Verpleegkunde Sint-ElisabethVrij gesubsidieerd onderwijsHerentalsstraat 70, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)ParticipeertJa
127514Sint-Jozefcollege TurnhoutSint-Jozefcollege TurnhoutVrij gesubsidieerd onderwijsKoningin Astridlaan 33, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)Participeert nietNeen
127522Sint-Jozefcollege TurnhoutSint-Jozefcollege Turnhout 1Vrij gesubsidieerd onderwijsKoningin Astridlaan 33, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)Participeert nietNeen
29454Sint-Claracollege ArendonkSint-ClaracollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterbaan 5, 2370 ArendonkScholengemeenschap V 10 – SGKSO Arendonk – Beerse – Turnhout (Arendonk)ParticipeertJa
123571Sint-Pietersinstituut TurnhoutSint-PietersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsJubileumlaan 1, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 10 – SGKSO Arendonk – Beerse – Turnhout (Arendonk)ParticipeertJa
123588Sint-Pietersinstituut TurnhoutSint-Pietersinstituut Hoger Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsJubileumlaan 1, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 10 – SGKSO Arendonk – Beerse – Turnhout (Arendonk)ParticipeertJa
31476Sint-Victorinstituut TurnhoutSint-VictorinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelplein 20, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 10 – SGKSO Arendonk – Beerse – Turnhout (Arendonk)ParticipeertJa
116971HT²OHT²OVrij gesubsidieerd onderwijsKempenlaan 36, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 10 – SGKSO Arendonk – Beerse – Turnhout (Arendonk)ParticipeertNeen
116971HT²OHT²OVrij gesubsidieerd onderwijsKempenlaan 36, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 10 – SGKSO Arendonk – Beerse – Turnhout (Arendonk)ParticipeertNeen
116988PT²OPT²OVrij gesubsidieerd onderwijsZandstraat 101, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 10 – SGKSO Arendonk – Beerse – Turnhout (Arendonk)ParticipeertNeen
125799Rozenberg MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsRozenberg 2, 2400 MolScholengemeenschap V 11 – SGKSO Mol (Mol)ParticipeertJa
125807Rozenberg MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsRozenberg 2, 2400 MolScholengemeenschap V 11 – SGKSO Mol (Mol)ParticipeertJa
125823Rozenberg MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsRozenberg 2, 2400 MolScholengemeenschap V 11 – SGKSO Mol (Mol)ParticipeertJa
125831Rozenberg MolRozenberg S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsRozenberg 2, 2400 MolScholengemeenschap V 11 – SGKSO Mol (Mol)ParticipeertJa
118372Sint-Jan Berchmanscollege MolSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsJakob Smitslaan 36, 2400 MolScholengemeenschap V 11 – SGKSO Mol (Mol)ParticipeertJa
118381Sint-Jan Berchmanscollege MolSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsJakob Smitslaan 36, 2400 MolScholengemeenschap V 11 – SGKSO Mol (Mol)ParticipeertJa
31062Sint-Jan Berchmanscollege MolSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsJakob Smitslaan 36, 2400 MolScholengemeenschap V 11 – SGKSO Mol (Mol)ParticipeertJa
31054Sint-Lutgardis MolSint-LutgardisVrij gesubsidieerd onderwijsGasthuisstraat 3, 2400 MolScholengemeenschap V 11 – SGKSO Mol (Mol)ParticipeertJa
123786KSOM Campus Sint-Paulus MolTechnisch Instituut Sint-PaulusVrij gesubsidieerd onderwijsKruisven 25, 2400 MolScholengemeenschap V 11 – SGKSO Mol (Mol)ParticipeertJa
123794KSOM Campus Sint-Paulus MolTechnisch Instituut Sint-PaulusVrij gesubsidieerd onderwijsKruisven 25, 2400 MolScholengemeenschap V 11 – SGKSO Mol (Mol)ParticipeertJa
123844Sint-Lambertus 1Sint-Lambertus 3Vrij gesubsidieerd onderwijsDenis Voetsstraat 21, 2260 WesterloScholengemeenschap V 12 – SGKSO Westerlo (Westerlo)Participeert nietNeen
123877Sint-Lambertus 1Sint-Lambertus 4Vrij gesubsidieerd onderwijsDenis Voetsstraat 21, 2260 WesterloScholengemeenschap V 12 – SGKSO Westerlo (Westerlo)Participeert nietNeen
48397Sint-Lambertus 1Sint-Lambertus 5Vrij gesubsidieerd onderwijsDenis Voetsstraat 21, 2260 WesterloScholengemeenschap V 12 – SGKSO Westerlo (Westerlo)Participeert nietNeen
123851Sint-Lambertus 1Sint-Lambertus 1Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Lambertusstraat 8, 2260 WesterloScholengemeenschap V 12 – SGKSO Westerlo (Westerlo)Participeert nietNeen
123869Sint-Lambertus 1Sint-Lambertus 2Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Lambertusstraat 8, 2260 WesterloScholengemeenschap V 12 – SGKSO Westerlo (Westerlo)Participeert nietNeen
30494Sancta Maria KasterleeKOGEKA 1Vrij gesubsidieerd onderwijsMgr. Heylenstraat 37, 2460 KasterleeScholengemeenschap V 13 – SGKSO KOGEKA (Geel)ParticipeertNeen
109975Sint-JozefscollegeSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 46, 2200 HerentalsScholengemeenschap V 14 – SGKSO Stad Herentals (Herentals)Participeert nietNeen
30239Sint-JozefscollegeSint-Jozefinstituut – NormaalschoolVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 46, 2200 HerentalsScholengemeenschap V 14 – SGKSO Stad Herentals (Herentals)Participeert nietNeen
30213Francesco-PaviljoenFrancesco-PaviljoenVrij gesubsidieerd onderwijsBovenrij 30, 2200 HerentalsScholengemeenschap V 14 – SGKSO Stad Herentals (Herentals)Participeert nietNeen
30221Instituut van de VoorzienigheidInstituut van de VoorzienigheidVrij gesubsidieerd onderwijsScheppersstraat 9, 2200 HerentalsScholengemeenschap V 14 – SGKSO Stad Herentals (Herentals)Participeert nietNeen
30262Sint-JozefinstituutSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 46, 2200 HerentalsScholengemeenschap V 14 – SGKSO Stad Herentals (Herentals)Participeert nietNeen
30205Technisch Instituut ScheppersTechnisch Instituut ScheppersVrij gesubsidieerd onderwijsScheppersstraat 9, 2200 HerentalsScholengemeenschap V 14 – SGKSO Stad Herentals (Herentals)Participeert nietNeen
31583Kardinaal van Roeyinstituut VorselaarKardinaal van Roey-Instituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsMgr. Donchelei 7, 2290 VorselaarScholengemeenschap V 15 – SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)Participeert nietNeen
31187Sint-Calasanzinstituut NijlenSint-CalasanzinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsNonnenstraat 21, 2560 NijlenScholengemeenschap V 15 – SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)ParticipeertNeen
31591Kardinaal van Roey-InstituutKardinaal van Roey-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMgr. Donchelei 7, 2290 VorselaarScholengemeenschap V 15 – SGKSO Vorselaar-Nijlen (Vorselaar)Participeert nietNeen
30163Heilig Hart – Middenschool- Heist-op-den-BergHeilig Hart – Middenschool 1Vrij gesubsidieerd onderwijsBiekorfstraat 8, 2220 Heist-op-den-BergScholengemeenschap V 16 – SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)ParticipeertJa
30189Heilig Hart – Middenschool- Heist-op-den-BergHeilig Hart – Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsBiekorfstraat 10, 2220 Heist-op-den-BergScholengemeenschap V 16 – SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)ParticipeertJa
118364middenschool Heilig Hart van Maria BerlaarHeilig Hart van Maria BerlaarVrij gesubsidieerd onderwijsSollevelden 3, 2590 BerlaarScholengemeenschap V 16 – SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)ParticipeertJa
126102middenschool Heilig Hart van Maria BerlaarHeilig Hart van Maria BerlaarVrij gesubsidieerd onderwijsSollevelden 3, 2590 BerlaarScholengemeenschap V 16 – SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)ParticipeertJa
30155Sint-Lambertusinstituut Heist-op-den-BergSint-LambertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKerkplein 14, 2220 Heist-op-den-BergScholengemeenschap V 16 – SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)ParticipeertNeen
123273Sint-Gummaruscollege LierSint-Gummaruscollege EG-1Vrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 10, 2500 LierScholengemeenschap V 17 – SGKSO J.B. David Lier (Lier)ParticipeertJa
123653Sint-Gummaruscollege LierSint-Gummaruscollege EG-2Vrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 10, 2500 LierScholengemeenschap V 17 – SGKSO J.B. David Lier (Lier)ParticipeertJa
30585Sint-Gummaruscollege LierSint-GummaruscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 10, 2500 LierScholengemeenschap V 17 – SGKSO J.B. David Lier (Lier)ParticipeertJa
27656BuSO De Regenboog LierGesubsidieerde vrije school voor Buitengewoon Secundair Onderwijs De RegenboogVrij gesubsidieerd onderwijsKapelstraat 33, 2500 LierScholengemeenschap V 17 – SGKSO J.B. David Lier (Lier)Participeert nietNeen
30577Sint-Aloysiusinstituut LierSint-Aloysiusinstituut voor VerpleegkundeVrij gesubsidieerd onderwijsKolveniersvest 24, 2500 LierScholengemeenschap V 17 – SGKSO J.B. David Lier (Lier)ParticipeertJa
123281Sint-JozefinstituutSint-Jozefinstituut eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsGemeenteplein 8, 2550 KontichScholengemeenschap V 18 – SGKSO Kontich – Hove (Kontich)
Participeert nietNeen
30511Sint-JozefinstituutSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsGemeenteplein 8, 2550 KontichScholengemeenschap V 18 – SGKSO Kontich – Hove (Kontich)
Participeert nietNeen
30411Regina Pacisinstituut – ASORegina Pacisinstituut – A.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsBoechoutsesteenweg 87, 2540 HoveScholengemeenschap V 18 – SGKSO Kontich – Hove (Kontich)
Participeert nietNeen
123265Sint-Ritacollege eerste graadSint-Ritacollege eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsPierstraat 1, 2550 KontichScholengemeenschap V 18 – SGKSO Kontich – Hove (Kontich)
Participeert nietNeen
30528Sint-Ritacollege eerste graadSint-Ritacollege zesjarige schoolVrij gesubsidieerd onderwijsPierstraat 1, 2550 KontichScholengemeenschap V 18 – SGKSO Kontich – Hove (Kontich)
Participeert nietNeen
30502VTI KontichVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsEdegemsesteenweg 129, 2550 KontichScholengemeenschap V 19 – SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)ParticipeertJa
29793Sint-Jozefsinstituut BorsbeekSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsde Robianostraat 11, 2150 BorsbeekScholengemeenschap V 19 – SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)ParticipeertJa
123761Sint-Gabriëlcollege BoechoutSint-GabriÙlcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsLange Kroonstraat 72, 2530 BoechoutScholengemeenschap V 19 – SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)ParticipeertJa
123778Sint-Gabriëlcollege BoechoutSint-GabriÙlcollege – Middenschool 1Vrij gesubsidieerd onderwijsLange Kroonstraat 72, 2530 BoechoutScholengemeenschap V 19 – SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)ParticipeertJa
125203Sint-Gabriëlcollege BoechoutSint-GabriÙlcollege – Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsLange Kroonstraat 72, 2530 BoechoutScholengemeenschap V 19 – SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)ParticipeertJa
127944OLV van Lourdescollege EdegemOnze-Lieve-Vrouw-van-LourdescollegeVrij gesubsidieerd onderwijsRombaut Keldermansstraat 33, 2650 EdegemScholengemeenschap V 19 – SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)ParticipeertNeen
127951OLV van Lourdescollege EdegemOnze-Lieve-Vrouw-van-Lourdescollege MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsRombaut Keldermansstraat 33, 2650 EdegemScholengemeenschap V 19 – SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)ParticipeertNeen
129411Katholiek Secundair Onderwijs MortselKatholiek Secundair Onderwijs MortselVrij gesubsidieerd onderwijsEduard Arsenstraat 40, 2640 MortselScholengemeenschap V 19 – SGKSOVZW KORBEM (Borsbeek)ParticipeertNeen
28043Buso vrije school Haverlo AssebroekBuitengewoon Secundair Onderwijs HaverloVrij gesubsidieerd onderwijsWeidestraat 156, 8310 BruggeScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertNeen
27995Buso Sint-Rafaël GentBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-RafaelVrij gesubsidieerd onderwijsMaagdestraat 56, 9000 GentScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertNeen
35097Land- en tuinbouwinstituut OedelemLand- en TuinbouwinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 190, 8730 BeernemScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertNeen
34017Sint-Lutgartinstituut BeernemSint-LutgartinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsRollebaanstraat 10, 8730 BeernemScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertNeen
34124Hotel- en toerismeschool Spermalie BruggeHotel- en Toerismeschool SpermalieVrij gesubsidieerd onderwijsSnaggaardstraat 15, 8000 BruggeScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertJa
110007MIA Sint-KruisMIA Sint-KruisVrij gesubsidieerd onderwijsBoogschutterslaan 25, 8310 BruggeScholengemeenschap V 20 – SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)ParticipeertNeen
34181Sint-Andreasinstituut BruggeSint-AndreasinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsGarenmarkt 8, 8000 BruggeScholengemeenschap V 20 – SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)ParticipeertJa
34272Sint-Andreaslyceum BruggeSint-AndreaslyceumVrij gesubsidieerd onderwijsFortuinstraat 29, 8310 BruggeScholengemeenschap V 20 – SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)ParticipeertJa
131391Sint-Leo Hemelsdaele BruggeSint-Leo Hemelsdaele 2Vrij gesubsidieerd onderwijsPotterierei 11, 8000 BruggeScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertJa
131409Sint-Leo Hemelsdaele BruggeSint-Leo Hemelsdaele 1Vrij gesubsidieerd onderwijsPotterierei 11, 8000 BruggeScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertJa
112078VTI BruggeVrij Technisch Instituut – Brugge MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsBoeveriestraat 73, 8000 BruggeScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertJa
34074VTI BruggeVrij Technisch Instituut BruggeVrij gesubsidieerd onderwijsBoeveriestraat 73, 8000 BruggeScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertJa
34074VTI BruggeVrij Technisch Instituut BruggeVrij gesubsidieerd onderwijsBoeveriestraat 73, 8000 BruggeScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertJa
34314Hotelschool Ter Groene Poorte BruggeHotelschool en Slagerijschool Ter Groene PoorteVrij gesubsidieerd onderwijsSpoorwegstraat 14, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertNeen
28035Buso Ravelijn BruggeBuitengewoon Secundair Onderwijs RavelijnVrij gesubsidieerd onderwijsBarriÞrestraat 4, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertNeen
34249Abdijschool van Zevenkerken Sint-AndriesAbdijschool van ZevenkerkenVrij gesubsidieerd onderwijsZevenkerken 4, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
34306Immaculata-instituut BruggeImmaculata-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKoningin Astridlaan 4, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
34165Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut BruggeSint-Franciscus-XaveriusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMariastraat 7, 8000 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertNeen
34256OLV Hemelvaartinstituut ASO BruggeOnze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsDoornstraat 3, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
34058Sint-Jozefinstituut TSO BSO BruggeSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsZilverstraat 26, 8000 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertNeen
123802Sint-Lodewijskscollege BruggeSint-LodewijkscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsMagdalenastraat 30, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
123811Sint-Lodewijskscollege BruggeSint-Lodewijkscollege Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsMagdalenastraat 30, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
34082Technisch instituut Heilige Familie BruggeTechnisch Instituut Heilige FamilieVrij gesubsidieerd onderwijsOude Zak 38, 8000 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
48769Ter Groene Poorte (brood- & banketbakk.)Brood- en banketbakkerijschoolTer Groene PoorteVrij gesubsidieerd onderwijsGroene-Poortdreef 17, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertNeen
34331Vrij handels- en sportinstituut BruggeVrij Handels- en Sportinstituut Sint-MichielsVrij gesubsidieerd onderwijsSpoorwegstraat 14, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
104141ZoWe Verpleegkunde BruggeZOWE VerpleegkundeVrij gesubsidieerd onderwijsBarriÞrestraat 2, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertNeen
35238middenschool Sint-Pieter OostkampMiddenschool Sint-PieterVrij gesubsidieerd onderwijsKortrijksestraat 47, 8020 OostkampScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertNeen
34041middenschool Sint-Jozef Sint-Pieter BlankenbergeSint-Jozef Sint-PieterVrij gesubsidieerd onderwijsWeststraat 86, 8370 BlankenbergeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
131342VTI Zeebrugge campus Heist (nu bij VTI Zeebrugge)Onze-Lieve-Vrouw Ter DuinenVrij gesubsidieerd onderwijsKursaalstraat 40, 8301 Knokke-HeistScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)Participeert nietNeen
34629Sint-Bernardusinstituut Knokke-HeistSint-BernardusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSportlaan 4, 8300 Knokke-HeistScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertJa
34611Sint-Jozefslyceum Knokke-HeistSint-Jozefsinstituut LyceumVrij gesubsidieerd onderwijsVan Rysselberghestraat 12, 8300 Knokke-HeistScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertJa
34389Sint-Godelievecollege GistelSint-GodelievecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsSt-Jans-Gasthuisstraat 20, 8470 GistelScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertJa
28051BuSO Ter Strepe MiddelkerkeBuitengewoon Secundair Onderwijs Ter StrepeVrij gesubsidieerd onderwijsWestendelaan 39, 8430 MiddelkerkeScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertJa
126706middenschool Sint-Godelievecollege GistelSint-Godelievecollege MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsSt-Jans-Gasthuisstraat 20, 8470 GistelScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertNeen
126805College OostendePetrus & Paulus campus centrumOnze-Lieve-Vrouwecollege middenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsVindictivelaan 9, 8400 OostendeScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertNeen
35212Sint-Jozef OostendePetrus & Paulus Centrum Sint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsAlfons Pieterslaan 21, 8400 OostendeScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertJa
35171West OostendePetrus & Paulus campus west Sint-LutgardinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSteenbakkersstraat 80, 8400 OostendeScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertJa
35188West OostendePetrus & Paulus campus west Vrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsStuiverstraat 108, 8400 OostendeScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertJa
35188West OostendePetrus & Paulus campus west Vrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsStuiverstraat 108, 8400 OostendeScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertJa
35162College middenschool OostendePetrus & Paulus campus centrumOnze-Lieve-VrouwecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsVindictivelaan 9, 8400 OostendeScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertNeen
115378Sint-Andreasinstituut OostendeSint-Andreas MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsSteensedijk 151, 8400 OostendeScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertJa
35154Sint-Andreasinstituut OostendeSint-AndreasinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSteensedijk 151, 8400 OostendeScholengemeenschap V 23 – SG Ichthus (Oostende)ParticipeertJa
35667College VeurneBisschoppelijk College der Onbevlekte OntvangenisVrij gesubsidieerd onderwijsKarel Coggelaan 8, 8630 VeurneScholengemeenschap V 24 – SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)ParticipeertJa
28076BuSO De Rozenkrans en De Nieuwe Poort Nieuwpoort en OostduinkerkeBuitengewoon Secundair Onderwijs De RozenkransVrij gesubsidieerd onderwijsAlbert I Laan 56, 8670 KoksijdeScholengemeenschap V 24 – SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)ParticipeertNeen
35253Immaculata instituut De PanneImmaculata-instituutVrij gesubsidieerd onderwijsKoninklijke Baan 28, 8660 De PanneScholengemeenschap V 24 – SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)ParticipeertJa
34678Hotelschool Ter Duinen KoksijdeHotelschool Ter DuinenVrij gesubsidieerd onderwijsHoutsaegerlaan 40, 8670 KoksijdeScholengemeenschap V 24 – SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)ParticipeertJa
105411Sint-Bernarduscollege NieuwpoortSint-BernarduscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsMarktplein 5, 8620 NieuwpoortScholengemeenschap V 24 – SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)ParticipeertJa
35675Annuntiata instituut VeurneAnnuntiata-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsVleeshouwersstraat 22, 8630 VeurneScholengemeenschap V 24 – SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)ParticipeertJa
35659VTI VeurneVrij Technisch Instituut VeurneVrij gesubsidieerd onderwijsIeperse Steenweg 90, 8630 VeurneScholengemeenschap V 24 – SGKSO Veurne-Westkust (Veurne)ParticipeertJa
116913OLV instituut PoperingeOnze-Lieve-Vrouwe-instituutVrij gesubsidieerd onderwijsBoeschepestraat 14, 8970 PoperingeScholengemeenschap V 25 – SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)ParticipeertJa
28159BuSO De Ast PoperingeVrije school voor buitengewoonsecundair onderwijs De AstVrij gesubsidieerd onderwijsBoeschepestraat 46, 8970 PoperingeScholengemeenschap V 25 – SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)ParticipeertNeen
28167BuSO De Pinker PoperingeVrije school voor buitengewoonsecundair onderwijs de PinkerVrij gesubsidieerd onderwijsKrombeekseweg 82, 8970 PoperingeScholengemeenschap V 25 – SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)ParticipeertNeen
116921Sint-Janscollege PoperingeSint-Janscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsBurgemeester Bertenplein 32, 8970 PoperingeScholengemeenschap V 25 – SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)ParticipeertNeen
35295Sint-Janscollege PoperingeSint-Janscollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsBurgemeester Bertenplein 32, 8970 PoperingeScholengemeenschap V 25 – SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)ParticipeertNeen
35311VTI PoperingeVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBoeschepestraat 44, 8970 PoperingeScholengemeenschap V 25 – SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)ParticipeertJa
128017lyceum IeperLyceum Ieper eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsMaloulaan 2, 8900 IeperScholengemeenschap V 26 – SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)ParticipeertJa
34512lyceum IeperLyceum IeperVrij gesubsidieerd onderwijsMaloulaan 2, 8900 IeperScholengemeenschap V 26 – SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)ParticipeertJa
34521College IeperCollege IeperVrij gesubsidieerd onderwijsGezelleplein 11, 8900 IeperScholengemeenschap V 26 – SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)ParticipeertJa
34471Heilige Familie IeperHeilige Familie IeperVrij gesubsidieerd onderwijsEigenheerdstraat 8, 8900 IeperScholengemeenschap V 26 – SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)ParticipeertJa
34496Immaculata IeperImmaculata IeperVrij gesubsidieerd onderwijsRijselstraat 83, 8900 IeperScholengemeenschap V 26 – SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)ParticipeertJa
112061VTI IeperVTI Ieper eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsAugustijnenstraat 58, 8900 IeperScholengemeenschap V 26 – SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)ParticipeertJa
34462VTI IeperVTI IeperVrij gesubsidieerd onderwijsAugustijnenstraat 58, 8900 IeperScholengemeenschap V 26 – SGKSO Sint-Maartensscholen Ieper (Ieper)ParticipeertJa
34959technisch instituut sint-lucasTechnisch Instituut Sint-LucasVrij gesubsidieerd onderwijsOude Leielaan 15, 8930 MenenScholengemeenschap V 27 – SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)ParticipeertNeen
34975Sint-Aloysiuscollege MenenSint-AloysiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGrote Markt 13, 8930 MenenScholengemeenschap V 27 – SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)ParticipeertJa
127431fake_Sint-Jorisschool MenenSint-Jorisschool eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsFabiolalaan 2, 8930 MenenScholengemeenschap V 27 – SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)Participeert nietJa
129916Sint-Jozefscollege WervikSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKoestraat 26, 8940 WervikScholengemeenschap V 27 – SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)ParticipeertJa
118257Sint-Pauluscollege WevelgemSint-PauluscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsDeken Jonckheerestraat 16, 8560 WevelgemScholengemeenschap V 27 – SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)ParticipeertJa
126409CLW KortrijkCentrum Leren en Werken KortrijkVrij gesubsidieerd onderwijsScheutistenlaan 8, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
112789BuSO Kouter Kortrijk – Lage KouterKouter Kortrijk BusoVrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 113, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
112789BuSO Kouter Kortrijk – Lage KouterKouter Kortrijk BusoVrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 113, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
34793Don Boscocollege KortrijkDon BoscocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsDon Boscolaan 30, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
125351Guldensporencollege campus Plein KortrijkGuldensporencollege 5Vrij gesubsidieerd onderwijsPlein 14, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertNeen
132191RHIZO ZorgkrachtschoolRHIZO 4Vrij gesubsidieerd onderwijsBurgemeester Nolfstraat 35, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
34447Spes Nostra HeuleSpes Nostra 2Vrij gesubsidieerd onderwijsMellestraat 1, 8501 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
34454Spes Nostra HeuleSpes Nostra 1Vrij gesubsidieerd onderwijsMellestraat 1, 8501 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
111948Guldensporencollege EngineeringVrij Technisch Instituut 3Vrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 21, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
131854Guldensporencollege EngineeringVrij Technisch Instituut AVrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 21, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
131862Guldensporencollege EngineeringVrij Technisch Instituut BVrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 21, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
127605Sint-PaulusschoolHeilig-Hartcollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 85, 8790 WaregemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
35691Sint-PaulusschoolHeilig HarthandelsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 85, 8790 WaregemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
35741Sint-PaulusschoolHeilig-HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 85, 8790 WaregemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
28101Buso Vibso WaregemBuitengewoon Secundair Onderwijs – VIBSOVrij gesubsidieerd onderwijsToekomststraat 75, 8790 WaregemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
33969Sint-Vincentiusinstituut AnzegemSint-VincentiusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 86, 8570 AnzegemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
33993Sint-Jan Berchmanscollege AvelgemSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelstraat 12, 8580 AvelgemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
34009Sint-Jan Berchmanscollege AvelgemSint-Jan BerchmansmiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelstraat 12, 8580 AvelgemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
35717OLV HemelvaartinstituutO.-L.-V.-Hemelvaartinstituut 2Vrij gesubsidieerd onderwijsKeukeldam 17, 8790 WaregemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
35758OLV HemelvaartinstituutO.-L.-V.-Hemelvaartinstituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsKeukeldam 17, 8790 WaregemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
112086VTI WaregemVrij Technisch Instituut 2Vrij gesubsidieerd onderwijsToekomststraat 75, 8790 WaregemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
35709VTI WaregemVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsToekomststraat 75, 8790 WaregemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
35766VIVES HBO5 verpleegkunde Waregem-TieltVIVES HBO5 verpleegkunde Waregem-TieltVrij gesubsidieerd onderwijsVijfseweg 2, 8790 WaregemScholengemeenschap V 29 – SGKSO Sint-Paulus (Waregem)ParticipeertJa
35535Handelsinstituut Regina Pacis TieltHandelsinstituut Regina PacisVrij gesubsidieerd onderwijsPatersdreef 5, 8700 TieltScholengemeenschap V 30 – SGKSO Molenland (Tielt)ParticipeertJa
28142BuSO De Ster TieltVrije school voor buitengewoonsecundair onderwijs De SterVrij gesubsidieerd onderwijsSteenstraat 42, 8700 TieltScholengemeenschap V 30 – SGKSO Molenland (Tielt)ParticipeertJa
35022Sportschool MeulebekeSportschool MeulebekeVrij gesubsidieerd onderwijsIngelmunstersteenweg 1, 8760 MeulebekeScholengemeenschap V 30 – SGKSO Molenland (Tielt)ParticipeertJa
60848Instituut Sancta Maria RuiseledeInstituut Sancta MariaVrij gesubsidieerd onderwijsPensionaatstraat 10, 8755 RuiseledeScholengemeenschap V 30 – SGKSO Molenland (Tielt)Participeert nietJa
112011De Bron TieltDe BronVrij gesubsidieerd onderwijsHulstplein 32, 8700 TieltScholengemeenschap V 30 – SGKSO Molenland (Tielt)ParticipeertJa
35527Sint-Jozefinstituut TieltSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKroonstraat 19, 8700 TieltScholengemeenschap V 30 – SGKSO Molenland (Tielt)ParticipeertJa
35584VTI TieltVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsGrote Hulststraat 28, 8700 TieltScholengemeenschap V 30 – SGKSO Molenland (Tielt)ParticipeertJa
115411MS Sint-Rembert – TorhoutMiddenschool Sint-Rembert 2Vrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 23, 8820 TorhoutScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertJa
28019BuSO Huize Tordale TorhoutBuitengewoon Secundair Onderwijs Huize TordaleVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 39, 8820 TorhoutScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertNeen
34661Instituut Sint-Martinus KoekelareInstituut Sint-MartinusVrij gesubsidieerd onderwijsIchtegemstraat 14, 8680 KoekelareScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertJa
127159Margareta-Maria instituut KortemarkMargareta-Maria-Instituut – T.S.O. – B.S.O. 1ste graadVrij gesubsidieerd onderwijsHandzamestraat 18, 8610 KortemarkScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertNeen
34686Margareta-Maria instituut KortemarkMargareta-Maria-Instituut – T.S.O. – B.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsHandzamestraat 18, 8610 KortemarkScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertNeen
34694Margareta-Maria instituut KortemarkMargareta-Maria-Instituut – A.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsHandzamestraat 18, 8610 KortemarkScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertNeen
35618Sint-Jozefsinstituut college TorhoutSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 23, 8820 TorhoutScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertJa
35626Sint-Jozefsinstituut college TorhoutSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 23, 8820 TorhoutScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertJa
35592Technisch instituut Sint-Vincentius TorhoutTechnisch Instituut Sint-VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsSpinneschoolstraat 10, 8820 TorhoutScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertNeen
35634VTI Sint-Aloysius TorhoutVrij Technisch Instituut Sint-AloysiusVrij gesubsidieerd onderwijsPapebrugstraat 8, 8820 TorhoutScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertJa
35601Vrij land- en tuinbouwinsituut TorhoutVrij Land- en TuinbouwinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsConscienceplein 12, 8820 TorhoutScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertJa
35824Spes Nostra instituut ZedelgemSpes Nostra InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsPastoor Staelensstraat 4, 8210 ZedelgemScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertNeen
35378Vabi RoeselareVABIVrij gesubsidieerd onderwijsZuidstraat 27, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertNeen
28126BuSO Onze Jeugd RoeselareBuitengewoon secundair onderwijs Onze JeugdVrij gesubsidieerd onderwijsIepersestraat 245, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertNeen
127795Heilige Kindsheid RoeselareHeilige KindsheidVrij gesubsidieerd onderwijsWezestraat 2, 8850 ArdooieScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
127803Heilige Kindsheid RoeselareHeilig Kindsheid eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsWezestraat 2, 8850 ArdooieScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
123951Barnum RoeselareBARNUMVrij gesubsidieerd onderwijsStokerijstraat 9, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
123968Barnum RoeselareBarnum eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsStokerijstraat 9, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
35345Burgerschool RoeselareBurgerschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKattenstraat 7, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
123935Klein Seminarie RoeselareKlein SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsZuidstraat 27, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
123943Klein Seminarie RoeselareKlein Seminarie eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsZuidstraat 27, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
127738OLV van Vreugde RoeselareOnze-Lieve-Vrouw van VreugdeVrij gesubsidieerd onderwijsMandellaan 170, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
127746OLV van Vreugde RoeselareOnze-Lieve-Vrouw van Vreugde eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsMandellaan 170, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
111906VTI RoeselareV.T.I. 2Vrij gesubsidieerd onderwijsLeenstraat 32, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
127779VTI RoeselareVrij Technisch Instituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsLeenstraat 32, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
127779VTI RoeselareVrij Technisch Instituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsLeenstraat 32, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
127787VTI RoeselareV.T.I. eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsLeenstraat 32, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
123976VISO RoeselareVISOVrij gesubsidieerd onderwijsPolenplein 23, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
123984VISO RoeselareVISO eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsPolenplein 23, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
127753VMS RoeselareVrije Middelbare SchoolVrij gesubsidieerd onderwijsArme-Klarenstraat 40, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
127761VMS RoeselareVrije Middelbare School eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsArme-Klarenstraat 40, 8800 RoeselareScholengemeenschap V 32 – SGKSO Sint-Michiel (Roeselare)ParticipeertJa
34538middenschool Prizma IngelmunsterPrizma – Middenschool IngelmunsterVrij gesubsidieerd onderwijsSchoolstraat 8, 8770 IngelmunsterScholengemeenschap V 33 – SGKSO Prizma (Izegem)ParticipeertJa
127712Edugo De Brug GentEDUGO campus De Brug 1Vrij gesubsidieerd onderwijsEksaardserijweg 24, 9041 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
127721Edugo De Brug GentEDUGO campus De Brug 2Vrij gesubsidieerd onderwijsEksaardserijweg 24, 9041 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
28241BuSO Sint-Gregorius GentbruggeBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-GregoriusVrij gesubsidieerd onderwijsJules DestrÚelaan 67, 9050 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
28209BuSO Sint-Jozef GentBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsEbergiste De Deynestraat 1, 9000 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertNeen
28175Styrka secundair onderwijs @ waterkantBuitengewoon Secundair Onderwijs School aan de waterkantVrij gesubsidieerd onderwijsStropkaai 38, 9000 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
36517Sint-Franciscus EvergemSint-Franciscus EvergemVrij gesubsidieerd onderwijsSchepenhuisstraat 4, 9940 EvergemScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
127531Sint-Paulusinstituut GentSint-Paulusinstituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsPatijntjestraat 45, 9000 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertNeen
127548Sint-Paulusinstituut GentSint-Paulusinstituut 2Vrij gesubsidieerd onderwijsPatijntjestraat 45, 9000 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertNeen
37581Visitatie MariakerkeVisitatieVrij gesubsidieerd onderwijsZandloperstraat 8, 9030 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
105486Sint-Laurensinstituut ZelzateSint-Laurensinstituut – ASOVrij gesubsidieerd onderwijsPatronagestraat 51, 9060 ZelzateScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
105494Sint-Laurensinstituut ZelzateTechnisch Instituut Sint-LaurensVrij gesubsidieerd onderwijsPatronagestraat 51, 9060 ZelzateScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
112169Sint-Bavohumaniora GentSint-Bavohumaniora MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsReep 4, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
36996Sint-Bavohumaniora GentSint-BavohumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsReep 4, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
28183IVIO Binnenhof GentInstituut voor Buitengewoon Secundair Onderwijs BinnenhofVrij gesubsidieerd onderwijsPeperstraat 27, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
36715HTISA GentHoger Technisch Instituut Sint-AntoniusVrij gesubsidieerd onderwijsHolstraat 66, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
36715HTISA GentHoger Technisch Instituut Sint-AntoniusVrij gesubsidieerd onderwijsHolstraat 66, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
37069IVV Sint-Vincentius HBO5 verpleegkunde Eeklo – Gent – Oudenaarde – ZottegemInstituut voor Verpleegkunde Sint-VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsMolenaarsstraat 30, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
50658Kunsthumaniora Sint-Lucas – GentKunsthumaniora Sint-LucasVrij gesubsidieerd onderwijsOude Houtlei 44, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
126649Sint-Barbaracollege GentSint-Barbaracollege IVrij gesubsidieerd onderwijsSavaanstraat 33, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
36962Sint-Barbaracollege GentSint-BarbaracollegeVrij gesubsidieerd onderwijsSavaanstraat 33, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
115352Sint-Janscollege Heiveld Sint-AmandsbergSint-JanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsVisitatiestraat 5, 9040 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
127688Sint-Lievenscollege GentSint-Lievenscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsZilverenberg 1, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
127696Sint-Lievenscollege GentSint-LievenscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsZilverenberg 1, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
36939VISO GentVrij Instituut voor Secundair Onderwijs – GentVrij gesubsidieerd onderwijsIndustrieweg 230, 9030 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
36913Sint-Lievenscollege BusinessVrije Handelsschool Sint-JorisVrij gesubsidieerd onderwijsSteendam 27, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
112144Don Boscocollege ZwijnaardeDon Boscocollege Eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsGrotesteenweg-Noord 113, 9052 GentScholengemeenschap V 36 – SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)ParticipeertJa
38604Don Boscocollege ZwijnaardeDon BoscocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGrotesteenweg-Noord 113, 9052 GentScholengemeenschap V 36 – SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)ParticipeertJa
126441Benedictuspoort GentBenedictusPoort campus LedebergVrij gesubsidieerd onderwijsHundelgemsesteenweg 93, 9050 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
126177Don Bosco technisch instituut Sint-Denijs WestremDon Bosco Technisch Instituut E.G.Vrij gesubsidieerd onderwijsKortrijksesteenweg 1025, 9051 GentScholengemeenschap V 36 – SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)ParticipeertJa
38083Don Bosco technisch instituut Sint-Denijs WestremDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKortrijksesteenweg 1025, 9051 GentScholengemeenschap V 36 – SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)ParticipeertJa
37028Humaniora Nieuwen Bosch GentHumaniora Nieuwen BoschVrij gesubsidieerd onderwijsLange Violettestraat 65, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
105395OLVI GentOnze-Lieve-Vrouwe-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsTweebruggenstraat 55, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
128025Sint-Pietersinstituut GentSint-Pietersinstituut eerstegraadsschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKoning Albertlaan 70, 9000 GentScholengemeenschap V 36 – SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)ParticipeertJa
36954Sint-Pietersinstituut GentSint-Pietersinstituut bovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsKoning Albertlaan 70, 9000 GentScholengemeenschap V 36 – SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)ParticipeertJa
37606College der Paters Jozefieten MelleCollege der Paters JozefietenVrij gesubsidieerd onderwijsBrusselsesteenweg 459, 9090 MelleScholengemeenschap V 36 – SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)ParticipeertJa
37598Sint-Franciscusinstituut MelleSint-FranciscusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsTuinstraat 105, 9090 MelleScholengemeenschap V 36 – SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)ParticipeertJa
37614Sint-Franciscusinstituut MelleSint-FranciscusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsTuinstraat 105, 9090 MelleScholengemeenschap V 36 – SGKSO De Bron Gent-Zuid (Deinze)ParticipeertJa
116781College OLV ten Doorn EekloSint-VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsZuidmoerstraat 125, 9900 EekloScholengemeenschap V 37 – SGKSO Meetjesland (Eeklo)ParticipeertJa
36418College OLV ten Doorn EekloOnze-Lieve-Vrouw-ten-DoornVrij gesubsidieerd onderwijsZuidmoerstraat 125, 9900 EekloScholengemeenschap V 37 – SGKSO Meetjesland (Eeklo)ParticipeertJa
36475College OLV ten Doorn EekloSint-LeoinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsZuidmoerstraat 125, 9900 EekloScholengemeenschap V 37 – SGKSO Meetjesland (Eeklo)ParticipeertJa
36483College OLV ten Doorn EekloSint-AnnainstituutVrij gesubsidieerd onderwijsZuidmoerstraat 125, 9900 EekloScholengemeenschap V 37 – SGKSO Meetjesland (Eeklo)ParticipeertJa
48033Middenschool MaldegemInstituut Zusters Maricolen – MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsMarktstraat 15, 9990 MaldegemScholengemeenschap V 37 – SGKSO Meetjesland (Eeklo)ParticipeertJa
37556Bovenbouwschool MaldegemVirgo Sapientiae InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMarktstraat 15, 9990 MaldegemScholengemeenschap V 37 – SGKSO Meetjesland (Eeklo)ParticipeertJa
28341BuSO Emmaüs MachelenBuitengewoon Secundair Onderwijs Emma³sVrij gesubsidieerd onderwijsLeihoekstraat 7, 9870 ZulteScholengemeenschap V 38 – Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)ParticipeertNeen
127969Emmaüs AalterEmma³sinstituut@1Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Gerolflaan 20, 9880 AalterScholengemeenschap V 38 – Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)ParticipeertJa
127977Emmaüs AalterEmma³sinstituut@2Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Gerolflaan 20, 9880 AalterScholengemeenschap V 38 – Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)ParticipeertJa
36202V.T.I. DeinzeVrij Technisch Instituut DeinzeVrij gesubsidieerd onderwijsLeon Declercqstraat 1, 9800 DeinzeScholengemeenschap V 38 – Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)ParticipeertJa
126847Bernarduscollege OudenaardeBernardusscholen 3Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertJa
37879Bernarduscollege OudenaardeBernardusscholen 1Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertJa
37887Bernarduscollege OudenaardeBernardusscholen 2Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertJa
129965BuSO Bernardusdriesprong OudenaardeBernardusscholen 8 buitengewoon secundair onderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsVlaanderenstraat 6, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertNeen
28316BuSO Bernardusdriesprong OudenaardeBuitengewoon Secundair Onderwijs Bernardusscholen 7Vrij gesubsidieerd onderwijsVlaanderenstraat 6, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertNeen
48967Campus Glorieux SecundairKSO GlorieuxVrij gesubsidieerd onderwijsStefaan Modest Glorieuxlaan 30, 9600 RonseScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertJa
38562OLV College BevegemOnze-Lieve-Vrouwcollege IVrij gesubsidieerd onderwijsOoststraat 44, 9620 ZottegemScholengemeenschap V 40 – SGKSO Emmaüs (Zottegem)ParticipeertJa
28308Buso Sint-Franciscus ZottegemBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-FranciscusschoolVrij gesubsidieerd onderwijsPenitentenlaan 1, 9620 ZottegemScholengemeenschap V 40 – SGKSO Emmaüs (Zottegem)ParticipeertNeen
38653Instituut Stella Matutina BrakelInstituut Stella MatutinaVrij gesubsidieerd onderwijsGroenstraat 15, 9660 BrakelScholengemeenschap V 40 – SGKSO Emmaüs (Zottegem)ParticipeertJa
38158Sint-Franciscusinstituut BrakelSint-FranciscusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKasteeldreef 2, 9660 BrakelScholengemeenschap V 40 – SGKSO Emmaüs (Zottegem)ParticipeertJa
48975VISO Cor Mariae BrakelVrij Instituut voor Secundair Onderwijs Cor MariaeVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelstraat 44, 9660 BrakelScholengemeenschap V 40 – SGKSO Emmaüs (Zottegem)ParticipeertJa
37325Sint-Paulusinstituut HerzeleSint-PaulusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBurgemeester Matthysstraat 5, 9550 HerzeleScholengemeenschap V 40 – SGKSO Emmaüs (Zottegem)ParticipeertNeen
36566Sint-Catharinacollege 2 GeraardsbergenTechnisch Instituut Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Karmelietenstraat 3, 9500 GeraardsbergenScholengemeenschap V 41 – SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)ParticipeertJa
36608Sint-Catharinacollege 1 GeraardsbergenSint-CatharinacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 11, 9500 GeraardsbergenScholengemeenschap V 41 – SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)ParticipeertJa
36616Sint-Jozefsinstituut GeraardsbergenSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKarmelietenstraat 57, 9500 GeraardsbergenScholengemeenschap V 41 – SGKSO Geraardsbergen (Geraardsbergen)ParticipeertJa
126151Insituut Sint-Vincentius a Paulo GijzegemInstituut Sint-Vincentius a Paulo 1Vrij gesubsidieerd onderwijsPachthofstraat 3, 9308 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
37259Insituut Sint-Vincentius a Paulo GijzegemInstituut Sint-Vincentius a PauloVrij gesubsidieerd onderwijsPachthofstraat 3, 9308 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
35899DvM handels-, technisch- en beroepsonderwijs AalstDVM Handels-, Technisch en BeroepsonderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsOnderwijsstraat 5, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
125997Sint-Jozefcollege AalstSint-Jozefscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsPontstraat 7, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
126714Sint-Jozefcollege AalstSint-Jozefscollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsPontstraat 7, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
35915Sint-Jozefcollege AalstSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsPontstraat 7, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
35907Sint-Augustinusinstituut AalstSint-AugustinusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsLeopoldlaan 9, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
126987SMI 1 & 2 AalstSint-MaarteninstituutVrij gesubsidieerd onderwijsEsplanadeplein 6, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
126995SMI 1 & 2 AalstSint-Maarteninstituut eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsEsplanadeplein 6, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
35964SMI 3 AalstTechnisch Instituut Sint-MaartenVrij gesubsidieerd onderwijsEsplanadeplein 6, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
110395VTI AalstVrij Technisch Instituut – 2Vrij gesubsidieerd onderwijsSinte Annalaan 99, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
110395VTI AalstVrij Technisch Instituut – 2Vrij gesubsidieerd onderwijsSinte Annalaan 99, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
126938VTI AalstVrij Technisch Instituut – 1Vrij gesubsidieerd onderwijsSinte Annalaan 198, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
126921VTI AalstVrij Technisch Instituut – 3Vrij gesubsidieerd onderwijsVakschoolstraat 41, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
37648Sint-Jozefschool Erpe-MereSint-JozefschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 31, 9420 Erpe-MereScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
125187Mariagaard WetterenMariagaard Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsOosterzelesteenweg 80, 9230 WetterenScholengemeenschap V 43 – KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)ParticipeertJa
38422Mariagaard WetterenMariagaardVrij gesubsidieerd onderwijsOosterzelesteenweg 80, 9230 WetterenScholengemeenschap V 43 – KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)ParticipeertJa
28233BuSO Sint-Lodewijk WetterenBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-LodewijkVrij gesubsidieerd onderwijsKwatrechtsteenweg 168, 9230 WetterenScholengemeenschap V 43 – KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)ParticipeertNeen
61937Stella Matutinacollege LedeStella MatutinacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsBellaertstraat 11, 9340 LedeScholengemeenschap V 43 – KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)ParticipeertJa
118281Scheppersinstituut WetterenScheppersinstituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsCooppallaan 128, 9230 WetterenScholengemeenschap V 43 – KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)ParticipeertJa
38381Scheppersinstituut WetterenScheppersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsCooppallaan 128, 9230 WetterenScholengemeenschap V 43 – KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)ParticipeertJa
107599Sint-Gertrudiscollege WetterenSint-GertrudiscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsWegvoeringstraat 21, 9230 WetterenScholengemeenschap V 43 – KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)ParticipeertNeen
118299Sint-Gertrudiscollege WetterenSint-Gertrudiscollege Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsWegvoeringstraat 21, 9230 WetterenScholengemeenschap V 43 – KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)ParticipeertNeen
47589Sint-Jozefinstituut WetterenSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsWegvoeringstraat 59, 9230 WetterenScholengemeenschap V 43 – KSGWL Katholieke SG Wetteren-Lede (Wetteren)ParticipeertJa
116947Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60, 9200 DendermondeScholengemeenschap V 44 – Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)ParticipeertJa
36285Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60, 9200 DendermondeScholengemeenschap V 44 – Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)ParticipeertJa
36301Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 3Vrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60, 9200 DendermondeScholengemeenschap V 44 – Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)ParticipeertJa
36301Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 3Vrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60, 9200 DendermondeScholengemeenschap V 44 – Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)ParticipeertJa
36335Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 4Vrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60, 9200 DendermondeScholengemeenschap V 44 – Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)ParticipeertJa
36343Oscar Romerocollege DendermondeËscar Romerocollege 5Vrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 60, 9200 DendermondeScholengemeenschap V 44 – Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)ParticipeertJa
28274BuSO Capelderij BuggenhoutBuitengewoon Secundair Onderwijs CapelderijVrij gesubsidieerd onderwijsVekenstraat 1, 9255 BuggenhoutScholengemeenschap V 44 – Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)ParticipeertNeen
36152Sint-Vincentiuscollege BuggenhoutSint-VincentiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 15, 9255 BuggenhoutScholengemeenschap V 44 – Scholengemeenschap Archipel (Dendermonde)ParticipeertJa
37317KOHA Heilig Hart HammeKOHa Heilig HartVrij gesubsidieerd onderwijsSlangstraat 12, 9220 HammeScholengemeenschap V 45 – SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)ParticipeertJa
28217Buso De Karwij LokerenBuitengewoon Secundair Onderwijs De KarwijVrij gesubsidieerd onderwijsDurmelaan 118, 9160 LokerenScholengemeenschap V 45 – SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)ParticipeertJa
38471OLVI Pius X ZeleInstituut Onze-Lieve-Vrouw – Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 1, 9240 ZeleScholengemeenschap V 45 – SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)ParticipeertJa
38489OLVI Pius X ZelePius X-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKapellestraat 7, 9240 ZeleScholengemeenschap V 45 – SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)ParticipeertJa
38281OLV Presentatie Sint-NiklaasOnze-Lieve-Vrouw-Presentatie secundair onderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsPlezantstraat 135, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
38307OLV Presentatie Sint-NiklaasOnze-Lieve-Vrouw-Presentatie secundair onderwijs 1Vrij gesubsidieerd onderwijsPlezantstraat 135, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
28225BuSO Broederschool LokerenBuitengewoon Secundair Onderwijs Broederschool LokerenVrij gesubsidieerd onderwijsMolenstraat 38, 9160 LokerenScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertNeen
137448BuSO VTS Sint-NiklaasBuSO VTS 3 OV4AVrij gesubsidieerd onderwijsBreedstraat 104, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertNeen
137778BuSO VTS Sint-NiklaasBuSO VTS 3 OV4BVrij gesubsidieerd onderwijsBreedstraat 104, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertNeen
27681BuSO VTS Sint-NiklaasBuitengewoon Secundair Onderwijs VTS 3Vrij gesubsidieerd onderwijsBreedstraat 104, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertNeen
127911Berkenboom Humaniora Sint-NiklaasBerkenboom Humaniora eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Peperstraat 16, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
38299Berkenboom Humaniora Sint-NiklaasBerkenboom HumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Peperstraat 16, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
38224Broederscholen Biotechnische en Sport Sint-NiklaasBroederscholen HiÙronymus 2Vrij gesubsidieerd onderwijsWeverstraat 23, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
38265Instituut Heilige Familie Sint-NiklaasInstituut Heilige Familie SecundairVrij gesubsidieerd onderwijsHofstraat 15, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
122754Sint-Jozef-Klein-Seminarie Sint-NiklaasSint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 31, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
123612Sint-Jozef-Klein-Seminarie Sint-NiklaasSint-Jozef-2Vrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 31, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
38273Sint-Jozef-Klein-Seminarie Sint-NiklaasSint-Jozef – Klein-SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 31, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
38208PORTUS Berkenboom Sint-NiklaasPORTUS berkenboomVrij gesubsidieerd onderwijsKalkstraat 26, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
122747Technisch Instituut Sint-Carolus Sint-NiklaasTechnisch Instituut Sint-Carolus-1Vrij gesubsidieerd onderwijsHospitaalstraat 2, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
38216Technisch Instituut Sint-Carolus Sint-NiklaasTechnisch Instituut Sint-CarolusVrij gesubsidieerd onderwijsHospitaalstraat 2, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
38182weTech academy Sint-NiklaasVrije Technische ScholenVrij gesubsidieerd onderwijsBreedstraat 152, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
36111middenschool GTI BeverenGemeentelijk Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsEuropalaan 1, 9120 BeverenScholengemeenschap V 47 – SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)ParticipeertNeen
62158bovenschool Sint-Maarten BeverenSint-Maarten BovenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKallobaan 1, 9120 BeverenScholengemeenschap V 47 – SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)ParticipeertJa
36053Sint-Jorisinstituut BazelSint-JorisinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKruibekestraat 55, 9150 KruibekeScholengemeenschap V 47 – SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)ParticipeertJa
39271Humaniora Kindsheid Jesu HasseltHumaniora Kindsheid JesuVrij gesubsidieerd onderwijsKempische steenweg 400, 3500 HasseltScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)ParticipeertNeen
27821BuSO KIDS HasseltBuso – KIDSVrij gesubsidieerd onderwijsBorggravevijversstraat 9, 3500 HasseltScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Participeert nietNeen
39107Hast Katholiek Onderwijs HasseltHast Katholiek Onderwijs Hasselt 039107Vrij gesubsidieerd onderwijsKleine Breemstraat 7, 3500 HasseltScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)ParticipeertJa
39925Instituut Mariaburcht Stevoort HasseltInstituut Mariaburcht – Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsHasseltse dreef 115, 3512 HasseltScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)ParticipeertJa
111807Virga JessecollegeVirga JessecollegeVrij gesubsidieerd onderwijsGuffenslaan 27, 3500 HasseltScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Participeert nietNeen
127613Virga JessecollegeVirga Jessecollege – eerste graad 1Vrij gesubsidieerd onderwijsGuffenslaan 27, 3500 HasseltScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Participeert nietNeen
127621Virga JessecollegeVirga Jessecollege – eerste graad 2Vrij gesubsidieerd onderwijsGuffenslaan 27, 3500 HasseltScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)Participeert nietNeen
40105Sint-Jan Berchmansinstituut ZonhovenSint-Jan BerchmansinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKleine Hemmenweg 4, 3520 ZonhovenScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)ParticipeertJa
40097Vrije middenschool ZonhovenVrije Middenschool 1Vrij gesubsidieerd onderwijsEngstegenseweg 1, 3520 ZonhovenScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)ParticipeertJa
40113Vrije middenschool ZonhovenVrije Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsEngstegenseweg 1, 3520 ZonhovenScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)ParticipeertJa
115253Sint-FranciscuscollegeSint-Franciscuscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 11, 3550 Heusden-ZolderScholengemeenschap V 49 – SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Participeert nietNeen
115261Sint-FranciscuscollegeSint-Franciscuscollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 11, 3550 Heusden-ZolderScholengemeenschap V 49 – SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Participeert nietNeen
115279Sint-FranciscuscollegeSint-Franciscuscollege 3Vrij gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 11, 3550 Heusden-ZolderScholengemeenschap V 49 – SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Participeert nietNeen
115287Sint-FranciscuscollegeSint-Franciscuscollege 4Vrij gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 11, 3550 Heusden-ZolderScholengemeenschap V 49 – SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Participeert nietNeen
115295Sint-FranciscuscollegeSint-Franciscuscollege 5Vrij gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 11, 3550 Heusden-ZolderScholengemeenschap V 49 – SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Participeert nietNeen
39289Don Bosco Technisch Instituut – Houthalen-HelchterenDon Bosco-CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsDon Boscostraat 72, 3940 Hechtel-EkselScholengemeenschap V 49 – SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)ParticipeertJa
126111Don Bosco Technisch Instituut – Houthalen-HelchterenDon Bosco Technisch Instituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsDon Boscostraat 6, 3530 Houthalen-HelchterenScholengemeenschap V 49 – SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)ParticipeertJa
39305Don Bosco Technisch Instituut – Houthalen-HelchterenDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsDon Boscostraat 6, 3530 Houthalen-HelchterenScholengemeenschap V 49 – SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)ParticipeertJa
127571InspirocollegeInspirocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsHerebaan-West 41, 3530 Houthalen-HelchterenScholengemeenschap V 49 – SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)Participeert Neen
127563InspirocollegeInspirocollegeVrij gesubsidieerd onderwijsLyceumstraat 11, 3530 Houthalen-HelchterenScholengemeenschap V 49 – SGKSO De Heide (Heusden-Zolder)ParticipeertNeen
27961Buso Sint-BarbaraBuitengewoon secundair onderwijs Sint-BarbaraVrij gesubsidieerd onderwijsMijnschoolstraat 63, 3580 BeringenScholengemeenschap V 50 – SGKSO Spectrumcollege (Beringen)ParticipeertNeen
38729Spectrumcollege Middenschool Sint-Jan BeringenSpectrumcollege Middenschool Sint-JanVrij gesubsidieerd onderwijsBogaarsveldstraat 14, 3580 BeringenScholengemeenschap V 50 – SGKSO Spectrumcollege (Beringen)ParticipeertNeen
118331middenschool Sint-Martinusscholen Herk-de-StadSint-Martinusscholen 118331Vrij gesubsidieerd onderwijsUrsulinenstraat 2, 3540 Herk-de-StadScholengemeenschap V 51 – SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)ParticipeertJa
118349middenschool Sint-Martinusscholen Herk-de-StadSint-Martinusscholen 118349Vrij gesubsidieerd onderwijsUrsulinenstraat 2, 3540 Herk-de-StadScholengemeenschap V 51 – SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)ParticipeertJa
123836Hasp-O ZepperenOnze-Lieve-Vrouw 2Vrij gesubsidieerd onderwijsDiestersteenweg 146, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap V 52 – SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)ParticipeertNeen
109942Hasp-O Zuid Sint-TruidenBuso De RegenboogVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 167, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap V 52 – SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)ParticipeertNeen
125435Hasp-O Centrum Abdij middenbouw Sint-TruidenKCST 1Vrij gesubsidieerd onderwijsDiesterstraat 1, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap V 52 – SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)ParticipeertNeen
125443Hasp-O Centrum Abdij middenbouw Sint-TruidenKCST 2Vrij gesubsidieerd onderwijsDiesterstraat 1, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap V 52 – SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)ParticipeertNeen
39859Hasp-O Centrum Gildestraat Sint-TruidenTechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsGildestraat 22, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap V 52 – SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)ParticipeertJa
39859Hasp-O Centrum Gildestraat Sint-TruidenTechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsGildestraat 22, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap V 52 – SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)ParticipeertJa
118265Viio Tongeren – 3e graadviio 1Vrij gesubsidieerd onderwijsGrootloonstraat 1, 3840 BorgloonScholengemeenschap V 53 – SGKSO viio (Tongeren)ParticipeertJa
125278Viio Tongeren – 3e graadviio 4Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 17, 3700 TongerenScholengemeenschap V 53 – SGKSO viio (Tongeren)ParticipeertJa
125286Viio Tongeren – 3e graadviio 3Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 17, 3700 TongerenScholengemeenschap V 53 – SGKSO viio (Tongeren)ParticipeertJa
117861Sint-LambertuscollegeSint-Lambertuscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsSint Lambertuslaan 15, 3740 BilzenScholengemeenschap V 54 – SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)ParticipeertJa
125344Sint-LambertuscollegeSint-Lambertuscollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsSint Lambertuslaan 15, 3740 BilzenScholengemeenschap V 54 – SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)ParticipeertJa
117846Heilig-GrafinstituutHeilig-GrafinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 9, 3740 BilzenScholengemeenschap V 54 – SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)ParticipeertJa
38761Technisch Instituut Sint-JozefTechnisch Instituut Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsWijerstraat 28, 3740 BilzenScholengemeenschap V 54 – SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)ParticipeertJa
109991campus de helixcampus de helix╣Vrij gesubsidieerd onderwijsRijksweg 357, 3630 MaasmechelenScholengemeenschap V 55 – SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Participeert nietNeen
39669campus de helixcampus de helix│Vrij gesubsidieerd onderwijsRijksweg 357, 3630 MaasmechelenScholengemeenschap V 55 – SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Participeert nietNeen
39677campus de helixcampus de helix▓Vrij gesubsidieerd onderwijsRijksweg 357, 3630 MaasmechelenScholengemeenschap V 55 – SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Participeert nietNeen
38935Instituut Maria KoninginInstituut Maria KoninginVrij gesubsidieerd onderwijsRijksweg 168, 3650 Dilsen-StokkemScholengemeenschap V 55 – SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Participeert nietNeen
39503Heilig HartcollegeHeilig HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 232, 3620 LanakenScholengemeenschap V 55 – SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Participeert nietNeen
39529Sint-VincentiusmiddenschoolSint-VincentiusmiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKoning Albertlaan 26, 3620 LanakenScholengemeenschap V 55 – SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Participeert nietNeen
39511Technisch Instituut SparrendalTechnisch Instituut SparrendalVrij gesubsidieerd onderwijsBessemerstraat 443, 3620 LanakenScholengemeenschap V 55 – SGKSO Sint-Servaas Maasland (Maasmechelen)Participeert nietNeen
127662T.I.St.-JansbergHarlindis en Relindis Technisch Instituut Sint-Jansberg BVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jansberg 39, 3680 MaaseikScholengemeenschap V 56 – SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Participeert nietNeen
39636T.I.St.-JansbergHarlindis en Relindis Technisch Instituut Sint-Jansberg AVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jansberg 39, 3680 MaaseikScholengemeenschap V 56 – SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Participeert nietNeen
39636T.I.St.-JansbergHarlindis en Relindis Technisch Instituut Sint-Jansberg AVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jansberg 39, 3680 MaaseikScholengemeenschap V 56 – SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Participeert nietNeen
111823E.G.SHarlindis en Relindis E.G.S.3Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 14, 3640 KinrooiScholengemeenschap V 56 – SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Participeert nietNeen
127671E.G.SHarlindis en Relindis E.G.S.4Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 14, 3640 KinrooiScholengemeenschap V 56 – SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Participeert nietNeen
107672E.G.SHarlindis en Relindis E.G.S.1Vrij gesubsidieerd onderwijsPelserstraat 33, 3680 MaaseikScholengemeenschap V 56 – SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Participeert nietNeen
127647E.G.SHarlindis en Relindis E.G.S.2Vrij gesubsidieerd onderwijsPelserstraat 33, 3680 MaaseikScholengemeenschap V 56 – SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Participeert nietNeen
39479Instituut H. GrafHarlindis en Relindis Instituut Heilig GrafVrij gesubsidieerd onderwijsWeertersteenweg 135, 3680 MaaseikScholengemeenschap V 56 – SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Participeert nietNeen
107664Coll.H.Kr.St-UrsulHarlindis en Relindis College Heilig Kruis – SintUrsula AVrij gesubsidieerd onderwijsWeertersteenweg 135, 3680 MaaseikScholengemeenschap V 56 – SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Participeert nietNeen
127654Coll.H.Kr.St-UrsulHarlindis en Relindis College Heilig Kruis – SintUrsula BVrij gesubsidieerd onderwijsWeertersteenweg 135, 3680 MaaseikScholengemeenschap V 56 – SGKSO Harlindis en Relindis (Maaseik)Participeert nietNeen
50161Atlas College Kunst en VormgevingKunstschool Genk – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 9, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertNeen
39057Don Bosco GenkDon Bosco GenkVrij gesubsidieerd onderwijsBerm 12, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
125393Onze-Lieve-VrouwlyceumOnze-Lieve-Vrouwlyceum -eerstegraadVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 30, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertNeen
125401Onze-Lieve-VrouwlyceumOnze-Lieve-VrouwlyceumVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 30, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertNeen
110247Atlas College Zorg en WelzijnRegina Mundi – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsGrotestraat 27, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertNeen
118398Atlas College JuniorSint-Jan Berchmanscollege eerste graad – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 1, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
118406Atlas College JuniorSint-Jan Berchmanscollege – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 1, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
125849Atlas College JuniorSint-Jan Berchmanscollege eerste graad b – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 1, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
110247Atlas College JuniorRegina Mundi – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsGrotestraat 27, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
111831Atlas College JuniorTechnisch Instituut Sint-Lodewijk-1- vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsMosselerlaan 110, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
47225Sint-JozefinstituutSint-JozefinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsHasseltweg 383, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
38951Atlas College Techniek en InnovatieTechnisch Instituut Sint-Lodewijk – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsMosselerlaan 110, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
111831Atlas College Techniek en InnovatieTechnisch Instituut Sint-Lodewijk-1- vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsMosselerlaan 110, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
38951Atlas College Techniek en InnovatieTechnisch Instituut Sint-Lodewijk – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsMosselerlaan 110, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
38951Atlas College Techniek en InnovatieTechnisch Instituut Sint-Lodewijk – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsMosselerlaan 110, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
126797Sint-Augustinusinstituut BreeSint-Augustinusinstituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jacobstraat 12, 3960 BreeScholengemeenschap V 58 – SGKSO Sint-Michiel (Bree)ParticipeertJa
38844Sint-Augustinusinstituut BreeSint-Augustinusinstituut BSO/TSOVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jacobstraat 12, 3960 BreeScholengemeenschap V 58 – SGKSO Sint-Michiel (Bree)ParticipeertJa
47886Biotechnicum BocholtBiotechnicumVrij gesubsidieerd onderwijsKaulillerweg 3, 3950 BocholtScholengemeenschap V 58 – SGKSO Sint-Michiel (Bree)ParticipeertNeen
38851Middenschool Heilig Hartinstituut BreeMiddenschool Heilig HartinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jacobstraat 10, 3960 BreeScholengemeenschap V 58 – SGKSO Sint-Michiel (Bree)ParticipeertJa
128553technisch instituut Sint-Michiel BreeTISMVrij gesubsidieerd onderwijsBaron de Taxislaan 4, 3960 BreeScholengemeenschap V 58 – SGKSO Sint-Michiel (Bree)Participeert nietNeen
128561technisch instituut Sint-Michiel BreeTISM eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsBaron de Taxislaan 4, 3960 BreeScholengemeenschap V 58 – SGKSO Sint-Michiel (Bree)Participeert nietNeen
39842Agnetencollege BreeAgnetencollegeVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 24, 3990 PeerScholengemeenschap V 58 – SGKSO Sint-Michiel (Bree)Participeert nietNeen
127837WICO campus OverpeltWICO campus Mater Dei – 127837Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 17, 3900 OverpeltScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
127845WICO campus OverpeltWICO campus Mater Dei – 127845Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 13, 3900 OverpeltScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
27847Buso Sint-JozefBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsDorpsstraat 91, 3900 OverpeltScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)Participeert nietNeen
131813Buso Sint-ElisabethBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-Elisabeth (OV1 & OV3)Vrij gesubsidieerd onderwijsSteenovenstraat 20, 3990 PeerScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)Participeert nietNeen
27839Buso Sint-ElisabethBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-Elisabeth (OV2 & OV4)Vrij gesubsidieerd onderwijsSteenovenstraat 20, 3990 PeerScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)Participeert nietNeen
32151Maria-Boodschaplyceum BrusselMaria-BoodschaplyceumVrij gesubsidieerd onderwijsMoutstraat 22, 1000 BrusselScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
132183Buso Cardijnschool Brussel OV 1 OV 2 OV 3Buitengewoon Secundair Onderwijs CardijnschoolVrij gesubsidieerd onderwijsVerheydenstraat 39, 1070 AnderlechtScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertNeen
32052Sint-Guido-Instituut AnderlechtSint-Guido-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsDokter Jacobsstraat 67, 1070 AnderlechtScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
126029Sint-Niklaasinstituut AnderlechtSint-NiklaasinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBergense Steenweg 1421, 1070 AnderlechtScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
126037Sint-Niklaasinstituut AnderlechtSint-Niklaasinstituut-autonome1ste graadVrij gesubsidieerd onderwijsBergense Steenweg 1421, 1070 AnderlechtScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
33258Imelda-Instituut BrusselImelda-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMoutstraat 19, 1000 BrusselScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertNeen
127464Jan-van-Ruusbroeckollege BrusselJan-van-Ruusbroeckollege Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsForumlaan 4, 1020 BrusselScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertNeen
32342Jan-van-Ruusbroeckollege BrusselJan-van-RuusbroeckollegeVrij gesubsidieerd onderwijsForumlaan 4, 1020 BrusselScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertNeen
127878Maria Assumptalyceum BrusselMaria AssumptalyceumVrij gesubsidieerd onderwijsStalkruidlaan 9, 1020 BrusselScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
32136Maria Assumptalyceum BrusselMaria Assumptalyceum A.S.O.-T.S.O.-B.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsStalkruidlaan 1, 1020 BrusselScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
32185Regina Pacisinstituut LakenRegina PacisinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMagnolialaan 2, 1020 BrusselScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
32144Sint-Jan Berchmanscollege BrusselSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsUrsulinenstraat 4, 1000 BrusselScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertNeen
127936Sint-Pieterscollege JetteSint-PieterscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsLÚon Theodorstraat 167, 1090 JetteScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
32797Sint-Pieterscollege JetteSint-PieterscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsLÚon Theodorstraat 167, 1090 JetteScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
32094Lutgardiscollege OudergemLutgardiscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsZandgroeflaan 6, 1160 OudergemScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
49189Sint-Lukas Kunsthumaniora BrusselSint-Lukas KunsthumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsGroenstraat 156, 1030 SchaarbeekScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
33829Don Bosco Technisch Instituut – Sint-Pieters-WoluweDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsGuldendallaan 90, 1150 Sint-Pieters-WoluweScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
33829Don Bosco Technisch Instituut – Sint-Pieters-WoluweDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsGuldendallaan 90, 1150 Sint-Pieters-WoluweScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
33803Mater Dei-Instituut – Sint-Pieters -WoluweMater Dei-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsLuchtvaartlaan 70, 1150 Sint-Pieters-WoluweScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertNeen
33811Sint-Jozefscollege – Sint-Pieters-WoluweSint-JozefscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsWoluwelaan 20, 1150 Sint-Pieters-WoluweScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertJa
115221Regina-CaelilyceumRegina-Caelilyceum E.G.Vrij gesubsidieerd onderwijsRozenlaan 45, 1700 DilbeekScholengemeenschap V 61 – SGKSO Dilbeek – Ternat (Dilbeek)ParticipeertJa
32458Regina-CaelilyceumRegina-CaelilyceumVrij gesubsidieerd onderwijsRozenlaan 45, 1700 DilbeekScholengemeenschap V 61 – SGKSO Dilbeek – Ternat (Dilbeek)ParticipeertJa
32061Sint-Martinusscholen – ASOSint-Martinusscholen – ASOVrij gesubsidieerd onderwijsPetrus Ascanusplein 1, 1730 AsseScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertJa
27441Buso Maria Assumpta OpwijkBuitengewoon Secundair Onderwijs Maria AssumptaVrij gesubsidieerd onderwijsHeiveld 15, 1745 OpwijkScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertJa
27458Schoolhuis OpwijkGemeentelijke School Buitengewoon Secundair Onderwijs t SchoolhuisOfficieel gesubsidieerd onderwijsSchoolstraat 11, 1745 OpwijkScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertNeen
33217gemeentelijke technische en beroepsschool MerchtemGemeentelijke Technische en BeroepsschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 55, 1785 MerchtemScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertJa
33225Tuinbouwschool MerchtemGemeentelijke Technische TuinbouwschoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsMolenbaan 54, 1785 MerchtemScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertJa
33209bovenbouw Sint-Donatusinstituut MerchtemSint-DonatusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMarktstraat 1, 1785 MerchtemScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertJa
33308middenschool vrij katholiek onderwijs OpwijkVrij Katholiek Onderwijs Opwijk – MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKarenveldstraat 23, 1745 OpwijkScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertJa
112094KOBOS Campus Sint-TheresiacollegeSint-Theresiacollege AEGVrij gesubsidieerd onderwijsVeldstraat 11, 1880 Kapelle-op-den-BosScholengemeenschap V 63 – SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)ParticipeertNeen
32813KOBOS Campus Sint-TheresiacollegeSint-TheresiacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsVeldstraat 11, 1880 Kapelle-op-den-BosScholengemeenschap V 63 – SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)ParticipeertNeen
32821KOBOS Campus Sint-Godelieve-InstituutSint-Godelieve InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMechelseweg 129, 1880 Kapelle-op-den-BosScholengemeenschap V 63 – SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)ParticipeertNeen
33142gemeentelijk technisch instituut LonderzeelGemeentelijk Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsDaalkouter 30, 1840 LonderzeelScholengemeenschap V 63 – SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)ParticipeertJa
33134Virgo Sapiensinstituut LonderzeelVirgo SapiensinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsHeldenplein 6, 1840 LonderzeelScholengemeenschap V 63 – SGKSO Noordwest-Brabant (Kapelle-op-den-Bos)ParticipeertJa
122879Don Bosco HalleDon Bosco Instituut eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsLenniksesteenweg 2, 1500 HalleScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
32607Don Bosco HalleDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsLenniksesteenweg 2, 1500 HalleScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
32607Don Bosco HalleDon Bosco Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsLenniksesteenweg 2, 1500 HalleScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
27409Buso Don Bosco HalleBuitengewoon Secundair Onderwijs Don BoscoVrij gesubsidieerd onderwijsLenniksesteenweg 2, 1500 HalleScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
31922Sint-Victorinstituut AlsembergSint-Victorinstituut – BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsBrusselsesteenweg 20, 1652 BeerselScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
31931Sint-Victorinstituut AlsembergA.E.G. – Sint-VictorinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBrusselsesteenweg 20, 1652 BeerselScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
32573Heilig-Hart&College HalleHeilig-Hart&College 3Vrij gesubsidieerd onderwijsParklaan 7, 1500 HalleScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
32623Heilig-Hart&College HalleHeilig-Hart&College 2Vrij gesubsidieerd onderwijsParklaan 7, 1500 HalleScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
32631Heilig-Hart&College HalleHeilig-Hart&College 1Vrij gesubsidieerd onderwijsParklaan 7, 1500 HalleScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
32871Sancta Mariainstituut LembeekSancta MariainstituutVrij gesubsidieerd onderwijsHeerweg 77, 1502 HalleScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
125211Sint-Godelieve-Instituut LennikSint-Godelieve-Instituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsSchapenstraat 39, 1750 LennikScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
125229Sint-Godelieve-Instituut LennikSint-Godelieve-Instituut Autonome Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsSchapenstraat 39, 1750 LennikScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
33944Immaculata Maria Instituut RoosdaalImmaculata Maria InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKapelleweide 5, 1760 RoosdaalScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
33449Onze-Lieve-Vrouwinstituut Sint-Genesius-RodeOnze-Lieve-Vrouwinstituut – Secundair Onderwijs – A.S.O. – T.S.O – B.S.O.Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterweg 1, 1640 Sint-Genesius-RodeScholengemeenschap V 64 – SGKSO Kardinaal Cardijn (Halle)ParticipeertJa
33704Het CollegeHet CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsMechelsestraat 7, 1800 VilvoordeScholengemeenschap V 65 – SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)ParticipeertNeen
33721TechnOVTechnOVVrij gesubsidieerd onderwijsZennelaan 51, 1800 VilvoordeScholengemeenschap V 65 – SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)ParticipeertNeen
33712VirgoVirgoVrij gesubsidieerd onderwijsRooseveltlaan (Franklin) 98, 1800 VilvoordeScholengemeenschap V 65 – SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)Participeert Neen
33746VirgoVirgo Fidelisinstituut Eerste graad IIVrij gesubsidieerd onderwijsRooseveltlaan (Franklin) 98, 1800 VilvoordeScholengemeenschap V 65 – SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)Participeert Neen
44727VirgoVirgo Fidelisinstituut Eerste GraadVrij gesubsidieerd onderwijsRooseveltlaan (Franklin) 98, 1800 VilvoordeScholengemeenschap V 65 – SGKSO Vilvoorde (Vilvoorde)Participeert Neen
33316Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs OverijseGemeentelijk Instituut voor Technisch OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsStationsplein 4, 3090 OverijseScholengemeenschap V 66 – SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)ParticipeertJa
33548Gemeentelijk Instituut voor Technisch Onderwijs OverijseGemeentelijk Instituut voor Technisch OnderwijsOfficieel gesubsidieerd onderwijsPater Dupierreuxlaan 1, 3080 TervurenScholengemeenschap V 66 – SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)ParticipeertJa
126731Sint-Martinuscollege Lipsius OverijseSint-MartinuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsWaversesteenweg 96, 3090 OverijseScholengemeenschap V 66 – SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)ParticipeertJa
126466Heilig Hartcollege TervurenHeilig HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsAlbertlaan 44, 1970 Wezembeek-OppemScholengemeenschap V 66 – SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)ParticipeertJa
126474Heilig Hartcollege TervurenHeilig HartcollegeVrij gesubsidieerd onderwijsAlbertlaan 44, 1970 Wezembeek-OppemScholengemeenschap V 66 – SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)ParticipeertJa
104182ZAVO ZaventemZAVOVrij gesubsidieerd onderwijsGroenstraat 13, 1930 ZaventemScholengemeenschap V 66 – SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)ParticipeertJa
126888Paridaensinstituut LeuvenParidaensinstituut secundair onderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsJanseniusstraat 2, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
126896Paridaensinstituut LeuvenParidaensinstituut EerstegraadsschoolVrij gesubsidieerd onderwijsJanseniusstraat 2, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
131276BuSO Don Bosco Groenveld Plus HeverleeBuSO Don Bosco Groenveld plusVrij gesubsidieerd onderwijsGroenveldstraat 44, 3001 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
27731BuSO Ter Bank HeverleeBuitengewoon Secundair Onderwijs Ter BankVrij gesubsidieerd onderwijsTervuursesteenweg 295, 3001 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)Participeert nietNeen
27722BuSO Windekind LeuvenBuitengewoon Secundair Onderwijs WindekindVrij gesubsidieerd onderwijsSchapenstraat 98, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)Participeert nietNeen
130781Ziekenhuisschool Gasthuisberg LeuvenZiekenhuisschool GasthuisbergVrij gesubsidieerd onderwijsHerestraat 49, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)Participeert nietNeen
126904Don Bosco Groenveld HeverleeDon Bosco GroenveldVrij gesubsidieerd onderwijsGroenveldstraat 44, 3001 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
126094Heilige-Drievuldigheidscollege LeuvenHeilige-DrievuldigheidscollegeEerstegraadschoolVrij gesubsidieerd onderwijsOude Markt 28, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
32995Heilige-Drievuldigheidscollege LeuvenHeilige-DrievuldigheidscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsOude Markt 28, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
32904Miniemeninstituut LeuvenMiniemeninstituutVrij gesubsidieerd onderwijsDiestsestraat 163, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
127811Sancta Maria Leuven campus Sint-JacobspleinSancta Maria LeuvenVrij gesubsidieerd onderwijsCharles Deberiotstraat 14, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
32557Sint-Albertuscollege Haasrode HeverleeSint-Albertuscollege – HaasrodeVrij gesubsidieerd onderwijsGeldenaaksebaan 277, 3001 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
32946Sint Franciscusinstituut voor verpleegkunde LeuvenSint-Franciscusinstituut voor VerpleegkundeVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsestraat 105, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)Participeert nietNeen
32921VTI LeuvenVrije Technische School LeuvenVrij gesubsidieerd onderwijsDekenstraat 3, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
33076VTI LeuvenVrije Middenschool LeuvenVrij gesubsidieerd onderwijsDekenstraat 3, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
127886VIA eerste en tweede graad TienenVIA-2Vrij gesubsidieerd onderwijsBroekstraat 31, 3300 TienenScholengemeenschap V 68 – SGKSO Oost-Brabant (Tienen)ParticipeertNeen
110338VIA eerste en tweede graad TienenVIA-1Vrij gesubsidieerd onderwijsWaaibergstraat 43, 3300 TienenScholengemeenschap V 68 – SGKSO Oost-Brabant (Tienen)ParticipeertNeen
27805BuSO Mariadal HoegaardenBuitengewoon Secundair Onderwijs MariadalVrij gesubsidieerd onderwijsKlein Overlaar 3, 3320 HoegaardenScholengemeenschap V 68 – SGKSO Oost-Brabant (Tienen)Participeert nietNeen
33951Sint-Janscollege MeldertSint-JanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsWaversesteenweg 1, 3320 HoegaardenScholengemeenschap V 68 – SGKSO Oost-Brabant (Tienen)ParticipeertJa
33928Sint-Gertrudis bovenbouw LandenBovenbouw Sint-GertrudisVrij gesubsidieerd onderwijsMolenbergstraat 25, 3400 LandenScholengemeenschap V 68 – SGKSO Oost-Brabant (Tienen)ParticipeertJa
33894Sint-Leonardusinstituut ZoutleeuwSint-LeonardusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBethaniastraat 1, 3440 ZoutleeuwScholengemeenschap V 68 – SGKSO Oost-Brabant (Tienen)ParticipeertJa
33886Sint-Tarcisiuinstituut ZoutleeuwSint-TarcisiusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsPredikherenstraat 1, 3440 ZoutleeuwScholengemeenschap V 68 – SGKSO Oost-Brabant (Tienen)ParticipeertNeen
123621DamiaaninstituutDamiaaninstituut AVrij gesubsidieerd onderwijsPastoor Dergentlaan 220, 3200 AarschotScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
31856DamiaaninstituutDamiaaninstituut CVrij gesubsidieerd onderwijsPastoor Dergentlaan 220, 3200 AarschotScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
31864DamiaaninstituutDamiaaninstituut BVrij gesubsidieerd onderwijsPastoor Dergentlaan 220, 3200 AarschotScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
31864DamiaaninstituutDamiaaninstituut BVrij gesubsidieerd onderwijsPastoor Dergentlaan 220, 3200 AarschotScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
125252Instituut Sancta Maria – AarschotInstituut Sancta Maria – AVrij gesubsidieerd onderwijsKard. Mercierstraat 10, 3200 AarschotScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
125261Instituut Sancta Maria – AarschotInstituut Sancta Maria – BVrij gesubsidieerd onderwijsKard. Mercierstraat 10, 3200 AarschotScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
123638Sint-Jozefscollege – Aarschot – Campus Bekaf (eerste graad)Sint-Jozefscollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsBekaflaan 65, 3200 AarschotScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
123646Sint-Jozefscollege – Aarschot – Campus Bekaf (eerste graad)Sint-Jozefscollege 3Vrij gesubsidieerd onderwijsBekaflaan 65, 3200 AarschotScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
32111Sint-Jozefsinstituut – BetekomSint-Jozefsinstituut – MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsPastoor Pitetlaan 28, 3130 BegijnendijkScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
32102Sint-Jozefsinstituut – BetekomSint-Jozefsinstituut – BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsProf.ScharpÚlaan 23, 3130 BegijnendijkScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
32541middenschool Don Bosco instituut HaachtMiddenschool Don BoscoVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 91, 3150 HaachtScholengemeenschap V 70 – SGKSO Haacht (Rotselaar)ParticipeertJa
33671Sint-Angela TildonkSint-Angela-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKruineikestraat 5, 3150 HaachtScholengemeenschap V 70 – SGKSO Haacht (Rotselaar)ParticipeertJa
32839Sint-Michielsinstituut KeerbergenSint-MichielsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsTremelobaan 4, 3140 KeerbergenScholengemeenschap V 70 – SGKSO Haacht (Rotselaar)ParticipeertJa
30742Scheppersinstituut MechelenScheppersinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsMelaan 16, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
27706BuSO Sint-Janshof MechelenVrije Gesubsidieerde School Buitengewoon Secundair OnderwijsSint-JanshofVrij gesubsidieerd onderwijsNekkerspoelstraat 358, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
126003Sint-Norbertusinstituut DuffelSint-Norbertusinstituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 6, 2570 DuffelScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertNeen
126011Sint-Norbertusinstituut DuffelSint-Norbertusinstituut 2Vrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 6, 2570 DuffelScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertNeen
127861Sint-Norbertusinstituut DuffelSint-Norbertusinstituut 3Vrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 6, 2570 DuffelScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertNeen
122796BimSem MechelenBerthoutinstituut-Klein Seminarie 1Vrij gesubsidieerd onderwijsBleekstraat 3, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
47894BimSem MechelenBerthoutinstituut-Klein Seminarie 2Vrij gesubsidieerd onderwijsBleekstraat 3, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
127423COLOMAplus MechelenCOLOMAplus 3Vrij gesubsidieerd onderwijsTervuursesteenweg 2, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
30858COLOMAplus MechelenColomaplus eerste graad 1Vrij gesubsidieerd onderwijsTervuursesteenweg 2, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
30866COLOMAplus MechelenColomaplus bovenbouw 2Vrij gesubsidieerd onderwijsTervuursesteenweg 2, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
30759Sint-Romboutscollege MechelenSint-RomboutscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsVeemarkt 56, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Participeert nietNeen
109892Technische scholen MechelenTechnische Scholen MechelenVrij gesubsidieerd onderwijsJef Denynplein 2, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Participeert nietNeen
122739Ursulinen MechelenUrsulinen Mechelen 1Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 35, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
30635Ursulinen MechelenUrsulinen Mechelen 2Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 35, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
116806Hagelstein college Sint-Katelijne-WaverCollege Hagelstein 2Vrij gesubsidieerd onderwijsBerlaarbaan 229, 2860 Sint-Katelijne-WaverScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
126871Hagelstein college Sint-Katelijne-WaverCollege Hagelstein 1Vrij gesubsidieerd onderwijsBerlaarbaan 229, 2860 Sint-Katelijne-WaverScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
126946Sint-Ursulainstituut OLV WaverSint-Ursula-Instituut 1Vrij gesubsidieerd onderwijsBosstraat 9, 2861 Sint-Katelijne-WaverScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Participeert nietNeen
126953Sint-Ursulainstituut OLV WaverSint-Ursula-Instituut 2Vrij gesubsidieerd onderwijsBosstraat 9, 2861 Sint-Katelijne-WaverScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Participeert nietNeen
126961Sint-Ursulainstituut OLV WaverSint-Ursula-Instituut 3Vrij gesubsidieerd onderwijsBosstraat 9, 2861 Sint-Katelijne-WaverScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)Participeert nietNeen
1170361ste graad – OLVI BoomOnze-Lieve-Vrouwinstituut Middenschool 1Vrij gesubsidieerd onderwijsBrandstraat 44, 2850 BoomScholengemeenschap V 72 – SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)ParticipeertJa
1170441ste graad – OLVI BoomOnze-Lieve-Vrouwinstituut Middenschool 2Vrij gesubsidieerd onderwijsBrandstraat 44, 2850 BoomScholengemeenschap V 72 – SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)ParticipeertJa
27664Buso Sint-Jan Berchmansinstituut PuursBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-Jan BerchmansinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsHof-ten-Berglaan 8, 2870 PuursScholengemeenschap V 72 – SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)ParticipeertJa
297851ste graad – OLVP BornemOnze-Lieve-Vrouw-Presentatie – MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsDriesstraat 10, 2880 BornemScholengemeenschap V 72 – SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)ParticipeertJa
104174Sint-Jan Berchmaninstituut – PuursSint-Jan Berchmansinstituut Eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsKerkplein 15, 2870 PuursScholengemeenschap V 72 – SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)ParticipeertJa
48025Leonardo collegeInstituut voor Katholiek Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsMiddenstraat 10, 9470 DenderleeuwScholengemeenschap V 73 – SGKSO Denderland (Denderleeuw)ParticipeertJa
27425Buso Sint-Franciscus RoosdaalBuitengewoon Secundair Onderwijs Sint-FranciscusVrij gesubsidieerd onderwijsLostraat 175, 1760 RoosdaalScholengemeenschap V 73 – SGKSO Denderland (Denderleeuw)ParticipeertNeen
37705Hartencollege Secundair Onderwijs . OnderwijslaanHeilig Harten SecundairVrij gesubsidieerd onderwijsOnderwijslaan 4, 9400 NinoveScholengemeenschap V 73 – SGKSO Denderland (Denderleeuw)ParticipeertNeen
107581Hartencollege Secundair Onderwijs . WeggevoerdenstraatSint-AloysiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsWeggevoerdenstraat 55, 9400 NinoveScholengemeenschap V 73 – SGKSO Denderland (Denderleeuw)ParticipeertJa
39941Campus MAX STEMCampus MAX STEMVrij gesubsidieerd onderwijsH. Hartlaan 16, 3980 TessenderloScholengemeenschap V 75 – SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)ParticipeertJa
126276Katholieke Scholen Diest – Eerste graadEerste graad VoorzienigheidVrij gesubsidieerd onderwijsDemerstraat 12, 3290 DiestScholengemeenschap V 74 – SGKSO Diest – Tessenderlo (Tessenderlo)ParticipeertJa
32425Katholieke Scholen Diest – Eerste graadDiocesane MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsMariÙndaalstraat 44, 3290 DiestScholengemeenschap V 74 – SGKSO Diest – Tessenderlo (Tessenderlo)ParticipeertJa
126284Katholieke Scholen Diest – Derde graadHumaniora VoorzienigheidVrij gesubsidieerd onderwijsDemerstraat 12, 3290 DiestScholengemeenschap V 74 – SGKSO Diest – Tessenderlo (Tessenderlo)ParticipeertJa
126292Katholieke Scholen Diest – Derde graadVrij Technisch Instituut VoorzienigheidVrij gesubsidieerd onderwijsDemerstraat 12, 3290 DiestScholengemeenschap V 74 – SGKSO Diest – Tessenderlo (Tessenderlo)ParticipeertJa
32409Katholieke Scholen Diest – Tweede graadSint-Jan BerchmanscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsPeetersstraat 14, 3290 DiestScholengemeenschap V 74 – SGKSO Diest – Tessenderlo (Tessenderlo)ParticipeertJa
32417Katholieke Scholen Diest – Tweede graadVrij Technisch Instituut MariÙndaalVrij gesubsidieerd onderwijsRozengaard 0, 3290 DiestScholengemeenschap V 74 – SGKSO Diest – Tessenderlo (Tessenderlo)ParticipeertJa
48074Campus MAX CollegeCampus MAX CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 125, 3980 TessenderloScholengemeenschap V 75 – SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)ParticipeertJa
48066Campus MAX MiddenschoolCampus MAX MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKerkstraat 4, 3980 TessenderloScholengemeenschap V 75 – SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)ParticipeertNeen
39545Sint-Michiel MiddenschoolBovenbouw Sint-MichielVrij gesubsidieerd onderwijsDiestersteenweg 3, 3970 LeopoldsburgScholengemeenschap V 75 – SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)ParticipeertNeen
39552Sint-Michiel MiddenschoolSint-Michiel MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsDiestersteenweg 11, 3970 LeopoldsburgScholengemeenschap V 75 – SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)ParticipeertNeen
131839Sint Ferdinand Lummen OV1/OV3/OV4Secundaire scholen Sint – Ferdinand OV4Vrij gesubsidieerd onderwijsSt.-Ferdinandstraat 1, 3560 LummenScholengemeenschap V 75 – SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)ParticipeertNeen
27946Sint Ferdinand Lummen OV1/OV3/OV4Secundaire scholen Sint – Ferdinand OV3Vrij gesubsidieerd onderwijsSt.-Ferdinandstraat 1, 3560 LummenScholengemeenschap V 75 – SGKSO Leopoldsburg (Leopoldsburg)ParticipeertNeen
29553Hiberniaschool Steiner AntwerpenHiberniaschool Middelbare Steinerschool AntwerpenVrij gesubsidieerd onderwijsVolkstraat 40, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 76 – SG Steinerscholen SO (Gent)Participeert nietNeen
27474BuSO Parcival Steiner AntwerpenVrije gesubsidieerde BuSO – school Parcival-Steinerschool voor buitengewoon onderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsLamoriniÞrestraat 77, 2018 AntwerpenScholengemeenschap V 76 – SG Steinerscholen SO (Gent)Participeert nietNeen
47316Middelbare steinerschool Vlaanderen GentMiddelbare Steinerschool VlaanderenVrij gesubsidieerd onderwijsKasteellaan 54, 9000 GentScholengemeenschap V 76 – SG Steinerscholen SO (Gent)ParticipeertJa
109843Sint-Ursulainstituut WilrijkSint-Ursula-InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Bavostraat 41, 2610 AntwerpenScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
53173OLV instituut Pulhof BerchemOLV PulhofVrij gesubsidieerd onderwijsGrotesteenweg 489, 2600 AntwerpenScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
29421Sint-Lievenscollege AntwerpenSint-Lievenscollege MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsAmerikalei 32, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
109959Sint-Lievenscollege AntwerpenSint-LievenscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsKasteelpleinstraat 31, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
127472Sint-Ludgardisschool Maarschalk Gérardstraat AntwerpenSint-Ludgardis BelpaireVrij gesubsidieerd onderwijsMaarschalk GÚrardstraat 18, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
127481Sint-Ludgardisschool Maarschalk Gérardstraat AntwerpenSint-LudgardisschoolVrij gesubsidieerd onderwijsMaarschalk GÚrardstraat 18, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
127852Sint-Michielscollege BrasschaatSint-Michielscollege Brasschaat 1Vrij gesubsidieerd onderwijsKapelsesteenweg 72, 2930 BrasschaatScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
29843Sint-Michielscollege BrasschaatSint-Michielscollege BrasschaatVrij gesubsidieerd onderwijsKapelsesteenweg 72, 2930 BrasschaatScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
127928Sint-Michielscollege SchotenSint-Michielscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsPapenaardekenstraat 53, 2900 SchotenScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
31328Sint-Michielscollege SchotenSint-MichielscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsPapenaardekenstraat 53, 2900 SchotenScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
109892CLW Technische Scholen MechelenTechnische Scholen MechelenVrij gesubsidieerd onderwijsJef Denynplein 2, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertNeen
117853Instituut voor Katholiek Secundair OnderwijsInstituut voor Katholiek Secundair OnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsBruiloftstraat 10, 3730 HoeseltScholengemeenschap V 54 – SGKSO Sint-Jozef Bilzen-Hoeselt (Bilzen)ParticipeertJa
129957Buso Spermalie BruggeBuSO Spermalie Secundaire schoolVrij gesubsidieerd onderwijsPotterierei 45, 8000 BruggeDe Kade ParticipeertNeen
61085Buso Spermalie BruggeBuso Secundaire School SpermalieVrij gesubsidieerd onderwijsPotterierei 46, 8000 BruggeDe Kade ParticipeertNeen
62141Middenschool Sint-Maarten BeverenSint-Maarten MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsKallobaan 3, 9120 BeverenScholengemeenschap V 47 – SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)ParticipeertJa
126854Stedelijk Lyceum Pestalozzi II AntwerpenStedelijk Lyceum Pestalozzi IIOfficieel gesubsidieerd onderwijsJan De Voslei 6, 2020 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
110346Edugo Glorieux OostakkerEDUGO campus Glorieux Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jozefstraat 7, 9041 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
110346Edugo Glorieux OostakkerEDUGO campus Glorieux Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jozefstraat 7, 9041 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
110007Instituut Mariawende-Blydhove Mariawende Sint-KruisInstituut Mariawende-BlydhoveVrij gesubsidieerd onderwijsBoogschutterslaan 25, 8310 BruggeScholengemeenschap V 20 – SGKSO Sint-Maarten VZW (Brugge)ParticipeertNeen
30965Sint-Ludgardisschool KVO MerksemSint-LudgardisschoolVrij gesubsidieerd onderwijsDu Chastellei 48, 2170 AntwerpenScholengemeenschap V 77 – SG Lieven Gevaert (Antwerpen)ParticipeertJa
36939VISO MariakerkeVrij Instituut voor Secundair Onderwijs – GentVrij gesubsidieerd onderwijsIndustrieweg 230, 9030 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
47209Sint-Vincentiuscollege Sint-Lutgardis ZomergemInstituut Sint-LutgardisVrij gesubsidieerd onderwijsDreef 47, 9930 ZomergemScholengemeenschap V 37 – SGKSO Meetjesland (Eeklo)ParticipeertJa
47217Sint-Vincentiuscollege Sint-Lutgardis ZomergemSint-Vincentiuscollege – MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsLuitenant Dobbelaerestraat 16, 9930 ZomergemScholengemeenschap V 37 – SGKSO Meetjesland (Eeklo)ParticipeertJa
112052middenschool Sint-Rembert LichterveldeMiddenschool Sint-Rembert 1Vrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 23, 8820 TorhoutScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertNeen
117101middenschool Sint-Rembert LichterveldeMiddenschool Sint-Rembert 3Vrij gesubsidieerd onderwijsBruggestraat 23, 8820 TorhoutScholengemeenschap V 31 – SGKSO Houtland (Torhout)ParticipeertNeen
1103791e graad Technische Scholen MechelenTSM MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsOnder-den-Toren 13, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
1261852e en 3e graad Technische Scholen MechelenTSM-BovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsJef Denynplein 2, 2800 MechelenScholengemeenschap V 71 – SGKSO Regio Mechelen (Mechelen)ParticipeertJa
34355Sint-Aloysiuscollege DiksmuideSint-AloysiuscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsWilgendijk 30, 8600 DiksmuideScholengemeenschap G 30 – SG Westhoek (Diksmuide)ParticipeertJa
34256OLV Hemelvaart instituut BSO BruggeOnze-Lieve-Vrouw-Hemelvaart InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsDoornstraat 3, 8200 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
37821Bernardustechnicum OudenaardeBernardusscholen 6Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertJa
37821Bernardustechnicum OudenaardeBernardusscholen 6Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertJa
37846Bernardustechnicum OudenaardeBernardusscholen 4Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertJa
37853Bernardustechnicum OudenaardeBernardusscholen 5Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertJa
37821DBSO Bernardusvija OudenaardeBernardusscholen 6Vrij gesubsidieerd onderwijsHoogstraat 30, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)ParticipeertNeen
30544VTI LierVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKruisbogenhofstraat 7, 2500 LierScholengemeenschap V 17 – SGKSO J.B. David Lier (Lier)ParticipeertJa
30569Sint-Ursulainstituut LierSint-Ursula-instituutVrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 15, 2500 LierScholengemeenschap V 17 – SGKSO J.B. David Lier (Lier)ParticipeertJa
30593Sint-Ursulalyceum LierSint-UrsulalyceumVrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 15, 2500 LierScholengemeenschap V 17 – SGKSO J.B. David Lier (Lier)ParticipeertNeen
30593middenschool Sint-Ursula LierSint-UrsulalyceumVrij gesubsidieerd onderwijsKanunnik Davidlaan 15, 2500 LierScholengemeenschap V 17 – SGKSO J.B. David Lier (Lier)ParticipeertJa
110346EDUGO LochristiEDUGO campus Glorieux Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jozefstraat 7, 9041 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
127704EDUGO De Toren OostakkerEDUGO campus De TorenVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jozefstraat 10, 9041 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertJa
115361Sint-Janscollege Visitatie GentSint-Janscollege eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsVisitatiestraat 5, 9040 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
122705OLV College Centrum ZottegemOnze-Lieve-Vrouwcollege IIVrij gesubsidieerd onderwijsZavel 19, 9620 ZottegemScholengemeenschap V 40 – SGKSO Emmaüs (Zottegem)ParticipeertJa
122713OLV College Grotenberge ZottegemOnze-Lieve-Vrouwcollege IIIVrij gesubsidieerd onderwijsParkstraat 2, 9620 ZottegemScholengemeenschap V 40 – SGKSO Emmaüs (Zottegem)ParticipeertJa
1170692de & 3de graad – OLVI BoomOnze-Lieve-Vrouwinstituut Bovenbouw TSO-BSOVrij gesubsidieerd onderwijsBassinstraat 15, 2850 BoomScholengemeenschap V 72 – SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)ParticipeertJa
1170512de & 3de graad – OLVI BoomOnze-Lieve-Vrouwinstituut Bovenbouw ASOVrij gesubsidieerd onderwijsO.L. Vrouwstraat 9, 2850 BoomScholengemeenschap V 72 – SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)ParticipeertJa
32078Sint-Martinusscholen BSO/TSO AsseSint-Martinusscholen TSO-BSOVrij gesubsidieerd onderwijsKoensborre 1, 1730 AsseScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertJa
32086middenschool Sint-Martinusscholen AsseSint-Martinusscholen – MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsParklaan 17, 1730 AsseScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertNeen
33241middenschool Sint-Donatusinstituut MerchtemSint-Donatusinstituut – MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsDendermondestraat 26, 1785 MerchtemScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertNeen
33291bovenbouw vrij katholiek onderwijs OpwijkVrij Katholiek Onderwijs OpwijkVrij gesubsidieerd onderwijsKarenveldstraat 23, 1745 OpwijkScholengemeenschap V 62 – SGSO AMO Asse-Merchtem-Opwijk (Asse)ParticipeertJa
123554Sint-Jorisschool MenenSint-JorisschoolVrij gesubsidieerd onderwijsFabiolalaan 2, 8930 MenenScholengemeenschap V 27 – SGKSO Scholen aan de Leie (Wervik)ParticipeertJa
126169Sint-Pieterscollege LeuvenSint-Pieterscollege Eerste graadschoolVrij gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 13, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
32987Sint-Pieterscollege LeuvenSint-PieterscollegeVrij gesubsidieerd onderwijsMinderbroedersstraat 13, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
27318GO! SBSO Sterrebos RumbekeGO! school voor buitengewoon secundair onderwijs SterrebosGemeenschapsonderwijsBornstraat 52, 8800 RoeselareScholengemeenschap G 29 – SG Roeselare-Menen (Roeselare)ParticipeertNeen
32532Don Bosco instituut HaachtDon Bosco-instituut ASOVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 89, 3150 HaachtScholengemeenschap V 70 – SGKSO Haacht (Rotselaar)ParticipeertJa
32524Don Bosco TSO/BSO HaachtDon Bosco-instituut TSO/BSOVrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 89, 3150 HaachtScholengemeenschap V 70 – SGKSO Haacht (Rotselaar)ParticipeertJa
33341Montfortcollege RotselaarMontfortaans SeminarieVrij gesubsidieerd onderwijsAarschotsesteenweg 39, 3110 RotselaarScholengemeenschap V 70 – SGKSO Haacht (Rotselaar)ParticipeertJa
107615Leiepoort Sint-Hendrik DeinzeLeiepoort Deinze campus SintHendrik, bovenbouwVrij gesubsidieerd onderwijsGuido Gezellelaan 105, 9800 DeinzeScholengemeenschap V 38 – Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)ParticipeertJa
112136Leiepoort Sint-Hendrik DeinzeLeiepoort Deinze campus SintHendrik, eerste graadVrij gesubsidieerd onderwijsGuido Gezellelaan 105, 9800 DeinzeScholengemeenschap V 38 – Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)ParticipeertJa
36228Leiepoort Sint-Theresia DeinzeLeiepoort Deinze campus SintTheresiaVrij gesubsidieerd onderwijsKaaistraat 23, 9800 DeinzeScholengemeenschap V 38 – Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)ParticipeertJa
107607Leiepoort Sint-Vincentius DeinzeLeiepoort Deinze campus SintVincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsPeter Benoitlaan 40, 9800 DeinzeScholengemeenschap V 38 – Ideaal.-vrij secundair onderwijs-in Dein (Deinze)ParticipeertJa
41591GO! atheneum middenschool KeerbergenGO! middenschool KeerbergenGemeenschapsonderwijsVlieghavenlaan 18, 3140 KeerbergenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertJa
60831GO! atheneum Busleyden ZandpoortGO! Busleyden Atheneum-campus ZandpoortGemeenschapsonderwijs, 2800 MechelenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertJa
60831GO! atheneum Busleyden Nekkerspoel DBSOGO! Busleyden Atheneum-campus NeckerspoelGemeenschapsonderwijs, 2800 MechelenScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertNeen
117754CDO Heist-op-den-BergGO! technisch atheneum Heist-op-den-BergGemeenschapsonderwijsFrans Coeckelbergsstraat 22, 2220 Heist-op-den-BergScholengemeenschap G 23 – SG Mechelen-Keerbergen-Heist O/D Berg (Putte)ParticipeertNeen
116764GO! Spectrumschool campus Ruggeveld DeurneGO! SpectrumschoolGemeenschapsonderwijsRuggeveldlaan 496, 2100 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertNeen
116764GO! Spectrumschool campus Ruggeveld DBSO DeurneGO! SpectrumschoolGemeenschapsonderwijsRuggeveldlaan 496, 2100 AntwerpenScholengemeenschap G 28 – SGGO nr1 Antwerpen-Wommelgem-Zwijndrecht (Antwerpen)ParticipeertNeen
48108middenbouw Pius X instituut AntwerpenH. Pius X-instituut – MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsVIIde-Olympiadelaan 25, 2020 AntwerpenScholengemeenschap V 01 – SGKSO Oscar Romero (Antwerpen)ParticipeertJa
34033Sint-Jozef Sint-Pieter BSO/TSO BlankenbergeSint-Jozef Sint-PieterVrij gesubsidieerd onderwijsWeststraat 86, 8370 BlankenbergeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
34025Sint-Jozef Sint-Pieter ASO BlankenbergeSint-Jozef Sint-PieterVrij gesubsidieerd onderwijsWeststraat 86, 8370 BlankenbergeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertJa
38257Broederschool Humaniora Sint-NiklaasBroederscholen HiÙronymus 1Vrij gesubsidieerd onderwijsNieuwstraat 75, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertNeen
47282bovenbouw Sint-Annacollege AntwerpenSint-AnnacollegeVrij gesubsidieerd onderwijsOscar De Gruyterlaan 4, 2050 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
28845Sint-Norbertusinstituut Jodenstraat AntwerpenSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsAmerikalei 47, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertJa
42011GO! middenschool D’Hek LandenGO! Middenschool D’hek LandenGemeenschapsonderwijsTiensestraat 57, 3400 LandenScholengemeenschap G 33 – SGGO Tienen-Landen (Tienen)ParticipeertNeen
110321Via derde graad TienenVIA-3Vrij gesubsidieerd onderwijsOoievaarstraat 33, 3300 TienenScholengemeenschap V 68 – SGKSO Oost-Brabant (Tienen)ParticipeertNeen
38257Broederschool StekeneBroederscholen HiÙronymus 1Vrij gesubsidieerd onderwijsNieuwstraat 75, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
38216Sint-Carolus HBO5 Sint-NiklaasTechnisch Instituut Sint-CarolusVrij gesubsidieerd onderwijsHospitaalstraat 2, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertNeen
38182CLW ConnectVrije Technische ScholenVrij gesubsidieerd onderwijsBreedstraat 152, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
126061Vrije Handelsschool Broeders Sint-NiklaasBroederscholen HiÙronymus 3Vrij gesubsidieerd onderwijsNieuwstraat 91, 9100 Sint-NiklaasScholengemeenschap V 46 – SGKSO WIJS! (Sint-Niklaas)ParticipeertJa
118356bovenbouw Heilig Hart van Maria BerlaarHeilig Hart van Maria BerlaarVrij gesubsidieerd onderwijsSollevelden 3, 2590 BerlaarScholengemeenschap V 16 – SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)ParticipeertJa
118323bovenbouw Sint-Martinusscholen Amandina Herk-de-StadSint-Martinusscholen 118323Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 18, 3540 Herk-de-StadScholengemeenschap V 51 – SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)ParticipeertJa
39313bovenbouw Sint-Martinusscholen Amandina Herk-de-StadSint-Martinusscholen 039313Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 18, 3540 Herk-de-StadScholengemeenschap V 51 – SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)ParticipeertJa
39321bovenbouw Sint-Martinusscholen Amandina Herk-de-StadSint-Martinusscholen 039321Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Truidersteenweg 18, 3540 Herk-de-StadScholengemeenschap V 51 – SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)ParticipeertJa
118315bovenbouw Sint-Martinusscholen Amandina Herk-de-StadSint-Martinusscholen 118315Vrij gesubsidieerd onderwijsVeearts Strauvenlaan 5, 3540 Herk-de-StadScholengemeenschap V 51 – SGKSO Sint-Martinus Herk-de-Stad (Herk-de-Stad)ParticipeertJa
36111gemeentelijk technisch instituut tweede graad BeverenGemeentelijk Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsEuropalaan 1, 9120 BeverenScholengemeenschap V 47 – SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)ParticipeertNeen
36111gemeentelijk technisch instituut derde graad BeverenGemeentelijk Technisch InstituutOfficieel gesubsidieerd onderwijsEuropalaan 1, 9120 BeverenScholengemeenschap V 47 – SGVGSO Beveren en Bazel (Beveren)ParticipeertNeen
35311CLW VTI PoperingeVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsBoeschepestraat 44, 8970 PoperingeScholengemeenschap V 25 – SGKSO Bertinus Collectief (Poperinge)ParticipeertJa
126656Heilig-Hartinstituut Heverlee – Eerste en tweede graadPedagogische Humaniora – Heilig Hartinstituut MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355, 3001 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
126664Heilig-Hartinstituut Heverlee – Eerste en tweede graadHeilig Hartinstituut TechnischOnderwijs MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355, 3001 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
126672Heilig-Hartinstituut Heverlee – Eerste en tweede graadHeilig Hartinstituut Lyceum MiddenschoolVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355, 3001 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
32664Heilig-Hartinstituut Heverlee – Eerste en tweede graadPedagogische Humaniora – Heilig HartinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355, 3001 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
32672Heilig-Hartinstituut Heverlee – Eerste en tweede graadHeilig Hartinstituut TechnischOnderwijsVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355, 3001 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
32854Heilig Hartinstituut Kessel-LoHeilig Hartinstituut Kessel-LoVrij gesubsidieerd onderwijsJozef Pierrestraat 56, 3010 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertNeen
34561Prizma IdP IzegemPrizma – Campus IdPVrij gesubsidieerd onderwijsDirk Martenslaan 16, 8870 IzegemScholengemeenschap V 33 – SGKSO Prizma (Izegem)ParticipeertJa
34579Prizma campus college IzegemPrizma – Campus CollegeVrij gesubsidieerd onderwijsBurgemeester Vandenbogaerdelaan 53, 8870 IzegemScholengemeenschap V 33 – SGKSO Prizma (Izegem)ParticipeertJa
34553Prizma campus VTI IzegemPrizma – Campus VTIVrij gesubsidieerd onderwijsItalianenlaan 30, 8870 IzegemScholengemeenschap V 33 – SGKSO Prizma (Izegem)ParticipeertJa
34942middenschool Prizma LendeledePrizma – Middenschool LendeledeVrij gesubsidieerd onderwijsDorpsplein 2, 8860 LendeledeScholengemeenschap V 33 – SGKSO Prizma (Izegem)ParticipeertJa
34587middenschool Prizma IzegemPrizma – Middenschool Izegem 1Vrij gesubsidieerd onderwijsKasteelstraat 28, 8870 IzegemScholengemeenschap V 33 – SGKSO Prizma (Izegem)ParticipeertJa
46854middenschool Prizma IzegemPrizma – Middenschool Izegem 2Vrij gesubsidieerd onderwijsKasteelstraat 28, 8870 IzegemScholengemeenschap V 33 – SGKSO Prizma (Izegem)ParticipeertJa
123711Guldensporencollege Zuid KortrijkGuldensporencollege 3Vrij gesubsidieerd onderwijsDiksmuidekaai 6, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertNeen
112789BUSO De Hoge Kouter KortrijkKouter Kortrijk BusoVrij gesubsidieerd onderwijsBeekstraat 113, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
123703Guldensporencollege HarelbekeGuldensporencollege 4Vrij gesubsidieerd onderwijsBallingenweg 34, 8530 HarelbekeScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
125377Guldensporencollege Kaai derde graad KortrijkGuldensporencollege 6Vrij gesubsidieerd onderwijsDiksmuidekaai 6, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
126045Guldensporencollege Kaai tweede graad KortrijkGuldensporencollege 2Vrij gesubsidieerd onderwijsDiksmuidekaai 6, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
126052Guldensporencollege Kaai tweede graad KortrijkGuldensporencollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsDiksmuidekaai 6, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
128447Guldensporencollege Kaai tweede graad KortrijkGuldensporencollege 7Vrij gesubsidieerd onderwijsDiksmuidekaai 6, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
34835RHIZO Lyceum OLV Vlaanderen KortrijkRHIZO 1Vrij gesubsidieerd onderwijsBeverlaai 75, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
34868RHIZO LifestyleschoolRHIZO 3Vrij gesubsidieerd onderwijsDeken Camerlyncklaan 76, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
110015College ZwevegemRHIZO 5Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Niklaasstraat 22, 8550 ZwevegemScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
122771College ZwevegemRHIZO 6Vrij gesubsidieerd onderwijsSint-Niklaasstraat 22, 8550 ZwevegemScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
132209Hotelschool KortrijkRHIZO 2Vrij gesubsidieerd onderwijsSenator Coolestraat 1, 8500 KortrijkScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
34934Spes Nostra KuurneSpes Nostra InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsKoning Albertstraat 50, 8520 KuurneScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
34397Guldensporencollege GullegemVrij Technisch Instituut 4Vrij gesubsidieerd onderwijsOude Ieperstraat 65, 8560 WevelgemScholengemeenschap V 28 – SGKSO Groeninge (Kortrijk)ParticipeertJa
61929KNMC Joma 2KNMC Joma 2Vrij gesubsidieerd onderwijsStella Marisstraat 2, 2170 AntwerpenScholengemeenschap V 02 – SGKSO Ekeren – Merksem (Antwerpen)ParticipeertNeen
37309KOHa Sint-Jozef HammeKOHa Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsJagerstraat 5, 9220 HammeScholengemeenschap V 45 – SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)ParticipeertNeen
37531VLOT! campus Sint-Lodewijk LokerenVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsLuikstraat 69, 9160 LokerenScholengemeenschap V 45 – SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)ParticipeertNeen
37523VLOT! campus Sint-Lodewijk LokerenVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsMarkt 48, 9160 LokerenScholengemeenschap V 45 – SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)ParticipeertNeen
36491VLOT! campus Sint-Teresia EksaardeVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsEksaarde-dorp 1, 9160 LokerenScholengemeenschap V 45 – SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)ParticipeertNeen
131847VLOT! campus Sint-Laurentius LokerenVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsProsper Thuysbaertlaan 1, 9160 LokerenScholengemeenschap V 45 – SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)ParticipeertJa
37499VLOT! campus Sint-Laurentius LokerenVLOT!Vrij gesubsidieerd onderwijsProsper Thuysbaertlaan 1, 9160 LokerenScholengemeenschap V 45 – SGKSO Scholen aan de Durme (Lokeren)ParticipeertJa
35931DVM humaniora AalstDvM – HumanioraVrij gesubsidieerd onderwijsOnderwijsstraat 2, 9300 AalstScholengemeenschap V 42 – SGKSO SALEM (Aalst)ParticipeertJa
28845HBO5 Sint-Norbertusinstituut voor verpleegkunde AntwerpenSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsAmerikalei 47, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
34363‘t Saam campus CardijnVrij Technisch InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsCardijnlaan 2, 8600 DiksmuideScholengemeenschap G 30 – SG Westhoek (Diksmuide)ParticipeertJa
131342VTI ZeebruggeOnze-Lieve-Vrouw Ter DuinenVrij gesubsidieerd onderwijsKursaalstraat 40, 8301 Knokke-HeistScholengemeenschap V 22 – SGKSO Sint-Leonardus (Brugge)ParticipeertJa
125451Hasp-O Centrum Abdij Sint-TruidenKCST 3Vrij gesubsidieerd onderwijsDiesterstraat 1, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap V 52 – SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)ParticipeertNeen
123828Hasp-O Stadsrand Sint-TruidenOnze-Lieve-Vrouw 1Vrij gesubsidieerd onderwijsDiestersteenweg 146, 3800 Sint-TruidenScholengemeenschap V 52 – SGKSO Sint-Trudo (Sint-Truiden)ParticipeertNeen
28639HBO5 stedelijk lyceum Lamorinière AntwerpenStedelijk Lyceum LamoriniÞreOfficieel gesubsidieerd onderwijsLamoriniÞrestraat 248, 2018 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
126433HBO5 Benedictuspoort Maria Middelares GentBenedictusPoort campus Maria MiddelaresVrij gesubsidieerd onderwijsKortrijksesteenweg 1024, 9000 GentScholengemeenschap V 34 – SGKSO Stroming Gent Noord-West (Gent)ParticipeertNeen
39107CDO Hast Katholiek Onderwijs HasseltHast Katholiek Onderwijs Hasselt 039107Vrij gesubsidieerd onderwijsKleine Breemstraat 7, 3500 HasseltScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)ParticipeertJa
39115HBO5 VTI campus Salvator HasseltHast Katholiek Onderwijs Hasselt 039115Vrij gesubsidieerd onderwijsKleine Breemstraat 7, 3500 HasseltScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)ParticipeertNeen
28845Sint-Norbertusinstituut Lange Winkelstraat AntwerpenSint-NorbertusinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsAmerikalei 47, 2000 AntwerpenScholengemeenschap V 04 – SGKSO Onze-Lieve-Vrouw-van-Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
126748Sint-Martinuscollege Nahon OverijseSint-Martinuscollege 1e graadVrij gesubsidieerd onderwijsWaversesteenweg 96, 3090 OverijseScholengemeenschap V 66 – SGKSO DRIEKLANK Overijse-Tervur-Zaventem (Kortenberg)ParticipeertJa
37069Instituut voor Verpleegkunde Sint-Vincentius GentInstituut voor Verpleegkunde Sint-VincentiusVrij gesubsidieerd onderwijsMolenaarsstraat 30, 9000 GentScholengemeenschap V 35 – SGKSO Edith Stein Gent-Centrum (Gent)ParticipeertJa
127001Werkend Leren Antwerpen NoordWerkend Leren Antwerpen NoordOfficieel gesubsidieerd onderwijsBredastraat 35, 2060 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
127019Werkend Leren Antwerpen ZuidWerkend Leren Antwerpen ZuidOfficieel gesubsidieerd onderwijsGrotesteenweg 226, 2600 AntwerpenScholengemeenschap O 11 – SG Stedelijk Lyceum Antwerpen (Antwerpen)ParticipeertNeen
32284OKAN instituut Anneessens-Funck BrusselInstituut Anneessens – FunckOfficieel gesubsidieerd onderwijsGroot Eiland 39, 1000 BrusselScholengemeenschap O 03 – SG De Zenne (Brussel)ParticipeertNeen
32284DBSO instituut Anneessens-Funck BrusselInstituut Anneessens – FunckOfficieel gesubsidieerd onderwijsGroot Eiland 39, 1000 BrusselScholengemeenschap O 03 – SG De Zenne (Brussel)ParticipeertNeen
27961Buso Sint-Barbara – Opleidingsvorm 4Buitengewoon secundair onderwijs Sint-BarbaraVrij gesubsidieerd onderwijsMijnschoolstraat 63, 3580 BeringenScholengemeenschap V 50 – SGKSO Spectrumcollege (Beringen)ParticipeertNeen
34207Sint-Jozefsinstituut – ASOSint-Jozefsinstituut – ASOVrij gesubsidieerd onderwijsNoordzandstraat 76, 8000 BruggeScholengemeenschap V 21 – SGKSO Sint-Donaas Brugge (Brugge)ParticipeertNeen
115329Don Bosco Groot-Bijgaarden SecundairDon Bosco-Instituut EGVrij gesubsidieerd onderwijsBrusselstraat 285, 1702 DilbeekScholengemeenschap V 61 – SGKSO Dilbeek – Ternat (Dilbeek)ParticipeertNeen
115337Don Bosco Groot-Bijgaarden SecundairDon Bosco-Instituut ASO/TSO/BSOVrij gesubsidieerd onderwijsBrusselstraat 285, 1702 DilbeekScholengemeenschap V 61 – SGKSO Dilbeek – Ternat (Dilbeek)ParticipeertNeen
33522Katholiek Sec. Ond. Ternat – Sint-AngelaKatholiek Secundair Onderwijs Ternat – Sint-AngelaVrij gesubsidieerd onderwijsStatiestraat 35, 1740 TernatScholengemeenschap V 61 – SGKSO Dilbeek – Ternat (Dilbeek)ParticipeertNeen
33514Sint-JozefsinstituutSint-JozefsinstituutVrij gesubsidieerd onderwijsStatiestraat 37, 1740 TernatScholengemeenschap V 61 – SGKSO Dilbeek – Ternat (Dilbeek)ParticipeertNeen
40709GO! eerste graad De Vesten HerentalsGO! SO De Vesten Herentals eerste graadGemeenschapsonderwijsAugustijnenlaan 31, 2200 HerentalsScholengemeenschap G 09 – SGGO Geel-Westerlo (Westerlo)ParticipeertJa
38885Provinciale Secundaire School – DiepenbeekProvinciale Secundaire SchoolOfficieel gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 36, 3590 DiepenbeekScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)ParticipeertNeen
43018TechniGO! middenschool AalstTechniGO! middenschool AalstGemeenschapsonderwijsLedebaan 101, 9300 AalstScholengemeenschap G 34 – SG Aalst (Aalst)ParticipeertNeen
127829Sancta Maria Leuven campus DeberiotstraatSancta Maria InstituutVrij gesubsidieerd onderwijsCharles Deberiotstraat 14, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
31849Sint-Jozefscollege – Aarschot – Campus Schaluin (Tweede en derde graad)Sint-Jozefscollege 1Vrij gesubsidieerd onderwijsSchaluin 28, 3200 AarschotScholengemeenschap V 69 – SGKSO Aarschot – Betekom (Aarschot)ParticipeertJa
30171Heilig Hart – Bovenbouw- Heist-op-den-BergHeilig Hart – Bovenbouw 1Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 7, 2220 Heist-op-den-BergScholengemeenschap V 16 – SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)ParticipeertJa
30197Heilig Hart – Bovenbouw- Heist-op-den-BergHeilig Hart – Bovenbouw 2Vrij gesubsidieerd onderwijsKloosterstraat 5, 2220 Heist-op-den-BergScholengemeenschap V 16 – SGKSO Ter Nethe (Heist-op-den-Berg)ParticipeertJa
297772de & 3de graad – OLVP BornemOnze-Lieve-Vrouw-PresentatieVrij gesubsidieerd onderwijsKardinaal Cardijnplein 11, 2880 BornemScholengemeenschap V 72 – SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)ParticipeertJa
104166Sint-Jan Berchmansinstituut – PuursSint-Jan Berchmansinstituut ASO-TSO-BSOVrij gesubsidieerd onderwijsBegijnhofstraat 3, 2870 PuursScholengemeenschap V 72 – SGKSO Boom-Bornem-Puurs (Boom)ParticipeertJa
50096Provinciale Secundaire School – HasseltProvinciale Secundaire School HasseltOfficieel gesubsidieerd onderwijsGouverneur Verwilghensingel 3, 3500 HasseltScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)ParticipeertNeen
125294Viio Tongeren – 1ste graad en 2e graadviio 5Vrij gesubsidieerd onderwijsRode Kruislaan 27, 3700 TongerenScholengemeenschap V 53 – SGKSO viio (Tongeren)ParticipeertNeen
125302Viio Tongeren – 1ste graad en 2e graadviio 2Vrij gesubsidieerd onderwijsRode Kruislaan 27, 3700 TongerenScholengemeenschap V 53 – SGKSO viio (Tongeren)ParticipeertNeen
27367Buso Cardijnschool Inkendaal OV 4Buitengewoon Secundair Onderwijs CardijnschoolVrij gesubsidieerd onderwijsInkendaalstraat 1, 1602 Sint-Pieters-LeeuwScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)ParticipeertNeen
127639Middenschool Kindsheid Jesu HasseltMiddenschool Kindsheid JesuVrij gesubsidieerd onderwijsKempische steenweg 400, 3500 HasseltScholengemeenschap V 48 – SGKSO Sint-Quintinus (Hasselt)ParticipeertJa
116855Sint-Jozef – Algemene vakken GeelKOGEKA 2Vrij gesubsidieerd onderwijsTechnische-Schoolstraat 52, 2440 GeelScholengemeenschap V 13 – SGKSO KOGEKA (Geel)ParticipeertJa
123687Sint-Jozef – Algemene vakken GeelKOGEKA 7Vrij gesubsidieerd onderwijsTechnische-Schoolstraat 52, 2440 GeelScholengemeenschap V 13 – SGKSO KOGEKA (Geel)ParticipeertJa
116871Sint-Jozef DBSO GeelKOGEKA 4Vrij gesubsidieerd onderwijsTechnische-Schoolstraat 52, 2440 GeelScholengemeenschap V 13 – SGKSO KOGEKA (Geel)ParticipeertNeen
116871Sint-Jozef DBSO GeelKOGEKA 4Vrij gesubsidieerd onderwijsTechnische-Schoolstraat 52, 2440 GeelScholengemeenschap V 13 – SGKSO KOGEKA (Geel)ParticipeertNeen
123661Sint-Aloysius GeelKOGEKA 3Vrij gesubsidieerd onderwijsSchuttershof 2, 2440 GeelScholengemeenschap V 13 – SGKSO KOGEKA (Geel)ParticipeertNeen
30098Sint-Aloysius GeelKOGEKA 5Vrij gesubsidieerd onderwijsSchuttershof 2, 2440 GeelScholengemeenschap V 13 – SGKSO KOGEKA (Geel)ParticipeertNeen
123679Sint-Dimpna GeelKOGEKA 6Vrij gesubsidieerd onderwijsGasthuisstraat 2, 2440 GeelScholengemeenschap V 13 – SGKSO KOGEKA (Geel)ParticipeertNeen
123695Sint-Maria GeelKOGEKA 8Vrij gesubsidieerd onderwijsPas 110, 2440 GeelScholengemeenschap V 13 – SGKSO KOGEKA (Geel)ParticipeertNeen
32722Heilig-Hartinstituut Heverlee – Derde graadHeilig Hartinstituut LyceumVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsesteenweg 355, 3001 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)ParticipeertJa
41021GO! Middenschool MalleGO! middenschool MalleGemeenschapsonderwijsHerentalsebaan 56, 2390 MalleScholengemeenschap G 17 – SG AGORA (Schoten)ParticipeertNeen
40485GO! Middenschool BrasschaatGO! middenschool BrasschaatGemeenschapsonderwijsAugustijnslei 54, 2930 BrasschaatScholengemeenschap G 17 – SG AGORA (Schoten)ParticipeertNeen
39073WICO campus HamontWICO – 039073Vrij gesubsidieerd onderwijsCollegestraat 25, 3930 Hamont-AchelScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
126235WICO juniorcampusWICO – 126235Vrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 25, 3910 NeerpeltScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
126243WICO juniorcampusWICO – 126243Vrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 25, 3910 NeerpeltScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
126219WICO campus LommelWICO – 126219Vrij gesubsidieerd onderwijsPieter Breugheldreef 4, 3920 LommelScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
126227WICO campus LommelWICO – 126227Vrij gesubsidieerd onderwijsPieter Breugheldreef 4, 3920 LommelScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
126251WICO campus NeerpeltWICO – 126251Vrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 74, 3910 NeerpeltScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
126268WICO campus NeerpeltWICO – 126268Vrij gesubsidieerd onderwijsStationsstraat 74, 3910 NeerpeltScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
126193WICO campus TIOWICO – 126193Vrij gesubsidieerd onderwijsDorpsstraat 91, 3900 OverpeltScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
126201WICO campus TIOWICO – 126201Vrij gesubsidieerd onderwijsDorpsstraat 91, 3900 OverpeltScholengemeenschap V 59 – SGKSO WICO (Overpelt)ParticipeertJa
38711Spectrumcollege Bovenbouw Sint-Jozef BeringenSpectrumcollege Bovenbouw Sint-JozefVrij gesubsidieerd onderwijsBogaarsveldstraat 13, 3580 BeringenScholengemeenschap V 50 – SGKSO Spectrumcollege (Beringen)ParticipeertJa
38695Spectrumcollege Bovenbouw VTI BeringenSpectrumcollege Bovenbouw VTIVrij gesubsidieerd onderwijsBogaarsveldstraat 13, 3580 BeringenScholengemeenschap V 50 – SGKSO Spectrumcollege (Beringen)ParticipeertJa
38695Spectrumcollege Bovenbouw VTI Centrum Leren en werken BeringenSpectrumcollege Bovenbouw VTIVrij gesubsidieerd onderwijsBogaarsveldstraat 13, 3580 BeringenScholengemeenschap V 50 – SGKSO Spectrumcollege (Beringen)ParticipeertNeen
38703Spectrumcollege Bovenbouw Sinte-Lutgart BeringenSpectrumcollege Bovenbouw Sinte-LutgartVrij gesubsidieerd onderwijsBogaarsveldstraat 13, 3580 BeringenScholengemeenschap V 50 – SGKSO Spectrumcollege (Beringen)ParticipeertJa
39628Spectrumcollege Middenschool OHvM LummenSpectrumcollege Middenschool OHvMVrij gesubsidieerd onderwijsPastoor Frederickxstraat 9, 3560 LummenScholengemeenschap V 50 – SGKSO Spectrumcollege (Beringen)ParticipeertNeen
39611Spectrumcollege Bovenbouw OHvM LummenSpectrumcollege Bovenbouw OHvMVrij gesubsidieerd onderwijsPastoor Frederickxstraat 9, 3560 LummenScholengemeenschap V 50 – SGKSO Spectrumcollege (Beringen)ParticipeertNeen
39826Spectrumcollege Middenschool OLVI PaalSpectrumcollege Middenschool OLVIVrij gesubsidieerd onderwijsSchaffensesteenweg 2, 3583 BeringenScholengemeenschap V 50 – SGKSO Spectrumcollege (Beringen)ParticipeertJa
118406Atlas College Klassieke HumanioraSint-Jan Berchmanscollege – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 1, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
118406Atlas College Economie en OrganisatieSint-Jan Berchmanscollege – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 1, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
110247Atlas College Economie en OrganisatieRegina Mundi – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsGrotestraat 27, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
118406Atlas College Wetenschap en SportSint-Jan Berchmanscollege – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsCollegelaan 1, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
38951Atlas College Wetenschap en SportTechnisch Instituut Sint-Lodewijk – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsMosselerlaan 110, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertJa
38951Atlas College School en WerkTechnisch Instituut Sint-Lodewijk – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsMosselerlaan 110, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertNeen
110247HBO5 Verpleegkunde GenkRegina Mundi – vzw KASOGVrij gesubsidieerd onderwijsGrotestraat 27, 3600 GenkScholengemeenschap V 57 – SGKSO Sint-Maarten (Genk)ParticipeertNeen
31435Heilig Graf – Campus KlinkstraatHeilig Graf 031435Vrij gesubsidieerd onderwijsApostoliekenstraat 26, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen
31427Heilig Graf – Campus KlinkstraatHeilig Graf 031427Vrij gesubsidieerd onderwijsPatersstraat 28, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen
31435Heilig Graf – Campus ApostoliekenstraatHeilig Graf 031435Vrij gesubsidieerd onderwijsApostoliekenstraat 26, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen
31559Heilig Graf – Campus ApostoliekenstraatHeilig Graf 031559Vrij gesubsidieerd onderwijsApostoliekenstraat 26, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen
31492Heilig Graf – Campus ApostoliekenstraatHeilig Graf 031492Vrij gesubsidieerd onderwijsPatersstraat 28, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen
42622Autonome Middenschool BredeneGO! technisch atheneum Vesaliusinstituut OostendeGemeenschapsonderwijsLeffingestraat 1, 8400 OostendeScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)ParticipeertNeen
130807De Studio MethodeschoolGO! atheneum Centrum OostendeGemeenschapsonderwijsLeon Spilliaertstraat 31, 8400 OostendeScholengemeenschap G 25 – SG Oostende (Oostende)ParticipeertNeen
27854Provinciale BuSO De WisselIntercommunale School voor Buitengewoon Secundair Onderwijs De WisselAndereArbeidsstraat 66, 3600 GenkScholengemeenschap O 02 – SG Prov. en Stedelijk onderwijs Limburg (Hasselt)Participeert nietNeen
133331Eerstegraadsschool KS LeuvenEerstegraadsschool KS LeuvenVrij gesubsidieerd onderwijsSint-Jacobsplein 13, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)Participeert nietNeen
137364De Met – LeuvenDe MetVrij gesubsidieerd onderwijsNaamsestraat 27, 3000 LeuvenScholengemeenschap V 67 – SGKSO Leuven (Leuven)Participeert nietNeen
137381Freinetschool Keerpunt – OudenaardeFreinetschool KeerpuntVrij gesubsidieerd onderwijsGalgestraat 157, 9700 OudenaardeScholengemeenschap V 39 – SGKSO Vlaamse Ardennen (Oudenaarde)Participeert nietNeen
137422ziekenhuisschool Asster Sint-Truiden – Alexianen Tienenziekenhuisschool Asster Sint-Truiden – Alexianen TienenVrij gesubsidieerd onderwijsLiefdestraat 10, 3300 TienenScholengemeenschap V 68 – SGKSO Oost-Brabant (Tienen)Participeert nietNeen
137431BuSO GanspoelBuSO GanspoelVrij gesubsidieerd onderwijsGeorges Henrilaan 278, 1200 Sint-Lambrechts-WoluweScholengemeenschap V 60 – SGKSO Sint-Gorik Brussel (Ganshoren)Participeert nietNeen
137455GO! SBSO ElementGO! SBSO ElementGemeenschapsonderwijsOorlogsvrijwilligerslaan 2, 8200 BruggeScholengemeenschap G 31 – SG Brugge-Oostkust (Brugge)Participeert nietNeen
41319GO! middenschool Campus Vijverbeek AsseGO! middenschool campus Vijverbeek AsseGemeenschapsonderwijsNieuwstraat 122, 1730 AsseScholengemeenschap G 16 – SG Asse-Wemmel-Halle (Halle)ParticipeertJa
138362CDO NoorderkempenCDO NoorderkempenVrij gesubsidieerd OnderwijsPrins Boudewijnlaan 9/3, 2300 TurnhoutScholengemeenschap V 09 – SGKSO Turnhout (Turnhout)ParticipeertNeen